Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#951) blizzrd válasza gjoe (#948) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Jelenleg ez a team, ebböl Son untrade. Érdemes köré építeni? Esetleg valami hibrid megoldás? Évek ota LaLiga csapattal tolom, igy a többi ligában (is) :DDD vakon vagyok.

(#952) Woodslave válasza |AP| (#949) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem meg nem. Ugyanaz az üzenet lesz mint amit irtam anno trial alatt hogy már next genen játszol. Aztán lehet akkor is csak anomalia volt.

Ebben az early access packban mi van amúgy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#953) Woodslave válasza Digestive (#946) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát én vettem egy bronz packot tegnap egyik bronz játékost nem vették meg. Még 400coinert se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#954) Zimmi91 válasza Woodslave (#952) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem egy Greenwood volt, remélem neked is az lesz benne ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#955) Woodslave válasza Zimmi91 (#954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R köszi ;]

Tök mindegy nem nagyon látom a jövőt ebben a részben :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#956) adise


adise
őstag

nah kiprobáltam a trialt. 4 rivals meccset mentem, ebből 3 0-0 lett :D érdekes egyelőre. Majd utana kell nézni ki mit ajanl taktikának stb. Grafikailag gyakorlatilag 0 elorelepes tortent ez elég nagy csalodás. Teljes árat főleg az ultimate biztos nem éri meg. Majd 2-3 hét mulva 10k ért kb.

webappon vasarolt jatekost, miért nem lehet egybol sbc squadba kuldeni? ezt direkt vették ki vagy valami bug?

(#957) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#958) Woodslave


Woodslave
nagyúr

in game statok és ovr ellenére Sissoko jobb vajon mint Nbombele?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#959) |AP| válasza Woodslave (#952) üzenetére


|AP|
veterán

pedig működik, most reggel ki is próbáltam.
Toltam egy SB meccset PS4-en, aztán kiléptem, indítottam PS5-ön.
Ha azt fogom látni hogy next-genen nagyon szenvedős, akkor a PS4-es verzióban fogok játszani.

(#960) Woodslave válasza |AP| (#959) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na akkor jó. Jó hogy ezért (legfőképp) vettünk ps5-öt :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#961) bodnar123 válasza |AP| (#959) üzenetére


bodnar123
senior tag

Ez tök jó. De akkor a Stadiás Pc-s verzióval miért nem csinálják meg ugyanezt. Közös market ugyanúgy. Nem tudom, hogy ha megvenném stadián (pc-n a fifa 21 új skint nem akaródzik) hogyan álljam meg, hogy ne vigyem át azt a kb 500k coinom. Amúgy azt olvasgattam, hogy a Rule, hogy másik accountra nem szabad. De ha nekem egy accounton van két verzió... Lehet jogászkodni.

[ Szerkesztve ]

(#962) EA's hit


EA's hit
őstag

A kapusokkal valamit kezdjenek nagyon hamar, mert ez így undorító. Konkrétan 10 méteren belülről nem szabad kapura lőni, mert bárki kiszed bármit, távolról meg a legrandomabb gólokat szopják le. A kedvencem egy tegnapi rivals, ahol a gyerek kezdésnek kb. 18-ról, oldalról Ndombelével csavart egy bazinagy gólt ballal (3-as wf :D) Yashinnak. Cserébe 5 perc múlva kijátszottam a védelmét, Lautaroval 7 méterről lőttem 1v1-ben, de Vlachodimos ( :D) nyilván kiszedte. Utána is ilyen volt az egész meccs, de ez a két jelenet mindent vitt :D

(#963) HdRew válasza Woodslave (#960) üzenetére


HdRew
őstag

Állítólag többen is a ps4-es kiadásra váltottak, mintha Boras mondta volna, illetve Inception is..

Más: 3-4 meccsenként van 1-1 olyan szitu, hogy mindig rossz játékosra vált az L1, mint akire szeretném, szoktam a jobb stickkel is váltogatni néha, de amikor a 16-os előterében van a labda, akkor inkább maradnék az L1-nél, ami általában biztosabb. A 21-ben ilyen problémám nem emlékszem, hogy lett volna, de mintha ez a váltogatás sokkal rosszabb lenne most.

Azt mondják még, hogy a fake shot + ellenkező irányba való mozgás egy elég OP skill move, majd ma kipróbálom, egyelőre örülök, hogy sikerült elérnem a DIV7-et, már nekem is jöttek fullos csapatok szembe, komolyan hihetetlen, hogy egyeseknek milyen sok pénzük van vagy jó pack luckkal rendelkeznek, végül én is elnyomtam a 4600 pontot, a legmagasabb lap egy Bernardo Silva volt.

Amúgy ez a rivals rendszer tetszik, hogy a checkpointoknál hátrébb nem tudsz esni, győzelmek esetén pedig tudsz előrébb lépkedni. Remélem a DIV5 még összejön a vége előtt.

(#964) |AP| válasza HdRew (#963) üzenetére


|AP|
veterán

"Állítólag többen is a ps4-es kiadásra váltottak..."
Azért szerintem ez k@rvanagy lebőgés az EA-nek (ismét). Az egész FIFA22 marketing a next-genes újításokra épült, most meg egyre többen térnek vissza a prevgenre, mert nem hogy legalább ugyanolyan, de szarabb az új.
Amúgy nekem is jobban megy a régi verzión, a hypermotion szerintem inkább átok, mint áldás...

(#965) mcwolf79 válasza HdRew (#963) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, ezt írtam én is , hogy a játékosváltás ritka szar. Tavaly jobb volt.

AP
Hát igen ez elég gáz. És ez nem is az a fajta “hiba” , amit a játékosok visszajelzései után olyan könnyen ki tudnak patch-elni. Gondolom alapjaiban patch-elni a játék alapját nem olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#966) Woodslave válasza |AP| (#964) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hogy csinálod? Nyilván nálad más nincs mint letöltöd a ps4 verziót is a storeból?

egyébként tényleg amikor végre játékos barát az előmenetel, akkor meg a játék frusztrál hiába dolgozol ki egy helyzet. Tudom tanuljak meg játszani, de akkor is div 8-ban egyelőre nem szeretném ha gólt csak 3 fake shoot cancellel lehetne rúgni, mint ahogy tavaly se tudtam megtanulni a reverse elastico cancelt csak hogy helyzetbe kerüljek.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#967) Stylerr válasza |AP| (#964) üzenetére


Stylerr
addikt

Az már csak hab a tortán, hogy XSX-en a next genné ha olyan stadiont állítasz be, akkor a fűnél screen flickering van.
Prev Genen a kapusok se olyan debilek, hogy 20-ról minden csavart lövést beszopnak?

(#968) gjoe válasza blizzrd (#951) üzenetére


gjoe
őstag

Azt te döntsd el milyen értékű csapatot akarsz és abból mi a neked legjobb.
Próbálgasd futbinen a csapatszerkesztést mielőtt nekiálls bevásárolni.
Én most épp laliga csapattal tolom, de nálam 2 hetente változni szokott a csapat és 90% hybrid lesz.
Nekem most ez a csapat: [link]

(#969) |AP| válasza Woodslave (#966) üzenetére


|AP|
veterán

igen, letöltöttem még a trial alatt a PS4-es verziót is.
Most mindkettő fent van a konzolon, tudom bármelyiket indítani, és a FUT-ban ugyanúgy megvan minden.
Annyi van csak, hogy néha "beragad" az egyik verzió, hiába lépek ki és zárom be, olyankor egy darabig nem engedi indítani a másikat. De idővel megoldódik

(#970) blizzrd válasza gjoe (#968) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Köszönöm!
Son-t érdemes meghagyni? Mert akkor a bal oldalt PL-re huznám fel, a többit meg még kitalálom. Kante eladással vajon érdemes WL-ig várni? Vagy nagyon nem fog feljebb menni az ára?
Köszi :R

(#971) |AP|


|AP|
veterán

a csodás early acces packért (amibem max 84-es játékos lehet plusz egy loan lap) kell csinálni egy co-op küldit is.
Az lezavarható úgy valakivel, hogy mindkét konzolon két kontrollerrel friendlyzünk egymás ellen és kilépkedünk? Az is Co-op-nak számít, ha egy konzolnál játszik két ember?

(#972) ToZala


ToZala
csendes tag

Én nem panaszkodom. Tegnap este egy Kessie, ma délelőtt pedig egy Militao kb. ~4k fifa pontból. :))

Már csak valami értelmes csapatot kéne összerakni :D

(#973) gjoe válasza blizzrd (#970) üzenetére


gjoe
őstag

Mindegy mikor adod el ha rögtön el is költöd. Ha most olcsóbban akkor a többi akit venni akarsz az is olcsóbb és ez fordítva is igaz.
De azt epiíts ami neked szimpatikus. Sont padrol is berakhatod majd stbe.

(#974) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Casemiro szerintetek mennyire használható még. Kellene egy cdm. A másik aki megvan még és linkelhető az Modric. Cavaminga van de ő kell a linkek miatt. Ndombele már most gyenge. És Kantera nincs coin

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#975) blizzrd válasza gjoe (#973) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Köszi, és bocs ha fárasztottalak :R Kieesett egy fél év a gamébol, aztán lemaradtam kit érdemes betárazni.

(#976) Archman 3


Archman 3
tag

Sziasztok. 21-be div 4-5-be voltam de most a 22 nagyon nem fekszik. Egyszerűen nem tudok gólt rúgni. Bekapcsoltam time finisinget is de azt még nem igazán érzem, van valami trükkje vagy mire kell figyelni, hogy kell használni. Szinte minden meccsen több helyzetem van mit az ellennek.
Ilyen egy átlagos meccsem. :W
Előre is köszönöm a segítséget.

(#977) gjoe válasza Woodslave (#974) üzenetére


gjoe
őstag

Olcsón valverde. Drágábban llorente. Ha laliga kell.
Nálam modricot váltotta most valverde.

[ Szerkesztve ]

(#978) toxicjew válasza |AP| (#964) üzenetére


toxicjew
addikt

Meg a végén kiderul hogy a PC-sek nem is jártak olyan rosszul :))

(#979) |AP| válasza toxicjew (#978) üzenetére


|AP|
veterán

hát... nálam egyelőre nem érte meg a PS5-re váltás.
Nem tudom rendbe tudják-e ezt tenni, vagy ez egy ilyen elcseszett év lesz, de simán lehet hogy a PS4-es verzióval fogom végigtolni.
Komolyan: jelenleg SEMMI nincs, ami a nextgen mellett szólna, sőt.

Mondanám, hogy majd a többi PS5 játék kárpótol, de egyrészt még abból sincs sok, másrészt emelett a szar mellett már kinek van ideje más játékokra :)

[ Szerkesztve ]

(#980) Woodslave válasza gjoe (#977) üzenetére


Woodslave
nagyúr

realos fér be csak link miatt jelentős a különbség?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#981) gabesz82 válasza Woodslave (#974) üzenetére


gabesz82
senior tag

ha LaLiga és olcsó cucc kell, akkor De Paul-t érdemes kipróbálni egy shadow-val, ha van coin-od, akkor Valverde a legjobb választás (ő nálam eddig nagyon bevált), ha még több akkor Frenkie De Jong vagy Llorente.

PSN: Morfologus82

(#982) toxicjew válasza |AP| (#979) üzenetére


toxicjew
addikt

Mondjuk ez a 4000 új animáció alapból magával hozza a káoszt, ha az earol van szó. De ezt már akkor mondtam amikor bejelentették :D Biztos nem jártál rosszul a ps5tel, bár fifa miatt én biztos nem vettem volna. Muszáj leszel vmi mással is játszani majd, nehogy már erre a szarra pazarold el. :P Majd utánanézek miket mondanak borasek, kíváncsi vagyok. Egy kicsit karorvendek is ;]

(#983) gjoe válasza Woodslave (#980) üzenetére


gjoe
őstag

akkor valverde. Amúgy nem érzem a 100k coin különbséget valverde és llorente között.
Amúgy modric még shadowal is lassú volt azért cseréltem szóval casemirot felejtsd el.

(#984) akooos


akooos
veterán

Jaj gyerekek, rátaláltam erre a topikra :D Én idén nem veszem meg ezt a szart, abban biztos vagyok, de a webappon tolom az SBC-ket amíg lehet. Egyetlen SBC nincs megcsinálva csak, a loyaltys a league and nation hybridből, mindegyik másik kész. Nyitottam egy Haalandot és egy Skriniart + Hazard és AWB egy megapackből, most van 150k coinom, semmi értékes játékosom és várom az SBC-ket :D
Ahogy olvasom, rohadt jól jártam, hogy nem vettem meg még a 10 óra trialt sem csináltam / csinálom, mert nem akarok elcsábulni :D

Kellemes szenvedést nektek, remélem azért az első patch után fejlődik a játék, ahogy mindig ;] ;]

(#985) LendvaiFeri1 válasza akooos (#984) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Számomra a 17 óta a legjobb FIFA.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#986) |AP| válasza LendvaiFeri1 (#985) üzenetére


|AP|
veterán

milyen platformon játszol? Prevgen vagy nextgen?

(#987) Jakesz


Jakesz
őstag

Én a PS4 verziót kipróbáltam, utoljára a 20-as résszel játszottam, de ahhoz képest a 22 sokkal komolyabb, és kevésbé árkádos.

(#988) LendvaiFeri1 válasza |AP| (#986) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

PS5.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#989) bubuska10


bubuska10
senior tag

Hát ha ez így van akkor sajnálom a next geneseket. Azért ha már pro játékosok állnak vissza, az már gáz (a játék szempontjából :D ). De azt mindenki tudta sztem, h nem szabad benyalni h milyen sok előnyös változás és remek játék lesz, mert minden évben ezt hazudják.

(#990) HdRew válasza bubuska10 (#989) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, csak mi vagyunk ennyire birkák, hogy nagyjából minden évben megvesszük, vagy egy kis kihagyás után visszatérünk, hátha jobb lett. Aztán kiderül, hogy mégse. :D

Mindig tudnak benne hagyni OP dolgokat, mint pl a finesse 16-oson kívül kb. gól, azon belül meg el se találja a kaput. :D Jó, mondjuk mindkét félnek ugyanaz a játék, tehát ebből a szempontból ok, csak hát amikor évente megtömik rendesen a zsebüket azért, mert új és új verziót adnak ki, akkor azért többet várna az ember.

(#991) |AP| válasza LendvaiFeri1 (#988) üzenetére


|AP|
veterán

hogy a Ponyvaregényből idézzek: "..hát.. ez is egy nézőpont"

Nekem egyelőre jobban fekszik a prevgen. Nem tudom fog-e javulni pár patch után, meglátjuk

(#992) K.J válasza HdRew (#990) üzenetére


K.J
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy még ha akarnak is újítani, vagy legalábbis a látszatát fenntartani, (más kérdés, h nem sikerül, esetleg szándékos, mert majd visszabutítanak/op-ra húznak mindent!), a community mindig visszaköveteli UGYANAZT!
Majd megy a nyávogás, h ez már volt, ez hasonló stb.
Én is rinyáltam és biztosan fogok is, de hogy minden évben erről kell szóljon egy játék, az abszurd.
Mert pl az előző részben a taktikai változtatásokról kb év elején esett csak szó.
Az sem túl előnyös, ha folyton azt buzerálják, h melyik a jobb felállás, milyen beállítások mellett, de ha ez jelentené a legnagyobb kihívást (mint általában a fociban) és nem a hasonszőrű agymenések évről-évre, már előbbre lennénk.

(#993) gjoe


gjoe
őstag

Kellene valaki jó szabadrugaslovo. Kit ajánlanátok? Neymar, messin kívül aki megfizetheto.

(#994) EA's hit


EA's hit
őstag

Titeket sem enged be a web app (meg elvileg a játék sem)?

(#995) Nandinagy válasza K.J (#992) üzenetére


Nandinagy
addikt

Neked címzem a válaszom de ez így az egész eddigi beszélgetésre is megy :D
Szerintem a ps4-es verzió borzalmasan gyenge a PS5-höz képest. A mozgások mindenképp. Akivel eddig beszéltem azok is így gondolják de ennek ellenére elfogadom ha valakinek a régi jobb.. :D

Amit mondasz, hogy a community mit kér meg mit nem. Az alapvető probléma, hogy az ea legtöbbször marhaságokat csinál. A tavalyi stepovert kivették erre felhúzzák a nutmeget ami meg 40szer undoritóbb dolog volt. Mert bár a stepover adott boostot de vele nem folytál át mindenkin :D
Idén is bőven elég lett volna a kapusokat felhúzni és lentebb húzni az ai védekezést, ehelyett mindkettőt feltolták amivel azok járnak jól akik közel vannak a szerverhez mert náluk az AI elit szinten védekezik. Alapvetően úgy vagyok az egésszel, hogy egy esport játéknál a profik szavára kellene adni mert ők ismerik a legjobban a játékot. Ehhez képest az ea folyamat a hangos felhasználókra hallgat akik a fórumon sírnak holott közük nincs a játékhoz.

#993gjoe
Szoboszláj ;]

[ Szerkesztve ]

(#996) Woodslave válasza EA's hit (#994) üzenetére


Woodslave
nagyúr

engem a web app beenged

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#997) Woodslave válasza Nandinagy (#995) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet jobb lenne ha most ezt így hagynák és nem patchelnék egyből. Én fenntartom hogy nekem ebben a formában nem teszik. Az hogy kidolgozol egy helyzetet annyira hogy 5 méterre a kaputól csak a kapus van és mégis kivédi az sztem nem jó. Pláne hogy egy fejes átcsurog vagy 30-ról a finess. Sztem nem szórakoztató, hogy középpályán tologatjuk a labdát a helyzetek 90%-át meg védi a kapus.

De azt is tudom hogy én nem vagyok jó, erre meg még egyáltalán nem éreztem rá szóval lehet hogy majd jobb lesz, de a fun faktor nekem nagyon hiányzik még akkor is ha ez tegyük fel "realisztikusabb".

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#998) Marky18 válasza Nandinagy (#995) üzenetére


Marky18
aktív tag

A min-maxer profik miatt szar minden jatek. Itt is a folyamatos meta kereses megy, ugyanazt a 2-3 huzast ismetelgeti mindenki, vagy aki teljesen agyhalott, az ratenyerel a haromszogre.

(#999) gjoe válasza Nandinagy (#995) üzenetére


gjoe
őstag

Vettem! :R
Majd tesztelem.

(#1000) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szerintetek egy Joe Gomez ára a "pl tax" miatt 3x annyi mint mondjuk Klostermann vagy tényleg jobb. Statok szerint qrvára nem. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.