Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) zerodot válasza anadroid (#1850) üzenetére


zerodot
aktív tag

Referralonként kapod az 50 EUR limitet is. Vagyis meghívottként kapsz 1 hónap Super Deals-t ahhoz tartozó 50 EUR limittel. Meghívóként 2 hónap Super Deals-t megintcsak ahhoz tartozó limittel. És ezek összeadódnak olyan módon, hogy időben egymás után rakódnak.

Pl. meghívnak aztán meghívsz te is 1 embert. Ekkor lesz 50 EUR limited 1 hónapra, ha ez lejárt, akkor újabb 50 EUR limit 2 hónapra.

Vagy pl. meghívsz 3 embert, akkor lesz 3x2=6 hónap Super Deals-ed, és két havonta újul meg az 50 EUR limited (vagyis mindegyik két hónapos intervallumhoz külön kapcsolódik az 50 EUR limit).

De amúgy ez le van írva az általad tegnapelőtt idemásolt szövegben is: [link] :)

(#1852) zerodot válasza ÁrPi2 (#1849) üzenetére


zerodot
aktív tag

Ja, 50 euró. Esetleg ha a Decathlon engedi a több részletben fizetést, akkor valamelyik haverodat vagy rokonodat meghívhatod Vividre és akkor 2 (vagy több) kártyával fizetnéd ki, úgy 2x (vagy több x) 50 EUR-t gyűjthetnél be.

(#1853) anadroid válasza zerodot (#1851) üzenetére


anadroid
senior tag

Csak éppen nem így működik. November 1 és december 26 között 6 meghívott és összesen 50€. December 25 és január 20 között újabb 6, mind várakozó. Ebből 2 családtag, aki előttem vitte végig a folyamatot, az első vásárlást is beleértve.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1854) anadroid válasza zerodot (#1847) üzenetére


anadroid
senior tag

A Gbit közepesen működik, 4 Shell tankolás közül kettőnél csak 1 ezreléket adott, mindkettőnél CRV*SHELL volt, eredetileg Revolut kártyás háttérrel. Aldival rendben ment.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1855) zerodot válasza anadroid (#1853) üzenetére


zerodot
aktív tag

Ez elég zavaros nekem. Elvileg ha nov. 1 volt az első, akkor onnantól kellene számolódnia a Super Deals periódusoknak (bár már nem emlékszem, egyáltalán mikor is vezették be), és akkor nálad valamikor dec. végén kellett volna lennie a fordulónapnak. Ha neked február 4-én újul, akkor viszont december 5-6 körül kellet hogy aktiválódjon az első...
Szóval mióta van pontosan Super Deals-ed?

A 2 családtagot nem értem, ha te hívtad meg őket is, akkor hogyan regisztrálhattak még te előtted??

Amúgy max. 6 hónapot lehet egyszerre összegyűjteni, szóval 3 új ref után már nem kapsz újabb hosszabbítást, meg kell várni az első 2 hónap leteltét, és utána meghívni új embereket.

(#1856) anadroid válasza zerodot (#1855) üzenetére


anadroid
senior tag

A 2 családtag: ott ültek előttem az asztalnál. :))
November végén jött elő a Superdeals értesítés, ha nem tévedek. Az első SD-es ajánlottam december 20-án, a második 26-án lett tag (=vásárolt 20 € fölött). Velük minden rendben van.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1857) zerodot válasza anadroid (#1856) üzenetére


zerodot
aktív tag

Ja, hogy térben előtted, nem időben... :D

A SD aktivációhoz nem szükséges a meghívottad 20 eurós vásárlása, a regisztrációja dátuma számít.

Szerintem pont úgy van, ahogy feljebb is írtam. A dec 20-i refed után megkaptad az első SD-t feb. 14-ig (ugye 8 hét). A Super Deals menü alatt, ahol azt is írja, mennyit gyűjtöttél már az 50 euróból, valami olyasmit kell látnod, hogy "Renew after 14 Feb. Access until 14 Jun". (Hogy itt már miért teljes hónapokban és nem 4-8 hetekben számol, az talány.)

Ha ez van ott, akkor majd feb. 14 után nullázódik a számláló, és megint gyűjtheted az újabb 50 EUR-t kb. április 14-ig. Utána újra nullázódás és jön a következő periódus június 14-ig (vagy amilyen dátumot az Access until-nál látsz). Vagyis 3x50 EUR-t szedhetsz össze egyelőre.

Nem számít, hogy 12 vagy akármennyi embert hívtál meg, csak az első 3 után kaptad meg a Super Deals bónuszt, a többiek után nem jár. Ő utánuk max. az 5 jurót kapod. Majd ha letelt az első 8 hét, aztán lesz érdemes új barátot meghívnod, hogy újra kapjál SD hosszabbítást is.

(#1858) ACE-


ACE-
addikt

Tudja valaki a Vivid az Auchan benzinkútos tankolást is bónuszosként számolja?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1859) ACE-


ACE-
addikt

És a Decathlon Online rendelésnél elfogadja a Simplepay fizetést?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1860) anadroid válasza ACE- (#1858) üzenetére


anadroid
senior tag

És a Shellnél vett autópálya-matricából is kapjuk-e a 17%-ot?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1861) TigerDzsó


TigerDzsó
tag

Valakinek van tapasztalata a Vivid supportjával?
Tegnap délután írtam nekik, egyből jött egy automatikus üzenet amire reagáltam, hogy egy ügyintézővel szeretnék beszélni. Azóta nem történt semmi. Várjak még? Esetleg írjak nekik még egyszer? :F

(#1862) anadroid válasza TigerDzsó (#1861) üzenetére


anadroid
senior tag

Első alkalommal 6 perc volt, egy hétre rá 4 óra. Automata üzenet nem jött, mindig ügyintéző jelentkezett.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1863) ACE- válasza ACE- (#1859) üzenetére


ACE-
addikt

Jelentem a Decathlon-t Simple Online fizetéssel is rendes Decathlon-os vásárlásnak veszi. Úgy lehet tesztelni, ha nincs egyenleg akkor a sikertelen fizetésnél is mutatja a Decathlon logóját.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1864) TigerDzsó válasza anadroid (#1862) üzenetére


TigerDzsó
tag

Írtam nekik még egyszer, arra 2 órán belül válaszoltak. :R

(#1865) ACE- válasza anadroid (#1860) üzenetére


ACE-
addikt

Ez engem is érdekelne, épp aktuális lesz...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1866) zerodot


zerodot
aktív tag

Úgy látszik, a Vividnél beindul végre a részvénykereskedés is. Legalábbis a weboldalukon már megjelent hozzá a leírás: [link]

Továbbra is refkóddal érdemes regisztrálni :) Privátban tudok küldeni.

(#1867) whbear


whbear
senior tag

Sparban kártya olvasási hiba. Vivid.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1868) Oliverda válasza zerodot (#1866) üzenetére


Oliverda
félisten

Nyithatnál/nyithatnátok neki egy topikot, hogy ne ezt kelljen átnevezni...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1869) anadroid válasza whbear (#1867) üzenetére


anadroid
senior tag

Aktiváltad-e már a kártyát az alkalmazásban? Az egyik ajánlottam járt így, szerencsére a GPay-be fel volt véve a kártya, így mobillal tudott fizetni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1870) whbear válasza anadroid (#1869) üzenetére


whbear
senior tag

Igen, aktiváltam. Az csak nem baj hogy az online fizetés és a kp felvét le van tiltva.. Azt írta az app, hogy utolsó lépésként csináljak egy chip/pin tranzakciót. Ha ez így működik inkább használom a Bunq-ot tovább. Az működik mindenhol, még a világ végén is szó szerint... Teszek vele még egy próbát holnap Tedco/Auchan vonalon.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1871) zerodot válasza whbear (#1870) üzenetére


zerodot
aktív tag

Hmm, érdekes, lehet hogy a fém kártyáknál több a hibalehetőség? Én valójában még sosem fizettem magával a kártyával, ki sem próbáltam... Rögtön ment Curve és GPay mögé és elejétől fogva úgy használom.

#1868 Oliverda
Hát, lehet érdemes lenne, úgy látszik már elég sok ember használja...

[ Szerkesztve ]

(#1872) whbear válasza zerodot (#1871) üzenetére


whbear
senior tag

Holnap kipróbálom több helyen és beszámolok az eredményről. Végső esetben a saját terminálomon is meg tudnám próbálni de annak semmi értelme nem lenne. A metal card számomra nem előny, érzékenyebb, vastagabb és nehezebb. Én még régi vágású fazon vagyok, szeretem a kártyát elővenni mert a telefon a táskában biztonságos helyen van. Nem hordom zsebben, vigyázok rá mert nem egy kínai csoda pár tízezerért.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1873) szuladam válasza Oliverda (#1868) üzenetére


szuladam
aktív tag

Jó ötlet, mostanság eléggé ezen pörög itt a téma.

Nyitottam neki topicot. Itt találjátok!
https://prohardver.hu/tema/vivid_let_your_money_grow/hsz_1-50.html

(#1874) zerodot válasza whbear (#1872) üzenetére


zerodot
aktív tag

Amúgy ha jól értem, bedugtad a kártyát a terminálba, és úgy írt hibát? Mert különben érintésmentes fizetésnél viszonylag rendszeresen előfordul nálam kártyaolvasási hiba (mindenféle kártyákkal és néha telefonnal is), de másodszorra aztán szokott működni. A telefont egyébként messzebbről érzékeli a terminál, gyorsabban beolvassa, szóval ez is egy előnye a mobil NFC-nek.

A metal kátya nekem sem a kedvencem leginkább a súlya miatt, szerencsére a Curve műanyagot ad, úgyhogy ez megoldja ezt a problémát :)

(#1875) whbear válasza zerodot (#1874) üzenetére


whbear
senior tag

Bedugtam. 3x próbáltuk. Lehet hogy a Visa nem tetszett neki.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1876) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok, van tapasztalat a Business Plus Club-al? Ha jól látom https://bplusclub.dipocket.org itt a portál, havi, éves és tranzakciós díjak mellet sem tűnik rossznak a szokásos boltok 2,5%os visszatérítésével.
Normális oldalt nem találok, csak 1 - 2 helyen ajánlást.
Ami a normális oldalon túl furává teszi, hogy akik az én kódommal regeltek, az ő (visszatérítéses helyen való) költésük után is jár 2%.

Remélem jó helyre írtam :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1877) MC Pite válasza MC Pite (#1876) üzenetére


MC Pite
veterán

Egyre inkább átq...nak tűnik nekem.
[link], http://bplusclub.com

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1878) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Megjelent nálam a Google Pay. Most először.
George?
Nálatok?

(#1879) Divinity válasza szabi__memo (#1878) üzenetére


Divinity
őstag

Mint alkalmazás a Store-ban? Vagy mire gondolsz? Elég rég óta lehet használni a GPay-t már itthon csak app nincs hozza hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1880) szabi__memo válasza Divinity (#1879) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Store, igen

(#1881) MC Pite válasza szabi__memo (#1880) üzenetére


MC Pite
veterán

Még nem áll rendelkezésre (Pixel).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1882) szabi__memo válasza MC Pite (#1881) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vicces mert rákeresve nem találom, miközben ott volt a listában, én nyomtam rá a frissítésre. Most is ott van a frissítettek közt alul. Keresésénél semmi

(#1883) pomk


pomk
őstag

Lehet, hogy nem idevaló, mert BitCoin jellegű téma, de az sMiles alkalmazásról (vagy nevezzük aminek akarjuk) van valakinek valami tapasztalat?
Egyelőre nem tudom telepíteni, mert a játszós telefonom nem tud iOS 13-at.

[ Szerkesztve ]

(#1884) pruffus99


pruffus99
újonc

Hello! Olvasgattam a forumon ezzel a vividdel kapcsolatban amiket irtok.. erdekes h senkit sem erdekel h szetbukja magat a bank.. minden evben veszteseges es ez iszonyatosan novekedik evrol-evre.. 2017/2018/2019-24M/42M/65M euro veszteseg.. azert csak ovatosan kezeljuk 100euro felett..

(#1885) zerodot válasza pruffus99 (#1884) üzenetére


zerodot
aktív tag

Akarod mondani 100k euró felett: [link]

(#1886) bl4ze


bl4ze
veterán

Hölgyek, urak.
Regisztráltam Vivid Money-ra, látom feltöltés csak IBAN(SEPA) átutalással megy.

Akartam utalni a Revolut-ról a megadott német DExxxxxxxxxxxx IBAN-ra de valami horror összeget akar levonni.
19000 Ft utalása 23000 Ft levonást, fizetést ír a Revo. Létezik, mi ez?
Hogyan lehet legjobban járni, legolcsóbban utalni rá? Aki használja a Vivid-et EUR-ban vagy HUF-ban utal rá, tölt fel?
Vásárlások 99%-a HUF-ban történnen a Vivid-ről....

Köszi :R

.:. bl4ze .:.

(#1887) fil válasza bl4ze (#1886) üzenetére


fil
őstag

Biztos eurót akartál utalni?

(#1888) bl4ze válasza fil (#1887) üzenetére


bl4ze
veterán

HUF akarnék küldeni, EUR nincsen a Revo számlán (váltva)
De ez a 2000+2000 HUF elég meredek..... :(

Más meg azt mondja Standard Revolut csomagból ingyen tud utalni HUF-ot is
a Vivid Money DExxxxxxxxxxx bankszámlára. Csak nem értem hol, hogyan. :Y

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#1889) TigerDzsó válasza bl4ze (#1888) üzenetére


TigerDzsó
tag

EUR-t utalj a Vivid-re, ne HUF-ot.

(#1890) bl4ze válasza TigerDzsó (#1889) üzenetére


bl4ze
veterán

Fura dolog, de
- feleség Revolutjáról bármit utalunk : pénz
- saját Revolutomról néztem utalást : 0 HUF
Nem értem miért lehet ez.... ?

.:. bl4ze .:.

(#1891) emeritus válasza bl4ze (#1890) üzenetére


emeritus
tag

Az egyik kártyát valószínűleg Busiess/céges, a másikat Personal/személyes kártyának tekinti. Ha nem így van, panaszoljátok. a supportnál.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#1892) bl4ze válasza emeritus (#1891) üzenetére


bl4ze
veterán

Lehet, nagyon furcsa....

.:. bl4ze .:.

(#1893) Divinity válasza bl4ze (#1888) üzenetére


Divinity
őstag

Biztos, hogy nem tud HUF-ot ingyen utalni Vividre Standard personal profilból. EUR-t kell küldeni Vividre az lesz ingyen csak.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1894) Silent77 válasza Divinity (#1893) üzenetére


Silent77
veterán

Félreérted, eurót utalna csak huf zsebből.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1895) Divinity válasza Silent77 (#1894) üzenetére


Divinity
őstag

Az meg szimplán nem is lehetséges. Csak olyan valutát tudsz utalni amelyikből van, utaláshoz nincs instant váltás. Plussz nem tudom neked ez melyik mondatból esett le de én továbbra se látom ezt bele :DDD

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1896) Silent77 válasza Divinity (#1895) üzenetére


Silent77
veterán

Beszéltem vele, ismerjük egymást. Ki gondolta volna? :Y
Nem lehetséges HUF zsebből utalni? Ez nekem újdonság, párom is így használja.
HUF egyenleg:

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1897) ACE- válasza Silent77 (#1896) üzenetére


ACE-
addikt

Dejó, ezt eddig észre sem vettem, hogy ott az egyelegnél át lehet állítani a HUF számlára, mert alapban ugye azt mutatja hogy nincs elég euró... ilyenkor gondolom egy tranzakcióban látszik a váltás, és az utalás? Ez így jóval egyszerűbb... Viszont az utalás pénznemét így sem lehet átállítani EUR-ról, tehát csak azt engedi...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1898) Silent77 válasza ACE- (#1897) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosan, azt marad EUR.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1899) Divinity válasza Silent77 (#1896) üzenetére


Divinity
őstag

Akkor nem félre értettem hanem nem jól volt fogalmazva :U
BTW ez nekem is új, nálam eddig nem engedett zsebet váltani utaláshoz :R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1900) DChris78


DChris78
újonc

A revolut utalás csak EUR- zsebből free a Vividre, konvertáld át előtte. ;-)

Ingyen regisztráció, 5€ ajándékba a Vividen! https://vivid.money/r/krisztian56T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.