Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) ldave válasza AMD Power (#1400) üzenetére


ldave
félisten

Lemenni a lifttel, nem?

A Slime draws near! Command?

(#1402) AMD Power válasza ldave (#1401) üzenetére


AMD Power
titán

Lemennek ha adna erre "lehetoseget". :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1403) AMD Power


AMD Power
titán

Most "veletlenul" kinyirtam benne egy not es jott a szereposztas ,hogy vege. Huh bazd ki. Gyorsan betoltottem az utolso mentest. Nem igazan ertettem mi tortenik mert meg csak a 7-ik chapternel voltam/vagyok a jatekban. :F :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1404) ldave válasza AMD Power (#1403) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom mi lehetett ez, nem is hallottam még olyat, hogy meg lehet benne ölni valaki olyat, akit nem szabadna.

A Slime draws near! Command?

(#1405) AMD Power válasza ldave (#1404) üzenetére


AMD Power
titán

Ugy lett vege a jateknak,hogy jott a stab lista es utana fomenu. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1406) AMD Power


AMD Power
titán

Final Fantasy XV végén vagyok a tüzes nagy boss-nál. Nincs már semmi életereje de nem hal meg. Hiába ütöm vágom semmi.... youtube-on se, találok semmi videót sem róla mit kéne tennem. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1407) ldave válasza AMD Power (#1406) üzenetére


ldave
félisten

Meg kell idézni a fagyos csajt :) Elő kéne jönni valami gombnak a képernyőn, amivel lehet, L2 ha jól rémlik a summon.

A Slime draws near! Command?

(#1408) AMD Power válasza ldave (#1407) üzenetére


AMD Power
titán

Meglett. Most mar remelem az utolso boss-nal vagyok. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1409) ldave


ldave
félisten

nemide...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1410) donki


donki
aktív tag

Ez a játék hihetetlenül vontatott. Ahhoz tudnám hasonlitani az élményt, mintha a moziban izgalmas akciófilmként vetitenék Tarr Bélától a Sátántangót.
Ebben a játékban egyszerűen minden lassú. Lassú például a közlekedés. A hatalmas nyilt világban minden "érdekes" pont nagy távolságra van egymástól, a karakterek pedig csiga lassan vánszorognak egyik pontból a másikba. De a gyors utazás sem gyors. Tegyük fel, hogy egy dungeon végén vagyok. Ekkor egy töltő képernyő, hogy visszakerülük a dungeon elejére, majd elvánszorgok az autóhoz , az autóba beszálláskor minden egyes alkalommal végig kell nézni az animációt ami jó pár másodperc, majd autóval egy újabb töltőképernyő (ha már voltam ott) eljutni a kivánt helyszinre (ha nem, akkor percekig utazni kell), majd egy újabb másodpercekig tartó animáció amig kiszállnak, majd újabb 2-3 másodperc, amig visszaengedi az irányitást a karakter felett.
Még jobb amúgy, hogy ha már sötét van és úgy akarok beszállni az autóba, akkor minden egyes alkalommal még végig kell hallgatni azt is, ahogy az egyik karakter szép komótosan 10-20 másodperc alatt elmagyarázza, hogy éjszaka veszélyes vezetni.
Vendéglőben huting küldetés felvétel: 2-3 másodperc feketeség, amig beugrik a beszélgetős menü, kiválasztom a küldetést, ekkor öt másodpercig kijelzi a küldetés nevét, 2-3 másodperc, amig visszalépek az előző menübe, 2-3 másodperc visszalépni a való világba, majd 3-4 másodperc, amig visszaadja az irányitást, és már el is telt vagy fél perc egyetlen küldetés felvételével ami egy kattintás kellene legyen.
Szerintem a harcok sem jók, de még ha azok is lennének, két harc között akkor is túl sok idő telik el tétlenül azzal, hogy egyik helyről eljusson az ember egy másikba.
Senkinek sem javaslom.

(#1411) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok!
Hosszú évek után egy akció keretein belül megvásároltam a játékot.
Soha nem volt szerencsém még Final Fantasy-val.
Hát, az első pár órában rögtön úgy berántott, hogy arra nincsenek szavak! Pedig még csak a Chapter 2-ben motoszkálok ezen a sivatagos részen, de itt is rengeteg a látnivaló.
A sztori is kezd alakulni, viszont valamit nemértek. Ez a Lunafreya, akivel Noctis házasodni készült, ez a királyt megpuccsoló családnak a sarja, legalábbis ezt hittem, aztán kiderül, hogy ő is veszélyben van.. Na most akkor mi a helyzet? Lehet én vagyok hülye, de ez nekem kicsit ködös volt. Egyébként nagyon tetszik a történet, meg a karakterek közti kémia.

Az a grafika meg a hangulattal egybekötve, te jóságos atya isten! Pc-n tolom kimaxolt grafikán... Ez a program simán leradírozza a mai legújabb játékok látványvilágát.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1412) ldave válasza PeAdam (#1411) üzenetére


ldave
félisten

Noctis (Lucis) és Lunafreya (Tenebrae) is egy-egy kisebb királyság uralkodó házának a tagja. Lunafreya otthonát viszont a játék kezdete előtt olyan 15 évvel elfoglalta már az a Birodalom, mely most Noctis otthonát támadta meg. Lunafreya bátyja (Ravus) azóta a Birodalom magas rangú tisztviselője lett.

A Slime draws near! Command?

(#1413) PeAdam válasza ldave (#1412) üzenetére


PeAdam
tag

Köszi szépen. Ez a része így már érthető.
Továbbiakban inkább még spoileresen kérdeznék:
A puccs után mikor hallgatják a rádiót a dombtetőn, ott mondják, hogy Noctist és Lunát is hallottnak nyilvánítják. Lunát miért? Ha korábban az ő királyságukat már elfoglalta a birodalom, ő miért most lett veszélyben? Igazából ennyi amiben hiányos a tudásom a sztorit tekintve. Minden más tökéletesen érthető volt.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1414) ldave válasza PeAdam (#1413) üzenetére


ldave
félisten

Van egy film, Kingsglaive a címe, azt lehet érdemes lenne megnézned, abban az FF XV közvetlen előzményét láthatod, Luna a filmben az egyik főszereplő. Netflixen nézhető itthonról.

Youtube-on pedig van a Brotherhood öt részes anime sorozat Noctis és a barátairól.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1415) PeAdam válasza ldave (#1414) üzenetére


PeAdam
tag

Köszi szépen, akkor ezeket pótolom!

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1416) myckey


myckey
veterán

Behúztam a Windows editiont + Ardyn DLC.
Megnéztem a Brotherhood 5 részes sorozatot. Chapter 1 után a filmet fogom.
Később pedig egy bizonyos ajánlott timelinet fogok követni, így játszok ( közben a karakter dlc -k )

Még mindig remek ! Demo fogott meg.
Csapatharc, jópofa karakterek, klassz harcrendszer és animálás...meg a megjelenítése is fel van dobva PC-n.
Mindig is vonzott az FF univerzum !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1417) ldave válasza myckey (#1416) üzenetére


ldave
félisten

Hajrá, jó játékot :) Remek élmény lesz ez így már egyben.

A Slime draws near! Command?

(#1418) myckey válasza ldave (#1417) üzenetére


myckey
veterán

Japánt nagyon kedvelem...meg az onnan érkező dolgokat is.
FF pedig mindig is kedvelt volt.

Ez meg egy klassz játék, ráadásul az animációs minisorozat + a film, érthetővé és teszi ezt az in medias res felütést, ahogy kezdődik az egész.

A lények elég pazarul festenek, meg a muzsika is...ezt ki is hagytam előzőleg, de leginkább ez a caspat ami megfog, és a benne rejlő lehetőségek, meg ennek a hangulata ! Nagyon szimpatikus az egész bagázs, a légkör, a beszélgetések etc..

Remélem jövőre jön a FF XVI PC -re, ilyen komplett módon és jól portolva. Közben pedig a mostani FF Remake is befigyelhet, az is rohadt jó lett !
Esetleg a Nier Automata.

:R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.