Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) KaitouP


KaitouP
veterán

Ki milyen zenére kocsikázik amúgy? :D

Én többek között a The Chase -re a VII -ből. Annyira epic. :DD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#102) oriic válasza KaitouP (#101) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nemrég a Dissidia zenéit szereztem meg, most azokra. :) De amúgy van már mp3 playerem is, így séta és harc közben is azt hallgatok amit kocsikázás közben. :D

Live-Die-Respawn

(#103) ldave válasza oriic (#102) üzenetére


ldave
félisten

Kíváncsi vagyok hogy ezek a funkciók mikor kerültek be a játékba, nekem ezek már amolyan last minute dolognak tűnnek: van még 2 hónap a megjelenésig, tegyünk bele a játékba még ezt, azt.

A Slime draws near! Command?

(#104) oriic válasza ldave (#103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek annyira nem is izgatnak engem, jópofa dolgok szerintem. :)

Live-Die-Respawn

(#105) ldave válasza oriic (#104) üzenetére


ldave
félisten

Persze, jópofa dolgok ezek (mint a horgászat, főzés, fotózás), jó hogy vannak, csak nagyon látszik (legalábbis számomra), hogy ezek csak amolyan beletett dolgok, ezek nélkül se lenne más, kevesebb a játék.

A Slime draws near! Command?

(#106) ldave


ldave
félisten

Amúgy a kajás képek, jelenteket mindig meghozzák az étvágyam :) Nem semmi milyen részletességgel vannak megcsinálva az ételek.

A Slime draws near! Command?

(#107) KaitouP válasza oriic (#102) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, tök zsír. :D Bár én majd lehet meghagyom a zenét kocsikázásra, harc közbe hadd szóljon a battle muzsika. :D

Idave: aha, szerintem is durván jól meg vannak csinálva a kaják. :D Az előbb láttam egy szép citromot a tálon, bele is haraptam volna legszívesebben. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#108) ldave


ldave
félisten

Hú, de felba****ott most a játék. Melléküldi: A ember ad egy feladatot, hogy B-től (6 perc kocsira) hozzak el valamit. Odemegyek B-hez, aki közli, hogy ez nincs nála, a C helyen van (4 perc kocsi). Elmegyek C-ra, megtalálom amit kell. Erre visszaküld B-hez (4 perc kocsi), aki közli, hogy á igen, most már vihetem A-hoz (újabb 6 perc kocsi) :W Nevetséges...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#109) DNReNTi válasza ldave (#108) üzenetére


DNReNTi
őstag

Skyrim ugyan ez, csak nem 20 perc összesen, hanem másfél óra. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#110) kola99 válasza Adam_Shepard (#91) üzenetére


kola99
tag

Ha a 70 dungeonnak van nappali és éjjeli változata is ,akkor az 140 dungeon . igyekezni kell februárig ;]
/ Nioh febr 9, For Honor febr 14. /

[ Szerkesztve ]

(#111) ldave


ldave
félisten

Amúgy be kell valljam, nem teljesen érzem még ezt a harcrendszert. Van hogy egy csapat ellenfelet úgy leszedek, hogy szinte max hp-n fejezem be, máskor meg lecsap egy hasonló banda úgy, hogy csak pislogok. Van amúgy valami módja, hogy Gladio menjen előre, ő kezdje a csatát? Ne mindenki kapásból Noct-ot támadja? :)

A Slime draws near! Command?

(#112) Adam_Shepard válasza kola99 (#110) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nem- nem ! Dec 6. Last Guardian! :D

Amúgy elég ha megcsinálsz 80 side missiont, min jobban utána olvastam. Az acsik/trofik konkrétan semmik. Kb. végigmész alaposan a játékon és kész. (gondolom nem is akarták szivatni a népet (a lá blitzball trofi))

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#113) Adam_Shepard válasza ldave (#111) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én azt veszem észre, hogy pöppet bugos a cucc. Vagy a kör másik feléről már jelez, hogy nyomjam a négyzetet mert megtámad a lvl 2-es skorpió.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#114) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

arra a nagy kristályra bejutott már valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#115) kola99 válasza Adam_Shepard (#112) üzenetére


kola99
tag

Az helyzet hogy zavvi-tól rendelve nov30-án , és dec 14-re ígérik a küldést.
/Bár így csak 14.700 ft 19k helyett ./ Addig a TL Guardiannal lehet végzek ;]

(#116) Snike


Snike
aktív tag

Én is elkezdtem a játékot, de még csak a felfedezés részén vagyok!
Most szólt Cindy, hogy kész a járgány

Nagyon hangulatos, és a beígért 20-30 óra játékidő nálam biztos, hogy bőven több lesz. 2,5 órát tettem eddig még bele.

Viszont a következő lenne a kérdésem:
A csapat kombot hogyan lehet előhívni? Mert jelenleg véletlenszerűen sikerül előhozni őket.
Hogyan lehet fényképezni, vagy ez automatikusan történik?

PS5, mert az jó! :)

(#117) ldave válasza Snike (#116) üzenetére


ldave
félisten

Link Strike-okra gondolsz? Én azt vettem észre, hogy akkor jön elő, ha vagy parry-ból támadok vissza vagy pedig hátulról (Blindside) támadok és van a közelben csapattag. Szóval ha messze harcolsz a többiektől, akkor nem aktiválódik a combo.

Az Ascension menüben van Promto-nak egy képesség, ami a csatában fotózást adja, de még nem tettem rá pontot, nem tudom mit csinál vagy hogy működik.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#118) pr0bi válasza Snike (#116) üzenetére


pr0bi
senior tag

L1 és nyilakkal választasz embert kombóhoz, zöld action bar mutatja mennyire van visszatöltve.
Elején magától fotózik, hogy mi lesz L10-nél azt nem tudom, minden másra ott a share gomb :)

[ Szerkesztve ]

(#119) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ascension menüben nagyon nézzetek körül, most vettem észre, hogy vannak nagyon jó fejleszthető képességek. (Pro tip, Ignis regroup-ot elsőként amint lehet fejlesszétek ki)

Live-Die-Respawn

(#120) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

az immortal photobomb megvan már valakinek? (trofi) azt írják, hogy tök random és igyekezzünk minél több képet készíteni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#121) ldave válasza oriic (#119) üzenetére


ldave
félisten

Az is fontos, meg Promto-nak a Starshell, este a démonok ellen kötelező.

A Slime draws near! Command?

(#122) ldave válasza Adam_Shepard (#120) üzenetére


ldave
félisten

Trofeák miatt majd aggódok, ha végeztem a játékkal, meg se néztem mik vannak.

A Slime draws near! Command?

(#123) oriic válasza Adam_Shepard (#120) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nekem meglett.

Live-Die-Respawn

(#124) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ruhát hol tudok cserélni a srácokon?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#125) oriic válasza Adam_Shepard (#124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahol a fegyvereket adod nekik. Ott a legalsó menüpont. De én mondjuk még nem kaptam semmilyen rucot rájuk. :(

Live-Die-Respawn

(#126) ldave válasza oriic (#125) üzenetére


ldave
félisten

Alapra van 2 + 2 fajta. Többet még én se találtam, lehet nincs is.

A Slime draws near! Command?

(#127) ldave


ldave
félisten

Kiadtak egy 49 oldalas prológust a játékhoz: Parting Ways.

A Slime draws near! Command?

(#128) ldave válasza oriic (#123) üzenetére


ldave
félisten

Nekem most lett meg, de teljesen véletlenszerűnek tűnik ez alapján a dolog, mert a csaj nem is szerepelt az adott küldetésben, jelenetben, mégis ott volt Promto egyik képén a háttérben, mint valami messzi megfigyelő. Ez alapján szerintem random eséllyel megjelenhet bármelyik képen.

A Slime draws near! Command?

(#129) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvan az Ultima blade, ütős jószág lett. Azt a rohadt Sturdy Helixhornt meg vagy egy óráig grindoltam, mire beadta... :O

Live-Die-Respawn

(#130) #38167040


#38167040
törölt tag

Ahogy néztem a gameplay-t a zenék tűntek fel. Már, hogy nagyon hangulatosak. A szimfónikusak, ill a smooth jazz is néha (a jazznek nagy hagyományai vannak japánban), bár csak fél órát néztem, de ez feltűnt. Főleg a mostani "egyen-játék-zenei" kínálat miatt. Jobbára van a hősies és a tusakodós zene. Itt mintha többet sikerült volna meríteni.

(#131) ldave válasza oriic (#129) üzenetére


ldave
félisten

Ez fegyver upgrade miként megy pontosan? Nálam mindegyikre azt írja, hogy várjak még mire folytatni tudom a küldetést :F

A Slime draws near! Command?

(#132) oriic válasza ldave (#131) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A CID-es upgrade küldetések? Csinálj néhány mellékküldit, 3 alvás kell hozzá, és jön majd telefonhívás, hogy mehetsz kész a fejlesztés.

Live-Die-Respawn

(#133) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végeztem a sztorival. 52 óra lett végül... Jöhetnek a mellékküldik most. :)

Live-Die-Respawn

(#134) Bad Pritt válasza oriic (#133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Neked tetszett a vége?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135) oriic válasza Bad Pritt (#134) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk úgy, hogy én egy kicsit másra számítottam. :) Nem tetszett, hogy Luna alig szerepelt benne, meg a legvége is kicsit WTF azért nekem. :D Viszont a Leviathan meg az Ifrit harc úristen de jó volt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#136) Adam_Shepard válasza oriic (#135) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Remelem tartalmasabb mint a titan harc volt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#137) Bad Pritt válasza oriic (#135) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Végéhez:
Én nem tudom eldönteni, hogy tetszett-e. Egyrészt megható volt, már-már nyálas a legvége (csak az volt a baj, hogy véletlen egy full jellegtelen képet választottam :D), de pont mert Luna alig szerepelt benne, valahogy nem ütött akkorát, hogy ők most boldogan élnek, amíg meg nem a túlvilágon. Az meg külön hihetetlen számomra, hogy az egész játékot felfűzték egy ilyen boyband roadmovie szálra és a végén egy mozdulattal kinyírják a srácokat, Noctis meg csak annyit mond, hogy mit tettél? Ezt valahogy félrenézték a Square-nél...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#138) ldave válasza oriic (#133) üzenetére


ldave
félisten

Bakker, te aztán toltad neki :) Én még csak 24 óránál tartok, úgy hogy minden szabadidőmet a játékra fordítottam a héten.

A Slime draws near! Command?

(#139) Bad Pritt válasza ldave (#138) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Napi 10 óra, mi az. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#140) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

LOL és valaki az egészet kirakta 4chanra már júniusban : spoilaz

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#141) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#140) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

~40 hours right now, but they're trying to bump it to about 50 by strongly encouraging more fetch quests. :U

Nobody is touching it right now. There's only like 2 hours "playable" on ps4 and xbox version barely turns on. Nobody is thinking about PS4k, just porting and optimizing for PS4. Xbox build is like 3 weeks behind

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#142) Bad Pritt válasza Adam_Shepard (#140) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért nem egészen.
Also his bros are fine rész nem jött be.
De 90%-ban igaz lett (sajnos, anno párba belefutottam).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#143) oriic válasza Bad Pritt (#137) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj ne is mondd. Egy képem volt, az is olyan hogy jaj. :DDD

A legmegdöbbentőbb nekem is ez a csapat kinyírása volt, meg úgy kb mindenki halála. WTF, konkrétan kinyírtak mindenkit a játékba. o.O Viszont a sötét jövő nagyon tetszett, démonok minden utcasarkon. ÉN meg leálltam velük harcolni egy órát szerintem...Mondjuk Cindy-t megnéztem volna hogy néz ki 10 évvel idősebben. AZt hittem mutatják majd. Ami kicsit zavart, az Ravus olcsó kinyírása, azt hittem valami komolyabb konfliktust kapunk vele, meg ugye a birodalmi király is tökre kimaradt. Hol van Glauca/Drautos? Nyx-ről semmi visszautalás?

(#138) ldave

Jövő hétre beszámolót kell írnom róla, szóval toltam neki mint állat. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#144) Bad Pritt válasza oriic (#143) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gyorsan rejtsd spoiler alá, mert még meglincselnek. :D Helyes. :D

A visszautalások nekem is hiányoztak nagyon, Glauca szerintem akkor kipurcant a Glaive végén. Az a visszautalás rá a játék elején enyhén ironikus lett mondjuk, az tetszett.
Amúgy ez egy baromi nagy kihagyott ziccer volt a Square részéről, csináltak egy fasza animációst, egy középszerű animefüzért, meg ugye az Idave által linkelt forgatókönyvszerűséget, de valahogy ezek csak lógnak a levegőben, nem lettek belekötve a fő történetszálba. Ahogy a Star Wars, Gyűrűk Ura vagy most a HP univerzum tele van oda-visszautalgatásokkal, valami ilyen kellett volna, ha már egy ilyen kiterjedt franchise-t akartak a XV köré építeni.
Vagy pl a király tanácsadója Clarus, akit Glauca kinyírt a Glaive-ben az ugye Gladio apja, mégsem volt asszem egyetlen utalás sem rá részéről, hogy vajon az öregemmel mi a helyzet? Vagy csak én siklottam el felette.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#145) Adam_Shepard válasza Bad Pritt (#144) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a titánnál amikor lecseszi a noctot említik az apját de annyi.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#146) oriic válasza Bad Pritt (#144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Glauca emlékeim szerint csak megsérült, de túlélte a dolgot. De amúgy igazad van, csomó dolog lóg a levegőben, holott lenne értelme összekapcsolni őket, sőt igazából csak úgy lenne értelmük. Mondjuk a főboss háttérsztorija sem lett annyira nagyon kibontva szerintem. Glado a Titán harcnál említi az apját, de az kevés valóban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#147) Bad Pritt válasza oriic (#146) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem volt egyértelmű igazából, mert csak el volt terülve a végén, de ezek szerint akkor permanens volt a pihenése.
Ardynnál említettem korábban, hogy furcsa, miért lett ennyire megváltoztatva a külseje a Glaive-hez képest (főleg azért, mert senki más nem lett így átalakítva szerintem), de ahogy végül kialakult a sztori róla érthető, hogy miért nem lehetett azt a kis joviális arcú karaktert berakni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#148) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

miutan lenyomam a jatekot visszamehetek ledraralni a side missionoket/huntokat?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#149) oriic válasza Adam_Shepard (#148) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze simán. Pontosabban az utolsó mentés tudod visszatölteni, ahol Umbra a pihenőszobánál visszavisz az időben, ahol ismét megkapod a full open world-öt minden félbehagyott mellék küldetéssel, de a mostani felszereléseddel és szinteddel.

Live-Die-Respawn

(#150) Adam_Shepard válasza oriic (#149) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Es az a 80 side ops az ki van centizve vagy van tobb is?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.