Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) .LnB válasza cyberkind (#950) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A textúra pakkot majd leszedem holnap sztem, letölti majd míg melózok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#952) morfondőr válasza cyberkind (#950) üzenetére


morfondőr
őstag

Mennyire fektette meg a 1070-t a hires pack?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#953) cyberkind válasza morfondőr (#952) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát ha az miatt volt, hogy a játék elején (amikor felülről mutatta a világot) 100%-os terhelésen 2fps-sel ment, akkor nagyon. :D

Paranormal Cocktivity

(#954) cyberkind válasza cyberkind (#953) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem azért volt, megint előjött és nem tudom miért, szerencsére rövid átvezető volt.

Paranormal Cocktivity

(#955) KaitouP válasza cyberkind (#954) üzenetére


KaitouP
veterán

Great optimalization SE. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#956) cyberkind válasza KaitouP (#955) üzenetére


cyberkind
félisten

Fogalmam sincs ez mi, olyan mintha ilyenkor a túl nagy látóhatár lezabálná a vga-t, de nem tudom, vagy csak lehet elfogy a vram. :D

Paranormal Cocktivity

(#957) KisTücsök


KisTücsök
addikt

GMG-n ez a 28 fontos ár meddig aktuális? Nem látok erre vonatkozóan semmi finót.

(#958) cyberkind válasza KisTücsök (#957) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ameddig a GMG-nek tetszik, az alapár 36 font ha jól láttam.

Paranormal Cocktivity

(#959) .LnB válasza cyberkind (#950) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na végül lejött a textúra pack is, lassan majd le is tudok ülni játszani vele. Szóval végül simán letöltötte.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#960) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak az nézze meg a kérdés aki játszott a játékkal sokat, vagy nem érdekli, köszi! :)

A repülő autót, hogy lehetne a leggyorsabban megszerezni?

Paranormal Cocktivity

(#961) ldave válasza cyberkind (#960) üzenetére


ldave
félisten

Nekem úgy rémlik, hogy azt csak a játék vége utáni részben lehet megépítettni.

A Slime draws near! Command?

(#962) cyberkind válasza ldave (#961) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy-két videóban szépen levezetik, hogy x fejezettől melyik fejezetekben mit ad ehhez a játék, remélem nem a vége után lehet, uncsi autókázni ennyire kötötten. :D

(#963) oriic
Komoly? :( Sztori után, vagy minden küldi után?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#963) oriic válasza cyberkind (#960) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a végigjátszás után.

Live-Die-Respawn

(#964) ldave válasza cyberkind (#962) üzenetére


ldave
félisten

Akkor passz, én tuti hogy már a főküldetés után foglalkoztam ezzel, amúgy csomó minden van, ami csak az után lesz elérhető, szóval mindenki nyugodtan fejezze be a játékot bármilyen open world kényszer nélkül, utána is minden elérhető marad.

A Slime draws near! Command?

(#965) cyberkind válasza ldave (#964) üzenetére


cyberkind
félisten

Nehéz megállni a felfedezést ha szinte minden ki van "nyitva". :D

Paranormal Cocktivity

(#966) ldave válasza cyberkind (#965) üzenetére


ldave
félisten

Persze, csak annyit mondok, hogy felesleges azon stresszelni, hogy még a vége előtt mindent megcsináljon az ember, egyrészt mert nem tesz jót a történetnek, másrészt pedig nem is lehet mindent elsőre.

A Slime draws near! Command?

(#967) cyberkind válasza ldave (#966) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a bajom, hogy ha olyan későn kapjuk meg amit írtam, akkor nálam már nem lesz semmilyen küldi, kb értelmetlen az egész, több értelme van ez esetben úgy játszani, hogy csak a sztorit tolom?

Paranormal Cocktivity

(#968) ldave válasza cyberkind (#967) üzenetére


ldave
félisten

Játssz úgy, ahogy élvezed :) Én csak tippeket adnék a 100+ órám alapján, amit a játékkal töltöttem. Ha jól tudom azóta már terepjáró is van, azt én még nem is láttam.

A Slime draws near! Command?

(#969) Jigoku válasza ldave (#921) üzenetére


Jigoku
tag

Hát igen, azért van bőr a SE képén, hogy a Royal-os upgrade-ért meg a Season Passért majdnem annyit kérnek, mint amennyit egy teljes Royal Editionért más fizet. Kiszámolva kb meg is könnyeztem, hogy a drága pénzen vett alapjáték a Royal Editionben kb 3 ezer forintra jön ki, ha a Royal Pack meg a Season Pass árát levonja az ember... ((Nyilván nem így van egészen, de hát na, értitek. :,( ))

Mondjuk lehet, hogy én vagyok lemaradva, még ott tartottam nemrég, hogy akinek megvan az alapjáték, valami 20$ körüli összegért kap upgradet (Season Passal együtt), erre most meg vigyorog nekem a Store-ban ez a 2x annyi összegű "felzárkóztatás". Mondjuk én megfogadtam, hogy ameddig az FFXV nem lesz egy fullosan lezárt és befejezett játék (amihez nem jön már több DLC, meg nem fogják több patch-el foltozgatni a sztoriját stb.), addig tutira nem veszek semmit. Az hiányzik még, hogy majd legyen egy Definitive/Final Edition vagy valami, ami még a Season Pass 2-t is tartalmazza (ha lesz, és fizetős is lesz ráadásul), és még bonyolultabb legyen egy hozzám hasonló egyszerű embernek az alapjáték mellett a teljes játéktartalom megvásárlása...

Na mindegy, nem akarok itt picsogni meg fanyarkodni, de azért érzem a "törődést" a SE részéről. Bár biztos van nem egy olyan Deluxe Edition vagy UCE-tulaj, aki (joggal) messze felháborodottabb, és szívesen meglincselné megsimogatná azt az okost, aki kitalálta, hogy fogja lehúzni rólunk FFXV címszóval még a tangabugyit is. :,,)

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#970) paltom


paltom
tag

Nekem valamiért nem elérhető a regalia type D, pedig már chapter 4-be vagyok...Valaki tudja miért?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#971) morfondőr válasza cyberkind (#950) üzenetére


morfondőr
őstag

Én is kipróbáltam a high-resolution pack-ot és hát látható a különbség, közelről sokkal részletesebb minden, egyáltalán nem mosott, és a távoli objektumok is szebbek. Viszont a kb. 20 mp-es betöltés másfél percre nőtt, és egy 10 fps esés is lett. Még a játék elején vagyok, attól tartok, hogy lesznek helyek, ami sokkal inkább terheli majd a gépet (mint pl. Alexandria az AC: Originsben). Mivel TV-n játszom én lehet inkább hagyom, mert olyan távolságról nem látszik a különbség, csak ha rátapadok a képernyőre.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#972) cyberkind válasza morfondőr (#971) üzenetére


cyberkind
félisten

Te mit állítottál be? Én nem látok semmi különbséget pedig lent volt. :F

Paranormal Cocktivity

(#973) morfondőr válasza cyberkind (#972) üzenetére


morfondőr
őstag

Semmit, letöltöttem és minden beállítás legmagasabban van (custom settings-el).

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#974) paltom


paltom
tag

Meg kéne csinálni Cindynél minden side questet hogy bedja az off road regaliát vagy nem? mert néztem youtube-on videót elvileg csak oda kéne menni hozzá és megjelenne, de semmi.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#975) cyberkind válasza morfondőr (#973) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom mi van, leszedtem megint, 151gb a játék, elvileg benne de nem látok semmi újat. :D

Paranormal Cocktivity

(#976) .LnB válasza morfondőr (#971) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan ez volt nálam is. - 10fps. És a tv-n nem láttam semmi különbséget. Közelről igaz nem néztem meg. Szóval én már le is töröltem.

A játékkal 2órát nyomtam, még huntozok meg ilyenek, nem sietek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#977) morfondőr válasza cyberkind (#975) üzenetére


morfondőr
őstag

Közben felhomályosítottak discord-on, hogy a graphic settings-ben az assets-el lehet kapcsolni ki-be. Esetleg nézd meg, hogy az on legyen!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#978) cyberkind válasza morfondőr (#977) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, meg is nézem hamarosan. :))

Nekem a map belsejében már igencsak maxon megy a 1070, illetve nem is 60-on, NV effektek vannak kikapcsolva, más nem.

Paranormal Cocktivity

(#979) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként mi ez a csomó fegyver ami már alapból a karaktereknél van? Én greatsword-del tolom, ami nem kényelmes, de legalább faszán néz ki. :) És rögtön van egy másik nálam ami úgy néz ki mint egy samurai katana, és jóval többet sebez mint az alap greatsword. Ezek ilyen dlc-s cuccok?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#980) paltom


paltom
tag

Jah azok gondolom DLC fegyók meg ékszerek. Néztem tegnap a Comrades DLC-t gondoltam megcsinálom a napit de nem talált senkit a kereső, gondolom még mindenki Noctisékkal játszik.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#981) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A konzolbetyárokat kérdezném akik már végeztek a játékkal, hogy a pénzköltéssel mennyire kell vigyázni? Mert tegnap láttam az egyik árusnál kocsi festés packot 3k-ért. De nekem valamivel több mint 4k gil-em van. Ezért inkább nem vettem még meg. Pedig kellene, mert fontos a megjelenés. :D

-Tehettek volna a PC-s verzióba auto hide HUD-ot. ki/be lehet kapcsolgatni, de az lenne a jó, hogy ha nem történik semmi akkor automatikusan eltűnik.

(#953) cyberkind Nekem is ugyan ez volt az opening scene nél kb 2-3fps.. Aztán mikor toljuk a kocsit akkor 60. A végén megint 2-3fps. Érdekes módon a demo-nál nekem ez nem volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#982) ldave válasza .LnB (#981) üzenetére


ldave
félisten

A legdrágább dolog, amire költeni kell egy 30 ezerbe kerülő szállás. Az elején kevés a pénz, de a történet egy bizonyos fejezete után lehet majd sokat szerezni egy kis farmolással.

A Slime draws near! Command?

(#983) .LnB válasza ldave (#982) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval akkor most még ne költsek ilyenekre. Jó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#984) ldave válasza .LnB (#983) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, én semmi ilyen kocsi színezést vagy fényezést nem vettem, az ilyesmi engem sose érdekelt a játékokban.

A Slime draws near! Command?

(#985) .LnB válasza ldave (#984) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

pfff... akkor téged biztos kinéztek az úton közlekedő npc-k, hogy hogy lehetsz ennyire "átlagos" :D Még jó, hogy nincs feliratozva a szövegük. Biztos mindig rólad beszéltek ha láttak. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#986) ldave válasza .LnB (#985) üzenetére


ldave
félisten

Nem gond, ezen élek.

A Slime draws near! Command?

(#987) .LnB válasza ldave (#986) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miva' morci vagy? Semmi smile?
Én csak viccelni próbáltam. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#988) ldave válasza .LnB (#987) üzenetére


ldave
félisten

Nem, csak lemaradt, kapkodok itt a fórumozással meló helyett közben :)

A Slime draws near! Command?

(#989) cyberkind válasza .LnB (#981) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanez nálam is (lesz még ilyen átvezető), aztán visszavettem a TRAM-ot High-ra és jó lett, de ez wtf, a demó tök jól ment, itt meg ki kell kapcsolnom az NV effekteket és még így is maxon megy a kártya valahol, meg hát az egér állandóan befigyel a játékba és társai, úgyhogy kell ide patch.

Paranormal Cocktivity

(#990) Snike válasza Jigoku (#969) üzenetére


Snike
aktív tag

Megvan a season pass, és sajnos én is azt tapasztaltam hogy még egy 10 ezrest le szeretne gombolni a felzárkoztatásért a SE. :(
Remélem lesz akcióba hamarosan!
Addig meg Ignis story-t és a comrades-el játszok! (az Ignises szál milyen hosszú?)

PS5, mert az jó! :)

(#991) ldave válasza Snike (#990) üzenetére


ldave
félisten

Akkor valami nem jó. Ha megvan a Season Pass, akkor csak a Royal Pack, ami hiányzik a játékból, az pedig 4000 Ft körül van.

A Slime draws near! Command?

(#992) Jigoku válasza ldave (#991) üzenetére


Jigoku
tag

Szerintem a jövőbeli DLCket is beleszámolta abba az összegbe (esetleges Season pass 2-t), valszeg azokért is perkálnunk kell majd ugye.

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#993) .LnB válasza cyberkind (#989) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"egér állandóan befigyel a játékba"

Ja az nekem nem szerencsére. Mert be lehet állítani, hogy melyik megjelenítőre küldje ki a képet. És nekem rögtön a tv-re küldi, az egér meg marad a gépen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#994) cyberkind válasza .LnB (#993) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja hát így oké, én monitoron tolom, mondanám, hogy megnézem tv-n de akkor nem tudok képeket lőni, és van mit nagyon. :D

Paranormal Cocktivity

(#995) morfondőr válasza cyberkind (#994) üzenetére


morfondőr
őstag

Kontrollerrel is lehet képet lőni big picture módban (xbox gomb + RT), csak ki kell kapcsolni előtte az XBOX DVR-t ([link])

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#996) cyberkind válasza morfondőr (#995) üzenetére


cyberkind
félisten

:Y Ezt jó tudni, köszi! :R

Paranormal Cocktivity

(#997) cyberkind


cyberkind
félisten

Fegyvereket van értelme venni, vagy találni fogjuk a jobbnál jobbakat?

Paranormal Cocktivity

(#998) ldave válasza cyberkind (#997) üzenetére


ldave
félisten

Érdemes venni, mert a fegyver sebzése sokat számít. Noctis-nak van a fegyver küldetés Cid-nél, sokáig neki az lesz a legjobb.

Ja és fontos, hogy az épp nem használt fegyver adta bónuszokat is megkapod, szóval érdemes Noctis-t feltölteni 4 fegyverre.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#999) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mizu srácok? Ki hol tart? (Chaptert írjatok spoilermentesen)

Én 4,5 óra játék után végre elértem a chapter 1 végére. Most jönnek az új részek majd amik a demo-ban nem votlak benne.
Eddig gyűjtöttem dogtag-eket, etettem macskát. Gyűjtöttem faleveleket, megy gyűrűket, és ásványokat. A térképen ami volt felszedhető cucc (amiket az éttermekben jelölnek meg) azoknak a 85-90%-át összeszedtem. Segítettem lerobban autósnak. Ja és elértem a második vadász szintet.

Amikor elhajózol az első területről, akkor"beváltja" az XP-t a játék. A karaktereim rögtön lvl12-esek lettek.

Megvettem 3k gil-ért azokat a festéseket a kocsira. De nem úgy van az, hogy rögtön bármilyen színre le lehet fújatni a kocsit, nem minden egyes színt még le kell craftolni, amihez ásványok kellenek. :D

Szóval ma jönnek az új dolgok amiket még nem láttam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1000) morfondőr válasza .LnB (#999) üzenetére


morfondőr
őstag

Én ugyanannyi idővel mint te, még nem jutottam el a chapter 1 végre. Küldik és a szintemnek megfelelő huntok megvannak, de még maradt gyűjtögetni való! :)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.