Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Pikkolo^^ #16524 üzenetére

    Én arra reagáltam elsődlegesen, hogy te azt írtad, hogy a jobb takarítóképesség és szőnyegmászás miatt választottad a xiaomit. :B

    Abban igazad van, hogy minél bonyolultabb az alaprajz, annál nagyobb az előnye a térképes robotoknak, de sok függ attól is, hogy a keretrendszer hogy van megírva. Maga az útvonaltervezés megléte még nem garancia a jó munkára, de nyilván, ha elég tekerten vannak elhelyezve a szobák, akkor előnyből indul, mert a térkép nélküli robotok elveszhetnek a "labirintusban". Én is írtam róla egy rövid cikket, amikor megjött, nem értem néha, hogy mit mért csinál Jolán - az elején néztem, hogy hogyan dolgozik -, de mire hazaérünk a játszótérről, a lakásban tisztaság van (~65 nm, konyha, folyosó ,1 + 2 félszoba). Memóriája nincsen, de vannak mintái, amit követ ha olyan szituációba kerül az MI, nem olyan véletlenszerűen pattogós, mint a vileda virobi.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés