Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15806) Źşë' válasza Robi86 (#15803) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam szépen ment fullhdben, de nagyon nem jön be a game, olyan üres gta4hez viszonyítva a crysis optimalizáltabb szvsz :D úgy értem h a kiadott javításokkal gta4 még mindig uugy megy nekem mint az 1.3as peccsel :s 1.2nel volt egy jelentős változás de ezt is tönkrecseszték, crysis elment simán 25-30 fpsel nálam ultra beállításokkal 1080pben

picit mérges lettem most amúgy, deatmatcheltem egyet, de akkora de akkora egy szemét a netkódja ennek a játéknak mint az állat :((( ugye új pecs asik kilőve, gyerek lelő akkora távolságról h az nemigaz uzival, én is lövöm de nem ér oda a skullo?! látni, mert nem fröcsög a vér a fejéből :s közelharc: lőjük 1mast mint a szemét, erre lelő, mérges is lettem mert lőttem a fejét rendesen... újjáéledek és latom h miután abbahagytam a lövést kb 5 v 6 secre halt meg, mikor már ujjáéledtem :s wtf :F
8/512es a netem, ez nem elég?! ennyi idő után sem képesek megcsinálni h kiírja a játék a pinget?! hol élünk r* könyörgöm :s a multija tényleg csak funra jó másra nem :/

crysis @ fullhd ultra config ccc mod =)

szerk: én nem láttam komolyabb javításokat, fps uannyi, (talán a benchmark javult fél fpst :s most 49,5 :s de ez is gáz mert a játékban meg hol van ennyi? mintha laggzana vagy én nemtudom, mert röcögve megy)
annyit észrevettem h a kocsik törése változott, textura bugok még mindig vannak, későn jelentkező, eltünedező texturák, pedig 482ből 388 mb van lefoglalva :s kiértiezt?!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.