Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) leviske


leviske
veterán

A chrome nélkül is le tudom valahogy szedni a könyvjelzőimet a google fiókomból?

(#10952) #41133696


#41133696
törölt tag

Kis érdekesség, a képen direkt látható mind a két elérhető verziószám ellenőrzés.

Szóval ha chrome://chrome/help/ itt nézem, akkor végtelen ciklusba fordul, és keresés...

Ha viszont közvetlenül a kulcs jel, majd a Chrome névjegye alól, akkor egy pillanat alatt megvan :)

(#10953) Rickazoid válasza leviske (#10951) üzenetére


Rickazoid
addikt

A Dashboardban nincs ilyen opció, úgyhogy szerintem nem... hacsak egy másik alkalmazással nem, de akkor meg már jobb egy Chrome-mal lementeni.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#10954) fradi81


fradi81
veterán

adathalász weboldalakat mostanába hol kell bejelenteni? Nem találom a böngészőben. De irefoxban meglett. Jelentsétek be ti is ezt a kamu lapot: http://bithumen.co/

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#10955) fradi81


fradi81
veterán

Nem lehet témát váltani a chrome-ban, mindig le kell tölteni?

moto g72, Ninebot d28e

(#10956) spammer válasza fradi81 (#10955) üzenetére


spammer
veterán

Ja, a témakezelés elég gagyi a Chrome-ban :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10957) laszlohu válasza fradi81 (#10954) üzenetére


laszlohu
addikt

Csavarkulcs ikon - Eszközök - Hibabejelentés...

(#10958) fradi81 válasza laszlohu (#10957) üzenetére


fradi81
veterán

Ez másra való.

moto g72, Ninebot d28e

(#10959) hackeeeee válasza fradi81 (#10958) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez szubjektív. Szóvá lehet tenni, hogy esetlegesen jó lenne ilyen.. Szerintem jelentették ezt már páran, és még fogják is.

Tehát, mindenkinél más a hiba fogalma, gondolok itt arra, hogy egy hiányzó funkciót is lehet hibának nevezni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10960) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hm... Ez feltűnt már másnak is?

Véleményem szubjektív...

(#10961) Watercolour válasza hackeeeee (#10960) üzenetére


Watercolour
aktív tag

A "Mozilla/5.0" string a user agentek elején "történelmi kompatibilitási okok" miatt szerepel, kivétel nélkül minden modern böngésző így azonosítja magát. (Talán az Operát kivéve.)

(#10962) hackeeeee válasza Watercolour (#10961) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak a Gecko motor is egyezik, ezek szerint.

Véleményem szubjektív...

(#10963) spammer válasza hackeeeee (#10962) üzenetére


spammer
veterán

A Chrome webkit motort használ. Az lehet, hogy "hazudik" valamit a user agent szerint, de ez igazából nekünk tökmindegy.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10964) hackeeeee válasza spammer (#10963) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naja, csak kíváncsiságból megnéztem már, hogy about-ban mit ír.

Véleményem szubjektív...

(#10965) Watercolour válasza hackeeeee (#10962) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Szerintem a Chrome useragentjében a "Gecko" is kompatibilitási okok miatt szerepel, valóságban abszolút semmi köze a geckohoz a webkitnek.

(#10966) Faterkam válasza fradi81 (#10954) üzenetére


Faterkam
addikt

No, te is kaptál értesítést, hogy szabad a vásár? ;) De az bithumen.be

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#10967) fradi81 válasza Faterkam (#10966) üzenetére


fradi81
veterán

bithumen.be van a levélben, de ha ráviszed az egeret akkor alul kiírja a valós címet :)

moto g72, Ninebot d28e

(#10968) Faterkam válasza fradi81 (#10967) üzenetére


Faterkam
addikt

Tudom, én is néztem, de a Thunderbird is figyelmeztetett. Én töröltem rögtön ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#10969) dethroner


dethroner
veterán

Mit csináljak hogy ha egy emailben kapott fájlt megnézni akarok, akkor legyen ott ez a lehetőség is? Jelenleg mindent csak menteni enged.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#10970) leviske válasza hackeeeee (#10960) üzenetére


leviske
veterán

Anno ugyanez kavart be, mikor azt akartam megtudakolni, hogy az S^3-on milyen böngésző fut. :DDD

(#10953) lordfreyr: Végül én is egyszerűbbnek találtam inkább leszedni a chrome-ot és azzal lementeni a dolgokat. Érdekes, hogy összességében akkor egyedül az Opera esetében mondhat el, hogy valósan felhasználóbarát módon oldották meg a szinkronizációt.

(#10971) Braddock válasza leviske (#10970) üzenetére


Braddock
őstag

Csak nézz be az Opera topicjába :C

(#10972) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok,

egy észrevételt szeretnék megosztani nekem olivera88 fórumtárs Ccleaner-s javaslata oldotta meg azt, hogy a smiley-kat lássam ne csak üres helyek legyenek helyettük.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#10973) Namelesske válasza anonymus89 (#10972) üzenetére


Namelesske
addikt

Néha előfordul az IE9-cel is, hogy nem tudja magát kipucolni olyankor kézzel, vagy CCLeaner.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#10974) anonymus89 válasza Namelesske (#10973) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi csak nem bírtam rájönni miért nincsenek smileyk face alatt már újratelepítettem párszor, régebbi verziókkal is próbáltam de úgy sem volt jó.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#10975) anonymus89


anonymus89
addikt

Na most még mindig fen áll az egyik probléma miszerint nem tudok sehova sem feltölteni pl. képmegosztó, face mert kb. 70-80%-nál egyszerűen kifagy a net szerintetek ez mi a jó istentől van?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#10976) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez a Google Levélfigyelő bővítmény az alapértelmezetten használt postaládát nézi, vagy be kell állítani, hogy mit nézzen?

Jah már látom.

Amúgy valami olyan nincs ebből, ami nem kapásból a gmail-re irányít? Régen volt ilyen is..

Nameg, gmail-en belül valaki használja ezt az értesítést? Elvileg Nekem be van kapcsolva, de még nem nagyon láttam, mutatná.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10977) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nos, nem tudom előjött-e már másnál is ez a hiba: Youtube videók hangja kritikán aluli Chrome alatt. Azt hittem, hogy valami driver hiba, de nem. Firefox és a többiek remekül működnek. Mit állítgassak?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10978) laszlohu válasza hackeeeee (#10976) üzenetére


laszlohu
addikt

Ez jó, mert ez pl. a freemail-t is tudja
( a beállításokban a scripts - nél lehet bővíteni ) :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10979) laszlohu


laszlohu
addikt

Amúgy az alábbi hibaüzi :
az oldalon nem biztonságos tartalom van szöveg a web store - ban,
azért írja ki, mert használom a Yousabletubefix userscript-et és beállítottam a
wmode = direct - et a userscript beállításaiban, és
azokon az oldalakon jön elő a hiba, ahol ettől eltérő van :
pl. wmode = opaque

[ Szerkesztve ]

(#10980) laszlohu


laszlohu
addikt

Google mail csak akkor jelzi, hogy új üzeneted érkezett,
ha bejelentkezéskor a
maradjon bejelentkezve be van pipálva

(#10981) hackeeeee válasza laszlohu (#10980) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az oké. De ehhez megnyitva kell lennie a gmail-nek, vagy elég ha fut a böngésző?

Ebből a levélfigyelőből volt annó olyan, ami ugyan ilyen kis gmail ikonos volt, de rákattra megnyitott x levelet kis buborékban. Gondolom akkor az már nem létezik.

Véleményem szubjektív...

(#10982) DS39 válasza hackeeeee (#10981) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezt használom: [link]
több fiókot kezel, bejelentkezve és egy kattra megnyitja a levelet.

(#10983) hackeeeee válasza DS39 (#10982) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köf. :)

Meglátjuk, lehet, hogy megszokom ezt az alapot is, majd kiderül. A régi volt a jó, de sajnos az már eltűnt.

Véleményem szubjektív...

(#10984) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

udv, beallaitom, hogy bezaras utan folytassa ott ahol abbahagytam, de mindig a kezdooldal fogad.

mi lehet a gond?(op: lion)

Aurea mediocritas

(#10985) spammer válasza hackeeeee (#10976) üzenetére


spammer
veterán

Én ezt használom: Checker plus for Gmail

Bejelentkezel egy alapértelmezett fiókba (pipa, hogy maradjon is bejelentkezve) és utána minden gmail fiókba, amit használni akarsz, be kell jelentkezni egyszer. (Több fiók egyidejű használata)

Ahány fiókba be vagy jelentkezve, azt a bővítmény figyeli, és popup ablakban olvashatók a bejövő levelek, olvasottnak jelölhetők, spambe rakhatók stb. meg sem kell nyitni a gmail oldalt hozzá. Van desktop notification, hangjelzés is bekapcsolható, többféle ikon választható stb.

Hátrány: ha kilépsz a fiókból, vagy a gmail kiléptet, akkor nem figyel a checker, hanem újra be kell hozzá lépned. Nálam előfordult, hogy a gmail kiléptetett az összes fiókból, mert policy frissítés volt meg biztonsági beállítások stb. és bejelentkezés előtt arra az oldalra irányított.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10986) TRob1 válasza spammer (#10985) üzenetére


TRob1
veterán

Én meg a PopPeeper-t használom... Igaz, semmi köze a Chrome-hoz, de legalább ellenőriz egyben minden fiókot ha be vagyok léptetve, ha nem, függetlenül a böngészőktől. Az óra mellett jelez egy kis ikonon, vagy akár nagyobb ablakot is feldob (rákattintva meg nekem az Outlookot hozza be, de ez beállításfüggő)...

¤ R'n'R ¤

(#10987) hackeeeee válasza spammer (#10985) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Látom ebben is van külön értesítés... Elvileg ugye ez működik gmail-en belül is, mert van rá funkció.

Köszönöm a tippet! Meglátom, hogy elég lesz-e a "sima". Legalább kevés memóriát is eszik. :)

Véleményem szubjektív...

(#10988) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Panaszkodtam ugye FB problémára...

Jelenleg úgy néz ki, hogy hálókártya driver frissítés megoldotta a problémát. Nem tudom mi köze volt hozzá, de amióta frissítettem, azóta nem tapasztalatom a hibát. (kopkopkop)

Véleményem szubjektív...

(#10989) M3oH válasza hackeeeee (#10988) üzenetére


M3oH
addikt

Erdekes :) De valjon be!

(#10990) proradeon


proradeon
őstag

Udv!

Legutobbi update ota nalam nem mukodik a --disk-cache-dir="D:\Apps\Cache\" tag.

Valaki tapasztalta ugyanezt? :U

Esetleg valami megoldas a problemara? :U

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#10991) TRob1 válasza proradeon (#10990) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam nincs vele gond, müxik (21es beta)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10992) hackeeeee válasza M3oH (#10989) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd még ma kiderül... Tegnap még volt vele gondom, miután drivert frissítettem megszűnt a probléma.

Véleményem szubjektív...

(#10993) laszlohu


laszlohu
addikt

Trob1 : a 21 - es Bétával műkszik a beépített smooth scroll?
Csak azért kérdem, mert a 21 - es stabilra ígérik ennek kijavítását.

(#10994) spammer válasza laszlohu (#10993) üzenetére


spammer
veterán

21-es alatt nálam a flagsben ott a smooth scroll, engedélyezhető. (De én bővítményt használok, szóval nem teszteltem.)

szerk: lecsekkoltam, hát nem tudom... talán valamivel finomabb a görgetés, de a SmoothScroll bővítményhez képest akadozós, nem teljesen sima.. Innentől kezdve nem is foglalkozok vele.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10995) TRob1 válasza laszlohu (#10993) üzenetére


TRob1
veterán

Nem is próbáltam még, épp a Spammer által említett bővítmény miatt. Azt használom én is, az meg tökéletesen megfelel.

¤ R'n'R ¤

(#10996) laszlohu válasza TRob1 (#10995) üzenetére


laszlohu
addikt

Én is el vagyok vele, jelenleg is azt használom, csak jó lenne, erre nem használni külön bővítményt, mert nagyon kevés ram-om van.

(#10997) spammer válasza laszlohu (#10996) üzenetére


spammer
veterán

Ha egy gyári plugint engedélyezel, az is ramot használ, ugyanúgy, mint a webstore-ból letöltött bővítmény. Az lehet, hogy kevesebbet eszik a gyári (nem néztem utána), de nem konfigolható és még csak nem is működik jól, így nincs más választás igazán.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10998) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Mostanában valamiért nem tudok videót nézni az [origo]-ról. A videó egyszerűen nem hajlandó megjelenni, csak a helye van meg. Itt van példának ez.

Valaki tapasztalt már hasonlót?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10999) randras


randras
veterán

Helló,

egy apró, de annál zavaróbb bajom lenne. Egy bizonyos oldalt a könyvjelzősávra, vagy Speed Dial 2 gyorsindítóra helyezve nem tudok rendesen megnyitni, mert az oldal URL-je után bekerül a címbe valahonnan ez is: "%20"

A szerkesztésnél nem látok semmit, ami betudható lenne ennek a +3 karakternek. :F

(#11000) spammer válasza randras (#10999) üzenetére


spammer
veterán

Az %20 egy url-ben a szóközt jelenti. A böngészőnek elvileg nem lenne szabad megzavarodnia tőle, mert simán fel kell ismernie. Melyik oldalról van szó egyébként? Kipróbálhatom, ha gondolod.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.