Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KaitouP


KaitouP
veterán

Én is megkaparintottam a magam Deluxe példányát. :D Rögtön pár, spoiler mentes észrevétel:
-Gyönyörü és igényes lett ez a steelbook.
-Filmbe is belenéztem, mégis milyen rendes blu-ray minőségben, és nagyon zsír, VISZONT: azért igazán csomagolhattak volna a játék mellé egy olyan verziót a filmből, amin rajta van a magyar szinkron és felirat is. Előbbi nem érdekel, mert csak angolul nézek filmet, meg a felirat hiánya sem olyan nagy érvágás, de lennének olyanok akik megnéznék a filmet velem, viszont nem értenek más nyelvet a magyaron kívül.
-Játék lemez betesz, erre: PATCH. Majdnem 10 GB. Ezt a Day One patch mókát elfelejthetnék már, 10 éve hol készülő, hol nem készülő, aztán megint készülő játéknál, ami az eredeti megjelenési dátum után is csúszik, jöjjön már ki úgy a játék, hogy ne kelljen még egy órát arra várnom, hogy játszhassak. :U

Amúgy minden fasza és istenkirály a játékkal! :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#52) Snike válasza KaitouP (#51) üzenetére


Snike
aktív tag

Szia!

Magyar szinkronnal is megjelent a film! Az ősök gyűrűje címmel.
Én beszereztem a filmet blu-ray-en plusz remélem hamarosan megkapom a steelbook editiont!
Szerintem jó lett a film is! :)

PS5, mert az jó! :)

(#53) oriic válasza Snike (#52) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem tudja, hogy megjelent, csak az a gondja, hogy a Deluxe kiadásban nem a magyar változat került. Nyilván a régió egy csomagot kap, nem fognak olyan változatot csinálni a Deluxe kiadásból, amelyben a magyar/közép európai lemez van benne.

(#54) Bad Pritt

Persze, deluxe kiadásokat jóval előbb pakolták össze szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#54) Bad Pritt válasza oriic (#53) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem magyar, európai/közép-európai lemez kéne hogy legyen, mint látható készült is, csak szerintem addigra már összecsomagolták a Deluxe csomagokat.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fáj a szívem! ... :O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) Bad Pritt válasza .LnB (#55) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ne fájjon, vegyé' péest.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57) oriic válasza Bad Pritt (#56) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előbb jön ki az FF16. :DDD

Live-Die-Respawn

(#58) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na akkor csapassuk!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#59) KaitouP válasza Bad Pritt (#54) üzenetére


KaitouP
veterán

Hja. Na mindegy. Azért erre odafigyelhettek volna. :)

Pár óra játék után:
úgy érzem megérte ez a sok sok év várakozás. :DD Gyönyörű a játék, érdekes, odaszögez a tévé elé. Le se akarom tenni. :DDD
És Cindy... hmm. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#60) ldave


ldave
félisten

Este 8-tól tolok egy kis streamet, ha valakit érdekelne milyen a játék :) Csak mellékküldikre gondoltam, hogy ne legyen spoiler.

A Slime draws near! Command?

(#61) DNReNTi válasza Adam_Shepard (#58) üzenetére


DNReNTi
őstag

Oh yeah! Jól mutat! :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#62) Adam_Shepard válasza DNReNTi (#61) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

azt kell mondjam meglepett, hogy ezt kaptam, mert a képen a boltban a másik steelbook volt kirakva. Aztán már ezt látva sokkal jobban örültem neki :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#63) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ride Together trailer

Live-Die-Respawn

(#64) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

a season passt megvette már valaki hozzá? nyit most még valamit?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#65) Bad Pritt válasza Adam_Shepard (#64) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ma jelent meg a játék, elég gyász lenne, ha a Season Pass nyitna meg bármit is. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66) Adam_Shepard válasza Bad Pritt (#65) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Kíváncsi vagyok a multiplayer részére már, na :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#67) ldave


ldave
félisten

Csak szólok, hogy amíg nem végeztem, más spoiler üzenetét nem olvasom, mert ki tudja, hogy hol tart, lehet előrébb mint én :)

Ez a Chocobo farmos Bemehoth küldetés nagyon pöpec volt, jól fel van építve :)

A Slime draws near! Command?

(#68) ldave


ldave
félisten

Ja, ma volt egy érdekes bug, az Ignis-féle autopilot megadta magát és folyton falnak ment a kocsi, össze is tört, 500g volt a javítása. Kellett egy játékrestart, hogy megjavuljon.

A Slime draws near! Command?

(#69) oriic válasza ldave (#67) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Huh, eléggé rohansz nem? Vagy csak én vagyok lassú. Tegnap este csináltam meg ezt a küldit, level 20-nál vannak a karaktereim.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#70) oriic válasza oriic (#69) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Btw, érdekes volt újra látni a küldetést, a legelső demóban is ez volt ugye. (A Type-0 mellé járó demóban) Viszonylag hamar leütöttem a dögöt, de itt ugye nem jelent meg Ramuh mint a demóban. :DDD

Arra adjatok inkább valami tippet, hogy Promptót hogy a fenébe huzzam fel. Alig van HP-ja bármit adok neki. :U

Live-Die-Respawn

(#71) Tatyla


Tatyla
őstag

Csak nem bírtam magammal és behúztam digitálisan egyedül (havert nem érdekli) day one teli áron de sokáig nem lesz ilyen...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#72) Tatyla


Tatyla
őstag

Facebookon kreáltam egy csoportot Final Fantasy XV Hungary néven

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#73) ldave válasza oriic (#69) üzenetére


ldave
félisten

Én is tegnap este csináltam. 22-es vagyok asszem. Ascension pontot még nem költöttem, előbb még a harcrendszert kéne megszokni, hogy tudjam mire érdemes pontot tenni :F

Viszont utána csináltam a Pilgrimage nevű küldit: ez az amikor Ignis kéri, hogy menjünk le a meteorhoz. Namármost odamentem aztán kijött egy 24-es szintű robot az ajtón (mint kb az első boss) akit nem bírtam leverni, alig sebeztem rajta. A küldetésre meg talán 14-es ajánlott szintet mondott a játék.

A Slime draws near! Command?

(#74) oriic válasza ldave (#73) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Villám mágiával próbáltad támadni? Gépek ellen az hatásos. Meg mondjuk az sem mindegy milyen fegyereid vannak, gondolom a királyi sírokból beszerezted már az első kettő fegyvert. (jóval nagyobb a támadásuk mint az alap fegyvereknek)

Live-Die-Respawn

(#75) pr0bi válasza ldave (#73) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nem igazán értettem, abban a menüben ahol a mágiák vannak mit jelentenek a számok amit lehet állítani tört részben?

(#76) oriic válasza pr0bi (#75) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet kombinálni a varázslatokat.

Live-Die-Respawn

(#77) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szépen gyűlnek a zenék is:

[kép] [kép]

Live-Die-Respawn

(#78) ldave


ldave
félisten

Amúgy a mellékküldetések nekem nagy csalódások, semmi extra, csak a szokásos menj, ölj, keress sablon :(

A Slime draws near! Command?

(#79) KaitouP válasza ldave (#78) üzenetére


KaitouP
veterán

XII -ben is ilyen volt emlékeim szerint. :) Kicsit önismétlő, de bejön.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#80) ldave válasza KaitouP (#79) üzenetére


ldave
félisten

Jó, de az 10 éve volt. Azóta volt sok-sok játék, ami jobbat mutatott. Ha már ezt az open world dolgot erőltetik, akkor illet volna szerintem ezt jobban megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#81) KaitouP válasza ldave (#80) üzenetére


KaitouP
veterán

Na jó, 10 éve vagy sem, tény hogy nem valami nagy durranás (aztán csak beindul talán ahogy haladunk előre a játékban...), nekem egyenlőre bejön, aztán ha ilyen marad, akkor már lehet csak az fog hajtani hogy megcsináljam mind őket, az unalom ellenére is. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#82) ldave válasza KaitouP (#81) üzenetére


ldave
félisten

Hát nemtom, főleg azok az idegesítő küldetések, amiket megkapsz, megcsinálod, leadod, aztán visszaküld mégegyszer ugyanoda.... ne mááár.. Lehet csak a WoW kényelmesített el ilyen téren, de ez engem már inkább idegesít, mint élvezem. A másik meg a keresgélős küldetések (pl béka, csapda), legalább lenne valami jelzés, ha közelében vagy, vagy a társak segíthetnének már ha ott állnak össze-vissza... Simán ezek a játék leggyengébb pontjai.

A Slime draws near! Command?

(#83) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az de jo hogy a titke screen is valtozik ejszakarol nappalra:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na sikerült kicsinálnom az első két éjszakai daemonomat. Level 25-ön simán bedaráltam pár perc alatt a Level 30-as dögöt. Viszont volt egy lángoló kardos, attól inkább elmenekültem)

Live-Die-Respawn

(#85) ldave válasza oriic (#84) üzenetére


ldave
félisten

Hja, így jártam én is, az Iron Giant lement, de utána jött egy lvl42-es Flame Giant, aztán felvettem a nyúlcipőt :) Nálam a kulcs Promto második tech skillje volt, legyengíti a démonokat.

Amúgy a védekezés hogy megy nektek? Amikor pár ellenfél van, nincs komolyabb gondom, de amikor több jön, ráadásul gyorsak, akkor kb semmit nem tudok csinálni, hiába nyomom a védekezés gombot, pillanatok alatt képesek leszedni a hp-m.

A Slime draws near! Command?

(#86) KaitouP válasza ldave (#82) üzenetére


KaitouP
veterán

Értem a problémád, engem egyenlőre az új játék varázsa miatt ez még nem zavar, de valóban unalmas lesz egy xy -odik végigjátszásnál. Kivéve ha be nem pörög ez a dolog a játék előrehaladtával.

Védekezés nálam is olyan sok ellenfélnél - ilyenkor inkább odébbfutkozok Noctissal valami fedezék mögé, kár hogy ettől még 3 barátját közbe szétaprítják, de legalább tudom őket gyógyítani. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#87) #38167040 válasza ldave (#82) üzenetére


#38167040
törölt tag

Egyik este néztelek vagy negyed óráig, ahogy békát hajkurászol. Hát nem jött rám a "vásárlási inger". :)

(#88) ldave válasza #38167040 (#87) üzenetére


ldave
félisten

Hát ott majdnem elsírtam magam én is :) Pont a legrosszabb részét csípted el a játéknak.

A Slime draws near! Command?

(#89) oriic válasza ldave (#88) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A piros után már a sárgákat is kerestem. :D Na a legszarabb side quest kb, nem mellesleg irritál az NPC-je is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#90) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sztorival végeztetek már? Milyen hosszú? És milyen minőségű?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91) Adam_Shepard válasza .LnB (#90) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

3 órája a kezdő areaban vagyok es kuldeteseket / gyujtogeteseket csinalok. A nappali vs ejszakai elet teljesen más ami kb duplazza ezt az idot. Story mission nem volt még . Ha saccolnom kell, akkor egy 300 óra bele fog szaladni és a dlcs masik 3 kari iranyitasat/ tortenetet nem is vettem bele. Ja és a játék gyönyörű! Elmentünk egy spaba es 20 percig csak a tájat néztem.

Van már chocobo bérlő automata és egy rakat kincs/alapanyag amit gyujtogetni kell.

A trofea lista meglepoen konnyu, vagy 30%on van már. Csak a 70 dungeon nez ki huzosnak (egyet sem talaltam meg)

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#92) ldave válasza .LnB (#90) üzenetére


ldave
félisten

Azt olvastam, hogy maga a fősztori nem túl hosszú (jrpg szinten), 25-30 óra. De nem olvaosk már semmit, amíg végig nem vittem, nehogy belefussak valami spoiler-be. De úgy megy, hogy pl van egy fősztori küldi, ami 15-ös szintű, ha ezt megcsinálod, akkor a következő mondjuk már 20-as lesz és a közte lévő 5 szintet mellékküldikkel kell meglépni.

A Slime draws near! Command?

(#93) pr0bi válasza ldave (#92) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ha van elég GIL-ed elég jó szorzókat adnak a motelek egy kis pénzért cserébe, így viszonylag gyorsan lehet fejlődni.Be kell bufferelni pár ezer pontot és utána elmenni aludni.

(#94) ldave válasza pr0bi (#93) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, a tengerparti szállás 10k gil-ért duplázza az xp-t :)

A Slime draws near! Command?

(#95) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#96) .LnB válasza oriic (#95) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Duplája lenne ha jött vó'na pécére! ;] shame on you Square Enix... :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#97) ldave válasza .LnB (#96) üzenetére


ldave
félisten

99,9% hogy lesz ez majd PC-re, ne aggódj. Addigra talán javítják a bugokat is, mert sajna akadnak. Ha nem is sok, vagy game braking (legalábbis amibe belefutottam).

A Slime draws near! Command?

(#98) DNReNTi válasza ldave (#97) üzenetére


DNReNTi
őstag

Mondjuk en nem sokat varnek egy PC-s porttol... :(

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#99) Bad Pritt válasza DNReNTi (#98) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Főleg a XIII fantasztikus portjai után.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100) ldave válasza Bad Pritt (#99) üzenetére


ldave
félisten

Azért ne hasonlítsunk össze egy PS3-re (és X360) készült 5 éves játék portját egy olyanéval, ami már biztosan PC-re is készült.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.