Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) .LnB válasza morfondőr (#1000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már tegnap úgy voltam, hogy na haladjunk is most már egy kicsit. :) Szerintem nem sok dolgot hagytam ott, de vissza lehet majd térni úgy is.

Ja és köszi a tegnapi BigPicture-képmentős ötletet. Az nekem is hasznos volt mert szeretek képeket menteni. Tegnap is lőttem 86db-ot a kontrollerrel. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1002) ldave válasza .LnB (#999) üzenetére


ldave
félisten

Hja, xp-t a történet bizonyos pontjain mindenképp beváltja a játék, ha nem akarsz szintet lépni, akkor van egy tárgy, amit fel kell venni.

A Slime draws near! Command?

(#1003) .LnB válasza ldave (#1002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az volt a fura, hogy egészen addig nem léptem szintet. Pár hunt könnyebb lett volna így. :) Nekem kellett volna valamit csinálni a szintlépéshez egyébként?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1004) ldave válasza .LnB (#1003) üzenetére


ldave
félisten

Amikor alszol, akkor váltja be az összegyűjtött xp-t, legyen az a sátor vagy a legdrágább szálloda.

A Slime draws near! Command?

(#1005) morfondőr válasza .LnB (#1003) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha letáborozol este, akkor is beváltja az xp-t.
Viszont én is kérdezek: az evésnek van jelentősége azon kívül hogy kapok bónuszokat a különböző kaják után? Mert szokták mondogatni hogy éhesek, de nem jelez semmi szintet.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1006) oriic válasza morfondőr (#1005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Buffokat ad csak. Külön azért nem kell kajálnod hogy ne halljanak éhen.

Live-Die-Respawn

(#1007) ldave válasza oriic (#1006) üzenetére


ldave
félisten

Jaja és kellenek is azok a buff-ok :)

A Slime draws near! Command?

(#1008) .LnB válasza ldave (#1004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őőő.. én csináltam camp-et többször is, az nem számít alvásnak? Mert olyankor csak a srácok egyedi képessége lépett csak szintet mindig. A fényképezés a túlélés, meg ezek.

Ez csak egyszer volt: [link] 0-ról ugrottak 12-re.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1009) morfondőr válasza .LnB (#1008) üzenetére


morfondőr
őstag

Este táboroztál le? Nekem lépegetnek szintet minden alkalommal!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1010) .LnB válasza morfondőr (#1009) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, este is. Sokszor táboroztam... hmm, most vagy bug, vagy kikapcsoltam valamit?

(#1011) oriic Egy pc-st nem fogsz ilyen szöveggel megfélemlíteni. Egy Pc-s megoldja, nem fél, felkészült. (Ha meg valami balul sül el akkor nem valja be nyilvánosan ennyi. :D ) (De olyan sose fordul elő)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1011) oriic válasza ldave (#1007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó bizony kellenek. :D

Live-Die-Respawn

(#1012) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez mi volt? Van egy hunt.lvl14 es ilyen ragacsos gumi izékből kell leölni ötöt. Rohadt sokáig pufföltem őket, 2 már halott volt, 3meg low hp-s. Erre fekete kép tv-n és a monitoron is. Pár mp után visszajött és a win asztalon találtam magam... Kezdhetném újra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1013) cyberkind válasza .LnB (#1012) üzenetére


cyberkind
félisten

Jobbat mondok, nem tudom voltál-e már bányában, de ott nem lehet menteni, tegnap ott fagyott ki a játék. :DD

Paranormal Cocktivity

(#1014) .LnB válasza cyberkind (#1013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint a tomb-ban ahol össze kell gyűjteni a speci varázs fegyvereket?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1015) cyberkind válasza .LnB (#1014) üzenetére


cyberkind
félisten

Részben ott, az első nem olyan helyen van, én eddig 3-4 ilyenben voltam és egyik se engedett menteni, erre majd készülj fel.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1016) .LnB válasza cyberkind (#1015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kettő már megvan nekem is, és néztem hogy nem lehet menteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1017) cyberkind válasza .LnB (#1016) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ezt a legjobban akkor szoptam be amikor bementem egy level 50-es helyre. :D

Paranormal Cocktivity

(#1018) .LnB válasza cyberkind (#1017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én most szerintem véletlen lenyomtam a chapter 2-t is. Volt bossfight is. :) Nem akartam ennyire sietni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1019) cyberkind válasza .LnB (#1018) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kell aggódnod, ha kinyílik a világ nem fogsz haladni. ;) Én elautókáztam mindenhova, tetszett amiket láttam. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1020) .LnB válasza cyberkind (#1019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Chapter 2 utáni terület eszméletlen szép. Bye bye 60fps. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1021) cyberkind válasza .LnB (#1020) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

Ez vicces, kapcsold ki a Gameworks effekteket és akkor nincs baj, én is így tettem és nálam a határon megy a kártya, nálad a 1080-nal nem lehet baj, persze csak ha lejjebb akarsz adni. :)

Paranormal Cocktivity

(#1022) .LnB válasza cyberkind (#1021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát azt a hairworks-öt meg a fű effektet ki nem kapcsolom. Arra csorgatom a nyálam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1023) cyberkind válasza .LnB (#1022) üzenetére


cyberkind
félisten

Kapcsold ki ezt a VXAO-t vagy minek nevezik, ez nálam sokat evett, egyébként a fű a másik ami sokat eszik. :D

Paranormal Cocktivity

(#1024) .LnB válasza cyberkind (#1023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a VXAO nem tudom mit csinál egyébként.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1025) cyberkind válasza .LnB (#1024) üzenetére


cyberkind
félisten

A szintén sokat evő NV-s hbao-t tuningolja még feljebb.

Paranormal Cocktivity

(#1026) .LnB válasza cyberkind (#1025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként a játékban lehet ruhákat venni a kariknak még?
Workshopban nincs eddig semmi. :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1027) cyberkind válasza .LnB (#1026) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt nem tudom és nem is néztem utána, engem egy bizonyos ruha érdekel amit később kapunk/veszünk/találunk(?) meg, a Half Life-osat leszedtem és ennyi.

Paranormal Cocktivity

(#1028) ldave válasza .LnB (#1026) üzenetére


ldave
félisten

Lesz, de nem sok. Venni nem lehet, majd a történet során kapsz újakat.

A Slime draws near! Command?

(#1029) .LnB válasza ldave (#1028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én most utánanéztem youtube-on. Hát... nemsok. Nekünk kb egy új lesz a sztori miatt. Az AC-sekkel nem tudom mi lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1030) cyberkind


cyberkind
félisten

Final Fantasy XV – GameWorks & Hi-Res Texture Pack Graphics Comparison & Frame Rate Test

Megnyugodtam, nem a szememmel van a baj, hogy alig látok valami különbséget a textúra pack-kal, szerény véleményem szerint ez a plusz nem ér meg újabb 60gb-ot. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1031) .LnB válasza cyberkind (#1030) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez hasznos. Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1032) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hjahogy a Royal Editionben vannak totál új jelenetek is?

Pl: Ez mekkora állat már? o.O :C

SPOILER SPOILER

Live-Die-Respawn

(#1033) KaitouP válasza oriic (#1032) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja hogy ezért kell még extrába fizetni?

Menjen a p*csába a Square tényleg. :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1034) cyberkind válasza KaitouP (#1033) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekünk nem. ;]

Paranormal Cocktivity

(#1035) .LnB válasza morfondőr (#995) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltam, nem csak BP módban lehet kontrollerrel képet menteni. Alapból is lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1036) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindig nem értem miért csak ketten, hárman vagyunk itt PC-sek. Tudom discord meg facebook, meg iwiw... Nem szoktam chatelni ilyen helyeken. :D

Tegnap megvolt Deadeye. Frankó kis enemy volt. Meg jó volt a fight felvezetése. Én késő délután/este mentem oda, tiszta köd volt minden, hangulatos volt. [link] [link]

Ezek mellett gyűjtöttem békákat, dogtaget (megint)...stb stb. Úgy csinálom, hogy minden sidequestet megcsinálok a fő küldetések előtt, amik nem magasabbak mint az adott szintem. :) Ezért vagyok 14.3 óra után még mindig a chapter 3-nál. De tegnap már végre elmentem Lestallum-ba. Hangulatos kis város. Be is vásároltam fegyverekkel mindenkinek.

Abszolút nem rohanok sehova, simán megállok pecázgatni is. [link]

Tegnap megkaptam a 3. tomb questet, a vízeséseset. Csak azt akarom kérdezni, hogy ezeket a tomb-okat mindig jelzi majd nekem a játék, vagy lehet random találni is, vagyis kell keresgélni? Mert nekem még csak ez lesz a harmadik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1037) ldave válasza .LnB (#1036) üzenetére


ldave
félisten

Pár sírhely kötelező a történet szempontjából, a többit neked kell megtalálni, nem jelzi előre a térkép.

A Slime draws near! Command?

(#1038) .LnB válasza ldave (#1037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejj... És gondolom mivel egyre nehezebbek nem is úgy van, hogy most megkeresem mindet és megcsinálom.. Elfog egy ideig akkor az is tartani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1039) Bad Pritt válasza .LnB (#1036) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Steamen ugyan nem reprezentatív az értékelések száma, mert minden gyökér pontozgathat akár megvette, akár nem, de ha összeveted pl a most megjelent új WH játékkal (nem egy zsáner a kettő, de irányadónak jó):

Vermintide 2: 5616 értékelés
FFXV: 2595 értékelés

SteamCharts hasonló különbséget hoz ki. Még mindig az egyik legkelendőbb FF PC-n, de nem veszik elegen, ez nem csak ebben a topikban, de mindenhol máshol is látszik, a Square 2 millió eladott példányt várt előzetesen, bár azt nem mondták, mennyi idő alatt...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1040) .LnB válasza Bad Pritt (#1039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad van, elfelejtettem ezeket megnézni. Azt hittem csak itt nem vettük meg sokan. De ahogy látom egyáltalán nem vették meg sokan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1041) KaitouP válasza cyberkind (#1034) üzenetére


KaitouP
veterán

Viszont mi legalább már végigjátszottuk. ;] :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1042) cyberkind válasza KaitouP (#1041) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az nembaj, én a Witcher 3-at se tudtam még kitolni rendesen 400 óra alatt, pedig az is kint van 2 éve, és itt a Goty-ra gondolok. :D

Paranormal Cocktivity

(#1043) KaitouP válasza cyberkind (#1042) üzenetére


KaitouP
veterán

Túl kevés szabadidő, mi? Tudom miről beszélsz... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1044) cyberkind válasza KaitouP (#1043) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem feltétlenül, inkább túl alaposan tolom, és még túl is toltam, úgyhogy így jártam, majd egyszer. :DD

Paranormal Cocktivity

(#1045) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már kezd leesni nekem, hogy ez ahogy játszom, lehet nem a legjobb ötlet. Mert már lvl32-es vagyok. És a main quest a The Sword in the Waterfall meg lvl19-es. Most már ideje lenne megcsinálni azt is. Mert a side questek kb sose fogynak el. A csávónak még mindig kell dog tag. :D Én azt hittem ezeknek egyszer vége lesz. És mindent csinálok ami van. Gondolom Lestallum-ban az árusok is adnak majd jó darabig questet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1046) cyberkind válasza .LnB (#1045) üzenetére


cyberkind
félisten

Jól tolod, én még közelében se vagyok a 30-as szintnek. :D

(#1048) GhostPetya
Sajnos nehéz egy hosszú játékot kitolnom mert lassan és részletesen játszom. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1047) oriic válasza .LnB (#1045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mocsok sok side-quest van a játékban. :D Nem kötelező egyébként megcsinálni őket egyszerre, végigjátszás után is tolhatod mindegyiket New Game+ módban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1048) KaitouP válasza cyberkind (#1044) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor meg ejnye, ha van elég szabadidő, 2 év alatt azért végig lehetett volna játszani. :D

.LnB:

Nyugodtan végigvezeted a fő sztorit is, megvárnak szól a quest -ek. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1049) .LnB válasza cyberkind (#1046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hogy? Te előttem jársz/jártál. Én kajak mindent megcsináltam ami van. Mármint úgy akartam, hogy a szintem alattiakat megcsinálom, de ezzel is folyamatosan fejlődök, és ez így egy ördögi kör. :D Azt hittem, hogy egy idő után elfogynak és a sztori előre haladtával nyílnak meg újak, de úgy látom nem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1050) cyberkind válasza .LnB (#1049) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom te szoktál-e csak simán ide-odamenni, én elég sokat, imádom a tájat, a kocsit is jó vezetni ahhoz képest és hasonlók, meg persze a hétvégén még elő se vettem a játékot. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.