Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1351) .LnB válasza dvd24 (#1350) üzenetére

.LnB
(félisten)

Adamantoise egy három másodperces fight. :D Nekem annyi volt.

Nem, a többiek nem ilyen nyilvánvaló módon tűnnek el. És az Ignis DLC-t mindenképp a sztori után told le. Nem akartam elspoilerezni, de abban van alternatív befejezés is.

Homo Ludens

(#1352) morfondőr válasza .LnB (#1351) üzenetére

morfondőr
(őstag)

Prompto is elég nyilvánvaló módon tűnik el egy időre. Ignisre viszont nem emlékszem.

Steam/Uplay/Origin: racka_HUN

(#1353) GhostPetya válasza .LnB (#1349) üzenetére

GhostPetya
(addikt)

Nézd meg ezt a cartoon parody -t is, ha még nem láttad: [link] :DDD

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#1354) GhostPetya

GhostPetya
(addikt)

Na, Tetsuya Nomura bácsi lenyilatkozta, hogy minden oké a VII Remake fejlesztésével, csak a csapat jelenleg két félre oszlik - az egyik a Remake -n van, a másik a KH 3 -mon melózik -, ha az utóbbi kész, utána fog a csapat másik fele is ráállni a VII -re.

Persze ettől még retardáltság volt kihagyni valamiféle infómorzsácskát, vagy képkockát kihagyni a SE show alól E3 -n.

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#1355) Atla válasza GhostPetya (#1354) üzenetére

Atla
(senior tag)

Mindkettő nagyon várós,reménykedem pc-s megjelenésben is.

Battlelog : Stickly_Ati

(#1356) pruzsi

pruzsi
(senior tag)

Sziasztok!
Keresnék mentést ha valakinek van chapter 6 környékén, üzenetbe jelezzen köszönöm!

PC

(#1357) .LnB

.LnB
(félisten)

:)

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#1358) Shepard válasza .LnB (#1357) üzenetére

Shepard
(tag)

Ez egy új sofőr modell? :D

Viccet félretéve tettem egy próbát a játékkal és a hibái ellenére nem tudom hogy csinálta, de beszippantott. Nem vagyok a széria nagy rajongója, de nem is teljesen ismeretlen (9,10 megvolt). Óriási fan szervízt készítettek szerintem.

Hibák alatt arra gondolok, hogy a harc sokszor átláthatatlan és gyors, ha a kamera nem kegyes; a történet akkora öngól (míg a királyság összeomlóban van, a herceg party-trippel, dögcédulákat, barna-sárga békákat gyűjt és közben jókat kajál), hogy csak na. Mindezek ellenére bőven élvezem a néha ötletes, néha semmit mondó mellék küldetéseket, vadászatokat és a back street boys tagjairól is egyre többet tudok meg. :)
Jelenleg a 3. fejezetet taposom. A lassú indulás után, azért remélem lesz még csavar és beindulnak az események(?).

(#1359) .LnB válasza Shepard (#1358) üzenetére

.LnB
(félisten)

A sztori baromi jó lesz nyugi. De amit felvetettél vele kapcsolatban az jogos. :D

Homo Ludens

(#1360) dvd24

dvd24
(aktív tag)

Nem tudom nézi e valaki a Preacher című sorozatot, de Ignis szinkronhangja épp a mostani résztől kezdett szerepelni benne :) Először csak néztem, hogy honnan ismerős nekem a tag, aztán rájöttem, hogy nem is ő hanem a hangja.

(#1361) .LnB

.LnB
(félisten)

Eladási adatokról hír: [link]

Örömteli, örülök neki.

Homo Ludens

(#1362) Shepard

Shepard
(tag)

Meg is érdemlik, mert tényleg sikerült egy "main stream" látványos, akciódús és a többi részhez képest könnyebben emészthető játékot készíteniük.

Amúgy legutóbb elintéztem szegény szárnyas lények fenyegetését (Deadeye). Na az tényleg nagyon hangulatos volt, ahogy követni kellett a barlangjába és Ignis felhívta minden gyengeségére a figyelmet. Igaz, hogy aztán ebből semmit nem profitáltam, mert fel kellett gyújtani és kész? :C Eddig ez a küldetés tetszett a legjobban, jó hogy egy kicsit több energiát feccöltek bele.

I want to ride my chocobo all day!

(#1363) .LnB válasza Shepard (#1362) üzenetére

.LnB
(félisten)

Az még eléggé a játék eleje ha jól rémlik. Vagy az egy hunt küldi?

Homo Ludens

(#1364) Xanax88

Xanax88
(tag)

Sziasztok!

Egy gyors kérdés.

Most szereztem meg a Regaliahoz a b@szó fényszórókat, de Cindy nem ad másik küldetést.
Nem neki kéne adnia a questet a repülő verdához?
Mit csinálok rosszul?

(a játékot már végigvittem, tudom, az kell hozzá)

Köszi!

(Más: csak mert türelmetlen vagyok, de ha hazaérek, úgy is kiderül... ma upgradeltem Royal editionra, ugye nem cseszi el a mentésem? )

[ Szerkesztve ]

(#1365) Shepard válasza .LnB (#1363) üzenetére

Shepard
(tag)

Valahol a harmadik, negyedik fejezet környékén dobja be a játék. Igen eléggé az eleje és ezután nyílik meg a chocobo kölcsönzés meg versenyek.

(#1366) Xanax88 válasza Xanax88 (#1364) üzenetére

Xanax88
(tag)

Áh, megvan.
Cindy mögött pár dobozon volt a tervrajz, az adta a küldit és nem cseszte el a mentésem :)

Látom ám, nagy az élet... :))

(#1367) Snike

Snike
(aktív tag)

Jól láttam, szeptembertől ingyens lesz az Imsonia város és a hozzá tartozó küldetések? (ami jelenleg dlc tartalom)

PS3-FAT, PS4, mert az jó! :)

(#1368) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

50%-os akcióban van PS4-re a Season Pass jelenleg, 2016 óta először.

A Slime draws near! Command?

(#1369) .LnB válasza ldave (#1368) üzenetére

.LnB
(félisten)

Vedd meg, told végig újra. Kicsit pihensz a sok DQ között legalább. :D Ja és Pitioss-t is újra! ;)

Homo Ludens

(#1370) ldave válasza .LnB (#1369) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Megvettem, ennyit hajlandó vagyok fizetni érte. Sajna a Royal DLC nem akciós jelenleg (az már többször is volt az), újrajátszani max azzal lenne értelme, legalábbis a végét tekintve. Amúgy itt egy régi Pitioss videóm :)

(#1371) .LnB válasza ldave (#1370) üzenetére

.LnB
(félisten)

Kisfiam (6 éves), nézte végig a Pitioss-t. Meg ahogy torzul a fejem miközben szenvedek vele. Ő nem játszik még semmi konzollal, telefonnal vagy ilyesmi. És én sem szoktam játszani ha ébren van. De azt látta szinte végig. És nemrég emlegette, hogy -Emlékszel apa amikor mentél abba a labirintusba? Az olyan jó volt! Mondtam neki, hogy ne is emlegesse. :D

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#1372) ldave válasza .LnB (#1371) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az biztos, hogy az egyik legmeghatározóbb emlékem marad a játékról az a dungeon, persze, akkor én is szenvedtem vele, de így utólag visszagondolva, örülök hogy benne van a játékban és hogy megcsináltam.

(#1373) Snike válasza ldave (#1372) üzenetére

Snike
(aktív tag)

Az az, ahol nem lehet gyógyulni?

(#1374) ldave válasza Snike (#1373) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem, ahol Noctic egyedül van és csak ugrálni kell, harcolni nem.

(#1375) Snike válasza ldave (#1374) üzenetére

Snike
(aktív tag)

Az egy nagyon jó kis dungeon volt, de kizárolag akkor kell elkezdeni ha van 4-5 órád rá! :)

(#1376) .LnB válasza Snike (#1375) üzenetére

.LnB
(félisten)

És kötél idegrendszered. :D

Homo Ludens

(#1377) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

[link]

Live-Die-Respawn

(#1378) ldave válasza oriic (#1377) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Tabata nagy veszteség :( Nem értem ezt így, pár hónapja kapott a cégen belül egy teljes csapatot, most meg lelép. Valami komoly gond lehet a háttérben.

(#1379) .LnB válasza ldave (#1378) üzenetére

.LnB
(félisten)

Nyom a Square is egy "Konami"-t, aztán mehetnek a levesbe.

Homo Ludens

(#1380) GhostPetya válasza oriic (#1377) üzenetére

GhostPetya
(addikt)

Nevetséges ami ott folyik, komolyan. :DDD Lassan már ott tartok hogy azt mondjam, dőljenek be a fenébe.

(#1381) Jigoku válasza oriic (#1377) üzenetére

Jigoku
(tag)

Szinte a csontjaimban éreztem, hogy a nagy hallgatás után valami bomba fog robbanni (főleg, hogy azért SE nem volt néma más FF címeket illetően, főleg a Switches meg Xboxos megjelenések kapcsán, de az FFXV kapcsán viszont sunyultak, mint a fene...), erre be is robbant.

Őszintén szólva egyrészt úgy vagyok vele, hogy a SE igenis megérdemelte, hogy sok pénzt bukott (csúnya leszek, de szerintem kb megint csőd szélére kellene kerülniük, hogy összeszedjék magukat, amit az FFXV-el is műveltek, részemről azért kijárna egy keresztre feszítés), de Tabatát sajnálom. Meg azt is, hogy ezek szerint hiába reménykedtünk/tem benne, hogy a Season Pass 2-t követően végre azt az FFXV élményt kapjuk majd, amit megjelenéskor is kellett volna... de hát most annak is lőttek. Bár az, hogy az Ardyn DLCt kiadják, végül is jobb, mint a semmi. :/

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Jack [PC]

(#1382) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Hajóka.

Látom nem nagyon pörög a totyik az utóbbi időben : /, de azért megpróbálom;

Ti találkoztatok már olyannal (PS4 verzióról - és Royal Editionről, ha ez számít - van szó), hogy Ignis folyamatosan sérül, miközben rohangálunk a mapon? Nem hal le menet közben, de szinte mindig überlow hp-val botorkál és közben idegesítően nyöszörög, mintha valami támadná (és az animációja is olyan). : / Van, hogy egy rövid időre abbahagyja, akkor megörülök, de az öröm nem tart sokáig..

Először Wiz Chocobo Postjánál találkoztam ezzel. Este szunyáltunk a lakókocsiban, aztán reggel már így ébredt a konyhafőnök és bármit csinálok, nem változik a helyzet. Status ailment nincs rajta. Próbáltam gyógyítani, semmi. Csatában próbáltam feltámasztani Phoenix Downnal (mivel ugye így pikk-pakk lehal), hátha az ibolya alulról szaglását követő resurrection megoldja a dolgot (resetel valami loopot), de nem.

Néha már úgy érzem, hogy

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1383) Shepard válasza Synthwave (#1382) üzenetére

Shepard
(tag)

Én nem találkoztam még csak hasonló problémával sem. Esetleg nézz rá külföldi fórumokra a témával kapcsolatban.

(#1384) Synthwave válasza Shepard (#1383) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Már megvolt (felszínesen), de ahogy néztem, se itt PH!-n, se máshol nem találkoztak ilyennel. : /

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1385) Synthwave válasza Shepard (#1383) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Mint utóbb kiderült, ez az invisible enemy glitch, csak azért nem találtam róla semmit, mert kifejezetten Ignisre kerestem rá.

(#1386) ldave válasza Synthwave (#1385) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Megoldás van rá?

(#1387) Synthwave válasza ldave (#1386) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Olyat hallottam, hogy talán egy cutscene resetelheti.

Ezen kívül a biztonsági mentés a korábbi save game-ekről..

(#1388) .LnB válasza Synthwave (#1385) üzenetére

.LnB
(félisten)

Ne glitchelgessél, nem szabad, karma. ;]

Ez nem glitch, hanem bug.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#1389) Synthwave válasza .LnB (#1388) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Van némi különbség, de a két szó gyakorlatilag felcserélhető a géymer plebnyelvben. ;]

Ha megnézed, a többi ezzel kapcsolatos posztomban 90 %-ban bugot használtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.