Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ldave válasza Adam_Shepard (#300) üzenetére


ldave
félisten

Gratula itt is :)

Én a teknőssel végeztem ma, 73-as szinten, kb 2 óra volt.

A Slime draws near! Command?

(#302) Adam_Shepard válasza ldave (#301) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Köszi itt is.Várom a holiday dlct. Az amugy jopofa, hogy SP nélküül is adnak egy butított verzát. + NG mód

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#303) oriic válasza Adam_Shepard (#300) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat hozzá. Én este/éjjel kinyítam még egyszer a teknőst (nem ad még egy tárgyat), meg végeztem MA-X Angelus-0-val is, Naglfar-ral, meg az Ayakashival is. Most elkezdtem a kulcsos dungeonokat csinálni. Ezek után maxolom az acsikat és végeztem a játékkal szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#304) oriic válasza oriic (#303) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz megszereztem végre a Zwill Crossblades-et is. :) (Most jöhet a Nyx fegyvere)

Live-Die-Respawn

(#305) Snike


Snike
aktív tag

Cid wisky-t kért tőlem a fejlesztésekhez!
Amint odaadtam másnap reggel hívott is hogy mehet a cuccért.
(3.epizodban járok - 44óra játékidővel :D )

Csak gondolom szólok aki hasonló cipőben jár...

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#306) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Összeraktam egy 999-es Maxicast spell (Limit break 99). Level 90-es szörny: 2 támadásból megvolt. o.O

Live-Die-Respawn

(#307) ldave válasza oriic (#304) üzenetére


ldave
félisten

Megszereztem ma este én is. Legtöbbet a két tonberry-vel szívtam, az utolsó boss-t, meg 95%-ban szólóztam, mert semmi értelme nem volt feltámasztani a többieket...

A Slime draws near! Command?

(#308) proly01


proly01
őstag

Van egyébként valami amit érdemes az elején kifejleszteni AP-ból(regroupon kívül),felvenni craftolni, bármi ami sokat segíthet a harcokban előre jutásban?

....Pr:)ly....

(#309) ldave válasza proly01 (#308) üzenetére


ldave
félisten

Nekem ami bevállt: Noctisnak 3, többieknek 2 accessory hely. Gladio-nak a Dawnhammer, Prompto-nak a Piercer. Ezek jól sebeznek. Aztán a link-strike és blindside bónuszok is hasznosak. Prompto-nak a Starshell hasznos az elején démonok ellen. Ignis-nek az Enhancement is jó tech.

A Slime draws near! Command?

(#310) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Végeztem ma a storyval, végül 56-os szinten fejeztem be. Szerintem a story most nem lett erős, legalábbis a korábbiakhoz képest. Nekem ez a fajta harcrendszer sem nyerte el igazán a tetszésemet. Az autókázás borzasztóan unalmas, pláne, hogy gyakorlatilag sínen megy az autó, a poroszkáló forgalmat sem lehet megelőzni. Még jó hogy van gyorsutazás csak így meg fölösleges kifejleszteni az autókázásért járó AP meg XP skill-t (az xp-s rohadtul nem éri meg szvsz. 10 xp-t ad bizonyos időközönként 99AP-ért, sajna az elején rányomtam, azt gondoltam ettől azért többet fog adni). Ettől függetlenül még folytatom a felfedezést, az adamantois-t még ki akarom nyírni :D

(#311) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van egy dungeon, item használat le van tiltva benne. (se gyógyítás, se élesztés) o.O Na kb soha nem lesz meg szerintem.

Live-Die-Respawn

(#312) Tatyla válasza Adam_Shepard (#300) üzenetére


Tatyla
őstag

Gratulálok, ma lett meg nekem is most elkezdtem a blokkolt ajtókat.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#313) Adam_Shepard válasza Tatyla (#312) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Gratz! En 22-ig felretettem. Megnezem a holiday tartalmat. Az eléggé gáz hogy időszakos, még a vegen ff 14 lesz a jatekbol.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#314) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Holiday Pakk

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#315) oriic válasza Adam_Shepard (#314) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi említésre méltó. Egyedül talán a New Game+ ami érdekel, de az se most, hanem majd ha kimaxoltam a játékot és megcsináltam minden mellékküldit.

Live-Die-Respawn

(#316) proly01


proly01
őstag

Az normalis amúgy hogy 22 es szinten vagyok 3.fejezetben es a 16 szintű ledobott katonák rommá vernek pikk-pakk?
2 támadás de már nincs életem 😣

....Pr:)ly....

(#317) ldave válasza proly01 (#316) üzenetére


ldave
félisten

Ha bemész közéjük, akkor igen :) Próbáld meg kívülről, a legszélsőt támadva leszedni őket.

A Slime draws near! Command?

(#318) ldave


ldave
félisten

... amikor összegyűjtessz 500 ezer xp-t és Call Umbra helyett Yes-t nyomsz egy 1,2-es szorzós karavánra ...

Még szerencse, hogy mentettem :DDD

A Slime draws near! Command?

(#319) ldave válasza oriic (#304) üzenetére


ldave
félisten

Köszi az útmutatást, nekem is meglett az Ulric's Kukris :R Plusz mindenki 99-es, 15 experience cast kellett hozzá még.

A Slime draws near! Command?

(#320) oriic válasza ldave (#318) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remegett a kezem, hogy 1 millió XP-nél nehogy Yes-re menjek a 3x-os szorzónál. :DDD

Na most ha megvan minden jöhet maradék dungeon. Szólj ha megvan a no-itemes. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#321) ldave válasza oriic (#320) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap este megcsináltam még egyet, viszont az rövidebb volt mint az előző, csak egy camping site volt lefeleé, nem kettő.

A Slime draws near! Command?

(#322) ldave válasza ldave (#321) üzenetére


ldave
félisten

Ma próbáltam egy következőt, de itt olyan zselék voltak, akiket csak mágia sebzett és erre nem voltam felkészülve, szóval megakadtam. Kicsit rá kell gyúrnom a varázslatokra, mert úgy látszik innentől szükséges lesz...

A Slime draws near! Command?

(#323) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Igaz ez nem 15, hanem 14 kérdés (eléggé halott a topikja), de ott meg kell vennem az alapjátékot ÉS a kiegeket ÉS mellé még a 30 napos passt is? Mert, akkor így felejtős.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#324) Bad Pritt válasza Adam_Shepard (#323) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van 14 nap trial, utána ha megveszed az alapot, akkor az ad 30 napot, meg szerintem a kiegek is (ebben nem vagyok biztos).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#325) ldave válasza Adam_Shepard (#323) üzenetére


ldave
félisten

Felesleges megvenned a kiegészíítőt, amíg nem csináltad végig az alap Realm Reborn küldetéseket és történetet, mert csak utána tudsz az új területekre menni.

A Slime draws near! Command?

(#326) Snike


Snike
aktív tag

Promto-nak lehet szerezni kamerát?
Mert elfogytak a helyek a képeknek...

A képességeknél szerepel egy olyan, hogyha fényképezel akkor jobbakat tudsz sebezni. Ennek mennyi értelme van?

Láttam, hogy van a tűz, jég, elektromosságon kívül más elem is. Azt is lehet mágiaként használni? Illetve annak is lesz lelőhelye, vagy csak kapok egyszeri 100-at aztán ennyi?

A múltkori már kérdeztem, de azok akik már végig tolták, hogyan látják?
- Tényleg Cid szétszerelt repülője alkotja a Hammerhead állomás garázsát?
- A whisky tényleg meggyorsítja a fejlesztést Cid-nél?

Köszönöm!

(És légyszíves ne azt írjátok, hogy majd meglátod, mert akkor tényleg felesleges bármit is ide írni...
inkább tedd spoilerbe)

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#327) ldave válasza Snike (#326) üzenetére


ldave
félisten

A két utolsó kérdére nem tudom a választ, számomra nem derült ki a játék során, hogy Cid-nek volt-e valaha repülője, whiskey-t pedig nem találtam.

Elemből 3 van csak és 99 a limit, amennyit raktározhatsz belőle. Magic Flask jó sok van viszont, nekem legalább 15 biztos van, szóval lehet betárazni varázslatokból. A Dark/Light varázslatokat szerintem mi nem tudunk készíteni, viszont ha a 3 elem mellé lehet keverni tárgyakat, amik egyéb extrákat adnak, pl méregsebzés,vagy extra xp-t ad a csata végén használat után.

Csatában sose fényképeztem és ha jól rémlik max 150 képet lehet elmenteni. Alapra 10 képet készít Prompto, van egy accessory, ami ezt növeli.

A Slime draws near! Command?

(#328) Snike válasza ldave (#327) üzenetére


Snike
aktív tag

Igen Promto alapból 10 képet készít.
Én találtam valamilyen kamerás cuccot a játékban (ezt be kellett tenni a használt eszközei közé Promto-nak)
+ fényképezés skill 10-es
+ harci skill fényképezés
-> a nap végére 18-20 kép simán össze szokott jönni.
Így viszont gyorsan megtelik a 150-es hely... :( és attól tartok a játékban lesz még jelentsége a fényképeknek.

Igen arra voltam kíváncsi a spelleknél, hogy valahogy lehet-e kikeverni a másik két elemet...
A whisky-t meg azért írtam, mert valahol a pályán találtam 2 üveg öreg whisky-t amit amint odaadtam Cid-nek máris 1 napra rövidült a fegyver fejlesztése, csak nem vagyok benne biztos hogy így történt, ezt akartam letesztelni.

Köszönöm az infókat!

+ mikor jön az első dlc?

PS5, mert az jó! :)

(#329) ldave válasza Snike (#328) üzenetére


ldave
félisten

Fegyvernél szerintem nem a napok száma számít, hanem a megcsinált küldetések száma a leadás és a készenlét között. Legalább egy nap persze kell, mert mindig reggel hív, de ha leadod a cuccost majd megcsinálsz 2-3 hunt-ot, szerintem simán kész van másnapra.

A Slime draws near! Command?

(#330) Adam_Shepard válasza Snike (#328) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

dec. 22

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#331) ldave


ldave
félisten

FFXV Patch 1.03 Up Now (3.2 GB)

Patch Notes:
- Various Bug Fixes
- New mode: New Game+ (carry over certain data from a previous playthrough)
- Additional Bonus Content

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#332) ldave válasza ldave (#331) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, azt olvasom, hogy ha valaki a glitch-el bekapcsolta Aranea-t ötödik fix csapattagnak és utána kezd egy NG+ játékot, akkor már az első Ifrit-es jelenetben is ott lesz a csaj :DDD

A Slime draws near! Command?

(#333) Adam_Shepard válasza ldave (#331) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

így, hogy elveszi az ultima bladet meg hasonlókat nem tudom, hogy mi értelme van, főleg, hogy a szörnyeket sem szintezi át.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#334) oriic válasza ldave (#332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azóta sem láttad a csajt te amúgy? :D

szerk:

New Game+ -nak én semmi értelmét nem látom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#335) ldave válasza oriic (#334) üzenetére


ldave
félisten

Nem, eddig még egyszer sem jött segíteni.

A Slime draws near! Command?

(#336) Adam_Shepard válasza oriic (#334) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én azt hittem, hogy megtámad minket (mindig este jött)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#337) oriic válasza ldave (#335) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valmiért nem szeret téged. :D Nálam minden nagyobb boss fight-nál megjelenik, ha sokáig tökölök.

Live-Die-Respawn

(#338) ldave válasza Adam_Shepard (#333) üzenetére


ldave
félisten

Arra jó, hogy gyorsan el lehet érni a Chapter 13-ig és újrajátszani azt a fantasztikus fejezetet :)

A Slime draws near! Command?

(#339) Adam_Shepard válasza ldave (#338) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az édes mamáját- neki-e! :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#340) ldave


ldave
félisten

(#341) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelent az OST. 96 szám. :Y :C

Live-Die-Respawn

(#342) ldave válasza ldave (#331) üzenetére


ldave
félisten

PSN a csúcson, 3 GB-ra 3 órát ír...

A Slime draws near! Command?

(#343) Adam_Shepard válasza ldave (#342) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Miért nem várod meg a holnapi frissítést? :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#344) ldave válasza Adam_Shepard (#343) üzenetére


ldave
félisten

Mit várjak? Bekapcsoltam a gépet és nekiállt letölteni. Nem vettem DLC-ket, nem kapok én holnap semmit.

A Slime draws near! Command?

(#345) Adam_Shepard válasza ldave (#344) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lesz free festival dlc is. :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#346) Snike


Snike
aktív tag

Újabb kérdés csokrom lenne:

1 - az 5 fejezet elején elkobozták az autómat, gondolom visszaszerzem, de ugye akkor még nem a repülős változatban?
2 - az tudjátok, hogy van-e olyan része a játéknak amit ha nem csinálsz meg valamelyik korábbi fejezetben akkor később már bukod?
3 - a hemmerhead-i szakács fickó elküldött valami szörnyek lekaszabolásáért egy másik autó út melletti étterembe. Vagyis a quest nyíl pontosan az étterem tulajdonosához visz. Mi a francot kell ott csinálni? mert nincs ott semmi, és nem történik semmi.

4 - elképzelhető, hogy karácsonyi akcióban le lesz árazva a season pass?

Köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#347) zsotesz81 válasza Snike (#346) üzenetére


zsotesz81
senior tag

1 - nem, az majd csak a főstory befejezése után lesz elérhető (mármint a repülős verzió)
2 - nekem nem rémlik, hogy volt ilyen
3 - nem tudom mi a lénynek a neve, de fel kell venned a csókánál a vadászatot, aztán megölni (talán lvl35-ös és azt hiszem a nála elérhető vadászatoknál a "legnehezebb"). Azt hiszem az épület előtti táblán az a lény van kirakva
4 - passz, majd kiderül

(#348) Snike válasza zsotesz81 (#347) üzenetére


Snike
aktív tag

:D
Köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#349) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#350) ldave válasza oriic (#349) üzenetére


ldave
félisten

Ó, remélem a Bethesda szarrá pereli ezért a Square-t, de úgy hogy tönkremenjen és remaster kiadásból legyen kénytelen fenntartani önmagát! Ó, izé, ez más szinte most is igaz :(

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.