Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) ldave válasza .LnB (#1300) üzenetére


ldave
félisten

Ahogy én láttam nagyon más lett a folytatás, nem igazán lehet megítélni az első rész alapján, szóval nem tudok okosat mondani. Változott a harcrendszer, a játékmenet, a fejlesztések, szóval szinte minden.

A Slime draws near! Command?

(#1302) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem vagyok az a fajta, aki csaj avatar-ral játszik. De itt egy épkézláb faszit nem tudtam csinálni ami hasonlítana rám. :D ezért maradt a párom. :)

Először csináltam egy magas csajt. Aztán baromi bénán nézett ki az npc-k mellet, még jó, hogy lehet módosítani. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1303) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1304) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az alap játék végén a trónteremben figyeltétek, hogy Nyx az egyik aki fel van lógatva láncon?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1305) KaitouP válasza .LnB (#1304) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1306) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nagyon van ember Comrades-ben. Vagyis kis szinten nincs, eddig azt tudom. Összesen három emberrel játszottam. De teljes (4 fős) csapat még egyszer sem jött össze. Gyűjtöm a "kavicsot", fejlesztem a vidéket. Már a legfontosabb dolgokat megvettem, új frizura, egész karos tetkó. ;] Mert azok kellenek! ;)
Lestallum-ért már megkaptam az achi-t, de az nem volt sok quest még. Igazán most kezd megnyílni majd a map.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1307) oriic válasza .LnB (#1302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg hasonlit is. :)

Live-Die-Respawn

(#1308) .LnB válasza oriic (#1307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, bár saját bevallása szerint sötétebb a haja. Úgyhogy mikor meglátta át kellett festenem. Aztán jött a hülyeségekkel, hogy ő nem is így fut. És, hogy "Nem fáradtam még el a nagy harcban? Nem lépsz inkább ki?". Meg is haragudtam rá, mert nem akarta megnézni a játék ending cinematic-jét. "Mert ő fáradt" Ezért átalakítottam a csajszit, mondtam neki, hogy nem méltó az FF univerzumhoz. :D Aztán meg jön a szokásos "Jól van milyen vagy..." Így most már nem rá hasonlít [link].

Zajlik az élet nálunk. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1309) Snike válasza .LnB (#1308) üzenetére


Snike
aktív tag

Szia!
Végigtoltam én is az egyszemélyes dungeon-t.
Mai napig gondolkodom, hogy a kapott köpeny tényleg olyan jó-e...
Kétszer kezdtem neki, mert az elsőben a ps4 sleepmod nem müködött (kikapcsolta a gép magát...)
A 3D nézettváltások nagyon tetszettek, de az ugorj pont a platformra vagy kezdheted előlről nagyon idegesített.
Nekem kb. 7 óra volt végigjátszani a dungeont.

A békás utolsó küldetésnél, merre van a keresett béka?

PS5, mert az jó! :)

(#1310) .LnB válasza Snike (#1309) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még nem csináltam a békásat, de nem egyet kell összeszedni azt tudom.

A multit nyomom. De nincs ember, egyedül megyek + gépi ai. És hát nem túl érdekfeszítő.. Főleg, hogy csal huntokat kell csinálni. És van mikor többször ugyan azt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1311) Snike válasza .LnB (#1310) üzenetére


Snike
aktív tag

Nálam volt egy extra feladat is:
- az erőmű területét kellett megtisztitani,

PS5, mert az jó! :)

(#1312) .LnB válasza Snike (#1311) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt egy, mikor arra a felvonóra kell felmászni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1313) ldave


ldave
félisten

Nem tudom ez mennyire új infó, de megvan a következő 4 DLC címe: Episode Ardyn, Aranea, Luna éééés Noctis.

A Slime draws near! Command?

(#1314) KaitouP válasza ldave (#1313) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, Ardyn -t leszámítva a többi felcsigázta az érdeklődésem. :K

Meg Pax -on bejelentettek valami Shadow of the Tomb Raider & crossover -t... :F

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1315) .LnB válasza KaitouP (#1314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig pont Ardyn a legérdekesebb. :) De én félek attól, hogy ha csak egy 1-2 órás DLC lesz az is akkor az kevés lesz. Ardyn 2000 éves, érdekelne a kiközösítése, a kristállyal való kapcsolata. De ezt kétlem, hogy 1-2 órában el lehetne mesélni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1316) oriic válasza ldave (#1313) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Noctis? :D Érdekes lesz.

Live-Die-Respawn

(#1317) .LnB válasza oriic (#1316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, az angol szöveg szerint Luna and Noctis. És nincs vesszővel elválasztva. Én úgy gondolom, ez valami gyerekkori DLC lesz. Persze nem biztos. Mert ha meg azt nézem, 4 DLC van emlegetve, az meg pont a négy személy. Szal' lehet rosszul gondolom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1318) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kis FF XV kérdésem lenne, mégpedig hogy a válaszoknak van e jelentősége a későbbiekben? ( most ismerkedem a játékkal :R )

(#1319) oriic válasza .LnB (#1317) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külön van Luna és Noctis.

Live-Die-Respawn

(#1320) .LnB válasza oriic (#1319) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van nyertél, ezt a képet még nem láttam. :) Az aggaszt még engem az ARdyn DLC-vel kapcsolatban, hogy az eddigi DLC-k is inkább a játék sztoriját egészítették ki. Nem előtte, vagy utána. És Ardyn esetében úgy gondolom az előzmény története lenne lényeges.

szerk.: Basszus most nézem a ez a 4 DLC csak '19-ben jön?! :(((

(#1318) Mikamaka

Nincs jelentőségük, és legtöbbször az összes választ/kérdést fel lehet tenni sorban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1321) WhiteWalker válasza .LnB (#1320) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. :R

(#1322) oriic válasza .LnB (#1320) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán tudjuk részletesen hogy Ardyn mit csinált az FF15 ideje alatt offscreen, szóval simán lehet hogy nem előzményt kapunk teljesen.

Live-Die-Respawn

(#1323) .LnB válasza oriic (#1322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is igazán érdekel. :D Mármint téged mi érdekel, hogy mit csinált az FFXV alatt, vagy, hogy mitől vált ilyenné?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1324) oriic válasza .LnB (#1323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván az előélete érdekel, de sajnos nem mi döntjük el hogy a készítők mit fognak csinálni. :D

Live-Die-Respawn

(#1325) KaitouP válasza .LnB (#1315) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom, nekem a szériából Ardyn az eddigi legbénább főgonosz, így annyira nem érdekel a karaktere. Sokkal jobban érdekelne, mi történt Libertus -al a Kinsglaive vége után.

(#1320) .LnB

szerk.: Basszus most nézem a ez a 4 DLC csak '19-ben jön?! :(((

Biztos sok időbe telik szegényeknek 4x1,5 órás DLC -t megcsinálni. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1326) ldave válasza KaitouP (#1325) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem maga a karakter és a története mindenképp érdekes, azért lehet talán bénának érezni, mert jóval kevesebb időt kapott a játék során, mint a régebbi részek gonoszai. Ezen egy párórás sztori DLC pont segíthet.

A Slime draws near! Command?

(#1327) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz a Single Player-ben is karaktergenerálás. Ez érdekes.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1328) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A szereplőkrol, sztorirol lehet tudni valamit? Tudtok valami magyar leírást, oldalt ahol kifejtik ezeket? Kicsit zavar, hogy velem vannak de semmit se tudok róluk. Meg az egészről, azt se tudom mi miért történik...
Ez az első FF játékom amibe komolyabban belelezdek, nézzétek el ha buta kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

(#1329) .LnB válasza WhiteWalker (#1328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A társaidat jól bemutatja a Brotherhood anime. [link] Indán fent van magyar felirattal.
És ott a Kingsglaive: Final Fantasy XV film. Ami van magyar szinkronosan is. Ez az előzményfilm. Közvetlen a játék előtt, a játék elejével párhuzamosan zajlik a történet benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1330) WhiteWalker válasza .LnB (#1329) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi megnezem majd.
Most vagyok 13as szintű, de éjjel és nappal is beleszaladtam 50-54es szintű lényekbe.
Írták hogy éjjel veszélyes kint lenni, de nappal egy 54-es szintű (hidra ) támadott meg :Y

[ Szerkesztve ]

(#1331) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lássuk én értem e félre.
Comrades-ben, vannak ezek a questjeim:

Szóval mind kész, kivéve az lvl13-as. Én meg vagyok lvl4!!! Most akkor addig ismételgessem a questeket, míg elég erős nem leszek az lvl13-as questhet? Mert nem igazán van ehhez kedvem.. sőt...!! :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1332) Atla


Atla
senior tag

Amit Iristöl kapunk plüss,/moogle/ azzal mit kell csinálni?

(#1333) KaitouP válasza Atla (#1332) üzenetére


KaitouP
veterán

Ölelgesd meg. :P

Harcban tudod felhasznáni az enemy ellen, most nem tiszta, hogy mi a ellenre gyakorolt hatás.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1334) Snike válasza .LnB (#1331) üzenetére


Snike
aktív tag

Igen, ugy tünik,
Én is itt ragadtam le...

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#1335) .LnB válasza Snike (#1334) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaaa én hétvégén nyomtam még azért egy kicsit. De nem tudom megszeretni ezt a DLC-t. Ott kezdődik, hogy lenyomtam 3x 4x egy questet, hogy szintet lépjek, mert van egy lvl13-as küldi, hogy Cindy-nek kell segíteni kisérni a trailert. lvl4-en megpróbáltam, 2x lett sikertelen. Ezért gondoltam húzok a szintemen. És ezért nyomtam le ugyan azt a hunt questet többször. Aztán gondoltam a kapott Meteorite-ból unlockolok olyan pontokat amik adnak új questeket. Így is volt. És milyen questeket ad!? 22-es szintűt! Azzal mit kezdjek lvl6-7en?! A másik meg egy lvl4-es volt. Az megint csak értelmetlen.

Aztán megtaláltam egy questet, amiben nem a karimmal kell menni, hanem Noctis-ékkal. Csináltam a questet, jó hosszú, boss, boss után. Aztán volt három nagy robot boss. Már leöltem egyet, maradt kettő, és kifagyott az a sz****k**** játék! Na ott elegem lett.

Nagyon erőt kell vennem magamon, hogy újra nekiálljak, majd egyszer.. (Bár ha a Pitioss-t lenyomtam akkor ez már semmi.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1336) WhiteWalker válasza .LnB (#1335) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én ezt az egész játékot nem nagyon tudom megszeretni.
Lvl 14 vagyok de valahogy nem adja az egész... Utazz el a halál messzi pcsba, kocsival 5-6 perc autodriveval, aztán gyere vissza ugyan ez....
Éjszaka persze megtamad mindenféle lény, én közbe haladnek...Jo, akkor kiszállok a kocsibol, odébb megyek, akkor eltunik. Kocsihoz vissza, út folytatódik . Aztán ezt még 2x eljátszuk mire odaerek az adott helyre... Agyrem...
A harcok is totál káosz mikor több ellenfél van egyszerre, azt se tudom ki üt kit. A fejlődési rendszer, felszerelés és a fegyverek száma nekem szegényesnek tűnik...

10 óra játék után valahogy elfogyott a lendület nálam.

[ Szerkesztve ]

(#1337) Atla


Atla
senior tag

Na ide is beirom hátha valaki keresi a neten. Only windows edition.

Chapter 14-nél nálam is előjött a bug. 60-as szintemet levitte 46-ra.
Én gamepaddal játszok,és mikor R1+L1-et nyomok,vagy LB+RB kinek mi,majd a D-padon valamelyik irány jobbra vagy balra,akkor bejön egy menü számokkal 1-6 ig. Ilyenkor azonnal leveszi a szintemet,és megváltoztatja a fegyvereimet is.
Ez egy akkora Bug hogy lehet akár ugrálni a helyszinek között itt a citadelen belül chapter 14-ben. Tehát L1+R1+jobbra vagy balra a D-padon. Utánna R1 nyomva tart D-paddal kiválasztod az egyik számot,majd A,vagy X ha ps padod van,és láss csodát teleportálhatsz.
Gusztustalan egyébként,mert az R1-el célzod az ellenfelet harc közben,L1-el hivod elő a csapattagok támadásait,és itt jobbra balra vagy fel hivod elő ezeket,tehát ohatatlanul is benyomod ezt a kombinációt. Sajnos megoldást nem találtam rá.

(#1338) .LnB válasza Atla (#1337) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt én nem értem így, nincs erről valami videó?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1339) Atla válasza .LnB (#1338) üzenetére


Atla
senior tag

Holnap ha lesz időm csinálok egyet.

(#1340) dvd24


dvd24
senior tag

Szevasztok!

Csak egy gyors kérdés: jól érzékelem, hogy a játék, nem is tudom, progression ütemét nem nagyon találták el? Chapter 3-ban vagyok lvl 46-os, már megvan az ultima blade is, de ettől függetlenül, a játék elején kaptam a Ragnarok-ot mert a season passos változatot vettem, és még mindig az a legjobb fegyverem, rohadt könnyű így az egész. Vagy csak én vagyok túl alapos? :) Vagy az igazi kihívások majd new game +-ban jönnek majd vagy az endgame-ben lvl 100+ után?

(#1341) .LnB válasza dvd24 (#1340) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, lehet így is játszani. Én is így jártam a végigjátszás során. Sokad side questeztem, és végig op voltam a sztori küldetések során. Az most, hogy ez a játék hibája e, azt nem tudom. De nyugi, van a játékban meg kihívás ne félj. A sztori után jönnek a húzósabb dolgok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1342) dvd24 válasza .LnB (#1341) üzenetére


dvd24
senior tag

Van amúgy bármilyen lehetőség, ami esetleg elkerülte a figyelmem, újraosztani a már elköltött ascension pontokat?

(#1343) .LnB válasza dvd24 (#1342) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arról nem tudok. Eszembe sem jutott ilyesmi nekem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1344) dvd24


dvd24
senior tag

A 3 DLC kronológiailag a fősztori után játszódik, vagy játék közben valamikor? Csak azért kérdem mert nemrég volt, hogy Gladious elment a csapatból majd rövid idő után visszatért egy új sebhellyel és megfordult a fejemben, hogy talán ez lesz a DLC? Direkt nem kerestem rá erre mert kerülöm a spoilereket, de ez azért érdekelne.

Ettől függetlenül ott tartok, hogy elmehetnék hajóval a fő kontinensről, de szól a játék, hogy innentől nem lesz openworld jó ideig, szóval befejeztem minden lehetséges mellékküldit, huntot, dungeont, mindent amit lehetett ami azt eredményezte, hogy chapter 8-ban lvl 80+ mindenki :) Ragnarok még mindig a legdurvább fegyó, csak warp strikeolni kell vele megállás nélkül.

(#1345) .LnB válasza dvd24 (#1344) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Direkt nem kerestél rá, de itt megkérdezed. :) Egyébként igen. Glad dlc-je azt meséli el, hogyan is szerezte azt a sebet. És a többieké is a szotri-t bővíti. De a többieké később játszódik a sztori folyamán.

Jól tolod, hogy már 80-as vagy. :)

Fegyvereket majd kapsz erősebbeket a legendary questben, meg a Menace dungeon-okban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1346) dvd24 válasza .LnB (#1345) üzenetére


dvd24
senior tag

jah, hát gondoltam máshol egy kis spoilerrel fűszerezve írják le, nem csak annyit, hogy melyik chapternél van értelme játszani :)

(#1347) .LnB válasza dvd24 (#1346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem. A DLC-ket a végigjátszás után kezd el majd. Szépen sorban Glad, Prompto, Ignis. És ebben a sorrendben egyre jobbak is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1348) KaitouP


KaitouP
veterán

Ma eszembe jutott, aztán arra gondoltam, hogy az új belépők biztosan örülnének ennek a videónak, ha még nem látták: [link] Az nézze csak meg aki látta a Kinsglaive -et. :D

Szerintem neked tetszeni fog .LnB. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1349) .LnB válasza KaitouP (#1348) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez elég fárasztó volt na. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1350) dvd24


dvd24
senior tag

Én meg közben lenyomtam Adamantoiset is nem volt nehéz, cserébe rohadt unalmas volt, kicsit többet vártam a felvezetés után :) + (ne haragudj .LnB de tanácsod ellenére :) ) végigmentem a Gladio DLC-n, gondoltam, ha kronológiailag ott történik akkor csak nem veteít semmi spoilert előre az alapjátékot illetően és nem is történt ilyesmi, ellenben kaptam egy jó kis kétkezes fegyót az alapjátékban miatta, szóval, a többit is kronológiailag fogom tolni, gondolom ugyanígy elmennek majd egy rövidebb időre a tagok később, mint Gladio is tette.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.