Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) promagus00 válasza cidalain (#16800) üzenetére


promagus00
tag

" amikor meg mar nem tudnak mit mondani, egyszeruen nem valaszolnak..."

Erre már nekem is volt példa,csak szállítással kapcsolatban :U

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#16802) Silent77


Silent77
Topikgazda

32GB samsung micro sd 11.99$

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16803) Zoty4


Zoty4
őstag

Na ez ment a supportnak, bocsánat a szar angolomért
Én ezzel végérvényesen zárom is a gearbestes pályafutásomat, mindenki másnak sok sikert.
Azért drága dolgokat ne vegyetek, főleg ha jó áron adják.
Remélem a vezetőség lesz olyan korrekt hogy nem törli a hozzászólásomat

Dear support

You don't care how many clients lost.
You lost my package, what I bought with action price and I used my all loyality points. And what are you doing? You pay back only the batedprice graciously. "You are not selling now" You did't offer any similar product with reduction.
Your webshop is totaly amateur
In future I will buy from Banggood, thousand times better than your fucking webshop. (Actions, guarantee, support, fairness)

a disappointed client

Zoltan

(#16804) Vertigo18 válasza Zoty4 (#16803) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bevésnéd ide az előzményt is? Csak hogy (ismét) képben legyünk. Én ebből annyit szűrtem le, hogy elveszett a csomag (bár nem értem mit értesz az alatt, hogy "ők vesztették el..."), aztán csak a termék árát akarták visszafizetni, a felhasznált pontokat nem. Nekem úgy rémlik, hogy korábban volt már, aki megpanaszolta, hogy sok-sok pontot ráköltött és vissza is kapta, csak kicsit erősködni kellett.

Tényleg érdekel az előzménye, mert a végén az a káromkodás szerintem nem volt helyénvaló. Kivéve persze, ha ettől az egy negatív tapasztalattól (amiből szerintem még ki lehetett volna hozni többet is) tényleg nem akarsz többet vásárolni itt.

Silent77: olcsóbb, mint kedvenc ebay-es eladónknál, ez is ritka! :C És még pontozható is!

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#16805) cidalain válasza Vertigo18 (#16804) üzenetére


cidalain
veterán

felhasznált pontokat tudtommal még senki sem kapott vissza még erősködés árán sem.
viszont fel szokták ajánlani a pakk újraküldését változatlan feltételek mellett, amivel ugyanott vagy, csak az időt bukod.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16806) Zoty4 válasza Vertigo18 (#16804) üzenetére


Zoty4
őstag

Már nagyon sok leveleésem volt volt velük, sok-sok rendelésnél.
érthetetlenek, akadékoskodok ezen ment fel a pumpa

Ez a sztori röviden:

Volt akcioban egy isdt töltő, ami olyan 35-40$ körül van. Na itt volt 25$-ért akcióban
felhasználtam a pontjaimat is hozzá amit hosszú ideig gyüjtöttem így 18$-ért úgy éreztem nagyon jó üzletet kötöttem.
Elkezdtem várni a csoamgot. Persze közben máshol is voltak akciok erre a töltőre. pl banggoodon, de nem vettem , mivel ugye már "uton van" a csomagom
Letelt a 2 hónap és tadam....itt tartunk

Közben már nem forgalmazzák ezt a típust, igaz másik 4 féle isdt-t még igen, de fel se ajánlottak semmit, se kárpótlásként se hogy fizessek rá egy drágábbra stb.

Amúgy silent77-nek nagyon szépen köszönöm minden segítségét. ha ilyen lenne a supportjuk, mint az ő hozzáállása, akkor az egyik legkorrektebb cég is lehetne a gearbest mégegyszer köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#16807) zsiz


zsiz
őstag

Nálatok jó a kókuszeső? [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16808) cris78 válasza zsiz (#16807) üzenetére


cris78
őstag

Azt hittem csak nálam van gond....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16809) cidalain


cidalain
veterán

a megrendeléskori megjegyzés hagyás a postázásra eléggé belassítja a feladást.
tegnapelőtt óta már 4 ticketet váltottunk, már eljutottunk oda hogy mivel tudja feladni (CJAHAM), de még nem került feladásra.
a tegnap délelőtti rendelésembe csak annyit írtam hogy kerülje a BJ postát, bármi mással küldheti, de itt még nem jött ticket, de feladás sem.
tegnap délutáni rendelésnél nem írtam semmit a postázásra, viszont már feladták SB-vel (CJAHAM)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16810) zsolti72837 válasza zsiz (#16807) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#16811) Exelsior24 válasza zsiz (#16807) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Nálam is rossz, sajnos ezek a játékok nem a Gearbest erőssége, nem tudom hányadik alakalom ez már, hogy elindítanak valami játékot és egyáltalán nem működik. :(

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#16812) Met


Met
nagyúr

CHUWI 10050mAh 18W-t lehet még kuponozni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16813) bul07


bul07
nagyúr

Hátha múltkor lemaradt valaki
Xiaomi Mijia tol [link]
kuponkód: GBHU2
$1.29

Amúgy lehet veszek még egyet ajándéknak jó lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16814) cidalain


cidalain
veterán

Mi a pek van az oldallal?
Milyen valuta az MXN$ ? Masnal is ilyen hulye arak vannak?

Update:
Valamiert atallitodott. Mar megvan hol kellett visszacsinalni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16815) Silent77 válasza bul07 (#16813) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Holnap próbálok betétre is kérni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16816) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Ez elég ütős ár érte szerintem:

Convoy S2+ 365nm Nichia UV Waterproof LED Flashlight - BLACK

Kuponkód: ENCS2

végösszeg: 17.99 USD :D :D

(#16817) hevizms válasza bul07 (#16813) üzenetére


hevizms
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

(#16818) PainKiller13 válasza Silent77 (#16815) üzenetére


PainKiller13
őstag

Kék betétet kellene inkább szerezni. Munkahelyen az az előírás. Nem muszáj gyári..

(#16819) ace22 válasza PainKiller13 (#16818) üzenetére


ace22
tag

Ha a kék tintás aláírás előírás a munkahelyen (wet ink signature), akkor azt is előírják, hogy milyen betéttel írj. ISO 27668-2 szabványnak megfelelő betét a zseléstollakra (ami a Xiaomi toll lehet), ISO 12757-2 golyóstollakra. Ezt a nem gyári, noname betétek nem szokták tudni. :-(

(#16820) Blackmirror válasza Silent77 (#16678) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Első rendelésem innen, úgyhogy nézzétek el.
Ugye egy SB csomagom jön ami nem követhető , de a GB appban a track your shipment rész azt írja hogy arrived at Budapest airport akkor kezdhetek örülni ? Két hete rendeltem de felkészítettem magam a több mint egy hónapos várakozásra az általatok leírtak alapján :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#16821) Sterilzona válasza bul07 (#16813) üzenetére


Sterilzona
senior tag

fene egye meg, mindig lemaradok
már nem jó megint :(

(#16822) Silent77 válasza Blackmirror (#16820) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nincs jelentősége. Nem valós információ.

Kókuszos játék, akár a tenisz. :DDD 15 semmi. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16823) PainKiller13 válasza Silent77 (#16822) üzenetére


PainKiller13
őstag

Első nap adott majdnem mindre, most semmire, vmi bug lehet.

(#16824) Blackmirror válasza Silent77 (#16822) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Pedig kezdtem örülni :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#16825) joe-ker válasza Silent77 (#16822) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nekem 12-13%-s kuponokat dobált,tegnap csak 8%-t.

(#16826) Drenadar


Drenadar
veterán

Vett valaki xiaomi air laptopot? Erre gondolom mindenképpen jön vám és Kínából küldik az összeset mi?

(#16827) Criminal017 válasza Drenadar (#16826) üzenetére


Criminal017
őstag

Spemallról érdemes EU expressel venni. Nincs áfa/vám és még 2 év EU garit is tudsz venni mellé.

(#16828) LallerHUN válasza Criminal017 (#16827) üzenetére


LallerHUN
tag

Jól láttom hogy a Spemallnak van magyar warehouse-a??? :Y :Y :Y

(#16829) beg válasza LallerHUN (#16828) üzenetére


beg
veterán

Már mióta :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#16830) cidalain


cidalain
veterán

Vennek valamit ami 23,2 dollar. Semmikeppen sem akarok afat es miegyebet fizetni, es ez az osszeg a hataron van. (Es azert mostanaban a dollar elegge hullamzo, most eppen rosszabb mint az euro, de ket hete majdnem 1:1 aranyban voltak) Ha atvaltom a penznemet euroba, akkor a vege 20,6 euro. Ami biztosan a 22 alatt van, nincs valtogatas.
Celszerubb akkor euroban kifizetnem (MNB arfolyam szerint atvaltva gyakorlatilag egy arban van a ket valutanemben az osszeg)?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16831) V/ válasza cidalain (#16830) üzenetére


V/
titán

Mivel a Gearbest $-os elszámolású, abban célszerű fizetni, ha számolják, akkor a 22 € mai nap 24,59 $-nak felel meg. No para, bőven alatta van annak az ára amit meg akarsz venni.
És nem az MNB árfolyammal számolják ezt.
Kerestem egy 23,25 $-os tételt, ha $-ban fizetem akkor 6399,34 Ft, ha €-ra váltom akkor 6400,81 Ft amit fiztenék. Most ennél persze kicsi a különbség, de nagyobb öszegnél azért nagyobb ez is.
Viszont ha ezt HK $-l fizetném akkor 180.74 Hong Kong Dollar = 6,382.98 Forint ez setben a 22 € az 191,7 HK $-nak felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#16832) cidalain válasza V/ (#16831) üzenetére


cidalain
veterán

Okker, koszonom, akkor marad a dollar :R

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16833) Pikkolo^^ válasza Drenadar (#16826) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ne a vám hanem az áfa miatt aggódj :)

(#16834) Beca1990


Beca1990
senior tag

na nekem most megint feladtak egy csomagot SYBPL-el.
és ez pont nagyobb értékű...
remélem nem lesz gond vele.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#16835) Egy-két


Egy-két
tag

Tudtok fidget spinnerre olyan kódot amivel 0,99ert meg lehet szerezni ? Mert tetszik ez a játék de ennél többet nem költenék rá :)

(#16836) sanyus66


sanyus66
újonc

Sajnos nekem is sikerült ezzel a mocskos Gearbest-el kapcsolatba kerülni. 3 éve Németországban lakom és az ebayen rendelgettem, és minden mindig hiánytalanul megjött, még Kínából is. Vagy kétszer nem, akkor meg 2 nap alatt visszaküldték a pénzt. Sajnos egy olyan telefonra vágytam, ami még nem kapható az ebay-en (Vernee Apollo X), náluk meg éppen akcióban volt. Megrendeltem az EU raktárból. 30 Eu-val drágább volt, de egyrészt 7-10 nap szállítás, plusz nem hiányzik, hogy rám másszon a vámhivatal. Itt egy kicsit komolyabban veszik az ilyesmit.
12 nap után már elkezdtem érdeklődni, hogy hol is van a telefonom? Nem akarom leírni a teljes levelezést (elég időm ment már rá), a lényege, hogy azt ismételgették, hogy ez a szállítólevél szám, május 14-én adták fel és 7-10 nap a szállítás, és hogy várjak türelemmel. Az olyan kérdéseimmel, hogy hogyan lehet, hogy máj 14-én feladták, de a kimutatásuk szerint még máj. 18-án a raktárukban volt, vagy, hogy miért is szerepel a számlán 30$ érték GIFT (ajándék) megjelöléssel, amikor én 195 Eurot fizettem, egyszerűen nem válaszoltak. Aztán áttettük a beszélgetésünket a Paypal konfliktlösungra. Ott kértek egy 3-4 napos határidőt (a Gearbest), hogy utánanézzen a szállításnak. Természetesen csesztek megtenni, amikor meg rájuk írtam, hogy köszi visszamondom, akkor nagylelkűen felajánlottak 40 $, mert nem kötöttem biztosítást. Sikerült beszélnem a DPD-vel, akik felvilágosítottak, hogy a csomagszám onnan van, hogy szóltak, hogy majd fel fognak adni csomagot, és kaptak egy előzetes számot, de a csomagot soha nem adták fel. (Ha fel sem adták, mire is kötöttem volna biztosítást??)
Ja, és mellesleg a német DPD napi ezres nagyságrendben kap ilyen telefonokat. (Ha csak Európából 250*1000=250E*200 nap, az 40Millió $ extrapofit. És csak Európát és szűken számolva)
Még nem tudom, hogy jövök ki az egészből. remélem jól, majd később még folytatom.

(#16837) V/ válasza sanyus66 (#16836) üzenetére


V/
titán

Látva a te esetedet és az én általam is felvetett anomáliákat, megerősít abban, hogy nem javasolt nagyobb érétékű dolgot vásárolni tőlük.
A PayPal vissza fogja adni a pénzed, a teljes összeget, nem 40 $-t.
A biztosítás kiterjesztése nem az elvesztésre, hanem a fel nem adásra, olyan mértékű pofátlanság amely mellett nem lehet elmenni. Nem hajlandó visszaadni a pénzt, mert ő el sem küldte? Nagyon messzire elgurult a gyógyszerük.
A biztosítás az elveszett küldemény újraküldést garantálja a szerződési feltételek szerint. Ez pedig nem veszett el.

Ha a saját általuk írt szerződési feltételeket sem ismerik és nem tartják be, akkor még is mit gondolnak?

[ Szerkesztve ]

(#16838) sanyus66


sanyus66
újonc

Lenne pár kérdésem, esetleg ha valaki tudna segíteni.
1. Meddig tart egy ilyen paypal pénzvisszatérítés?
2. Van-e a paypal-nak magyar telefonos ügyfélszolgálata? Bevallom még nem beszélem olyan szinten a német nyelvet, hogy egy ilyen fontos ügyet egy hadarós ügyfélszolgálatossal le tudjak nyomni. A feleségem szokta intézni az ilyesmit (ő német tanár), de mivel a paypalnál külön kiírják, hogy csak számlatulajdonos lehet, ez nem igazán járható út.
3. Tud valaki valami forrást, ahol biztonságosan beszerezhető egy vernee Apollo x mobil. Magyar vagy német cím is szóba jöhet. Németországban csak az amazontól rendelhetek 220 Eu-ért (Gearbest 160 körül Kínából), nem is az ár miatt nem jó hanem mert csak fehérben van, én meg feketét szeretnék.
4. Ill. van olyan kínai shop, amiben meg lehet bízni, és nem csak a lehúzás a fő célja. Én még járatlan vagyok a témában, még csak 2 hete foglalkozok vele, de mindegyiket fikázzák a neten (gearbest, coolicool, banggood, honorbuy) Bevallom őszintén én szeretek kapni valamit a pénzemért és nem gondolom, hogy a vásárlásnak szerencsejátéknak kell lennie.

(#16839) V/ válasza sanyus66 (#16838) üzenetére


V/
titán

1. Pár nap, ha az ő döntésüket kéred.
2. Nem igazán kell a telefonos elérhetőség, az üzenőfal használatos, de szerintem nincs miért felhívni őket. Az a lényeg, hogy ha nem tudsz megegyezni velük, akkor 20 napon belül kérned kell a döntésüket. Bővebben a PP topik ÖF-ban 9. pont
3. Linkek
4. :N

[ Szerkesztve ]

(#16840) sanyus66


sanyus66
újonc

Köszönöm!
Bár a topik összefoglalóban 10-14 nap szerepel, de remélem neked lesz igazad és csak pár nap lesz.
A linkben ott szerepel a Gearbest is, és hát azzal mint írtam, rossz tapasztalatom van, Lehet, hogy utánanézek a Banggood-nak, azt valahogy dicsérik (vagy legalábbis nem szidják annyira). Meg kérdés a paypal mennyire lesz sima, bele merjek-e vágni egy újabb kalandba. Az idegesít, hogy volt az Amazonon fekete is, de azt mind elvitték.
A mosolygó fej sejtem mit jelent.
Őszintén szólva kicsit elkényelmesedtem. A magyar valóságból kijöttem egy olyan országba, ahol ha leejtesz egy 100 euróst utánad hozzák, a kocsidba nem nyúlnak hiába nem zárod be és esetleg ott van a telefonod az ülésen egész nap (volt rá precedens nem egyszer), meghúzzák a kocsidat és téged már csak egy cédula vár, hogy az elkövető kihívta a rendőrt és jegyzőkönyvet vetetett fel és ide és ide fordulhatsz stb. Na most erre kapsz egy magyarnál is sokkal rosszabb kínai mentalitást, ahol négyszer be kell biztosítani magadat, és még akkor is pórul járhatsz. De már kezdek aklimatizálódni :DD

(#16841) Beni2360 válasza sanyus66 (#16840) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg az amazonon? feketét?
Ár: EUR 219,99 INGYENES szállítás Németországon belül.
. Az árak tartalmazzák az ÁFA-

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16842) Silent77 válasza sanyus66 (#16836) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Privát üzenetet kaptál, nézd meg.

Mindegyikkel vannak kisebb nagyobb gondok. Ne szegje kedved a kinti vásárlástól.
Reméljük ez is jól végeződik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16843) sanyus66


sanyus66
újonc

Hát lehet, hogy az lesz, de ott is 10-20 nap szállítás van, a fehér meg ott van raktáron és csak 2 nap. (ha váltasz a gombbal a színek között látod a különbséget)
Bár azt elismerem az amazon még szigorúbb, mint az ebay, ha simlis a cég sitty-sutty kidobják. Ezért nincs ott a gearbest egyiken se :B
Csak mondanám, hogy ugyanaznap (máj 14.) rendeltem a fiamnak is egy Vernee Thor-t, egy tokot hozzá, meg 2 páncélfóliát (egyet Kínából). Mindet az ebayről. Minden megjött 2 nap múlva, a kínai meg jún. 7-én. És ez így ment az elmúlt 3 évben. (Na ezért kényelmesedtem el. A jót könnyű megszokni!)
De most már tuti, hogy az amazonos spanyol lesz. (Meggyőztél :B ) A kínai árelőnye csak az ÁFA miatt van (hisz ha eu raktárból 195 Eu) azt a kicsit, meg bőven kárpótolja a megbízhatóság és a gyorsaság. Plusz ha közgazdaságilag a feláldozott szabadidőt is felszámolom, amit az idióta rizszabáló ügyfélszolgálatnak nevezett rémálommal folytattam (5 Eu/óra), akkor már régen 300 felett van ez a k.. telefon. Ami nincs is! Mert még nincs lezárva a téma.

(#16844) Beni2360 válasza sanyus66 (#16843) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem tudom kinek szolt a hozzá szólásod, de ha nekem akkor amikor válaszolni akarsz akárkinek a hsz-nél ott van a dátum előtt a lehetőség gomb "válasz".
Nekünk nem ad ki szállítást mivel ez az eladó nem szállít Magyarországra. - Kein Verkäufer liefert diesen Artikel aktuell nach Ungarn .
Mindet az ebayről. Minden megjött 2 nap múlva, - de gondolom ez eby.de volt.
Nem bántás képen - És ez így ment az elmúlt 3 évben - e szerint 3 éve kint dolgozol és nem megy a német nyelv, hát? Én anno 1969-73 években 4 évet dolgoztam odakint de már két év után mint tolmács voltam alkalmazva. De ami késik az nem múlik. :DD
Én az elmúlt 10 évben 9 telefont rendeltem a Kínaiaktól és az elsőt és a 7.-t küldtem vissza és kaptam vissza az árát, De nem telefonálgattam velük. csal levélben intéztem. Na de majd ez is elintéződik. A remény hal meg utoljára.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16845) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
' későn kelőknek ' van még xiaomi toll ?

(#16846) promagus00 válasza Sterilzona (#16845) üzenetére


promagus00
tag

biztos van,csak lehet már nem olyan olcsón.. :D

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#16847) Sterilzona válasza promagus00 (#16846) üzenetére


Sterilzona
senior tag

hát ez az

(#16848) cidalain válasza Sterilzona (#16845) üzenetére


cidalain
veterán

oda kell kattintani be kell írni a kódot, és meg kell nézni hogy olcsóbb e még.
most tényleg az az elvárás, hogy más nézze meg neked? :U

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16849) Sterilzona válasza cidalain (#16848) üzenetére


Sterilzona
senior tag

nem kell senkinek megnézni
általában elszokott fogyni az a db számú kupon.
hiába nézegetem, nem lesz más az ára.
én konkrétan újra gondoltam. nem vagyok annyira naív, hogy még biztos működik, a már linkelt, de lehet neked van igazad, megnézem, lefárasztom magam ezzel, de legalább nem más fárad vele.

(#16850) vasi89


vasi89
addikt

Van olyan termék ami megéri ezekkel a 8%os kuponokkal? Konkrétan a nem akciós cuccok is drágábbak kuponnal amit nem is értek :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.