Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) .LnB válasza cyberkind (#1050) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze megyek én is ide-oda, csak engem a sidequest visz általában össze-vissza. :D

(#1047) oriic Nem rohanok, de mostmár folytatom este a fő sztorit. :) Mint írtam, azt hittem egy idő után elfogynak, majd ha megyek előre a sztorival akkor lesznek újak. De úgy látom itt a világ külön "él" a sztoritól. :D

A képeket bőszen lövöldözöm: [link] :D

Valamelyik nap megöltem egy ilyen óriást. [link] Gondoltam kapok acsi vagy valami. Erre megölöm, azt kijön még egy a földből.. :D Na mondom jól van. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1052) cyberkind válasza .LnB (#1051) üzenetére


cyberkind
félisten

Én kapásból úgy indítottam amikor kinyílt a világ, hogy mindenhova elmentem kocsival, ezt persze még most is megteszem. :DD

Paranormal Cocktivity

(#1053) .LnB válasza cyberkind (#1052) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindenhol nem voltam. Viszont ott van Hurley a Lost-ból, ő elküld minden felé fotózni. És jól is fizet érte. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1054) ldave


ldave
félisten

Kíváncsi vagyok a Black Hood kinek lesz meg először a PC-n játszók közül :)

A Slime draws near! Command?

(#1055) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kedves naplóm... :)

Tegnap este haladtam a sztorival kicsit. Elkezdtem a Chapter 4-et.

-A vízesés mögötti dungeon-ban van egy lezárt ajtó, oda hogy tudok kulcsot szerezni? Érdekes, hogy ilyen szempontból nem magyaráz a játék. Ott az ajtó, nem tudsz bemenni és ennyi. De hogyan tudnék?

-Volt egy dungeon és annak végén persze egy tomb, ahova side quest vezetett. Szóval azért érdemes csinálgatni őket. Sőt! Ebben a dungeon-ban volt camp. Pedig egyáltalán nem nehéz, vagy nagy dungeon. De borzasztó nagy mák, hogy tudtam menteni benne, mivel a boss előtt kifagyott a game. :( Így viszont nem kellett elölről kezdenem. Magamtól nem biztos, hogy valaha is megtaláltam volna ezt a dungeon-t, annyit kellett mászkálni odáig fel a hegytetőre..

-Van talonban még egy dungeon amit nem csináltam meg. Érdekességképp leírom, hogy az egyik kajáldás csávó jelölte meg a térképemen. Nem kellett keresgélni.

-Cid-nél van értelme upgradelgetni a cuccokat? Eddig nincs toppon az öreg, nem lettek használhatóak a fegyverek

-A mágiával kapcsolatban, lehet keverni az elementalokat. Erre a játék rá fog vezetni, hogy hogyan lehet spéci varázslatokat "keverni"? Vagy jobb ha magam utánaolvasok?

Most jöjjön pár érdekesség, gondolat. :)

-Baromi nagy ez a map. Mármint elsőre nem tűnik annak, de mikor 6 perceket kell autózni, akkor azért leesik, hogy ezt gyalog megtenni..

-Tegnap előjött nálam a "na még ezt megcsinálom". Majdnem éjfélkor feküdtem le. Megcsináltam pár side quest-tet. Miután leadtam őket, pihenés után öt szintet léptem. :) Most 37-esek a srácok.

-Lefestettem a verdát narancssárgára. Háát... mikor már Cindy állt vele ki a garázsból, akkor láttam, hogy ez hányadék így. :D De most már marad kicsit ilyen.

-Utána néztem a dungeonoknak, mert érdekelt a szintkövetelményük. Mivel úgy terveztem, hogy amíg nincs meg az összes tomb, addig nem akarom a sztorit befejezni. Úgy akarom, ha megvan az összes royal arms. Na de most akkor érjem el előbb a 60-as szintet? 55lvl a legmagasabb dungeon, kell 5 szint "ráhagyás", hogy erős legyek. :D

(#1054) ldave Nem tudom mi az, nem is akarom tudni. De én nem versenyzek. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1056) ldave válasza .LnB (#1055) üzenetére


ldave
félisten

Szinte minden sírhely dungeon-ban van egy lezárt ajtó, spolier nélkül csak annyi, hogy azokat csak a fősztori után lehet kinyitni. Amúgy meg a tervedhez fontos infó, hogy a játék utolsó harmada már lineáris, ha átlépsz egy bizonyos ponton ahogy haladsz előre, bezárul a világ és onnantól kezdve nagyjából egyenes út van a végéig.

A varázslatok pedig simán lehet keverni, de nem csak egymással, hanem tárgyakkal is, van pár nagyon erős darab. Van rákeresel, vagy kísérletezel :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1057) morfondőr válasza .LnB (#1055) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam az a baj, hogy hetente 2-3 alkalommal csak 1-1 órára tudok leülni elé, így még bele élni sem tudom magam rendesen. Ez pont nem az a játék, amit így kellene játszani, lehet szabadságot leszek kénytelen kivenni! :DDD
Egyébként a hármas fejezet elején vagyok, 14-15-ös szint.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1058) .LnB válasza ldave (#1056) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infót.

Most már leírom, hogy miért játszok így ahogy, a side questeket előre véve. Mert annyian mondtáttok, meg olvastam tesztekben, hogy "hát a sztori...". És húzom inkább, nehogy felcsesszem magam rajta és akkor érdektelenné váljon a világ számomra. Szóval ezzel minél jobban kitolom a sztorit, és így szórakoztat is. Szal' félek a csalódástól, de reménykedem is ugyanakkor.

(#1057) morfondőr Most eddig én meglepően sokat tudtam játszani vele. De nálam se mindig van így.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1059) ldave válasza .LnB (#1058) üzenetére


ldave
félisten

Az arányokat fontos eltalálni :) Sajna nem skáláz a játék, így ha túlszintezi magát az ember, akkor elmarad a kihívás.

A Slime draws near! Command?

(#1060) .LnB válasza ldave (#1059) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, de nem tudhattam előre. :)

Figyelmeztet a játék a lineáris rész előtt? Mint mondjuk a Witcher 3-ban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1061) ldave válasza .LnB (#1060) üzenetére


ldave
félisten

Hát erre már nem emlékszem :(

A Slime draws near! Command?

(#1062) KaitouP válasza .LnB (#1060) üzenetére


KaitouP
veterán

Több ilyen rész is lesz a játékban amikor egy ideig nem lubickolhatsz szabadon Eos világában, szól is a játék majd. (A legutolsó ilyen esetben nem tudom már hogy szól -e, de elég nyilvánvaló lesz majd az magától is.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1063) oriic válasza .LnB (#1060) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint nincs, én azt mondom, hogy a 12-es fejezetig mászkálj amerre akarsz, attól kezdve viszont elvileg már a fő sztoriszál megy csak.

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#1064) .LnB válasza oriic (#1063) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Óóó király, hol vagyok én még a Chapter 12-től.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1065) Snike


Snike
aktív tag

Valaki kérdezte, a kajának sok szerepe van!
a dungeonok nagy részét jó kajákkal könyebb végigtolni,
lesznek olyan küldetések ahol valamit ki kell nyerned a szörnyből oda is spéci kaja kell,

szóval tessék csak gyüjtögetni a recepteket!

PS5, mert az jó! :)

(#1066) cyberkind


cyberkind
félisten

Tuti én vagyok a béna mert a második bázisfoglalásnál lvl 30-on kb vért mindeneztem amikor jött az a csaj. :U :D

Néztem vidiket ilyen lvl 110-es boss harcokból, alig várom. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1067) .LnB válasza cyberkind (#1066) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bázisfoglalás? Ez sztori küldetés? Mer ha az akkor ne spoilerezz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1068) cyberkind válasza .LnB (#1067) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen azok, vagyis ez a kettő eddig az volt, nemhiába írtam csak ennyit, meglátod majd te is, tetszeni fog. :)

--------------

Azért majd más annyit írhatna, hogy itt mi a helyzet, illetve ez tényleg ilyen mint ahogy írtam. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1069) .LnB válasza cyberkind (#1068) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd írok ha oda jutok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1070) cyberkind válasza .LnB (#1069) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, de ne siess ezért, én a sztorit csinálom és minél több mellékest hagyok mert akarok egy bizonyos dolgot amit csak a játék vége után ad meg. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1071) .LnB válasza cyberkind (#1070) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sietni? Ugyan. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1072) .LnB válasza Bad Pritt (#1039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kijött az adat, hogy a Warhammer: Vermintide-ból fél millió kelt el eddig.
Ha ennek tudatában összevetjük a FFXV-vel steamcharts-on akkor az FF-ből jó, ha 200k fogyott. És szerintem ez is optimális becslés.

Szerk.: Nem is kellett volna számolgatnom. [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1073) cyberkind válasza .LnB (#1072) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem olyan rossz ez egy hét alatt, nem egy Gta-ról van szó amiért konzolt is megérné venni, másrészt sokan így is úgyis tolták már konzolon, és mint tudjuk a tört változat is jelen van, ezek tükrében nem rossz ez.

Paranormal Cocktivity

(#1074) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kis Regalia spoiler azoknak akik minél előbb megakarnak szabadulni az alaptól. :)

Sikerült végre megszereznem a terepjárót (Regalia Type-D) a 8. chapter-ben, annyi a lényege, hogy meg kell csinálni minden Cindy-s mellékest, és max a 8. chapter-re megkaphatjuk. Nagyon király, végre szinte bármerre mehetek, nincs az a kötöttség mint az alappal. :))

Aki sokat kocsikázik annak érdemes fejlesztéseket vennie mert szerintem alapon elég sokat kell tankolni és ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1075) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én kis naplóm..

Tegnap gondoltam elmegyek a dungeon-be amit már jelzett a térkép, de még nem volt időm oda menni. Attól féltem, hogy magas szintű és majd nem tudom letolni. Szerencsére nem volt baj, sőt simán végigmentem rajta, meglett a tomb/Royal Arm is. De valami fura volt. A Rock of Ravatogh dungeon-ről van szó. Szóval haladtam előre, és gyanús volt, hogy nincs semmi boss. Láttam tollakat, tojásokat, gondoltam valami galamb csak van arra fele. De semmi, nem jött. Körbe jártam többször az egészet, kétszer mentettem a Camp-nél, megvártam a sötétedést, viszont boss az nem volt.. Aztán utána néztem, hogy van ott boss, de gondolom csak akkor spawnol le ha magasabb szintű leszek, mert lvl67-es a boss. Na de mind1 is, nagyon sok időt bolyongtam ott. Miután kimentem onnan, leadtam pár questet. Leadtam Vyv-nél is ami volt, és ne adj isten hova küld fényképezni a csávó a következő questben?! Naná, hogy a Rock of Ravatogh dungeon-be!! Azt hittem kettéharapom a kontrollert! :D Azért is visszamentem és megcsináltam a questet. :) Jelenleg lvl41-esek a srácok.

Végeztem tegnap a Chapter 4-gyel is. Végén a Titan fight! Nagyon állatul nézett ki. Valamiért én amúgy is oda vagyok ezekért az óriások elleni harcokért. Aztán most ugrottunk kicsit az időban, és következik a "Hé, haver, hol a kocsim?" chapter. :)

(#1074) cyberkind A spoiler-es részt nem olvastam el, de tegnap tettem rá a kocsira a két upgrade-t, hogy kevesebbet fogyasszon. Nagyobb tank, meg jobb légellenállás. Gondolom vagy a Repülő módról, vagy a Monster truck upgrade-ről írtál.

Nem is olyan rossz a kocsi narancssárgán, elsőre gázabbnak tűnt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1076) cyberkind válasza .LnB (#1075) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, de mivel szerintem sejted, hogy nem toltam még ki a játékot, így tudod melyik lesz az, teljesen más lett a játék. :))

Paranormal Cocktivity

(#1077) .LnB válasza cyberkind (#1076) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mit ne mondjak, nekem is. Kocsi nélkül..Remélem nem basszák össze a dukkót, most lett újrafényezve. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1078) cyberkind válasza .LnB (#1077) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne is mondd, töröm-zúzom a Regalia-t ahogy kell, de egész jól bírja a strapát. :DD

Paranormal Cocktivity

(#1079) .LnB válasza cyberkind (#1078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh én nem vezetek. Pont tegnap gondolkodtam el rajta, mikor egy 6 perces utat tett meg a kocsi automatikusan, hogy olyan szép a táj, hogy simán bírom nézni 6 percig míg oda nem érnek A-ból B-be. :)

Egyébként Gladiolus képességét, hogy lehet fejleszteni? Arra még nem jöttem rá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1080) oriic válasza .LnB (#1079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A képességfán amikor fejlesztesz valamit kiírja/kiemeli hogy kinek a képessége fejlődik.

[ Szerkesztve ]

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#1081) .LnB válasza oriic (#1080) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog


Na ne mond.. :)

A Survival spéci skilljére gondoltam.. De mostmár elolvasom akkor ezt. [link] :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1082) cyberkind válasza .LnB (#1081) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jó kérdés mert nem tudom de fejlődik, az biztos, hogy engem sokat húz fel, valamikor már a harc elején is. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1083) .LnB válasza cyberkind (#1082) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de nem az a skillje, hogy összekapar. Minden társ összeszed. Cuccokat lootol a fightok után.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1084) cyberkind válasza .LnB (#1083) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom, lehet az is hozzámegy, nem tudom, én eddig sokat gyalogoltam/futottam, most már nem fogok, lehet ez is.

Paranormal Cocktivity

(#1085) oriic válasza .LnB (#1081) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjahogy az a képesség. Jóvanna. :( Egyszerű a dolog, sokat kell gyalogolnod, meg sétálnod és úgy fejlődik.

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#1086) .LnB válasza oriic (#1085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja már megvan. Ezt a tippet figyeld.

"Easiest way is to take a rubber band and strap it around your left & right controller sticks so that Noctis runs in circles automatically. Just let it sit there for 30 hours and you should be rank 10. You’ll do a lot of running over the story too"

Ez hülye! :D Jó mondjuk igaza van, de na... :)

szerk.: Nem kell a szomorú smile. Ismersz. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1087) ldave válasza .LnB (#1086) üzenetére


ldave
félisten

100 óra alatt meglett nekem mindenféle hekkelés nélkül :) De ugye akkor még nem volt az offroad kocsi, csak a chocobo, szóval sokkal többet kellett gyalogolni, mint most.

A Slime draws near! Command?

(#1088) oriic válasza .LnB (#1086) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint a rossz pénzt. ;]

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#1089) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha szívósabb karaktert szeretnék akkor milyen statra gyúrják rá, vagy milyen gyűrűket nézzek? Vagy ez így marad már a játék végéig, hogy az azonos szintű ellenfelek akár egy jól irányzott forgással megölnek és mehetek koldulni, hogy szedjenek fel?

Paranormal Cocktivity

(#1090) ldave válasza cyberkind (#1089) üzenetére


ldave
félisten

Védekezz :)

A Slime draws near! Command?

(#1091) .LnB válasza cyberkind (#1089) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Strength, Vitality, HP, Defense ha nem tévedek akkor a tankosságot is így határozzák meg fontossági sorrendben.

Én mondjuk warpolok folyamatosan, nem nagyon ütnek meg. Ascension-nél is arra toltam el az AP pontokat elsőre, aztán MP pontokra. De azóta már statokat is kitettem (mint a Vitality Level), meg sok pluszt. Nem igazán fogy el a MP-m se már.
És a Royal Arms-ok is beleszámítanak a statokba. Nálam 3 Royal Arms van betéve és egy greath sword.
Noctis-nak így van ~2400+HP-ja, kajával ~3200.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1092) cyberkind válasza .LnB (#1091) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jó, mindkét gyűrűm strength-re ad (eddig csak kettőt tudok felvenni), az életed neked, hogy-hogy olyan sok, hányas szintű vagy? Én 36-37 körül vagyok de csak 1700 körül van az életem 2. Vitality level-el, ez sok esetben egy csapás és kész mert védekezni béna vagyok, valahogy nem érzek rá mint a horgászásra.

Royal Arms-okat nem használok mert ha jól vettem ki támadáskor sebeznek engem is.

(#1090) ldave
Jó lenne de nem tudok ráérezni, nekem ez nehéz/szimplán nem tetszik a rendszer. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1093) .LnB válasza cyberkind (#1092) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De elég ha beteszed a Royal Armsokat slotba, nem kell használni is. A statokat megkapod ha a slotba vannak.

Egyébként nem tudom milyen ellenfelekkel harcolsz, de én a játék elején is simán levertem este a Iron Giant-et. Mikor még tizen valamekkora szintű voltam. [link] Talán volt 1000HP-m. Látszik is a képen.
Lehet olyan enemy-k ezek a sztori során akiket én még nem láttam? Spécik vagy mi?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1094) cyberkind válasza .LnB (#1093) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez mondjuk igaz, nem is értem miért nem gondoltam erre. :B :D Igen, azokat én is simán legyőztem, de ahogy beértem a 20-as szintű küldikbe, vagy a vízeséses tomb-ba (itt már voltál), onnantól kezdve a sima ellenfelek is rohadt nehezek és én szopom be elsőként.

Velem azonos szintűek de kegyetlenül harcolnak, néztem egy videót a most következő küldimről, megláttam milyen szintű szörny lesz benne és el is bizonytalanodtam, hogy akarom-e én most ezt vagy nem, szóval nem tudom, de rengetegszer beszoptam már, pedig a szintemhez megfelelő küldiket tolom, a huntoknál a szintem alatt és mégis.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1095) .LnB válasza cyberkind (#1094) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor valamit nem jól csinálsz. Mert igaz, hogy most lvl41-en op vagyok, de velem egyszintűekkel se volt gondom az elején sem.

Ilyen repülő enemy-ket is úgy ölöm mint a sicc. Fel warpstrike-ozok, aztán beledöföm őket a földbe fentről. :D

Akkor gondolom a Waterfall tomb-ban a Roninok megültettek párszor mi?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1096) cyberkind válasza .LnB (#1095) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondom én, hogy valami nálam van, a repülő enemyk a legrosszabbak, azok olyan gyorsan megölnek, vissza kell mennem egy kis Dark Souls-ra, rá kell gyúrnom a nehéz játékokra. :(

Lényegében nem haltam meg mert felhúztak de szoros volt. :D

Na de ami később jött, az hajjaj. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1097) .LnB válasza cyberkind (#1096) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg van egy trükk, hogy ha látod, hogy egy támadás elöl nem tudsz kitérni, akkor nyomj gyors egy Technique-t. Olyankor átvált a társadra, de rajtad nem csattan a sebzés amit amúgy bekaptál volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1098) cyberkind válasza .LnB (#1097) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez is jó, csak sajnos mivel a Technique-re várok, így nem szokott lenni egy csíkom se mert mind eltolom. :D

Paranormal Cocktivity

(#1099) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezeket a Link Attack-eket nem vágom. Mármint tudom, hogy a mob mögött kell állni (blindside oldalán), de van mikor beadja, van mikor nem. Kétlem, hogy erre egyébként tudatosan rá lehet játszani. Én erre eddig nem is használtam el AP pontot. Nem tudom van e értelme.

Akik már végig tolták azokhoz egy kérdés:

Ezen a képen is látni, hogy balra a fegyverek körül megjelent egy kör. Az mi? Ha jól emlékszem az egyik Royal Arm betétele után jelent meg. De nem olvastam el figyelmesen szerintem, mert nem vágom, hogy az mit jelez, vagy mire jó? Egy ideig töltődött az a kör, de egy ideje így van teljesen: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1100) oriic válasza .LnB (#1099) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem a speciális támadásodat indíthatod ilyenkor. (Armiger)

Arra figyelj azért, hogy a Royal Arm fegyvereknek van egy hátrányuk. Bár erősek, de ha használod őket sebződsz automatikusan.

[ Szerkesztve ]

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.