Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34034) Lomas válasza brodorics (#34032) üzenetére


Lomas
tag

Had' ne keressem vissza: melyik 30 nap? Mikor rendelted? Mikor szállították ki? Nekem elég konkrétan leírták, hogy a "hajózási társaságokkal" olyan szerződésük van, hogy a kiszállítást követő 60 napon belül kell megérkeznie az árunak. A PP a rendelést követő 60 nap után foglalkozik érdemben azügyeddel, a bankoknál ugyan nem tudom mi a minimum határidő, az még biztos, hogy mind a PP dispute-t mind a chargebacket 180 napig kezdeményezheted a rendelést követően. Szóval ha a rendelést követő 30 napnál tartasz, akkor még sehol ne indíts semmit... Nekem dec. 3-án ragadt be Feucht-ban (nov 11. rendelés, nov 20. kiszállítás) egy 15 napos, és egy 7-10 napos "nyomozási-kerestetési" határidő kkérést követően konkrétan rákérdeztem arra a végső határidőre, amikor érdemben foglalkoznak velem. jan 19-et írtak. Hétvégén mással leszek elfoglalva, hétfőn kontaktolok, ha ők addig nem kezdeményezik.
Most mégis visszanéztem, dec 22-én akadt el a csomid, ha jól láttam, szerintem 30 nap még korai, bár függ attól, mikor rendelted. Inkább ahhoz igazodj kb. 60 nappal. És először a GB-vel egyezkedj, de ők a szállítás utáni 60 napig nem nagyon fognak érdemben reagálni, legfeljebb, elküldenek a postára, meg ide-oda. En azt csinálom, hogy ha hétfőn-kedden nem sikerül full visszatéritést elérnem, szerdán indítom a chargeback-et.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.