Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10479) Snoop-y válasza nfsu17 (#10478) üzenetére


Snoop-y
veterán

"Ennek ellenére ebben a szituációban én sem csináltam volna másképp"

Elhiszem, mindenesetre 99%, hogy ez a hozzaallas okozta a problemat.

Barmilyen rendszerhez ha kapok hozzaferest akkor az elso lepesek:

- Jelszocsere
- Account beallitasok atnezese emlekezteto/visszaallitas
- 2FA

Amugy meg az acc az ove csak nem o hozta letre. Gondolom a titkarno letrehozta az accokat es szepen beleptetett mindenkit a kozos csoportba, hogy ne kelljen a resztvevoknek ezzel szerencsetlenkedni aztan mindenki megkapta a login/jelszo parost.

Az evek alatt a Google rendszerei eleg komplexek lettek (es akkor meg finoman fogalmaztam) szoval tajekoztatas nelkul csak ugy raszabaditani emberkeket eleg meggondolatlan.

Az ingyenes szolgaltatasai mogott 0 elo emberes helpdesk van. Ha valami miatt betalal az algoritmus akkor konnyen szopoagra kerulhetsz. Ezzel sajnos a legtobb felhasznalo nincs tisztaban. Ez nem az ISP-d levelezese, hogyha kizarod magad akkor majd jon Segit Elek a helpdeskrol es megment.
Amilyen konnyu regisztralni ugyanolyan konnyen el is vesztheted az accountod ha figyelmetlen vagy.

Lehet, hogy nalam is elgurult a bogyo de nagyon nem szeretem mikor alapbol fikaznak valamit aztan kiderul, hogy nincsen meg a szolgaltatas hasznalatahoz a tapasztalat mert hat ugye manualt a loserek olvasnak csak :D

Volt szerencsem 1+ millio email accountos rendszereket piszkalni illetve hibakezelest tervezni hozzajuk. Marhara nem egyszeru feladat.
A Gmail 1+ milliard fiokot uzemeltet (es ez meg csak az ingyenes resze) kicsit nagyobb tisztelettel kellene kozeliteni hozza...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.