Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32351) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Akkor frissitek :K
Köszi :R

WOT: kissio

(#32352) Attix82


Attix82
őstag

Hali. Beraktam a P35-DS4embe 2x2 giga CSX memoriat...a bios 2.6 gigat lat, a CPUZ meg mind a 4 gigat jeloli...valamit allitani kell? Windows XPm van tuodm csak 3.5 fog latni, de 2.6 nal ez sem jelez tobbet....valami megoldas?

[ Szerkesztve ]

(#32353) makekolo


makekolo
csendes tag

[B][B]Sziasztok!

Ma vettem egy GIGABYTE EP35 DS3 alaplapot!

az a problémám hogy mikor elinditanám a gépet akkor kb 2 másodpercre indul el az alaplap! a ventillátorok egyet pörögnek és kész!

ugye van a egy 4lábu kocka atx tápcsatlakozo amit bekell dugni ha nincs bedugva a lapba akkor megy fogyamatosan csak nincs képem!

sztetek :F :F :F mi lehet a hiba??

rossz az alaplap :F :F :F

a tápomrol anyit hogy a márkáját nem tom de 450w van ráirva!

elöre is köszönöm!

(#32354) dave93


dave93
őstag

Hali!
P35-DS3L alaplapba szeretnék tesztelni 667mhzes Samsung memókat. Kérdés, hogy ha esetleg hibásak a ramok akkor az én alaplapom, meg úgy az egész hibátlanul működő gépem nem tud tönkremenni?

(#32355) ifotep válasza makekolo (#32353) üzenetére


ifotep
csendes tag

Szia, nézd meg a proci és a venti felületi érintkezését. :)

(#32356) logaritmus


logaritmus
tag

Most használok p35 ds4-ben egy q9450-t f14a biossal, biossal kapcsolatban van vmi bug vagy amit érdemes lenne róla tudni, Nálam idáig kifogástalan!

(#32357) Attix82


Attix82
őstag

Megoldast keresek: Adott P35-DS4 F8 bios. Vettem CSX 2x2 1066os memoriakat....8x500on hajtom oket, semmi problema nincs veluk. egyedul az, hogy a BIOS 2.6 giganak latja, Win XP 2.5gb , felraktam most a Vista Home Basic 64Bit es ugyan csak 2.6 gigat lat az Everest es 1 modult. A CPU Z 4 Gb.....

Bootolasnal: Memori Flex mode gondolom ug yerzkeli , hogy 2 gb + 512 ...de javitsatok ki ha tevedek.

Otlete van valakinek??

[ Szerkesztve ]

(#32358) ifotep válasza Attix82 (#32357) üzenetére


ifotep
csendes tag

2x500on jobb lenne,probáltad cserélgetni a folalatokba?

(#32359) Bordoi válasza ifotep (#32355) üzenetére


Bordoi
őstag

Ennek a problémának ugyan mi köze lehet a procihűtőhöz :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#32360) ifotep válasza Bordoi (#32359) üzenetére


ifotep
csendes tag

Énis megjártam ,mert a proci meg a hűtő közé véletlenül fólia került,és az alaplap két sec. alatt kikapcs,mert a procinak nem volt hűtése.

[ Szerkesztve ]

(#32361) Bordoi válasza ifotep (#32360) üzenetére


Bordoi
őstag

Igen viszont elkerülte a figyelmedet makekolo alábbi kijelentése.

ugye van a egy 4lábu kocka atx tápcsatlakozo amit bekell dugni ha nincs bedugva a lapba akkor megy fogyamatosan csak nincs képem!

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#32362) ifotep válasza Bordoi (#32361) üzenetére


ifotep
csendes tag

Bocsi ,már megint figyelmetlen voltam ,de azért nem próbálom ki "makekolo" társunk ötletét.

(#32363) Fecos15


Fecos15
tag

Hali mindenkinek!
Arról lenne szó hogy van egy E8400as procim amin tx2 van.
+ep35 ds3+2gb Kingmax 1066
És ezek közül pl a ram 800MHZ én jár.közbe meg1066os
A procimhoz se nyúltam még mióta megvettem.(de nem is nagyon tudnék mert nem értek hozzá)(érdemes tunigolni?)
Ha igen,
A kérdésem az lenne a procihoz mi lenne az egéséges tuning?,amit mindendennapi használatra úgy,hogy a proci élettartama se nagyon változzon.(tippem 3.4GHZre vagy 3.6GHZ ra)
Mit kell tennem a tuninghoz?gondolom a bioszban kell állígatnom.És ott mit menyire?
A válaszokat várom
Üdv FERI

(#32364) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gigabyte P35 DS3 az alaplapom, 48fokos alapból, és játék közben felmegy 50fokra
kérdezném h nem sok ez egy kicsit? hosszútávon kibírja?

(#32365) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!
Frissíteni szerettem volna a bios F2->F13 -ra de kiírta,hogy ID check error(ID biztos).Pendrive-ról ment volna,de @bios-sal sem ment,mivel a letöltött bios-t nem akarta elfogadni.Nekem P35-DS3 rev 2.1-es van amúgy.Tudna valaki segíteni?

(#32366) Jocy válasza Fecos15 (#32363) üzenetére


Jocy
aktív tag

A memória szorzóját rakd 3:2 -re , így fog 1066 on menni+kell neki 0.2V ot adni!

(#32367) sz.j válasza grabber (#32365) üzenetére


sz.j
nagyúr

Így csináltad?

:U

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#32368) die Destic


die Destic
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem nem tapasztalt / gyakorlott PC - szerelőként mutat be engem, dehát nem téveszt meg senkit sem:

Van egy igen sokoldalú, eddig ki nem használt memóriakártya olvasó beépítve a számítógépházam egyik 3,5-ös helyére, és most szükségem lett rá anélkül, hogy biztosan tudnám, hová csatlakoztassam a fekete végű, egyetlen kábelét a Gigabyte P35 - DS3L alaplapomon.

Egy kicsivel több információ arról a kábelről:

felülnézetből pin-eket tekintve ilyen a vége:

::::.

Hálás leszek annak, aki eléőveszi a kedvemért a Paintet, és bejelöli egy [képen] azt a helyet, ahová kell kötnöm a kártyaolvasót.

Üdv.:

Szilvi

(#32369) tlac válasza die Destic (#32368) üzenetére


tlac
nagyúr

ennél pontosabban kellene
gondolom usb-s, akkor viszont a kép bal szélén vmelyik sárgá csatlakozóra kell nyomni

[ Szerkesztve ]

(#32370) japy


japy
őstag

Mi a különbség a P35 DS3-EP35 DS3 között?

(#32371) die Destic válasza tlac (#32369) üzenetére


die Destic
csendes tag

Igen, található rajta a különböző kártyahelyek mellett egy USB port, és minden bizonnyal tényleg a sárgákra való, már jó. :-) Köszi szépen!

(#32372) die Destic


die Destic
csendes tag

Miért utasít annak ellenére a kártya formázására a Windows, hogy már egyszer rég ezt teljesítettem és a telefonom felismeri? Tulajdonképpen adatkábel hiányában használom a kártyaolvasót...

(#32373) tlac válasza die Destic (#32372) üzenetére


tlac
nagyúr

akkor vmi nem ok
lehet mégsem jól kötötted be vagy nem érintkezik rendesen (kártya, kábel) vagy drivert kellett volna telepíteni, stb

[ Szerkesztve ]

(#32374) Qru válasza japy (#32370) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az EP tudja a DES-t.

#nincsbennetarcsi

(#32375) grabber válasza sz.j (#32367) üzenetére


grabber
addikt

Igen csak Fat-ban,mert Fat32-vel nem ismerte fel.Vagy nem tetszett neki,hogy melyik portba dugtam,mert a felsőkben nem ismerte fel csak az alsóban.

(#32376) japy válasza Qru (#32374) üzenetére


japy
őstag

Köszi! :R

(#32377) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! Ha visszaosztom a memóriát az "gáz" ? :F
Telejsítménybe mennyire látszódik meg ha pl 3.33ra veszem! :B :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32378) Gorneck válasza kavicssli (#32377) üzenetére


Gorneck
titán

Semennyire...max szintetikus hoki tesztekben...

Gorneck#1239

(#32379) kavicssli válasza Gorneck (#32378) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor már szinte biztos ez volt a hiba korábban! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32380) formasu


formasu
tag

Sziasztok!
Van egy közel másfél éves gépem, GA-P35-S3, GEIL Ultra 2x1G 1066-os memo, Chiftech 450W-os táp, 400GB Samsung winyó Sata, Asus GeForce EN8600GTS, NEC DVD Sata .

Egy hete vettem észre, ha kikapcsolom este a gépet, / hálózatból nem húzom ki / reggel vissza, akkor látszólag elindul, a bekapcsolást jelző LED ég, de nem hallom a pityegő hangot, nem tölt a winyó, sötét marad a monitor, de a ventik mennek! Innen kikapcsolni csak a bekapcsoló gomb hosszú nyomásával tudok. Van, hogy másodszorra, harmadszorra elindul, és akkor minden OK.
Ha csak készenlétbe teszem, akkor mindig jó, mindig elindul, de ekkor nem előről kell töltenie.
Mi okozhatja a hibát?

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#32381) makekolo


makekolo
csendes tag

Sziasztok!

kiprobáltam amitt mondtatok hogy ellenörizzem a proci meg hütö érintkezését nyomtam rá kis hütözsirt is de ugyan az!

kiprobáltam proci nélköl inditani a lapot ugy elindult!

kezdek gyanakodni a tápra hogy kevés lenne! NONAME 450W!

sztetek?

a procinak jo nak kell lennie bele!

C2D E4500
GALAXY 8800GT
2x1GB KINGSTON DDR2
500 SAMSUNG F1 WINYO

please segitsetek :F :F :F :F

(#32382) lala42 válasza grabber (#32365) üzenetére


lala42
őstag

Nem jó BIOS-t töltöttél le. Vigyázz, hogy ha EP-s a lapod akkor azt, ha GA-s akkor azt.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32383) lala42 válasza Fecos15 (#32363) üzenetére


lala42
őstag

Hali!
szorzó 8.5 Fsb 400 = 3400 Dram szorzó 2,5 = 1000 Mhz. Igy stabil a ramoknak +0,2 V
szorzó 9 Fsb 400 =3600 Dram szorzó 2,5 = 1000 Mhz
9 Fsb 427
Igy számold ki és teszteld, hogy mikor stabil még.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32384) lala42 válasza die Destic (#32368) üzenetére


lala42
őstag

::::. A fekete a képen a jobb kéz felőli tűre megy, arra ami az utolsó. Tehát mindkét sorban balról a 4. az alsó sorban van 1 5.-is, de azt figyelmen kívül kell hagyni, oda nem megy semmi.
Szinek szerint Piros Fehér Zöld Fekete. Balról jobbra.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32385) sz.j válasza lala42 (#32382) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Vigyázz, hogy ha EP-s a lapod akkor azt, ha GA-s akkor azt."

Mindegyik P35-ös lap GA-s!!!
Csak van P35.... és EP35.... lap is!

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#32386) lala42 válasza makekolo (#32381) üzenetére


lala42
őstag

Nem kevés az annak ellenére, hogy noname. A 4 tűs alaplapi csati kell. Azt az alaplapra csatlakoztatod. A Giga lapok jellegzetessége gyári proci pwm-es hűtő esetében, hogy bekapcsoláskor felpörög, leáll, majd elindul újból és akkor bootol.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32387) lala42 válasza sz.j (#32385) üzenetére


lala42
őstag

Az mondtam én is. (vagy nem?) Van GA-s és EP-s
[link]
[link]
az első GA-P35 DS-3 (rev 2.1), a második GA-EP35-DS3 (rev. 2.1)
Nem mindegy,hogy milyen Biost akar vele lenyeletni. Az elsőnél F13-as a legújabb bios, a másodiknál, az EP-nél F3, de már van F4 béta is. :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32388) sz.j válasza lala42 (#32387) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem GA-s és EP-s van, hanem mind GA-s és ezen belül van P35 .... és EP35 .....!!!!

:K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#32389) lala42 válasza sz.j (#32388) üzenetére


lala42
őstag

Érte értem :DDD Bocsi de én írtam rosszul ill fejeztem ki magam :R

Már szórom is a hamut a fejemre :DDD :B

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32390) sz.j válasza lala42 (#32389) üzenetére


sz.j
nagyúr

:DDD :D

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#32391) makekolo


makekolo
csendes tag

Értem lala42

Ez is felpörög de nem indul utána!

Valoszinü alaplap hibás! 2 napja vettem!:S:S:S

:R :R

(#32392) lala42 válasza makekolo (#32391) üzenetére


lala42
őstag

Gari lesz. :K :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32393) tlac válasza makekolo (#32381) üzenetére


tlac
nagyúr

próbáld ki egy normális táppal

(#32394) lala42 válasza makekolo (#32391) üzenetére


lala42
őstag

Még azért kipróbálhatnád a procit is 1 másik lapban :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32395) makekolo


makekolo
csendes tag

Most jelenleg ugyan az a procival netezek csak más lapba!

(#32396) lala42 válasza makekolo (#32395) üzenetére


lala42
őstag

Akkor lap :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32397) makekolo


makekolo
csendes tag

még egy normális táppal kellene megprobálnom de ahhoz vennem kell egyet mer senki ismerösnek nincs! az meg min 15000ft :W :W

(#32398) lala42 válasza makekolo (#32397) üzenetére


lala42
őstag

Ha ezzel a táppal megy a gép, amivel most netezel, akkor nem a táp a ludas. Mert ha gyenge is a táp, attól be kellene indulni a gépnek. Hisz mondod, hogy a ventik felpörögnek. tehát áram van. Ahhoz,hogy a gép elinduljon, elég 1 300-as táp is. Akár nanom is, csak a későbbiekben lesz kevés és veszélyes.
Még1. Valószinüleg, a lapodon a mem slotok között kell lenni szines ledeknek. na azt nézd meg, hogy világitanak-e. Ők felelősek jelezni, ha gond van.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#32399) makekolo


makekolo
csendes tag

Igy van ugyanezzel a táppal probálkozok! Most egy ASUS P5GC-MX/1333 lapban!

A LED-ek vannak a ram között azok is felvillannak mikor felpörög a venti de semmi más!

(#32400) tlac válasza makekolo (#32397) üzenetére


tlac
nagyúr

kb. 5k-ért már teljesen jó egy 350W-os fsp tápot lehet venni
és arra úgy is szükséged lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.