Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) peestike válasza kóóó (#16499) üzenetére


peestike
senior tag

Ugyan ilyen kamu tn-est én pénteken kaptam meg, 44 napig tartott. Nem volt gyors. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#16502) axlfsi válasza PainKiller13 (#16495) üzenetére


axlfsi
veterán

Jóféle ez a noti, mik a tapasztalatok, vett már közülünk innen bárki?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16503) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok! Rendeltem március 30-án egy óra szíjat, szerintetek meg fogom kapni? BJ14908410181804 ez a kínai csomag száma? Köszi

(#16504) Bornie127 válasza axlfsi (#16502) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ez majdnem egy chuwi hi10pro tablet, egyben dokkolóval. Tapasztalatom ezzel laptoppal nincs, de csak nagyon minimál használatra jó, erős kompromisszumokkal. (a tabletből kiindulva)
Ezért az árért megérheti, aki tudja, mire akarja használni.

(#16505) bul07 válasza joy_k (#16503) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem több március végi BJ*** csomagom még nem jött meg, ha eléri a 60napot már írok is , jó lenne ha elfelejtenék a BJ postázást

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16506) pn4hvq válasza bul07 (#16505) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem tegnap járt le a 60 napom. Szintén március vége felé rendeltem, BJ csomagszámot kaptam. Visszakértem paypalra a vételárat.

(#16507) vandor01 válasza axlfsi (#16502) üzenetére


vandor01
őstag

Ez az ATOM tipusu procik lassuak....
de annyira hogy kattintasz azt gondolkozik egy kicsit....idegesito! :W
egy elso generacios i3 is 100x jobb! de 60eft ert kapcsz mar 3th
genes hasznalt uzletit! meg akar 6honap garival is! 1000x jobb vetel!
ezt gagyit meg felejtsd el! persze ha ingyeeee van akkor kerd! :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#16508) Zoty4 válasza bul07 (#16505) üzenetére


Zoty4
őstag

ha lejár a 60 nap akkokérhetek újbóli pistázást is nem?
elég jó akcioban vettem a cuccot+pontokat is használtam

(#16509) vasi89 válasza Zoty4 (#16508) üzenetére


vasi89
addikt

kérhetsz, nekem egyszer tűnt el. Mondtam h kell a cucc és már normális TN-el küldték újra.

(#16510) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Egyik rendelésemet megállították a vámosok, igaz 51$-ba került így számítottam is rá. Sms-t vagy e-mailt még nem kaptam róla egyáltalán semmit se, csak hazaérve néztem a trackingszámát a magyar posta oldalán, és ez van kiírva:
"Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure" 13:00 óra közeli dátummal.
Úgy tudom nem kell megvárnom amíg értesítést kapok erről, hanem már most elküldhetem nekik a helyes fizetési összegről a számlát, (ami gondolom ne a Gearbest-es legyen, mert azon 20$-t ír, paypalon viszont látni, hogy 51$ volt.

Ezt valaki le tudná írni nekem, pontosan milyen dolgokat kell megküldenem a postai vám felé, és hogy milyen címre?

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#16511) Bornie127 válasza Exelsior24 (#16510) üzenetére


Bornie127
senior tag

Igen, elküldheted.

Mindent megtalálsz itt az összefoglalóban.

(#16512) Exelsior24 válasza Bornie127 (#16511) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Itt tényleg jól le van írva minden, köszönöm.
Ebben a kitöltendő DOC fájlban van pár amihez fogalmam sincs mit kellene írnom:
Postai azonosítószám? Ez a TN szám akar lenni, vagy pedig a W-vel kezdődő rendelési szám?
Deviza/mennyiségi egység? Ez gondolom dollár vagy euró, de mit ért mennyiségi egység alatt?
A lap utolsó részén pedig gondolom az A-t válasszam ha a Postával szeretném vámoltatni, bár látom a NAV-al is lehetne.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#16513) V/ válasza Exelsior24 (#16512) üzenetére


V/
titán

A postai azonosító szám = nyomkövetési szám vagy ahogy te nevezed a tn szám. Ők ezt látják, ehhez fogják hozzárendelni a beküldött okmányokat.

Ha több darab lenne és pl: 1 db 3 $, 5 db-ot vettél, a másik oszlopban akkor 15 $ kerül.

A-t választod, mert ha nem, akkor is a posta elkéri a 1400 Ft-ot (2500 Ft amit ők kérnek a teljes mókáért) és mehetsz a saját költségeden ügyintézni a területileg illetékes vámhivatalba ami általában megyeszékhelyen van, de Bp-n is kell utazgatni.

A legfontosabb, hogy az utolsó oldalon legyen aláírva és a szig szám oda írva.

[ Szerkesztve ]

(#16514) Pikkolo^^ válasza Bornie127 (#16511) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha ezt hamarabb látom, hogy a geekbuying megbízható akkor egy picit olcsóbb lett volna a Xiaomi porszívó. :( Külföldi oldalakon nem megbízhatóként szerepelt.

(#16515) Silent77 válasza Pikkolo^^ (#16514) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Én ma vettem ilife-ot, remélem a héten megjön.
Megvagy elégedve vele?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16516) cris78 válasza Silent77 (#16515) üzenetére


cris78
őstag

Nagyba nyomod a pörgettyüt :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16517) Silent77 válasza cris78 (#16516) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Majd ha megjön a kerámia csapágy. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16518) Pikkolo^^ válasza Silent77 (#16515) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Vásárlás előtt nagyon sok videót megnéztem és egyik iLife sem győzött meg. Ezzel nagyon meg vagyok elégedve, telefonról látom merre ment és tényleg minden összeszed. Minden nap végigmegy a lakáson (~40 m2-t jár be), tegnap nem lett kiürítve a tartály és ezt szedte össze.

(#16519) Silent77 válasza Pikkolo^^ (#16518) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Lassan 1 hónapja én is a netet bújtam.
Nem akartam sokat rákölteni, mert csak 1 szobát kell takarítania. A többiben vastag szőnyeg van, oda nem való.
1 hónap nézés után kitaláltam, hogy akkor Ilife x5 lesz, erre tegnap berakták eu raktárba nem sokkal drágábban a v5s pro-t.
Sok infó nincs még róla, nagyon új még.
Végül azt vettem.
Majd elválik mennyire jön be.
Xiaomi nagyon tetszett, de az ára nem. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16520) Pikkolo^^ válasza Silent77 (#16519) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez szépen felmegy a szönyegre és onnan is felszedik a dolgokat. A shaggy-vel is megbírkózik. Majd írd le a tapasztalatokat, kíváncsi vagyok rá.

(#16521) CactuS válasza Pikkolo^^ (#16518) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ennyit simán összeszednek az ilife-ok is, ez nagyban függ attól, hogy mennyire porosodik a lakás 1 nap alatt. :B Takarítási teljesítményben semmi extrát nem nyújt az ilife porszívókhoz képest a Xiaomi gépe, de nem azért, mert ne lenne jó, hanem azért, mert ilyen téren az ilifeok is elég magas szinten vannak. Viszont a Xiaomi feljebb lépett olyan téren, hogy beszállt az útvonal tervezésbe, így belépett a Roomba és Homebot területére. Nyilván ők még újak ezen a téren, sebességben/tervezésben a homebot-ok jelenleg vernek mindenkit, de a feladatot megoldják, plusz ezt megfejelték egy baromi nagy akksival, ami ~ 2.5 órás takarítási időt enged. Ráadásul a legjobb ebben, hogy mindezért közel sem kell ~ 700 dollárt kicsengetned, mint a konkurencia gépeinél. :K

SUV-k kapcsán szokták mondani, hogy minden gyártónak van egy olyan tesztpályája, amin az ő SUV-uk felmegy, de a konkurens gyártóké nem. Úgy látszik a te shaggy-d a Xiaomi tesztpályája. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16522) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

Ez az oldal honnan küldi cuccokat? Európa, vagy ez is kína stb.. és lehet rá vámot meg áfát fizetni?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#16523) CactuS válasza plejik (#16522) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vannak EU-s és EU-n kívüli raktárak is, de ez a termékeknél látszik, ha rákattintasz a Shipping Cost:$ x.xx toHungary Via .... részre, hogy honnan érkezik, vagy hol van raktáron.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16524) Pikkolo^^ válasza CactuS (#16521) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A képet csak azért raktam be, hogy lássa mennyit szed össze. Biztosan az ilife is össze tud majd ennyit szedni nem állítottam az ellenkezőjét. Aki rendelt bezámol róla mennyire elégedett vele, ha az akkor megérte neki. Én pont az útvonaltervezés miatt választottam a Xiaomit, mert valós körülmények között szerintem jobban fog muzsikálni egy olyan gép amelyik nem össze-vissza megy, mint a mérgezett egész.

(#16525) axlfsi válasza vandor01 (#16507) üzenetére


axlfsi
veterán

Igazad lehet, köszönöm! :R
Bornie127, Neked is!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16526) Benoe77 válasza Pikkolo^^ (#16524) üzenetére


Benoe77
őstag

Én itt írtam a V5s Pro-val kapcsolatos kezdeti tapasztalataimról. Azóta is megy rendületlenül, hepa szűrőt cseréltünk már benne egyszer, meg a keféket kell lassan, de adtak is hozzá.

50nm-, három helységet, szemmel láthatóan jól feltakarít, ugyan véletlenszerűen, de mindenhova eljut. Ha esetleg egy hely mégis kimarad, másnap eljut oda is, a lényeg amúgy is a mindennapos rendszeres használat.

(#16527) CactuS válasza Pikkolo^^ (#16524) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én arra reagáltam elsődlegesen, hogy te azt írtad, hogy a jobb takarítóképesség és szőnyegmászás miatt választottad a xiaomit. :B

Abban igazad van, hogy minél bonyolultabb az alaprajz, annál nagyobb az előnye a térképes robotoknak, de sok függ attól is, hogy a keretrendszer hogy van megírva. Maga az útvonaltervezés megléte még nem garancia a jó munkára, de nyilván, ha elég tekerten vannak elhelyezve a szobák, akkor előnyből indul, mert a térkép nélküli robotok elveszhetnek a "labirintusban". Én is írtam róla egy rövid cikket, amikor megjött, nem értem néha, hogy mit mért csinál Jolán - az elején néztem, hogy hogyan dolgozik -, de mire hazaérünk a játszótérről, a lakásban tisztaság van (~65 nm, konyha, folyosó ,1 + 2 félszoba). Memóriája nincsen, de vannak mintái, amit követ ha olyan szituációba kerül az MI, nem olyan véletlenszerűen pattogós, mint a vileda virobi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16528) sambenez válasza CactuS (#16527) üzenetére


sambenez
addikt

Gondolom nálatok nincs küszöb. Akinél van annak ezek a masinák felejtősek ha jól sejtem?

(#16529) CactuS válasza sambenez (#16528) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van küszöb, kettő is. Az egyik majd 2cm, a másik ~ 1,5 cm. A nagyobbik az kicsit necces, de ha nem tud rajta átmenni elsőre, akkor visszatolat, megemeli az egyik kerekét és félkörben átbukik rajta. Elég ügyes, a gond ott van, ha ilyenkor rosszul pozicionál (ha ajtófélfát ér, akkor megakadhat, de ez nem gyakori). Gyerkőc miatt idővel úgyis le akarom majd cserélni a küszöböket lapos térváltókra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16530) Silent77 válasza sambenez (#16528) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nálunk van 10cm-es küszöb. :DDD
Arra majd át kell változnia transzformenszé. :C
Viccet félre étve, én csak abba a szobába akarom használni, de majd megnézem mit kezd a kisebb küszöbbel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16531) GearBest


GearBest
újonc

Sziasztok!

A mai naptól hivatalosan is itt lesz a topikban a GearBest rajtam keresztül. Az anyakönyvezett nevem Tárnok Zoltán, hátha ismer valaki, de a GearBestre is hallgatok ebben a témában. ;) Csodát én sem tudok tenni, a Magyar Postán (finoman mondom) "eltűnt" csomagokat én sem tudom előkeríteni, de azokat a problémákat amikre egymás között nem találunk magyarázatot vagy megoldást, megpróbálom közvetíteni kifelé.

Előre is elnézést kérek, ha nem reagálok mindenre azonnal, de belőlem is egy van, dolgozom sokat, ráadásul van hat óra időeltolódásunk is, ami miatt a chat sem mindig üzemel kifelé.

További jó vásárolgatást, de azért ne vigyétek túlzásba, mert a postásra várok állapot is függőséget okoz! ;)

(#16532) peestike válasza GearBest (#16531) üzenetére


peestike
senior tag

Szia! Elég nagy dologra vállalkoztál szerintem! :) ;]
Magam részéről azért örülök a dolognak.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#16533) V/ válasza GearBest (#16531) üzenetére


V/
titán

A Gearbest alkalmazottja vagy? Vagy hogy értsem azt hogy én vagyok a Gearbest?

[ Szerkesztve ]

(#16534) GearBest válasza peestike (#16532) üzenetére


GearBest
újonc

Úgy vállaltam, hogy meglátjuk hogy lesz rá időm. Szóval majd meglátjuk. Amúgy ahogy látom eddig is remekül működött ez a téma, szóval megpróbálok olyan problémákra koncentrálni, ami a kintiek nélkül nem intézhető el, és kihagyni a melyik gombra kattintsak, ha fizetni akarok, és mennyi a vám, ha Kínából rendelek kérdéseket.

(#16535) GearBest válasza V/ (#16533) üzenetére


GearBest
újonc

Nem vagyok alkalmazott, maradjunk annyiban, hogy egyelőre szívességből ,elvállaltam, mert egy kedves és csinos kínai hölgy megkért rá, akivel amúgy is szinte minden nap beszélek chaten.

(#16536) Silent77


Silent77
Topikgazda

Teljesen hivatalos, ph engedélyével. :K

Üdv itt is Zoltán! :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16537) cris78 válasza GearBest (#16535) üzenetére


cris78
őstag

Kedves csinos kínai hölggyel én is beszéltem, aztán kiderült, hogy Silent77 kolléga volt az :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16538) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ez akkor most elég nagy segítség lesz Jackie barátunknak! :C

A kedvezményekre jogosító kódokat akkor majd kétszer annyit kapunk remélem! :D :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#16539) GearBest válasza Vertigo18 (#16538) üzenetére


GearBest
újonc

Erre azért nem fogadnék nagy tétben (kicsiben sem). :)

(#16540) Silent77 válasza cris78 (#16537) üzenetére


Silent77
Topikgazda

:DDD

Vertigo18: Igen az, örülök is neki. :C
Azért megteszünk mindent amit tudunk. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16541) V/ válasza GearBest (#16531) üzenetére


V/
titán

Üdvözöllek!
Az első kérdés amelyre a Gearbesttől eddig nem kaptam értelmes választ a következő lenne:
Elveszíti a szállító a nekem küldött csomagot.
Miért nem adják vissza a pénzemet, mert nem teljesítették az adás-vétel rájuk eső részét?
Miért nekem kell az elvesztésre biztosítást fizetni, aminek fejében ők újra küldik?
1. Amíg nem kapom kézhez az a Gearbest tulajdona.
2. Neki van szerződése a szállító céggel, aki elvesztés esetén kárpótolja őt, mert amit kifizettem még az ő tulajdona. Nekem nincs közöm az ő szerződésükhöz.
3. Abban az országban ahol engedélyt kaptak a kereskedésre, a fogyasztóvédelmi szabályozás és a polgári törvénykönyv szerződéses jogviszonyra vonatkozó szabályai szerint minden huzavona nélkül a pénzt vissza kell adnia, mert az újraküldés esetén a hosszabb idő miatt érdekmúlás esete is fennáll. Nem vagyok köteles újraküldést elfogadni.
Tehát röviden, miért nem adják vissza a pénzt, ha a szállító elveszti a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#16542) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Érdekesen működik a 8%-os mobilarena kód. Ha beírom, 35 usd-ről 42 usd-re ugrik fel az ár és abból vonja le a 8%-ot. Megvettem nélküle.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#16543) Silent77 válasza Zolee_70 (#16542) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Akciós terméknél sajnos ilyen. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16544) cris78 válasza Zolee_70 (#16542) üzenetére


cris78
őstag

Ilyenkor az eredeti árból veszi le a kedvezményt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16545) Jagi


Jagi
tag

Sziasztok,

Láttam hogy a németeknek is van "mellék" gearbest oldaluk.
Van náluk jó áron Xiaomi Smart Mi Air Purifier.
Raktárt DE-CN ként jelöli, ez most azt jelenti, hogy Kínából jön csak nekik biztosítanak valami kedvezményt?
Vagy ténylegesen van raktár németeknél is?
Mellesleg csak Németországba engedi postázni.

Jó lenne egy ilyen EU raktárba, de csak nem akar jönni.
Köszönöm előre is!

(#16546) GearBest válasza Jagi (#16545) üzenetére


GearBest
újonc

Ez csak egy aldomain, van ilyen ES és UK kezdetű is, Kína ez is az is. Azonos adatbázisból dolgoznak, de az adott országnak szólnak ezek az oldalak.

(#16547) Silent77 válasza Jagi (#16545) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Sajnos nem lesz eu raktárba. :(
Ezt próbáltuk mi is most áthozatni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16548) gergo1012 válasza GearBest (#16531) üzenetére


gergo1012
újonc

Hello!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a nyomonkövetésnél az van megadva, hogy DPDUK1.
Miután rákerestem a csomagom azonosítójára azt az infót kaptam, hogy Southall-ban található de úton van.
Ezt hogyan kellene értelmeznem mert a megrendelésnél az van írva hogy a china warehouse-ból érkezik a csomag?!

Előre is köszönöm a választ további szép napot!

(#16549) Silent77 válasza gergo1012 (#16548) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Szia!

Írd meg privátba a tn-t.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16550) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Az email címet lehet módosítani valahol?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.