Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91412) jimpo


jimpo
aktív tag

Tegnap meló után nem voltam kocizni sem, igaz nem aludtam többet. Hanem megnéztem a Halo sorozat új részét, szigorúan angolul magyar felirattal... Nem jön be Master Chief, azaz John 117 magyar hangja. :(((

Ma futás volt, amolyan műszakzáró. Így a 3. tizenkettes után estére... :U
21.3 km 1óra 38 perc Average 4:35/km 148 bpm 270 W 175 spm 1,24 m 240 ms Benne 3 x 2 km ~300W tempó

Az Altra Torin 6 pörgött a talpak alatt. Cseppenő eső, de nem kezdett neki. Ettől függetlenül jó idő volt. :K Szerencsére nem volt sok sár az úton, arra legalább nem kellett figyelni. :DDD
A tempó nem esett annyira jól, de "lomha" cipőt is had kapjon a test. Ne csak a könnyűeket, a 0 mm drop szintén kell. :C
Még egy kis töltés és alvás! Ilyenkor már aludni szoktam... :DD A hat óra alvás legalább kell mikor meló van, 4 -kor kelek olyankor. :O

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.