Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#696) B.Á.L.!.N.T válasza Rayyy (#694) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Én is ebbe a ciőpőbe jártam. (B85M-D3h)

Tök mind1 mit csinálsz, én is próbáltam bios upd,elem csere,mindent állítgattam,ramokat pakolgattam a slotokba,de semmi.

Az F5-ös bios a legrégebbi? A giga oldalán azt írják,hogy a 4771-nek az F5-kell. Nem tudod,hogy hányas bios volt fent amikor megvetted?

Az a vicc,hogy az én deszkámnak a giga azt írja,hogy a legrégebbi bios az júniusi,közben ez nagyon nem igaz,mert éppenséggel májusi)

Tipp:
Próbáld meg azt,hogy miután bejön a giga felirat és mielőtt bootolna a winfos nyomsz egy: Ctrl+F10-et.
Ilyenkor a backup bios-ból vissza húzza a main-ba az alap, full eredeti biost.
Csak azt nem tudom,hogy melyik lesz az. Lehet,hogy F4. De elvileg fel kell ismernie a 4771-est,mert ugyan az,mint egy 4770-es. (lényegében)
Ha mindenképpen bios update-al megy, vagy ami a giga oldalán a legrégebbi (F5) Akkor nem tudsz mit csinálni. Én már fél éve próbálgattam,és dettó ugyan ezek az indulási problémák jöttek elő.
Egyenlőre úgy néz ki,hogy a Ctrl+F10-es kombó müxik,lassan már két hete semmi.Előtte viszont kb:10 naponként sz@rakodott. (Ja igen a giga oldalán az F7-es bios a legrégebbi,érdekes módon a deszka F6-ot tett vissza, Khmm)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.