Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33043) TheImperator


TheImperator
csendes tag

no szóval, amit nem fejtettem ki jobban:
550w chieftec tápom van (ha ezt fontos említenem),
a szaggatás amiatt volt, mert alapon futott a proci, ez biztos, ez nem is volt kérdés részemről,
az az amit nem tudok/értek, hogy mi okozza azt, hogy a proci nem reagál a biosban megadott fsb növelésre, de még a csökkentésre sem (direkt azt is kipróbáltam).
ebben kérném a segítségét, ill. tanácsát akinek van. ja, és nem tudom, fontos-e mondanom, de kis számolással is kijön, ugye én 307-re állítottam az fsb-t (az alap 200-ról ,ami a procinak van gyárilag), és nem értm ezt, hogy ukmukfuk gondol egyet a proci, és visszaáll (újraindulás, kékhalál, minden egyéb nélkül!) az alap, gyári frekijére és nem reagál, ha biosban megváltoztatom, pedig kellene. ez pusztán csak azért zavar, mert így játszani sem tudok rendesen, hogy a 2,76 ghz-en is kevéske volt a karimhoz (állítólag), no de a gyári 1,8 ghz-en meg nagyon gázos. és momentán nincsen pénzem új procira, játszani meg szeretnék, ezért fontos lenne nekem a probléma megoldása, csak nem tudom, hol kezdjek hozzá, van-e megoldás, és ha igen, ki tudja, mert én nem tudok rájönni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.