Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) oriic válasza .LnB (#1250) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"éjjel ha lespawnol egy Giant az útra akkor mivan?"

Megáll a kocsi és kiszálltok automatikusan.

Live-Die-Respawn

(#1252) .LnB válasza oriic (#1251) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó igazad van, pontosan tudom, hogy mi van akkor. :D

Ennek a farmolásnak az eredményességét kérdőjelezem inkább meg. Mert addig oké, hogy egy kör 10AP. Na de ha ez megszakítja, egy ilyen megállás, akkor így annyira nem jó módszer.
Majd este, vagy holnap megírom, hogy mennyire működik ez így.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1253) Snike válasza .LnB (#1245) üzenetére


Snike
aktív tag

Comrades ugy kezdődik hogy bemenkülsz a karaktereddel(akit létrehoztál) talán Lestallumba? (ahol az erőmű müködik)
Ez egyfajta hunter központ ahonnan kimész szörnyeket takarítani közben az erőműhőz meteorkővet szerzel.
a meteor segítségével pedig egyre messzebb tudod áram alá helyezni a várost. (a boltokhoz, questet adó épületkhez kell)

Felveszed a questet kimentek 4-en lecsapni a szörnyet, majd vissza.
Én még kb. 2 órát tettem bele, a városon kivűl ekkor még nem engedett ki.
Egy szörnytpús ellen küzdöttem még, a többi nagyon erősnek tünt, de majd hétvégén ránézek! :)

PS5, mert az jó! :)

(#1254) .LnB válasza ldave (#1247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

20 coin-om van, este megnézem mennyi XP-t tudok vele csinálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1255) cyberkind


cyberkind
félisten

Ahol vonatoztunk a sztoriban és volt egy fotózós mellékes, oda visszalehet menni vagy buktam?

Paranormal Cocktivity

(#1256) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most páran fogtok nyomni egy facepalm-ot erre, de leírom. Lehet most nem lesz senki segítségére, de később esetleg idetévedhet még valaki akinek igen.

Autós AP farmolás. Természetesen működik. De bemutatom kicsit részletesebben.

Mi kell hozzá?

-Olyan Regalia ami nem fogyaszt benzint. Szóval vagy Magitek Generator az alap kocsiba, vagy Regalia Type-F.
-Roadrunning Ascension. Amivel minden, az autóval megtett 1.25 mérföld után kapsz egy AP-t.
-Enhanced Headlights. Speciális lámpa, aminek olyan fénye van, hogy a démonok elmenekülnek előle. Ergo, este sem fognak sose az útra spawnolni. Röviden, ezzel az autó sosem fog megállni.

Hogyan csináltam:

-Hammerhead-től jobbra vezet ki egy út jobbra. Rámentem arra az útra. És megfordultam, majd elindultam Hammerhead fele. Mindenképp Noctis vezessen, vagyis Manual mode-ban történjen az út. Innentől kezdve csak meg kell oldani, hogy az autó folyamatosan menjen. Xbox kontrolleren a jobb trigger-t kell fixálni.

Nekem Supercharger van a kocsiban, ezzel 60mph-val megy. (Van Turbocharger-is, az 70mph) Nekem így 71 másodpercenként jön 1AP. Levettem a grafikát low-ra, a felbontást is jóval kissebbre, hogy a VGA+proci se pörögjön. És ment itt pár órát így a game.

Óránként nekem 50 AP jön. Holnap reggel mielőtt elmegyek majd melóba, szerintem itt hagyom. Nagyjából 10 óra alatt, ha nem jön közbe semmi, akkor 500AP-m lesz.

Ennyi, nem tudom lesz e valaki ennyire elvetemült mint én, de gondolom azért leírom.

(#1255) cyberkind

Szerintem ha a menüben kiválasztod azt a chapter-t, akkor meg tudod csinálni, ha meg kész akkor Umbra-val visszautazol a jelenbe.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1257) .LnB válasza ldave (#1249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy cseppet számít az az Ascension skill, ezt nézd:

Itt a skill: [link]

Itt meg csak nézd a képet, rá fogsz jönni. [link] 1db+1db=109 potency 3db

A shieldes AP farm egyébként jobb, gyorsabb. Főleg ezzel a kettő cuccal: [link] Most farmoltam ki nagyjából 2000 AP-t, egy óra alatt talán? Bár pontosan nem néztem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1258) ldave válasza .LnB (#1257) üzenetére


ldave
félisten

Bocsi, hülyeséget mondtam. Nem a potency kell hogy magas legyen, hanem a EXP bonus:

A Slime draws near! Command?

(#1259) .LnB válasza ldave (#1258) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, este rájöttem én is. Ne tudd meg mennyit szenvedtem. :( Annyira mérges is vagyok magamra. Tegnap egyáltalán nem élveztem a játékot, mert hülyeségeket csináltam. Ugye farmoltam az AP-t a Shield-es módszerrel, már az is atom monoton.. Persze megéri. Aztán utána meg ezt az XP farmolást nyomtam. Vagyis próbáltam. Sajnos a 20 Rare Coin 2x5 Level 99-es varázslatra elég. Ami kevés. Ezzel akárhogy is szenvedtem 100% kaja bónusz és 2db Moogle Charm Noctison 3x pihenéssel is csak 10 szintre volt elég (82-ről 92-re).
Egy valamit nem értettem. Hogy az EXP bónusz az mikor jár? Ha a spell megsebzi az ellenfelet? Vagy csak akkor ha a spell öli meg?

Próbáltam többfajta ellenféllel, nappal, este, más helyeken. Ennyi, nem tudok 10 varázslattal többet farmolni. Így meg sokat nem ér. Arra gondoltam, hogy összeszedem ma ezt a 200k-t és nem adom le, questezek tovább, aztán csak gyűlik majd szépen.

Így ez a monoton erőlködés teljesen kiherélte a játékélményt. Soha többet, inkább fejlődjek lassabban. Jó hülye voltam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1260) ldave válasza .LnB (#1259) üzenetére


ldave
félisten

Nem is akartam beleszólni, mert hát mindenki úgy játszik, ahogy szeretne, de magamban gondoltam, hogy most ölöd meg a játékot.

A Slime draws near! Command?

(#1261) .LnB válasza ldave (#1260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nyugodtan írhatsz ilyet. Nem kapom fel a vizet. És látod úgy is rájöttem (volna) magamtól is. :)

Ma este nem játszok. Jó lenne egy jót pihenni már. :D
Aztán holnap folytatom az eredeti ütemtervemet. Ezeket a hülyeségeket meg hagyom a francba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1262) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha elérem a 120-as levelt akkor is jön tovább az exp csak nem ad semmit?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1263) .LnB válasza cyberkind (#1262) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, utána is elszámolja az EXP-t. De ez miért kérdés?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1264) cyberkind válasza .LnB (#1263) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert lehetne pénz is az EXP, tudnám mire költögetni. :D

Paranormal Cocktivity

(#1265) cyberkind válasza cyberkind (#1264) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként biztos, hogy meglehet lépni a 120-as levelt, vagy az csak az ellenfelek lehetnek? Most toltam volna el 1milla exp-t de 99-nél vége lett mindenkinek.

Vagy ezt miként kell meglépni?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1266) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy nap pihi után folytattam. Bár nem sokat.

Meglett az ötödik legendary quest is. Levertem Naglfar-ot. lvl120-as boss, én 82-es voltam. Erre most elég sok potim ráment.
Már tudom használni a Armiger Unleashed-et is. Bár trükközni nagyon nem tudok vele, vagyis még nem teljesen értem, hogy mivel másabb mint a sima Armiger. Utána fogok nézni. Sok combo van.

Miután meglett az utolsó legendary fegyó,kíváncsi voltam, hogy vajon ezek e a legerősebbek a játékban. De úgy látom nem. Ezért felírtam három erős fegyvert, amit lehet ma megszerzek.

-Ultima Blade, ezt Cid csinálja meg. Ez jól néz ki. :)
-Apocalypse GS és a Death Penalty pisztoly egyaránt Balouve Mines vault-ból szerezhető. Szóval ma szinte biztosan lenyomom a Menace Sleeps in Balouve-t.

Bár előtte vennem kell potikat. :D

Ja és tegnap megcsináltam megint az EXP varázslatokat, és elhasználtam direkt minden rare coint. Eltoltam random, nem érdekelt mennyi XP-t szerzek. Szóval le van a gond, nem fogok ezen kattogni most már legalább. :)

(#1265) cyberkind Biztos meglehet, YT-on is van lvl120-as gameplay. Én most 90 valamennyi vagyok csak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1267) cyberkind válasza .LnB (#1266) üzenetére


cyberkind
félisten

Gondolom, hogy meglehet, csak miként, először el kéne érni mindenkivel a 99-et és csak utána, vagy mivel? Most léptem volna legalább 10 szintet 110-ig, de csak a többieket húzta fel 99-re és ennyi, sok exp ment a kukába, ezért kérdezem, hogy most akkor mi van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1268) .LnB válasza cyberkind (#1267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, nem találok erről semmit. Csak, hogy 25milla xp kell 99-ről 120-ra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1269) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy Hunt miatt visszamentem Steyliff Grove-ba. Aztán gondoltam, ha ott vagyok, akkor már nekiállok a A Menace Sleeps in Steyliff-nek. És hát jééézusom!! Már egy órája csak megyek lefele, három camp-et vertem már, és még mindig van. Kiléptem a mostani camp-nél, mondom megnézem most már youtube-on, hogy mennyi lehet még? és még van több mint 1,5 óra kábé ebből!!! :Y Ez nem normális! :D 4-5-ösével jönnek a Tonberry-k, Roninok hatosával!! Hát haggyadmár! :D Jó, haladok szépen nem az a baj, de ez még így is nagyon hosszú! :D Ha egyszer ezzel végzek, legalább meglesz a harmadik legnehezebb Manace quest.

Egyebkent manace alatt beadhatja a summont? Mert hát nekem egyszer se adta be eddig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1270) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

De már most, egy óra után is elég jó loot-ot szereztem, egy sword, még a legendary questes-hez képest is durva:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1271) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt még leírom, de ha senki nincs itt, akkor nem fogok én se itt "magamnak" irkálni.

Végeztem a Menace Sleeps in Steyliff-fel, és erről mindenképp szerettem volna írni, beszélni másokkal. Mert ez iszonyat durva volt! Két napra lebontva szerintem több mint három órába telt. Pontosan nem tudom, de minimum 1,5 órát nyomtam mindkét nap. Nem is tudom mit gondoljak erről azt "end game"-ről. Valahol én ezt többször nem akarom csinálni. Ez borzalom. Másrészről meg van előnye is, hogy csak menni kell lefele és gyakni az ellent. Csak hát ezek elég durva enemy-k. Nem is kicsit! Főleg a Tonberry-k, amiből nem egyszer hatot kell egyszerre leverni. Vagy ott a Master Tonberry. Ebből egyszerre egy van, de neki van "fénykardja", és 85-90-es szinten k*baszottsok HP-ja. Viszont! Egy ilyen Menace quest teljesítése során megtanulsz harcolni! Egyszerűen muszáj. Nekem volt olyan, hogy úgy vertem le Master Tonberry-t, hogy meg sem sebzett, szóval potit se használtam! És nem kamuzok. A végére már nem az volt a kérdés, hogy milyen ellenfél lesz a következő, hanem, hogy mikor fogynak már el?! Az Armiger Unleashed használata a kulcs. Az borzasztó erős dolog. Főleg ha megtanulod használni. Sok olyan mozdulat, van aminek animációja dodge-ol minden támadást. Így szépen egymásra építve a mozdulatokat lehet sebezhetetlenként harcolni. Persze nekem sem ment mindig. Szóval nem azt mondom, hogy mostantól egyetlen ellenfél se sebez meg, de rengeteget tanultam. Szóval ilyen szempontból megérte. A loot.. hát én többet vártam ekkora szenvedés után. A végén ezt kaptam: Flayer Polearm És közben is volt egy két cucc, de az a sword a legjobb amit előző alkalommal linkeltem.

Ja, és írtam múltkor a professor-os quest-ről amit nem sikerült megcsinálnom, pedig utánanéztem YT-on, utána olvastam. És itt beadta a questet! Volt Griffon, és kész lett a quest mikor megöltem. Nem is értem, mert a quest nem ide mutatott.. [link]

Szóval volt értelme is, de nem tudom elképzelni, hogy az utolsó kettőt lenyomjam valamikor. Nem tudom mennyivel hosszabbak. Ez volt elvileg a harmadik legnehezebb. De már ez is sokkal sokkal sokkal hosszabb volt, mint vártam. Viszont az első párat majd valamikor le fogom tolni. Kíváncsi vagyok azok mennyivel rövidebbek, könnyebbek.

Néhány kép a harcokról: [link] [link] Cute enemy :D [link]

Armiger Unleashed-es képek: [link] [link] [link]

Végső Boss fight: [link] [link] [link] [link]

cyberkind-nek: Elértem én is az lvl99-et. Nekem megy tovább az XP. De nézd meg jobban mennyi kell egy szintlépéshez: [link] Szerintem 1 millio 99-ről 100-ra lépni. (nekem ugye már kevesebb)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1272) ldave válasza .LnB (#1271) üzenetére


ldave
félisten

Olvasom amiket írtok, csak nem mindig tudok érdemben hozzászólni :)

Ebben még nem voltam, én az elejéről kezdtem ezeket a Menace dungeon-okat, ahogy a küldetés listán szerepelnek egymás után. Itt leírtam már róluk a véleményem. Kihívásnak kihívás, csak ahhoz túl egysíkú, hogy egymás után daráljam le ezeket.

Armiger Unleashed-et nem ismerem, nekem még nincs olyan, ahhoz meg kéne vennem a Royal dlc-t.

A Slime draws near! Command?

(#1273) .LnB válasza ldave (#1272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egymás után letolni ezeket szerintem nem is egészséges. Megutálod tőle szerintem a játékot. Kell pihenni közöttük. Nem is keveset. Én most felvettem jó pár hunt questet. A hunt szintet nem egyszerű húzni. Még csak 4-es vagyok, lassan 5-ös. Szerencsére még mindog rengeteg dolog van a game-ben, csak most nem akarok semmi nagy volumenűbe belevágni. Lehet pecázgatni fogok csak legközelebb. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1274) ldave válasza .LnB (#1273) üzenetére


ldave
félisten

Hunt-okból se sokat csináltam meg :) Valahogy az ilyesmi nem tud lekötni egy játékban.

A Slime draws near! Command?

(#1275) Snike válasza .LnB (#1273) üzenetére


Snike
aktív tag

Ha a nopotion-ost dungeon-t csinálod, arról írj kérlek!
(nekem a dungeonokból már csak az hiányzik)

PS5, mert az jó! :)

(#1276) .LnB válasza Snike (#1275) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen már gondolkodtam, és nem tudom, hogy akarom e én azt a A Menace Sleeps in Costlemark-ot.
Nézegettem YT-on. Elvileg 1,5-2óra "csak". De nem tudom mennyire lehet hinni ezeknek a videóknak.
Én nem a nehézségétől félek, meg, hogy nem lehet csak spellel healelni. Hanem, a hosszától. Ha tényleg 1,5-2 órás az nem gáz. De a Menace Sleeps in Steyliff az hosszú volt nekem.

Lassan megvan Ignis-nek a crit kaja. De szintben is lépnék még ahhoz szívem szerint.

Te akkor már lenyomtad a A Menace Sleeps in Crestholm-ot. Az a Steyliff után van. Az mennyire hosszú?
És a Steyliff előtti, a A Menace Sleeps in Balouve?

Mesélhetnél róluk. Érdekelne bármi infő. az elsőkről is. Elvileg így van nehézségi sorrendben:

A Menace Sleeps in Keycatrich
A Menace Sleeps in the Grotto
A Menace Sleeps in Fociaugh
A Menace Sleeps in Daurell
A Menace Sleeps in Balouve
A Menace Sleeps in Steyliff
A Menace Sleeps in Crestholm
A Menace Sleeps in Costlemark

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1277) ldave válasza .LnB (#1276) üzenetére


ldave
félisten

Nekem ha jól rémlik az első három vagy négy van meg, azok nem voltak vészesek.

A Slime draws near! Command?

(#1278) Snike válasza .LnB (#1276) üzenetére


Snike
aktív tag

Hosszúnak hosszú mindegyik, és persze vannak benne zsákutcák is! :) (fordulhatsz vissza a kitudja meddig)
Sajnos nem nagyon emlékszem mire kellett figyelnem bennók, mert volt annyi gyógy és egyéb italom amivel végivittem.
Talán a Tonberry-k (halfarkú vakondok lámpással) voltak egészen szívatosak, de a szokásos trükkel kezlhetőek voltak (spéci támadás benyomása amikor ő is kombozik)

PS5, mert az jó! :)

(#1279) KaitouP


KaitouP
veterán

Luminous Productions néven alapított új stúdiót a Square Enix: [link]

Ugyan azt a nevet alkalmazva, ami az XV alatt lévő engine neve is. Érdekes, lehet hogy ez a stúdió FF -től független, The Last Remnant szerű játékokat fog majd valamikor fejleszteni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1280) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megcsináltam az első Menace questet. Az így táposan nagyon könnyű volt. És rövid. Viszont fogok majd valamikor belinkelni képet, mert szinte elfogynak a questjeim. Van a Menace, a szivárvány békás, pecás, Cid fegyver upgrade és kb ennyi. Ilyenkor nem tudom mi van. A térképen nincs kérdőjel. Ja meg a huntok. 5-ös hunter vagyok még csak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1281) ldave válasza .LnB (#1280) üzenetére


ldave
félisten

Nagyjából ennyi, nincs túl sok melléküldetés. A bázisokat érdemes felszabadítani, felfedezni, pl lehet találni sniper puskát is az egyikben :)

A Slime draws near! Command?

(#1282) .LnB válasza ldave (#1281) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de így az lvl100 sem lesz meg, nemhogy a 120.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1283) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1284) ldave válasza .LnB (#1282) üzenetére


ldave
félisten

Erre mit mondjak :) Amikor a játékot tervezték, 99 volt a maximum szint és amikor megnövelték +20-szal, nem tettek mögé tartalmat :)

A Slime draws near! Command?

(#1285) .LnB válasza ldave (#1284) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is azért írtam, hogy találj ki valamit. Csak konstatáltam, hogy így a 120 eléggé elérhetetlen. Lassan nekiállok majd a dlc-knek. Menace-ből megvan már összesen három. Abból még egyre van energiám, aztán nem tudom abból mennyit csinálok meg. Na meg az Omega boss-on gondolkodok még, az nehéz fight, lehet megpróbálom lassan azt is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1286) oriic válasza .LnB (#1285) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit sokat toltál az alapjátékba. Én azt mondom hogy told le a DLC-ket, a Comrades sztoriját is random emberkékkel, aztán térj vissza megcsinálni maradékot alap játékba.

Live-Die-Respawn

(#1287) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

14:30-18:40-ig

Bővebben később, most kicsit pihennem kell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1288) ldave válasza .LnB (#1287) üzenetére


ldave
félisten

Gyorsabb voltál, mint én :)

A Slime draws near! Command?

(#1289) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mai adag:

-Second Sea God quest. Ez nagyjából semmiség. De jól nézett ki.[link]

-Pecázgatás a hajón. Ez nagyon hangulatos volt. Noct lvl9-es horgász. Lassan meglesz az az lvl10. Pár kép, nagyon hangulatosak szerintem: [link] [link] [link] [link] [link] [link]

-Episode Gladiolus DLC:
Nem volt rossz, de rövid volt. Az utolsó bossfight nem sikerült elsőre. A blokkolást nem használtam addig, de rájöttem, hogy az nagyon kell. Voltak szép pillanatok a DLC-ben: [link] [link] [link] [link]
Érdekes, hogy az alapjátékban is megkapjuk a kardot. Kár, hogy gyenge oda már.

-Pitioss Ruins
Úgy alakult a mai program, hogy elgondolkodtam.. vagy ma nekiállok, vagy lehet, hogy sose fogok.
Így elszántam magam, és nekiálltam. Tudtam én, hogy nehéz, sok idő. De ez minden várakozásomat felülmúlta. Ahogy előbb írtam, 14:30-18:40-ig nyomtam. Erre nem lehet felkészülni basszus. Ez BRUTÁLIS!! Biztosra veszem, hogy ez a legnehezebb "teljesítendő feladat" a játékban. Nincs ellenfél, nincs korlát. Csak egy óóriási labirintus, ügyességi játék, fejtörő. Kíváncsi lennék, hogy itt a topikban konzolosok, és pc-sek közül hányan toltuk ezt végig. Eddig csak ldave és én írtuk le, hogy megcsináltuk. Saját részemről nem kis büszkeséggel tölt ez engem el. Mert lehet, hogy csak egy játék. De én még sose teljesítettem ilyen durva dolgot egy játékban sem. A legnehezebb rész szerintem ez volt: [link] Itt ha valamit elb*szol akkor az egészet elölről... Márpedig el fogod százszor! :D Érdekes és agyrém az egész. Van mikor a kameranézet és "2D"-s lesz. [link] Hangulatos rész volt. Nem akartam széttörni a kontrollert, csak egyszer csaptam a combomra is. De belül végig zokogtam! :) És volt mikor már majdnem kívül is. Megtör ez a ruin. De nem engedheted mert akkor nem tudsz koncentrálni a pályára, az ugrásokra. Egészen elképesztő számomra már az is, hogy ezt valaki/valakik kitalálták. Számomra felfoghatatlan, hogy ez az egész, hogy pattant ki valaki fejéből. Le a kalappal. Sajnos a loot-okról nem tudok mit mondani. Amint végeztem, kiléptem. Meg se néztem mit szedtem össze, milyen statokat adnak. A Genji cucc is megvan azt tudom. Az meg külön durva, hogy egy árva achi sem jár érte...

Nagyon örülök, hogy végigcsináltam, pedig volt olyan pont amikor majdnem feladtam.

Azt viszont eldöntöttem, hogy ez volt az utolsó "mazochista" dolog amit ebben a játékban megcsináltam. Pár könnyű Menace még belefér majd, de a legnehezebbet nem csinálom meg. Nem érdekel. Omega fight még lesz, az az lvl120-as boss érdekel. És az a fight nagyon taktikus is, nem lehet csak izomból leverni.

Mára ennyi. Sőt holnapra is. :) Majd folytatom valamikor. Imádom ezt a játékot! ;)

(#1288) ldave Egy ültő helyemben letoltam, sok volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1290) ldave válasza .LnB (#1289) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól rémlik Snike is megcsinálta, mintha írta volna korábban. Nekem is nagyon tetszett, szerencsére PS4-en lehetett a sleep mode-dal mókolni, így nem kellett egy huzamban letolni, de gratula hozzá.

Amit linkeltél képet, az a Demon Wall, utalás jópár korábbi FF játék ellenségeire :)

A Slime draws near! Command?

(#1291) .LnB válasza ldave (#1290) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem arról amit linkeltél, inkább ez ugrott be: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1292) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na végre már!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1293) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, hogy itt azt írtátok (vagy írta valaki, nem emlékszem), hogy a Episode DLC-k nem tesznek hozzá a sztorihoz... Micsoda?! Na, de haladjunk sorban.

Episode Prompto

Kellemes volt, rövid és könnyű. Aranea jó, hogy benne volt, jó látni. Érdekes is volt, abból a szempontból, hogy kiderült Prompto múltja. Szorosan kapcsolódik a Chapter 13-hoz ez a sztori. És végre utalás van benne a Kingsglaive filmre is.

Episode Ignis

Na ez az igazi nagyágyú. Igaz játékmenet terén szerintem ez a leggyengébb. Ignis nagyon OP. Könnyű így a játék nagyon. És a területfoglalós rész se lett a kedvencem. Na de a sztori! Alapjáraton is szépen kiegészíti a Chapter 9 történetét. Ravus sztorija itt van megmagyarázva. Szóval már így is nagyon jó a sztori. Viszont az alternatív befejezéstől eldobtam az agyam. Ugye ez eleve nem is csak a DLC alternatív befejezése, hanem magának a játéké.. És mennyire, baromi jó!! Írom azért spoilerbe: Az Extra verse menüpontban található az alternatív befejezés. Itt Ignis megküzd Ardyn-nal a gyűrű segítségével. Ez a sztoriban a Chapter 13-hoz kapcsolódik. Ignis a gyűrű használatával feláldozza önmagát. Sikerül megsemmisítenie Ardyn-t. Mikor végez vele, megérkeznek Noctis-ék is. Noctis kéri a kristályt, hogy mentse meg Ignis életét. Az meg is teszi. Aztán Noctis bemegy a kristály-ban és vélhetően ott is elpusztítja Ardyn lelkét. Majd mikor kijön, ismét eltelik a 10év. De már nem harcolni mennek vissza Insomnia-ba, hanem átvenni a trónt. Ezáltal nem hal meg Ravus, és a többiek sem. A zárójelenet pedig, hogy Noctis ül a trónon, és Ignis megy hozzá látogatóba(?)

A történtek néhány képben:






Még, hogy a DLC-k nem adnak sokat a játékhoz.. Oké, Gladiolus-é nem is, de a többi igen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1294) ldave válasza .LnB (#1293) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom ki írhatta, én egyik DLC-vel sem játszottam még, de most már csakazértis megvárom hogy akcióban legyen a Season Pass....

A Slime draws near! Command?

(#1295) .LnB válasza ldave (#1294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mindenképp ajánlom. Igaz, csak 1-2 óra mind. Bár lehet elég is, mert a sztori így legalább tömör.

És az Ignis dlc-ben Ardyn múltját is jobban elmesélik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1296) .LnB válasza ldave (#1294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nézd meg! [link] felpofoznám az ilyet esküszöm. :D (na jó nem is ;) )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1297) ldave válasza .LnB (#1296) üzenetére


ldave
félisten

Lehet az ilyen sikeres speedrun mögött vagy 100 óra gyakorlás van :) Akkor már inkább az én sima 6 órám :)

A Slime draws near! Command?

(#1298) .LnB válasza ldave (#1297) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, biztos nem elsőre csinálja. De akkor is fáj ezt látva az a 4óra 10perc. Mondjuk felejthetetlen élmény volt. :D

Ma, ha engedi időm nekiállok a Comrades-nek. Kíváncsi vagyok, hogy lesz e aktív player. És ezzel már a célegyenesbe érek a játékkal. Ez után már tényleg csak pár dolog marad benne.

Szemezgetek nagyon a Ni No Kuni II-vel. Gondoltam FFXV után végig kellene tolni. De nem tudom, én csak most tudtam meg, hogy abba a főhős egy fiú. Eddig tökre azt hittem, hogy az egy kis csaj. És ezek a dolgok kicsit eltántorítanak. Tudom, hogy politikai témákat boncolgat a sztori, de olyan gyerekesnek tűnik. Te azzal játszottál? Mi a véleményed róla?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1299) ldave válasza .LnB (#1298) üzenetére


ldave
félisten

Az egy macska fiú :) Nem játszottam még, csak az első részt, arról tesztet is írtam még a régi Gamepodra. Tervben van, csak most a 60 órás Radiant Historia után úgy döntöttem a következő jrpg előtt a ME Andromeda-t kéne befejezni (még tavaly novemberben kezdtem...), szóval most azzal játszom. De utána szerintem megveszem, talán addigra kap már egy kisebb akciót is.

A Slime draws near! Command?

(#1300) .LnB válasza ldave (#1299) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastam a tesztedet természetesen. :) Azért is kérdeztelek téged.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.