Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26012) proci985 válasza Bibby (#25990) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azért a tetovált lány az tényleg katasztrófa volt (az alapján az 5 perc után, amiután otthagytam). mentségére mondva a Wallanderért felelős csapat csinálta, tehát Bkategóriás, csak ezt Svédországon kívül elfelejtették reklámozni (bár itt se csinálták, csak az ember kb tudta, hogy mire számíthat). mellesleg szerintem a könyv se volt jó (persze, voltak szépen kidolgozott részletek, meg minden nőt megkettyintő főhős, totál antiszoc főhősnő aki a végére Pippi Långstrumppá változik, és minden idők legnevetségesebb főgonosza, avagy a szadomazo bevándorlótömeggyilkos melegvérfertőző hátrányos helyzetűekre szakosodott patrickbateman iparmágnás. igen, ez így mind egyben. meg diszkrét kalapemelés a 8MM vége előtt mínusz cometodaddy).

ettől függetlenül svédeknél az egyik gyógyszercég használja ismeretterjesztő anyagként a szociopátiához kapcsolódóan.

egyébként nem baj az, ha van más vélemény is. engem kiakaszt, hogy miért kell 7-8 pontokat adni egy olyan filmre, ami a leírás alapján nem volt jó, még ha az x színész jól játszott is benne. vagy mert egyáltalán benne volt (ritka, amikor egy ember viszi a hátán a filmet, és ennek ellenére többszörnézős). ha nem nézné meg mégegyszer, max 6 pont. ha fészkalódott is közben, akkor 5. nemár csak Uwe Boll kaphasson 4 pont alatt (ez megfigyelhető itt is, xpress fórumokon is, imdbn is, rottentomateoesen is). persze, van hype, de azt meg nem kell bevenni.

polgárpukkasztásnak ez kevés.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.