Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) V/ válasza user112 (#16550) üzenetére


V/
titán

Itt nem. Új regisztráció kell arra az e-mail címre. De most minden helyen cserélni akarod? A szállítási címnél adhatsz meg másikat, de az nem a belépési e-mail.

[ Szerkesztve ]

(#16552) user112 válasza V/ (#16551) üzenetére


user112
senior tag

Sajnos cserélnem kell mindenhol és a belépést is szeretném. Akkor itt marad az új regisztáció.
Köszönöm

(#16553) -FLY-> válasza V/ (#16541) üzenetére


-FLY->
őstag

PP csak visszaadja a pénzedet, ez estben teljesen mindegy, hogy a gearbest mit szeretne, gondolom elfogadták a szerződési feltételeket mikor paypalosok lettek.

(#16554) peestike válasza -FLY-> (#16553) üzenetére


peestike
senior tag

Azért erre ne vegyél mérget... A PP-gearbest kombó több embert tett már fel a szopórollerre.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#16555) V/ válasza -FLY-> (#16553) üzenetére


V/
titán

Nem erről van szó.
A PayPal dolog nem releváns, mert ha nem PayPal fiókkal fizetek, hanem sima kártyával, akkor a PP-től nem kapok vissza semmit.
A kereskedésre vonatkozó szabályok, fogyasztóvédelmi szabályok és a szerződési kötelmek, amelyek a törvények szerint köteleznek egy webshop-t és ezt nem tartják be.

(#16556) -FLY-> válasza peestike (#16554) üzenetére


-FLY->
őstag

Nekünk az ebay-en volt gondunk, de már nem emlékszem, hogy az ebay indította a visszafizetést, vagy a pp, mikor az eladó elzárkózott. Gearbest-ről idáig a legrosszabb tapasztalatom, hogy a feleségem telója kb 11 hét alatt érkezett meg, vagyis a vámra, 19k-s tétel, vicc. Csak elvétve gb-ezek, van amit tényleg nagyon megéri, minden másra az ebay.

(#16557) erh75 válasza Silent77 (#16547) üzenetére


erh75
tag

Engem is érdekelne az MI Air Purifier, kb 1 hete GB raktárral is fent volt, de rendeléskor mondta hogy nincs raktárkészleten, erről tudsz valamit ?

(#16558) Silent77 válasza erh75 (#16557) üzenetére


Silent77
Topikgazda

GB raktárral? Az melyik?

Sorry nem aludtam semmit, lehet nem fog az agyam. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16559) erh75 válasza Silent77 (#16558) üzenetére


erh75
tag

UK-2 Warehouse volt , az MI Air Purifier-nél és az egyik szűrőjénél, most egyiknél sincs. A szűrőt engedte is volna onnan rendelni.

(#16560) Silent77 válasza erh75 (#16559) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Erről nem tudok, de rákérdezek.
Nekem azt írták, a szerződésük nem terjed ki, hogy eu-ba is forgalmazzák.
Porszívót simán áthozták Kínai raktárból, most is hoztak 344db-ot.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16561) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Mai nappal telt le a 60 nap a rendelésemnél. Írtam ticketet, hogy asap szeretnék refundot. Mire számíthatok? Balance-ra szeretnék töltést kérni, mert vásárolnék mást tőlük, ez mennyi idő körülbelül?

(#16562) bazsimano válasza m4rk.89 (#16561) üzenetére


bazsimano
őstag

gyorsan szokatak valaszolni...elso kor az lesz, hogy beszelj a postaval nezd meg rendben van-e a postacimed.-.bla bla bla....

valaszolsz hogy csekkoltal mindent a postan es rendben a cimed es ha belso penztarcara kered eleg gyorsan lezongorazzak.

szerintem ticketben amikor "jova hagyjak" a keresed akkor alt meg aznap lerosszabb esetben masnap rajta lesz...

de ufgye idoeltolodas van...nem tudni, hogy meg ma raneznek-e a tiocketre...vagy majd csak holnap hajnalba :D

[ Szerkesztve ]

(#16563) Zoty4


Zoty4
őstag

hétfőn lejár az egyik rendelésemnél a 60 nap
a "tn" szerint április elején mozdult utoljára a csomag.
Nem a pénzt szeretném visszakapni,hanem a terméket megkapni, mert nagyon jó akcióban vettem meg pontokat is erre költöttem
mi a teendőm?

(#16564) bazsimano válasza Zoty4 (#16563) üzenetére


bazsimano
őstag

semmi extra...ugyanugy ticketet nyitsz es kered h kuldjek ujra!

(#16565) bul07 válasza Zoty4 (#16563) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nekem is kell lassan, 28-án jár le a két hónap, csak nálam 3csomag esetén

Már előre unom felesleges levelezést a, már az első levélben leírom hogy sem a szomszédoknál sem a postán nincs sőt a cím is helyes , de csak azért is azt a választ küldik elsőre hogy jó e a cím meg nincs e a szomszédba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16566) Zoty4 válasza bazsimano (#16564) üzenetére


Zoty4
őstag

és mikor jelezzem feléjük, akár most vagy 60. napon vagy 60 nap után?

bul07: én aznap rendeltem mást is, az megjött, filléres szar: gyros pörgettyű meg elektroschockos rágó, bezzeg a 30$-os értelmes dolog meg sehol

[ Szerkesztve ]

(#16567) bazsimano válasza Zoty4 (#16566) üzenetére


bazsimano
őstag

szerintem varjad mega betoltott 60 napot...nekem marcius 22i cucc nem jott meg...tegnapelott irtam nekik ticketet es ma mar mondtak hogy ujrakuldik!

[ Szerkesztve ]

(#16568) V/ válasza bul07 (#16565) üzenetére


V/
titán

Tényleg ezeket a felesleges levelezéseket kellene elkerülni.
Hiába írja nekem olyan küldeményre, hogy nézzek utána a Postán, amelyeket nem könyvelt nemzetközi postai nyomkövető számmal küldenek. Egyszerűen nem hajlandók tudomásul venni, hogy ez nem jó javaslat. Ugyanúgy a cím ellenőrzés, mi a biztosíték, hogy ő ugyanazt írta rá, mint amit én megadtam? Volt már olyan hogy egy nagy város nagyon hosszú utcájának a neve ráfért a címkéjére, a házszám meg nem.
3 kézbesítő körzetbe esik.
Én nem tudom ellenőrizni az ő munkájukat.
Amikor már idáig jutunk, azért az alap ellenőrzéseket megcsináljuk, tudomásul vehetnék.
És mintha nem egy angolt beszélnénk az illetékessel, vagy mindenkinek copy-paste a válasz részükről?

Ez lett volna a következő kérdésem feléjük, hogy minek futtatják velünk az üres köröket?

(#16569) bazsimano válasza V/ (#16568) üzenetére


bazsimano
őstag

szerintem ez a betanitott dolog...sokat dolgoztam pl idiai munkaerovel...na az meg rosszabb is :D...
szoval ok megkapjak a sablon dolgokat, es lehet nem is tudjak mit irtal csak kiszurtek 3 szot az angolbol es akkor mar masoljak be a szoveget...

valahogy igy megy szerintem ez a dolog...es ahogy mondod, vagy kerdezed...lehet h ott csak a "fonokok" vagy "seniorok" tudnak angolul!

semmikepp nem lebecsulni szeretnem oket, csak ez a latszat.!

(#16570) bul07 válasza V/ (#16568) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze én is csak írom nekik ezeket mert dehogy megyek én a postára, nálunk még kihoznak mindent, ha meg nem akkor szól a postás
Múltkor is volt vagy 4-5 nagyobbacska küldeményem szolt hogy nem tudta kihozni mert sok és hogy bent hagyta a postán a mikró tetején kérjük el, nem volt belőle gond mert inkább így minthogy bedobja a földre(ugye falu kapu)

És tényleg bosszantó a plusz körök

Tényleg

GearBest
Szólhatnál nekik hogy a BJ***** -s csomagszámot adó postázást elfelejthetnék, mert vagy nagyon soká jön meg vagy nem is jön meg, nekem most nem is 3-rom hanem 4 csomagom is van BJ*** és sehol(most néztem meg pontosan), mind a 4 Mar 28-ai rendelés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16571) cidalain válasza bazsimano (#16569) üzenetére


cidalain
veterán

én ilyenkor várok egy napot, és megírom hogy bementem a postára, de nincs ott a küldemény.
azt is megírom, hogy a címem helyesen van a rendszerükbe, nem változott, nem költöztem el.
(persze nem csinálok semmit, úgysincs értelme postára menni, a címet esetleg ellenőrzöm, de magától nem szokott változni)
ugyanezt egyébként ebay-es eladó is eljátszotta velem, hogy menjek be a postára érdeklődni.
ha ez kell a boldogságához, akkor megírom neki hogy voltam :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16572) V/ válasza cidalain (#16571) üzenetére


V/
titán

Ja én meg azt, hogy minden nap megyek a postára, mert ott dolgozom. :)

(#16573) bazsimano válasza cidalain (#16571) üzenetére


bazsimano
őstag

persze en is ezt csinalom :D

nincsen ezzel gond! :) mert azert ha 60 nap nem erkezik meg akkor eleg valoszinu h mar nem nagyon fog...persze vannak kivetelek :D

nekem volt olyan, hogy 3 honap vagy egy kicsit tobb volt...megvolt a refund...de amikor megerkezett...akkor szltam es kifizettem ... ennyi,.

(#16574) Beni2360 válasza V/ (#16572) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem lehetne eleve a reklamáló levelet úgy megírni, hogy letelt a 60 nap és ismételten bent voltam a postán a lakcímem ellenőrzése után és nem tudnak a csomagról. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16575) bazsimano válasza Beni2360 (#16574) üzenetére


bazsimano
őstag

en mar igy irtam! es jott egybol a level :) :Y :Y :Y

(#16576) V/ válasza Beni2360 (#16574) üzenetére


V/
titán

Lásd a fenti hsz-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#16577) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok! Látom sokan csomag elvesztése gondok miatt írnak! Én is ebben a cipőben járok most egymás után rendelt két csomagom is eltűnni látszik az éterben!
Lassan áttérek a mindenhez kell nyomkövetéssel rendelésre,ha ez így halad. Ráadásul az egyik csomag még április 26-ig valamennyire lekövethető mivel ekkor megérkezett elvileg Ferihegyre?!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#16578) V/ válasza 206 cc (#16577) üzenetére


V/
titán

Ha Ferihegy van írva, az nem egészen jó, mert évek óta Liszt Ferenc, ez az egyik nem igazán megbízható logisztikai szállító cég bejegyzése szokott lenni. Nem igazán valódi a dátum és az idő.

(#16579) Silent77 válasza 206 cc (#16577) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Az ilyen tn-t ne is nézd. Valótlan amit ír.

Május 28-30 ünnep, 31-én dolgoznak újra.
Ma már buli előkészület. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16580) 206 cc válasza V/ (#16578) üzenetére


206 cc
senior tag

Pontosítanék...Arrived at Budapest airport on 04/26/2017 1:07:00 PM...
Nem tudom reménykedjek még?!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#16581) V/ válasza 206 cc (#16580) üzenetére


V/
titán

Ezt már kézbesíteni kellett volna, ha a dátumból indulok ki, mehet a ticket.

[ Szerkesztve ]

(#16582) benfolds


benfolds
őstag

esetlegesen elvesző csomag értékének visszafizettetésére mikor van jobb esély? ha unregistered airmail + insurance vásárlása, vagy registered airmail és nincs biztosítás (+paypalos mindkettő)?
az ingyenes unregistered (no tracking number)-t már nem szívesen kockáztatom meg.

(#16583) V/ válasza benfolds (#16582) üzenetére


V/
titán

Ha biztosítást kérsz akkor elvesztés esetén az újraküldést biztosítod be, nem a pénzt.
De egyébként az összes registered, ajánlott küldemény az biztosított a megfelelő DTS értékig a feladónak, ha elveszne simán fizetne a posta neki, ezért van azzal problémám, hogy miért kérnek ezekre is biztosítást illetve miért nem ők hadakoznak, mint a küldemény tulajdonosa az elvesztővel.
A Magyar Posta 30 DTS, azaz 11910 Ft-ot térit ezekre.

(#16584) jmuranyi


jmuranyi
tag

Március 20-án rendeltem két tn nélküli csomagot.
A SYBPLxxx-es kb három hétre megjött,
a BJxxx-s nem.

Május 22.-én írtam nekik, cím és postahivatal ellenőrzése,
majd utána helyből felajánlották a full refundot.
Pénteken GB walletre került az ellenértéke.

Írták ugyan, hogy le fogják vonni a biztosítási díjat,
de nem vontak le semmit. És közben levelenként
kétszer elnézést kértek.
Részemről rendben, szvsz gyors és korrekt ügyintézés volt.

[ Szerkesztve ]

(#16585) PainKiller13 válasza jmuranyi (#16584) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem március 28-ai BJ-s nem jött meg, még nem írtam nekik, hátha befut. Kulcstartó egyébként, nem nagy érték.

(#16586) V/ válasza jmuranyi (#16584) üzenetére


V/
titán

Szerintem amit csak náluk lehet levásárolni refundot, az nem egészen az, hogy a pénzemet szeretném viszontlátni.
Persze ez is megoldás.

(#16587) bul07 válasza PainKiller13 (#16585) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is az a kulcstartó nem jött meg többek között

De az bosszant a legjobban hogy aliról rendelek tényleg filléres vackokat és itt vannak 11-15 napra
Pl ez 10napra, ehhez meg ennyiért járt rendes TN , 14-én rendeltem és már Célországban feldolgozva állapotba van

Nem értem hogy egy ekkora üzlet hogy nem tud adni magára szállítás ügyében

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16588) PainKiller13 válasza bul07 (#16587) üzenetére


PainKiller13
őstag

A profit mindenek felett. Ali-val én is elégedett vagyok mostanság, illetve BG-n is eszméletlen milyen jó időket futnak a csomagok, preorderes cucc rendeléstől számítva 2 héten belül megjött, pedig még csak preorder volt...

(#16589) benfolds válasza V/ (#16583) üzenetére


benfolds
őstag

oké, de azzal, hogy a registereddel saját magukat bebiztosítják egy bizonyos összegig, nekem még nem garantálnak semmit. végül is egy árban van a registered és a biztosítás, úgyhogy szerintem az utóbbit kérem. nekem az újraküldés is rendben van.

(#16590) V/ válasza benfolds (#16589) üzenetére


V/
titán

Félreérted, ők nem foglalkoznak azzal, hogy biztosítva és nekik kellene a szállítót előszedni intézni ha elveszett, neked kell a postán nyomozgatni és rendezni. Nem kaptam meg, akkor küldje újra vagy vissza a pénz.
Én így rendelek: registered airmail és biztosítás

[ Szerkesztve ]

(#16591) promagus00


promagus00
tag

Direkt TN-el kértem,mégsem látok semmit a megadott TN-en,track17 nem is találja,ami meg megtalálja,május 18.-tól nem mutat mozgást.
Ilyenkor mi van? :O
(Tracking Number: Q1845743230XX)

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#16592) sambenez válasza promagus00 (#16591) üzenetére


sambenez
addikt

Ilyenkor ez van: "21/05/17 15:53Order departed on flight from origin"
Ez a TN-ed: RE845743230SE
Ha itt Direct Link beírod a Q1845743230XX-et mindent megtudsz. :D

(#16593) promagus00 válasza sambenez (#16592) üzenetére


promagus00
tag

Idáig én is eljutottam,de 21.-e óta repül?
Hova?
Megkerüli a földet 2xer? :DD

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#16594) benfolds válasza V/ (#16590) üzenetére


benfolds
őstag

ja, oké köszi. amúgy akkor mi van, ha unregistered kéri az ember, és nem jön meg a csomag? akkor arra keresztet lehet vetni, ugye? csak azért 5-6 dolláros cuccokra már nem igazán éri meg 1,5-3 dollárt kifizetni pluszban.

másik, amit nem nagyon értek: ha két, egyszerre rendelt termékre két különböző kupon érvényes, akkor mi van? nem lehet külön-külön érvényesíteni a kuponokat egy rendelésen belül?

(#16595) jmuranyi válasza V/ (#16586) üzenetére


jmuranyi
tag

Igazad van, de akarok még innen rendelni,
és akkor már így volt a leggyorsabb.

(#16596) cidalain válasza benfolds (#16594) üzenetére


cidalain
veterán

Siman kerheted, GB ugy is vissza fogja adni, max az elejen kicsit eroskodik.
Vegsosoron fordulhatsz a Paypal vasarlovedelmehez is, ahol a GB-nek kepp bizonyitani hogy marpedig megerkezett. De ezt kamu TN-nel nem fogja tudni. (De altalaban idaig el sem jut az ugy, GB visszafizet)

Masik eset meg egyszeru. Rendeld kulon a ket termeket. Free shipping eseten tokmindegy. Sot egybe rendelesnel kulon figyeln kell arra hogy a tobb termek osszesitett ara se haladja meg a vamhatar erteket!
Raadasul kulon rendelesnel kulon rendeles review van, azaz tobbszor 5 pont jovairast lehet szerezni. 5 pont keves ugyan, de sok kicsi sokra megy.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16597) benfolds válasza cidalain (#16596) üzenetére


benfolds
őstag

a dupla postaköltség miatt nem akartam külön rendelni, úgyhogy egyben rendeltem. amelyikre nem használtam fel a kupont, az nem volt nagy értékű, úgyhogy sokat nem oszt vagy szoroz.
azért látszik, hogy nagyon az ajánlott felé akarják terelni a vásárlókat, mert az elég nagy szívás, ha eltűnik a csomag és nekik kell állni a cechet, mert spur volt a vásárló és unregistered kérte. sok esetben már nincs is unregistered opció, csak ajánlott.

(#16598) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Erre nincs valami kupon most?

(#16599) Met válasza PainKiller13 (#16598) üzenetére


Met
nagyúr

Pontozni nem tudod? Én Flash sale-ben vettem $4.29-ért (5.89-ről pontoztam le)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16600) PainKiller13 válasza Met (#16599) üzenetére


PainKiller13
őstag

Tudnám ha lenne :D Itt nem nagyon van pontszerzési lehetőség.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.