Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) .LnB válasza oriic (#1100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

mitkőnyomni? :DDD (X One kontrolleren)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1102) oriic válasza .LnB (#1101) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két bumpert egyszerre, ilyenkor elkezd forogni körülötted az addig megszerzett összes royal arm és durva sebzéseket tudsz okozni.

Live-Die-Respawn

(#1103) ldave válasza oriic (#1102) üzenetére


ldave
félisten

Lehet el kell jutni a sztoriban egy darabig, hogy ez a képesség meglegyen.

A Slime draws near! Command?

(#1104) .LnB válasza oriic (#1102) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezt majd ma kipróbálom. Köszi.

"Arra figyelj azért, hogy a Royal Arm fegyvereknek van egy hátrányuk. Bár erősek, de ha használod őket sebződsz automatikusan."

Nem is használom őket szinte, csak a statok miatt vannak bent.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1105) cyberkind válasza .LnB (#1104) üzenetére


cyberkind
félisten

Te milyen fegyverrel szoktál aprítani? Én a nagyokra a greatsword-el megyek, a kicsikre Daggers-el mert rohadt gyors.

Paranormal Cocktivity

(#1106) oriic válasza ldave (#1103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint az első royal arms megszerzése után már elérhető az Armiger.

Live-Die-Respawn

(#1107) .LnB válasza cyberkind (#1105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak GreathSword-öt. De csak mert jól néz ki. :) A nevét most nem tudom, de lightning elemental sebzés van rajta, és 364dmg az alapsebzése. Viszont lehet visszaállok a 244dmg-re amit Lestallum-ban vettem. Mint ha annak valamiért nagyobb lett volna az első warp strike sebzése. Ma akartam este megnézni pontosabban a statjait.

Daggers... hajcsattal is harcolhatnál ennyi erővel. : ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1108) ldave válasza .LnB (#1107) üzenetére


ldave
félisten

Ne nézd le a tőröket, majd a játék végére megtudod, hogy miért is azok a legjobb fegyverek ;]

A Slime draws near! Command?

(#1109) .LnB válasza ldave (#1108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én úgy tervezem, hogy csak GS-öt használok végig. Majd meglátom.. :)

Pár ezer óra WoW Rogue main után elég lett nekem belőlük. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1110) ldave válasza .LnB (#1109) üzenetére


ldave
félisten

Csak hülyéskedek :) De tény, hogy a kétkezes kardok a legmenőbb fegyverek, főleg a 500+ sebzéses darabok.

De tök jó olvasni, ahogy írtok az élményeitekről, kicsit visszarepít az időben, lassan még a kedvemet is meghozzátok, hogy újra elővegyem a játékot.

A Slime draws near! Command?

(#1111) .LnB válasza ldave (#1110) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írom a naplót folyamatosan. :D Engem az se érdekelne ha senki nem válaszolna rá. De így jó megbeszélni a dolgokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1112) KaitouP


KaitouP
veterán

Most láttam, hogy Ardyn előtt újabb főellenségekkel is meg kell küzdeni? Érdekes... lehet bezsákolom mégis azt a Royal upgrade -et, pedig nem tetszik az SE üzletpolitikája, aztán újra nekiesek a játéknak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1113) oriic válasza KaitouP (#1112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kikre gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#1114) KaitouP válasza oriic (#1113) üzenetére


KaitouP
veterán

"Rulers of Yore", aztán kis kutakodás után világossá vált hogy Lucis királyairól van szó. YT főoldalán jött velem szembe egy gameplay ajánlás The Rogue boss személyében, nem emlékeztem ilyen csatára, de ezek szerint akkor ez is a Royal upgrade része. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1115) morfondőr


morfondőr
őstag

Másnál is erősen droppol a játék ha valami nagy döggel harcoltok? Semmi baj az fps-el harc közben csak ha valami nagy ellenfél van a képernyőn! Hogy van ez? Kilóra számol a vga?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1116) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap az elsődleges célom a kocsi visszaszerzése volt. Szóval szinte csak a sztorit folytattam. Meg is lett hamar. És mikor megidéztem Ramuh-t a God of the Storm-ot na ott kb lefostam a bokámat! Az mennyire durva már?! Szóval kérdésem, hogy ezt majd magamtól meg tudom majd idézni innentől fogva bármikor? Vagy azért nem így megy ez? Kiírta a játék, hogy valamit megkapott Noctis, de a menüben erről nem találtam szinte semmit, vagy elnéztem. Aztán most elkezdtem olvasni a summon-ról. De a spoilerek elkerülése miatt nem nézek rendesen utána. Szóval ha tudná valaki spoilermentesen nekem elmagyarázná ezt röviden? (Egyébként ezért is kérdezgetek itt, mert ha elkezdek keresgélni, akkor mindig spoilerekbe futok. YT-on is az ajánlott videóim tele vannak már így is FFXV videókkal, oda se merek nézni. :D)

Noctis álma se volt semmi a chapter 5 végén.

Tegnap orii írta az Armiger-t. Használtam is, a quest során találkoztam a Naga-val. Nos, Armiger-t benyomtam és kb 3mp alatt ledaráltam. :U Eddig hat Royal Arm van meg.

Erősen gondolkodom, hogy a neten megnézzem, és megkeressem a dungeonokat. Elvileg a szintemnek megfelelően 8 Royal Arms-om lehetne. (persze ez nem fix, csak megnéztem a dungeonok szintjét) Félek tőle, hogy elveszne így a felfedezé élménye, szóval nem hiszem, hogy megnézem, csak elgondolkodtam rajta.

Mai szüttyögni fogok, a terv, fishing & hunting. Mindkettőre ráférne egy kis leveling. :) És persze side questek.

És egy kép ma is, csak úgy:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1117) cyberkind válasza .LnB (#1116) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha kihívást akarsz elmondom én merre van az 50-es tomb ami a játék elején annyi volt, hogy rád nézett a boss és kapa, csináld csak azt meg. :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1118) ldave válasza .LnB (#1116) üzenetére


ldave
félisten

Az idézések furán működnek ebben a játékban, mindegyiknek picit más az előfeltétele. Van olyan, ami helyhez kötött, van ami eseményhez. Nem véletlenszerű, de nem is tudod csak úgy előhozni. Ramuh ha jól emlékszem az adott ütközet hosszától függően jöhet elő, ahogy telik a csata, egyre nagyobb az esélye. Titán akkor jöhet elő, ha a társaid meghalnak az adott csatában, de csak bizonyosok helyeken. Szóval ilyesmi a rendszer.

A Slime draws near! Command?

(#1119) .LnB válasza cyberkind (#1117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Boulves Mines?

(#1118) ldave De automatikus? Vagy nekem kell nyomni valamit?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1120) ldave válasza .LnB (#1119) üzenetére


ldave
félisten

Neked kell őket előhívni. Ha jól rémlik egyszerre kell a két ravaszt lenyomni, pont úgy, ahogy a sztori alatt is kellett.

A Slime draws near! Command?

(#1121) .LnB válasza ldave (#1120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt csak neked súgom meg, hogy halvány lila gőzöm sem volt róla, hogy én idéztem meg. [link] Nem volt tudatos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1122) cyberkind válasza .LnB (#1119) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan az, én még az elején benéztem oda és a kicsikkel nem volt gond, de a boss az durva.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1123) .LnB válasza cyberkind (#1122) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Linkelem majd a képet este. :D (ha a főmenü lesz a képen, akkor mondjuk nem sikerült.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1124) cyberkind válasza .LnB (#1123) üzenetére


cyberkind
félisten

De van még jobb és nagyobb kihívás is amit majd csak fel kell venned, az tuti nehéz lenne, 99-es szintű küldi. :DD

Paranormal Cocktivity

(#1125) .LnB válasza cyberkind (#1124) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, majd egyszer eljutok oda is. De ez most ez kicsit felpezsdít, hogy megcsináljam majd ma ezt az 52-es boss-t :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1126) cyberkind válasza .LnB (#1125) üzenetére


cyberkind
félisten

Reméljük a legjobbakat, én nem merek nekiesni az ilyen magas szintű küldiknek. :D

Paranormal Cocktivity

(#1127) ldave válasza .LnB (#1125) üzenetére


ldave
félisten

Told fel magad a legnagyobb strength-re, valami jó kaja előtte, 99 healing poti és phoenix down, aztán bármi legyőzhető :)

A Slime draws near! Command?

(#1128) .LnB válasza ldave (#1127) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Namáár! Most majd az lesz, hogy csak azért sikerült mert te leírtad! :D
Így akartam én is csinálni. Meg gondoltam megnézem milyen resist-es a boss.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1129) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh nem tudtam várni estig. Olyan izgatott voltam. :) És pont úgy alakult, hogy lett is egy kicsi időm. Első próbálkozásra megvolt.

Itt esik össze:

A két társam épp "henyél", kaptak két Hi-Elixir-t. :)

LvL43-as csapattal:

Egyébként semmi nehézség nem volt benne. 5-10 Hi-elixire ment el, semmi más. Kezdésnek meg az Armiger.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1130) ldave válasza .LnB (#1129) üzenetére


ldave
félisten

Most ez kicsit negatív lesz, de igazából a szinte végtelen gyógyítóital és feltámasztó ital használat miatt annyi a nehézség a játékban, hogy milyen hosszú egy csata :( A legnehezebb ellenfél is legyőzhető, ha elég ital van nálad...

A Slime draws near! Command?

(#1131) .LnB válasza ldave (#1130) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem negatív ez, ez tény. De a szabályokat nem én hozom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1132) ldave válasza .LnB (#1131) üzenetére


ldave
félisten

Hát, olyan szempontból nem tetszik ez nekem, mert a korábbi FF játékban legalább valami minimális taktika kellett a szuperboss-ok legyőzéséhez, itt meg semmi. Persze, segít, ha ügyes a játékos, de ez csak annyit számít, hogy 50 helyett csak 20 potit használ el.

A Slime draws near! Command?

(#1133) cyberkind válasza ldave (#1130) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak én érzem és látom úgy, hogy rajtam kívül senki se szopta be még úgy a harcokat egy részét, hogy bevisz a kedves játék a bokorba ahol szart se látok és beakadok, ezáltal olyan könnyű célpont vagyok mint egy bálna, de mondhatnám a kamerakezelést is olykor-olykor, meg egyszer valahogy beépítettek a falba ahonnan nem tudtam kimászni, de sebezni tudtak.

Paranormal Cocktivity

(#1134) cyberkind válasza .LnB (#1131) üzenetére


cyberkind
félisten

Már rájöttem miért könnyű neked a játék, alaphangon legalább 10 szinttel vagy feljebb mint ami a követelmény, én a 8-as chapter-ben szórakozom és 38-as vagyok, te meg az 5-ösben és 43-as vagy, ha így tolod nagyon könnyű lesz a játék. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1135) .LnB válasza cyberkind (#1134) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ezt beszéltük is korábban, hogy a sok siede quest miatt előreszaladtam szintben. Ezzel nem tudok mit csinálni, nem direkt volt. És ez a boss akkor is 9 szinttel volt magasabb nálam. :) Te meg azt írtad a veled egy szintűekkel nem bírsz.

(#1133) cyberkind Kiwarpolsz és kész. Nekem is volt ilyen, hogy betakart ez meg az.

(#1132) ldave Egyszerűen csak kellene egy limit, hogy mennyi potit használhatsz el egy fight alatt és ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1136) cyberkind válasza .LnB (#1135) üzenetére


cyberkind
félisten

De ennyire sok side quest-et toltál volna? :Y Persze, hogy nem, a játék későbbi részeiben egész durva ellenfelek jönnek de majd meglátod, a God of War semmi ehhez képest. :D Warpolnék de sajnos azzal se jó irányba megyek, valahogy ez nem az igazi nálam.

Paranormal Cocktivity

(#1137) .LnB válasza cyberkind (#1136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd more, nagyon kígyó.. volt.. :)

Nagyon sokat. Chapter 1 et 4,5 óra után fejelztem be. Addig huntoztam, meg side questeztem, aztán valahol a chapter 4 körül esett le, hogy ezek a side questek sose fogynal el. Előtte azt hittem elfogy egy idő után. De ezt is írtam korábban.

Most még leadok mindjárt pár huntot, de már megint van 22ezer xp talonba. Nemsoká verek egy tábort már. :)

Kontrollerrel tolod amúgy?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1138) ldave


ldave
félisten

No, feltettem újra a játékot :D Noct ott van, ahol több mint egy éve hagytam :D

PS4 Pro jót tett a játéknak, sokkal folyamatosabbnak érzem, mint volt, de lehet csak az emlékeim régiek :)

A Slime draws near! Command?

(#1139) cyberkind válasza .LnB (#1137) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne is mondd, egy ilyenhez már oda se mertem amikor arra is vezetett az út, na de majd most, lehet ráfekszem én is a szintezésre mert ez így nem az igazi. :D

Igen, azzal, lassan mindent így tolok az fps-en kívül, bár ha ilyen hardverárak maradnak akkor azokat is. ;]

Paranormal Cocktivity

(#1140) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelentem, tegnap elfogytak a side quest-ek. Vagyis persze nem elfogytak. De mind olyan helyre vezetett, vagy olyan helyen lehetett felvenni, ami nekem még nem nyílt meg. :)

Ezért folytattam a sztorit. Elutaztam Cape Caem-be. Előtte horgásztam a tenger/oceán-ból. Melós volt kifogni a nagy halakat. Vagyis egy sikerült csak végül. [link]

Itt egy fasza leírás a grafika beállításáról: [link]
Ebből én csak a TAA Blur Fix-et csináltam meg, ezt szerintem érdemes Itt egy példa: [link]. És a PhysX-et állítottam át VGA-ra. Bár jobb nem lett semmi tőle. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1141) cyberkind válasza .LnB (#1140) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem most fagyott ki a játék, eddig farmoltam, jelen pillanatban ha 2x-es szorzóval megyek pihenni, akkor csak 46-os leszek, úgyhogy később folytatom ezt a mókát, uncsi a sok mellékes a sztori után. :))

Paranormal Cocktivity

(#1142) .LnB válasza cyberkind (#1141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem kifagy minden nap legalább egyszer. Mentek sűrűn ezért. Idegesítő. Mi ez a 2x-es szorzó?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1143) cyberkind válasza .LnB (#1142) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem sűrű mentek, vagyis ez most változott meg mert a beszéd átléptetés után sajnos úgy maradt a játék és nem tudtam még kilépni se rendesen. :U Ha nem kint alszol a szabadban, akkor megszorozza a gyűjtött pontjaidat az a hely, eddig én 2x-eset találtam legnagyobbként, az első régióban lent alul ahol a hajónak kellett volna lennie.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1144) .LnB válasza cyberkind (#1143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megszereztem én is a Type-D-t. Kipróbáltam, és visszaálltam alapra. Nekem nem jött be annyira.

Egyébként, eljutottam a Chapter 8-ig. Megjártam két dungeont, egyikbe volt csak Royal arm. Így már megvan 8db. Voltam egy elég kemény dungeon - be. Cindy küld oda a lámpa upgrade miatt. Na az a hely húzós volt..

Trükkös egy boss volt ez a Naga.

De volt abban a dungeon-ben ez a mob, a nevét nem tudom. Ez is ilyen Ronin féle ellenfél. Na ő kettőt rámcsapott, aztán főmenü. Sose haltam meg még így. Sőt sehogy sem. Egyszer se volt game over. De most igen. Kezdhettem elölről a dungeont, de elvertem másodjára. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1145) cyberkind válasza .LnB (#1144) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ahogy írod, trükkös volt, meg is lepődtem amikor támadás helyett csak ugrálgattam. :DD Egybként amióta megvan az 50-es szint nincs nagyon gondom a saját szintemen lévő ellenekkel vagy bossokkal, sőt abban a csatornában ahol volt ez a Naga, van még egy boss ami nálam 3 szinttel nagyobb volt de simán összejött.

Most éppen Cindy megszopatott egy számozatlan küldivel, egyszer csak kiugrott egy 99-es hatalmas boss. :DDD

És időközben nem tudom mikor de kifarmoltam egy rohadt jó gyűrű első darabját ami 1k életet ad, meg a vitality-re valamennyit, igaz nem én használom de ez jó cucc, a későbbiek még jobbak. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1146) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne egy kérdésem. Nagy halakat miért nem tudok fogni? Állandóan elszakad még a dragon damil is. A peca skillem 5-ös. Az a baj? Azt húzzam még? Vagy a technikám rossz?

cyberkind Most megint visszavinne egy quest abba a dungeonbe. Valami investigate. Majd 60-on visszamegyek, addig tuti nem. :) tegnap eleget kószáltam ott.

Nekem meg így 50 fölött tűnik nehezebbnek. Ma is rámdobott két 50 fölötti robot enemy-t az egyik bázisfoglalós questben.. Nem volt egyszerű.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1147) cyberkind válasza .LnB (#1146) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen zsinórt használsz? Én az 1500-assal halászom a cápákat (igen, kb ekkorák :D ), de van 2000-res is, az a legjobb. Illetve a technika se mindegy, hogy milyen lassan reagálsz, meg mikor húzod közelebb a halat, nekem talán 7 vagy 8-as, és bármit kifogok, de ha a csali szar akkor megint csak mindegy. :)

A bázisfoglalósakból a két robotos nekem is nehéz volt mert szerencsére a greatsword nem vitte a robotokat. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1148) .LnB válasza cyberkind (#1147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam, hogy dragonnal, az a 2000-es. :)

Egyébként átállítottam borderless windowra, és azóta nem crashelt a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1149) cyberkind válasza .LnB (#1148) üzenetére


cyberkind
félisten

Hoppá, csak most látom, kicsit fáradt vagyok már. :DD Viszont ha az elszakad akkor a technikáddal van a baj, hogy mindig húzhatod és lassan reagálhatsz, nekem egy-két halnál megvolt a pár perces küzdelem és az 1500-as zsinórt majdnem megette így is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1150) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jóságos ég! Mennyire jó volt ez a Chapter 9!! :Y

Most nem tudom kószálhatok e a világban, a vasútállomásra érve léptem ki. Remélem igen mert el akarok menni a Costlemark Tower-be. Igaz, lehet kellene oda még pár szint.. Ha azt megcsinálnám, és elmennék a Shield of the Just-ért, akkor meglenne az összes Royal Arm a sztorisakat kivéve. Így a sztori végére meglenne mind.

Na de nagyon lesokkolt ez a chapter 9. Eszméletlen volt!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.