- sziku69: Szólánc.
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bambano: Bambanő háza tája
- Candy: Okosvilágítás konyhai módon Shelly Plus 1 relével
- V.Milán: 04.15. Ki mit csinál ma?
-
LOGOUT
Téma összefoglaló:
Új hozzászólás Aktív témák
-
kbyte1024
veterán
-
Is-tee
aktív tag
válasz
Vertigo18 #32807 üzenetére
Rendes nyomkövetés van hozzá azaz látom, hogy mikor hol járt a csomag. Europe registeredet választottam szállításának. Nem tudom pontosan ez minek felel meg. Szoktam rendelni, de ez az első, hogy nagyobb tételben rendeltem innen. És nem tudom a reklamációs időt se.
Igen ez a Szlovákos nyomkövetés bizonytalanit el.
-
freeride69x
csendes tag
válasz
Vertigo18 #31916 üzenetére
Ezek szerint nem. Már a küldési folyamat elején írtam nekik Messengeren jelezve a Feucht-i problémát. Biztosítottak róla hogy ha vmilyen okból nem kapom meg akkor ők-mivel biztosítva van a termék- küldenek egy ugyanilyen új terméket. És Paypal-lal fizettem. Még soha nem volt gondom semmilyen kínai vásárlási folyamat során,és egyik küldési folyamatban sem,pedig elég sokrétű ahonnan kapok termékeket. Öröm,boldogság,elégedett ügyfél. Örülünk Vincent? Örülünk.....
-
Beni2360
félisten
válasz
Vertigo18 #31078 üzenetére
Igen élőben más beszélni mint esetleg telefonon egymás szavába vágni.
Ez olyan mint a futball mecs felvételről amikor már tudod a végeredményt.
Én is szeretem a vicceket, néha alig tudom magamat vissza fogni.
Nem számít.
Ui: A kertben hátul hiába beszélek a volt feleségemnek már nem tud válaszolni. -
bul07
nagyúr
válasz
Vertigo18 #28077 üzenetére
Igen
Még ha a külső jegyeket hagyom is
Akkor is hiányzik a matrica ami az eredetiséget igazolnáEbből két fajta van régi és új verzió, de minkét esetben a gyári doboz meg a matrica ugyan az
Csak az akkumulátor érintkezőjükben más , új ,és régiMajd estére ki lesz próbálva, ha amúgy működik akkor használható, csak nem szeretem amikkor átakarnak baszni
De írni fogok nekik, bár akkor elismerem hogy megjött
-
bul07
nagyúr
válasz
Vertigo18 #28075 üzenetére
De két fontos elem hiányzik
IMEI matrica a dobozból, és a kék nagy matrica az akku alatt
Na meg az se kutya hogy a telefon elején lévő név kiírás nagyon eltér, és nem hinném hogy új sablont csináltak volna menet közben
És a töltő dolog is nagyon izéOlyan apróságot meg se említek hogy nem az akkumulátor volt leragasztva hanem a telefonban az érintkezői
Ez nem eredeti
-
Dolphine
addikt
válasz
Vertigo18 #22149 üzenetére
Nekem eddig egyetlen egy negatív tapasztalatom van GB-vel a luxemburgi posta.
Lassan egy hónapja, hogy él a TN szám, de semmi infó. Tudom, hogy csak akkor lehet követni a terméket, ha megérkezett Luxemburgba. Viszont van két holland postás termékem, azok két hét alatt ideértek!
-
sapoapo
újonc
válasz
Vertigo18 #20955 üzenetére
Ezt a választ kaptam egy 93€ telefon rendelésekor:
"We are sorry that as you are a new customer or your order is so large , we need to confirm the payment issue for the security issue.
We have to cancel the order to ensure this order's safety for both of us.
We suggest that you can use western union or wired transfer if you still want the items."Tehát, ha nem Paypal-al fizetek, akkor szállítanak.
Szerintetek ez normális? -
wierra
senior tag
válasz
Vertigo18 #20794 üzenetére
Kizárólag PP igazolást szoktam küldeni a vámnyilatkozat mellé. Sose rinyáltak, hogy kellene még más igazolás, screenshot vagy bármi. Egyénként is hülyén van megfogalmazva a vámnyilatkozaton, hogy mit kell nekik elküldeni (és/vagy). Nos én vagylagosan értelmezem a felsoroltakat.
-
UHHH
őstag
válasz
Vertigo18 #20360 üzenetére
Mindig ott vámolják (áfázzák) meg, ahol beérkezik "más területre", jelen esetben az EU-ba, így a magyar NAVhoz nem kerülhet ezzel a módszerrel. S a vevőnek nem kell fizetnie semmi extrát, a GB fogja fizetni az esetlegesen felmerülő költségeket.
És tényleg, nekem is elegem van a felesleges hangulatkeltésből, dezinformációkból. Törölném a fukkba az ilyen hozzászólásokat.
-
leskopeter3
csendes tag
válasz
Vertigo18 #20266 üzenetére
Ma reggel ezt a választ kaptam:
Gearbest Customer Support At10/11/2017 01:28:05
Dear Peter,Thank you for your reply.
We are so sorry for this inconvenience.You didn't buy the insurance, the shipping company will not compensate us in this situation.
As you are a valuable customer for us, and we extremely sympathize your situation, we would like to make a concession:
We can full refund 392.3USD to your paypal account.
Please note that it is just special for you, not for all.Thank you for your support.
Best Regards
Baila
Gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com/Szerintetek várhatom vissza hamarosan a pénzemet?
-
SzJoco_
csendes tag
válasz
Vertigo18 #20174 üzenetére
Na például ezen csodálkozom:
Nem hagyott nyugodni ez a dolog, így telefonáltam (jó) néhányat:
- KP-i ügyfélszolgálat szerint a Győri Logisztikai üzemben van
- a log-i üzem szerint tőlük kiment, vagy a 2-es vagy a 8-as postán kell lennie, és értesítésnek is kellett volna jönnie (mondanom sem kell, hogy nem jött)
- 2-es postán nincs
- 8-as postán nincs.
- A belső rendszerük szerint 6-án és 7-én "Járat indítás", de ugye hogyan lehet 2x indítani, ha egyszer sem érkezett vissza???Konklúzió:
SENKI nem tudja, hogy hol a vére**s f***ban van a csomagom.
"Várjon még pár napot"..... ja, közben meg szép csendben 2x "megpróbálják" kézbesíteni, aztán vissza is küldik... -
gonger
senior tag
válasz
Vertigo18 #20157 üzenetére
Nekem lenne tisztázandó kérdésem, (de bevallom nem olvastam el minden kapcsolódó posztot):
tehát rendelnék GB-ről egy 100 USD körüli terméket.
Szeretném ha gyorsan ideérne és lehetőleg nem szeretnék tréfát.
Az Expedited Shipping 14 USD felár ellenében 8 munkanapot ígér szállításra, de vajon a tréfától is megkímél? Mi a helyzet most a feladási határidőkkel. Olvasom itt-ott, hogy egyes rendeléseket napokig fel sem ad a Gb. Ez valós ügy és minden szállítási módnál ez a helyzet? -
válasz
Vertigo18 #20154 üzenetére
Még ez sem, mert a cikk megjelenésekor indult el az EU express, és registered.
Annyit mondott a GB, hogy talán tréfa mentes, erre az oldal beírt egy valótlan számot.Én sem értem mit nem ért. Talán ha megfogalmazná a kérdését tudnék is válaszolni, de így nincs mire.
Nincs azzal baj ha nem tudja, mert szívesen segítek, segítünk. -
bul07
nagyúr
válasz
Vertigo18 #18853 üzenetére
Oké majd megkérem rá hogy csináljon egy videót
Bár ha ez is annyit fog bírni mint a nekik eladott drón akkor nem lesz videó
Eladtam neki hazavitte ell kellet hogy menjen a gyerek előszedte és uccu neki full gáz felfele és pá pá drón sose került elő, környéket körbejárta de nem lett meg
Kb 10másodpercig bírta nálukEz Car pár töltést csak megfog élni
Amúgy ezt vettük neki
-
cidalain
veterán
válasz
Vertigo18 #18340 üzenetére
hogyne, egyfajta terméket, csak egyszer értékelhetsz.
kivéve ha hiba csúszik a gépezetbe:
-ugyanaz a termék, de más színűt vettél, akkor azt tudod újra értékelni
-batman pörgőt is tudtam 2× értékelni, pedig mindegyik fekete volt
-a Mi Band 2 karpántot is tudtam 2× értékelni ha jól rémlik. -
Beni2360
félisten
válasz
Vertigo18 #18340 üzenetére
Már elég régen ez a helyzet.
Ráadásként hiába költöttem ergo ugyanannyi pénzt rá, ez éppen nem igaz mert az elsőre kapott pontokkal már kevesebbért vetted. Ha te más termékre költötted a pontokat akkor annak a pontjait tudod erre elhasználni.
Ez a 22-k csapdája, hogy minél többet vásároljál. -
zeon.hu
nagyúr
válasz
Vertigo18 #17526 üzenetére
Kicsit messzebb vagyok, hajdú-bihar, pedig a hideg sörre bármikor be tudok nevezni ...
Egyébként kicserélve a lapátokat, elmúlik a rezgés, szóval az új lapátban lesz a hiba.
Fordítva természetesen a régi rezonál az új lapátjával.
Próbáltam Mi 2 power bankkal is, ugyanaz az eredmény.
Melóban használom, éjjel cefet meleg van, se légkondi, se szellőzés. -
Exelsior24
aktív tag
válasz
Vertigo18 #17221 üzenetére
Igen vannak az ajándék csomagok amely napokon 2 pont jár, de ha a Daily Sign-in Rewardos képernyő jobb felső sarkában lévő kis karika felkiáltójellel a közepén jelre kattintasz akkor ott bejönnek a szabályok és a játék leírása.
Ott a 2. és 3. pont az pont olyanokat ír, hogy egymás utáni belépésért egyre többet kellene kapni (mondjuk ez eddig se működött), és 3. pontnál hogy az adott havi belépések száma alapján Cumulative reward bónusz, tehát minél többször beléptél az alapján ad minden hónapban valamennyi bónuszt a végén.Én ezekre gondoltam, ezek a dolgok nem igen működnek.
-
cidalain
veterán
válasz
Vertigo18 #16892 üzenetére
dehogynem jó. csak a sörnyitósat kell megvenni, nem a funkció nélkülieket
én beértem egy klasszikussal, egy betmenessel, és vettel egy fidget rod-ot is.
korábban vettem fidget cube-ot is, bár az annyira nem jött be, mert a kapcsolók, tekerők hangosan kattognak (az otthoniakat, munkahelyi kollégákat zavarja, zavarná), a ricni nélküli dolgok tekergetése meg nem elég -
Zoty4
őstag
válasz
Vertigo18 #16804 üzenetére
Már nagyon sok leveleésem volt volt velük, sok-sok rendelésnél.
érthetetlenek, akadékoskodok ezen ment fel a pumpaEz a sztori röviden:
Volt akcioban egy isdt töltő, ami olyan 35-40$ körül van. Na itt volt 25$-ért akcióban
felhasználtam a pontjaimat is hozzá amit hosszú ideig gyüjtöttem így 18$-ért úgy éreztem nagyon jó üzletet kötöttem.
Elkezdtem várni a csoamgot. Persze közben máshol is voltak akciok erre a töltőre. pl banggoodon, de nem vettem , mivel ugye már "uton van" a csomagom
Letelt a 2 hónap és tadam....itt tartunkKözben már nem forgalmazzák ezt a típust, igaz másik 4 féle isdt-t még igen, de fel se ajánlottak semmit, se kárpótlásként se hogy fizessek rá egy drágábbra stb.
Amúgy silent77-nek nagyon szépen köszönöm minden segítségét. ha ilyen lenne a supportjuk, mint az ő hozzáállása, akkor az egyik legkorrektebb cég is lehetne a gearbest mégegyszer köszi
-
wierra
senior tag
válasz
Vertigo18 #16755 üzenetére
Most olvasom a Q&A-t, amit írtál...
Tőlem nem kérdeztek semmit, hogy melyik wh-ból indítsák. Gondolom magától értetődött nekik, hogy UK-ből kellene szállítani, kaptam is hozzá EU adaptert.Egyébként nagyon megérte az árát, okosan, viszonylag csendesen és alaposan dolgozik a gép. A Mi Home app már tud angolul is, letölthető a porszittyóra bársonyos angol hang-pakk is a kínai karatttyolás helyett. Az app magyarítása pedig folyamatban/tesztelés alatt van.
-
-
Bornie127
aktív tag
válasz
Vertigo18 #15623 üzenetére
Ha még nem jártál a külföldi rendelések, postázás fórumban, akkor el kell hogy keserítselek. Sajnos, hogy a wallereől is lenulláztad a vételárat, így nem tudsz nekik számlát benyújtani, így értékbecsléssel fogják meghatározni az árat, ami kb a teljes vételárat teszi ki. Ha csak annyira pontoztad volna, h pl: maradjon 10$ akkor azt be tudtad volna nyújtani. Ez így egyértelműen szívás.
-
-
válasz
Vertigo18 #15626 üzenetére
Nem értelek. Az rész kép nem lesz elfogadva.
A Total érték az amit "fizettél" az 21,03 $, az alatta van az értékhatárnak.
Ha a visszaigazoló e-mail-n nem annyi van, akkor ugye mégsem 21,03 $-ért vetted meg.
Ha nem igazolod le megfelelően, akkor a magyar belforhgalmi értéket veszik alapul, ha nem a ténylegesen beszámított, kifizetett értéket adod meg az meg ugye más kategória. -
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPhone topik
- Építő/felújító topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Unlimited Power! Megnyitotta a Honor a 8000 mAh-s mobilok sorát
- Elektromos autók - motorok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Gumi és felni topik
- sziku69: Szólánc.
- Gurulunk, WAZE?!
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- Újra Akcióban!!! Ducky One 2 Mini és SF billentyűzetek a bolti ár töredékéért! Számla+Gari
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest