Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#851) #04441088


#04441088
törölt tag

Ez a játék a Cyberpunk focis változata.

(#852) blizzrd válasza Genji (#844) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Nagyon köszi :R

(#853) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagyon sok kontroller fog törni sztem :C

Komolyan ez most egy dög unalmas nb1-es meccs szint pókemberrel a kapuban ha oda jut az ember. Én nem bánom ha kikapok de legalább érezzem hogy van esélyem visszajönni. De itt kettő nulla léphetek ki. Középpálya brusztolás aztán egy-egy helyzet végre a kapussal szemben de nem... De egy fos fejesgól becsurog. Meg 35meterről finess.

Persze az jó hogy csak 2-0ra kap ki az ember meg skillt se látsz csökkenni meg a statot se tolja a képedbe :U

Megpróbálom hogy az utolsó rinya kommentem legyen. Bocs :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#854) #04441088 válasza Woodslave (#853) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az elmúlt évek legszarabb fifaja, pedig elég magasan volt a léc, lesz még rinya. :DDD

(#855) Woodslave válasza #04441088 (#854) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hihetetlen hogy ezek képtelenek találni vmi arany középutat. Mit fog csinálni egy toty Neuer? :C :D

Az nyugtat csak meg hogy egy Stallion korábban linkelt elite játékos is azt mondja xar nem csak azért érzem mert qrva béna vagyok (az vagyok amúgy )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#856) |AP|


|AP|
veterán

na, én még most sem tudok platformot váltani a webappban.... :(((
Teszek egy kört a supportnál, de kezdek aggódni.

(#857) |AP| válasza |AP| (#856) üzenetére


|AP|
veterán

beszélnek ezek össze-vissza...
Most az van, hogy majd talán okt. 1-től :(((

(#858) LendvaiFeri1 válasza #04441088 (#854) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Egy hete sem jelent meg, de már a legszarabb fifa. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#859) Nyigu


Nyigu
csendes tag

Uraim. Nagyon szepen megkérek valakit, hogy nézze meg mukodik e neki az auto switching! Sehogy nem megy nalam, hátha en allitom be rosszul. Már kezd felmenni a vernyomasom.
5 gólnál tarthatnek epp hogy 2őt be tudtam kotorni. Előre is nagyon köszönöm! 🍻🍻

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#860) Bence910905


Bence910905
tag

Pontok elnyitva 82 rating volt a maximum értékben 1100 coin a legtöbb :R köszönöm a nagy semmit 50 ezer coin se jött belőle ..első 3 rivals mérkőzésemen szarrá vertek remek kezdes ...

(#861) EA's hit válasza Bence910905 (#860) üzenetére


EA's hit
őstag

Te legalább megkaptad a pontokat, nálunk még semmi :D

(#862) |AP| válasza Bence910905 (#860) üzenetére


|AP|
veterán

én pont ezért lehet hogy elteszem a pontokat valami promóra. Az alap gold csapat már igyis megvan.

(#863) Mrguba válasza EA's hit (#861) üzenetére


Mrguba
őstag

Pont sehol nálam se...xbox

.legalábbis appban nem latom....

Boxon csak este tudok belepni

(#864) Bence910905 válasza |AP| (#862) üzenetére


Bence910905
tag

Lehet jobban jársz .. :)
Tud valaki valami működő taktikát vagy bármit ?
Bronz silver keverék csapat 6-0 ra elvert és lassan elfogy a türelmem

(#865) Nyigu válasza Mrguba (#863) üzenetére


Nyigu
csendes tag

Neked megy az auto váltás?

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#866) Mrguba válasza Nyigu (#865) üzenetére


Mrguba
őstag

Meg nem lrptem be...dolgozok estig

(#867) HdRew válasza |AP| (#862) üzenetére


HdRew
őstag

Pontosan.

Én megvárom a team of the year-t, addig nem akarok hozzányúlni a 4600 ponthoz.

De ez a fifa ultragáz.

A kedvencem még mindig, hogy szögletzászló mellől Martial weak foottal átlövi a túloldali kapufához a labdát ahol érkezik a csatár és gól.... :C

Erre fel én is csináltam egy L1 + 2x háromszöget, Rodrigo adta be a bal oldalon a 16-os vonala mellől, a jobb oldalon jött Zaha a 16-os csücskénél, kapásból be a léc alá kapufás gól.

Hát komolyan szavakat nem találok :D

(#868) Woodslave válasza |AP| (#862) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja két hónap múlva és milyen pakkot akarsz nyitni rare gold 1000 fifa pont... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#869) Woodslave


Woodslave
nagyúr

két packot nyitottam pontból. Semmi de ezt azért appon gyorsan le lehetne pörgetni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#870) gabesz82 válasza Bence910905 (#864) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én jelenleg 4-4-2-t használok, taktika minden default-on
Instructions résznél:
LM-RM: Get into the box for cross
CM-ek: Stay back
ST-k: Get behind, Stay central
LB-RB: Stay back

eddig 5 Rivals meccset játszottam (ami nem túl sok), 5 win és teljesen jól működik a csapat.
Ami tapasztalat, hogy a timed finishing nagyon OP, talán a FIFA 19-ben volt ennyire erős. A cselekről nagyon nem tudok nyilatkozni, mert egyelőre 4 skill-es játékosaim vannak csak, de ami működik az a Roulette, Ball roll, Fake shot, Scoop turn, a Fake shot nagyon hatásos kapusok ellen 1-1-ben.
Ahogy észrevettem a weak foot sokkal inkább számít (egyelőre) a mostani részben.

Az első patch-ig talán maradnak is ezek a dolgok :)

PSN: Morfologus82

(#871) #04441088 válasza LendvaiFeri1 (#858) üzenetére


#04441088
törölt tag

Játszottam vele 25 órát.
Passzolni nem lehet. A kapusok mindent is kivedenek. Szogletkor a kamerás a seggembe van. Két játékosom osszefut és fél percig vergődik. Kirugas után tizit kapott az ellen, nem tudni miért. A kapusom random elmaszkal és még sorolhatnám.

(#872) #04441088 válasza Bence910905 (#860) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ott a preview, minek nyitogattad, ha látni, hogy szart nem ér?

(#873) Woodslave válasza #04441088 (#872) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert abból egyet nézhetsz meg. :U

én is elnyitom délután majd. Appon nem mert legalább lássak vmit. Promora semmi értelme sztem vehetsz 3 promó csomagot amiből tuti nem kapsz semmit. Promo idején meg alap csomagból se sok eséllyel. Ha meg most a 30-ból esik valami jó az előny. De fene tudja.

Draftozni nem fogok mert béna vagyok és nem szopatom magam még egy játékmódban :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#874) |AP| válasza Woodslave (#868) üzenetére


|AP|
veterán

hát nem tudom... ha csak nem nyitsz gamechanger lapot, akit nagyon sokért el tudsz adni, akkor nem sokra lehet menni szerintem.
Egy alap gold csapattal már el lehet kezdeni a grindolást (SB, DR meccsek), aztán legfeljebb ha azt látom hogy nagyon kevés hozzá a csapat, akkor elkezdek nyitogatni hogy valami coint tudjak összeszedni. Amíg nem kényszerülök rá, addig próbálok nem hozzányúlni.
Aztán ha szétszopatnak Neymarokkal, Mbappékkal, akkor lehet meggondolom magam :)
A 21-et tavaly novemberben kezdtem, mindenféle FIFA point és welcome pack nélkül, csak építkezésből egész jó csapat lett a végére.
De hát Te meg még később és még durvább csapatod lett, szóval tudod te :)

(#875) Woodslave válasza |AP| (#874) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amikor én kezdtem ezek már nem számítottak.. Hát azért mondom én se nagyon tudom. Az okosok szerint most kell eldurrantani. Az igaz hogy semminek nincs gyakorlatilag ára... :F Kivéve ami olyan de annak meg olyan ára is van :C

Komolyan egy untrade Mbappet vagy Neymart szeretnék. Hogy ne legyen az a probléma mit csinálja eladjam vagy ne stb. De lenne valami aminek lehet tényleg örülni meg építeni. De ez egyelőre nagyon rip. A játék xar, nyitás szinte nulla (KDB nem egy nagy valami, Walker meg tök mindegy ki rohangál ott bár ő eladható de várok ha eddig nem adtam el már megvárom hátha tényleg az ilyen lapok wl előtt robbannak)

Amúgy érdekes idén mit lehet majd. Nem tudom rewardok rivalsból mennyit adnak majd meg hova lehet eljutni, meg egyelőre a wl-t nem látom túl reálisnak. Az meg nagy érvágás lenne

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#876) |AP| válasza Woodslave (#875) üzenetére


|AP|
veterán

nekem most egyelőre a webapp a legnagyobb problémám.
Most már csak az okt. 1-ben bízok, ha utána sem tudom használni az óriási hátrány lesz...
Kicsit aggódom, nehogy az legyen az EA nagyszerű ötlete, hogy csináljak egy új klubbot.

(#877) #04441088 válasza Woodslave (#873) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nálam egy pack van csak és azt meg lehet nézni.
Ha megveszem akkor nézhető a következő is...
[kép]

(#878) Woodslave válasza #04441088 (#877) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen. De azt kérdezted minek nyitotta ha látta hogy xart se ér. Azért hogy el tudja nyitni az összes pontot. Mondjuk a képen két pakk van ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#879) gjoe válasza Woodslave (#875) üzenetére


gjoe
őstag

Hajnalban volt egy kis áremelkedés de aztán visszarendezodott. De csak ajobb 30k feletti lapoknal.
Az eddigi 10k értékű lapok mint g. Jesus és hasonlók viszont bezuhantak. Akkik ezeket használták trial alatt azok most feljebb váltottak és túlkínálat lett.

(#880) #04441088 válasza Woodslave (#878) üzenetére


#04441088
törölt tag

Igen, mert ott a preview, mellette meg ugyanaz és csak a preview nyitható, vehető...

(#881) Woodslave válasza #04441088 (#880) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem. Egyik a prev másik meg a normális amit megveszel de előtte nem nézheted meg...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#882) #04441088 válasza Woodslave (#881) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nálam azt nem engedi venni. :N

(#883) Nandinagy válasza |AP| (#874) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj ezzel, hogy később még kevesebb lap lesz érték. A 4600 pontból meg jobb esetben 2-3 pack jön ki. Most mondjuk tudsz 25-30k-t keresni egy 79es lappal is mint ASM vagy Lacroix de ezek később nem fognak érni semmit. Akkor már tényleg csk a nagyban lehet bízni. Na most 2-3 promo packból felesleges... :D :D

Én elnyitottam. Jött vagy 50 játékos +thiago+gabriel jesus. Nem tudom mennyi de szerintem 50-100k simán bejött belőle. 1000 pontot meghagytam draftra. tifo,mez adjátok el mert jó qs áruk van :D

[ Szerkesztve ]

(#884) gjoe válasza #04441088 (#882) üzenetére


gjoe
őstag

a prevet a-val nézed meg, a sima csomagnál viszont x-et kell nyomni. (box)

(#885) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én elnyomtam a 4600 pontot.
Eredmény : Carrasco (84), Jesus Navas (84) , Joao Félix (83- őt tegnap vettem meg, szóval mehet a store-ba), Totw Wirtz és Horn, Insigne (86), néhány 80+-os töltelék és az apraja. Francia ligát akartam , de úgy fest Laliga lesz belőle .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#886) gabesz82 válasza Nandinagy (#883) üzenetére


gabesz82
senior tag

Osztom a pakkos dolgot, szintén így teszek, most be lehet "tankolni" lapokból és vannak meglepően drága "kis ratinges" lapok is. A mezek, tifók, stb. miatt szinte minden pakkból quicksellből jött 800-1000 coin kb. :R

PSN: Morfologus82

(#887) Bence910905 válasza gabesz82 (#870) üzenetére


Bence910905
tag

Megnézem köszi!
/ staker ..Azért nyitottam el mert abszolút hülyeség vele várni!! 4600 FIFA pontnyi csomagot ertekben egy hèt alatt osszeszedunk és ha hónapokig vár vele az ember mèg kevesebb az esély arra h értékes lapot nyisson az ember elvégre most néhány 80as ratingu lap is jó árban megy pár hónap múlva max qs.. :)

[ Szerkesztve ]

(#888) Nandinagy válasza gabesz82 (#886) üzenetére


Nandinagy
addikt

Persze. Ráadásul oké, hogy szép meg jó ez a 4600 fifa pont csak mondjuk az a 24 heti Rare gold pack vagy 12 heti 2? :D még mindig több értékben mint ez a 4600. 7.5k-sból meg semmi jóra nem kell számítani max kellemesen csalódik az ember.

(#889) Woodslave


Woodslave
nagyúr

hibrid liga legjobbja egy Modric volt. Hát én úgy döntöttem nem adok most el senkit. Egy 87-es lap hátha majd sbc idején többet fog érni. Bár fene tudja. De ha mindenkit eladok akkor se tudnék nagyot gurítani szóval teljesen mindegynek látom.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#890) Mrguba válasza Woodslave (#889) üzenetére


Mrguba
őstag

Na es az mitolvan hogy appban valtoztatok cserelek...kilepek es vissza akkor nem menti a valtozasokat???

(#891) Woodslave válasza Mrguba (#890) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha kirageltél vagy disconnect volt konzolon... Sztem :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#892) gjoe válasza Mrguba (#890) üzenetére


gjoe
őstag

Ha visszaolvasol már írtam róla. Nekem is ez volt mikor letelt a 10 óra és kidobott.
Megjavul ha belepsz a boxon.

(#893) Zimmi91


Zimmi91
addikt

500 gól/assziszt kifarmolva eredmény nem olyan jó mint vártam :D

Suarez, Auba, Havertz, Chiesa,Casteels, Gulácsi,Gucci ja és persze vagy 10 duplicate untrade :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#894) Woodslave


Woodslave
nagyúr

úgy voltam vele, hogy idén nem foglalkozok ilyen farmolásos dologgal, de annyira nem jön be a gameplay hogy kénytelen vagyok megint ezzel baxakodni. Loan Mbappeval végre megvan a 85-ös csapat, de meccsenként 41-43 gólt tudok csak rúgni (igaz finesseltem mindet) Szóval még 10 meccs legjobb esetben is... :U

Azt hittem meghúzom a ravaszt a loyaltyval is beraktam cserének a puzzle master sbc játékosokat, de sajnos nem működik. Mondjuk van featured squad megint de 5 kilépés után kidob aztán le kell egyet játszani

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#895) LendvaiFeri1 válasza Zimmi91 (#893) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én is csinálnám, de csak 183-as csapatot tudok összerakni. :DDD

#896 Genji

Én csak este fogom majd, de szerintem még 83 sem lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#896) Genji


Genji
őstag

Na én elnyitottam a 4600fp-t, az eredmény még engem is meglepett. A legnagyobb nyitás 2db 83as (Gosens és Mount) és szerencsére nem sikerült 1db drágább low ratinges lapot sem húzni, így szerintem versenyezhetnék minden idők legszarabb pack luckja díjért! ;]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#897) Woodslave válasza LendvaiFeri1 (#895) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kristóf írta korábban. Dobáld be a legmagasabb ratinges lapot max chemistry. Sztem azokkal már meg kell legyen 85 :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#898) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#893) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ez jött össze kezdésnek, ezekkel elleszek egy darabig :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#899) K.J válasza Zimmi91 (#898) üzenetére


K.J
senior tag

Nem mertek LB/RB lapokat CB-ben használni! Muhhahahaha ;]
Amúgy fasza csapat! :)

[ Szerkesztve ]

(#900) gabesz82 válasza Nandinagy (#888) üzenetére


gabesz82
senior tag

Na ja, de nyilván EA úgy gondolta, hogy milyen nagyvonalú, mert arra költöd így amire akarod, mert valljuk be óriási nagy kedvezményt nem adott a 4600 fifa pontra :) persze hát a Loan Mbappé és a Quick sell áras OTW vagy a TOTW kártya megéri (nekem pl. képes volt duplicate Dzeko-t adni :D ) ... oh wait :) Egyébként nekem meglepően jól adták a 7.5K-s pakkok ill. a pár ajándék pakk az elején, ezek jöttek:
Ederson, Mbabu, Theo Hernandez, Gnabry, Akanji és vagy 5-6 db 84es kártya (akik szart se érnek jelenleg). Persze nyilván ez ~30 pakkból lófütty, de a tavalyi droprate-hez képest (legalábbis nekem) javulás van :)
De ezt a WL rendszert jól megtekerték, bár szerintem nem rossz, még több reward-ot kapunk, mert már a play-off-ért is jár, de azért kemény menet lesz a finals-ra kvalizni :)

PSN: Morfologus82

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.