Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#1951) freddyadu válasza Woodslave (#1929) üzenetére


freddyadu
senior tag

IF Jesus ST!

(#1952) Woodslave


Woodslave
nagyúr

eladtam Gabriel Jesust, még 8k coint is kerestem rajta ilyen se sűrűn fordul elő. Persze holnap már 300k lesz tuti :DDD Megint ugyanaz a xar. Próbál az ember valamit fejleszteni, de az aktuális gameplay miatt észre se lehet venni, tényleg ugyanezt hozza 1700 coinért Lucas Moura (pláne ingyen mert untrade).

Van 535k coin, meg még kb 800k eladható játékos, de úgy látom nem tudok venni egy gamechanger lapot, mert ha még meg tudnám venni CR7-et hiába ha labdához se jut :C Vagy egy Dalglish - olcsóbb csapat történetnek mi értelme...

tényleg vmi manager játékkal kellene játszanom mert ezt a részét tökre élvezem, aztán meg amikor kiderül hogy "játszanak" (játszok velük) akkor már nem élvezem annyira.

freddyadu ja tudom de Son van st-ben mert ő is csak ott jó. Két st-s változatot is próbáltam de az se működött tegnap.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1953) gjoe válasza Woodslave (#1952) üzenetére


gjoe
őstag

Aterzem a problémád.
Én is állandóan varialtam, de már nem verem el a coint plusz egy rating miatt.
Nálam nincs mit fejleszteni, mármint nincs olyan lap ami megerne és jelentős fejlesztés lenne.
Valverdet cserelhetnem dejongra de az 100k.
Annyit nem ér. Inkább kispadról jön helyette TAA cdmnek.
Meg grizi helyett dybala vagy pedro.
Egyenlőre várok hátha jön normális lap sbcbe vagy objektbe.
Ja ez most a csapat

(#1954) HdRew válasza Kristof_94 (#1947) üzenetére


HdRew
őstag

Na menj már :D Ide Azpi és Trapp jött.

gjoe: Érdemes kipróbálni De Jongot, szerintem nagyon pofás, és tényleg nagyon jól passzol! ;) Én is csak Umtiti miatt vettem meg, de egyelőre nem bánom.

[ Szerkesztve ]

(#1955) Stylerr


Stylerr
addikt

Most kinél milyen felállás működik? 4231, 4222 vagy esetleg ez az új "OP" 4321?

(#1956) Zimmi91 válasza Woodslave (#1952) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem most jár le pár nap múlva az ea play pro, de nem hosszabbítom meg, mert nem élvezem a játékot idegeskedni meg tudok máson is :D
De amit mondtál nem hülyeség egy manager játék :D Valaki ajánljon már vmit, így legalább Woody is kevesebbet ír a forumba ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#1957) toxicjew válasza Kristof_94 (#1947) üzenetére


toxicjew
addikt

És megérkeztünk :DD :R

(#1958) Woodslave válasza gjoe (#1953) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak próbálom megtalálni kivel lenne kicsit "fun" a játék. Egyszerűen ezt a naivitásomat nem tudja kiölni bármennyit is rivalsozok :C

Meg ennek a játéknak számomra ez a fől vonzereje a folyamatos agyalás, "fejlesztés". Persze amikor elpicsáznak egy alap serie a csapattal vagy amikor fordulni nem tudok vagy kettőig tudok számolni a labdaátvétel és az első mozdulat között akkor tényleg nincs sok értelme.

Lehet mégis valahogy megpróbálok kis coint csinálni még valami low kockázat kereskedéssel

Zimmi: no way ;] :P

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1959) |AP| válasza Stylerr (#1955) üzenetére


|AP|
veterán

én végigpróbáltam az összes ajánlott metát, meg erőltettem a tavalyi 4-1-2-1-2-t is sokáig, de nálam most ez működik a legjobban. Ez az ingame felállás is és valahogy így jobban megy nekem a támadás, mintha mindent középen erőltetnék.

Amúgy Woody jól csinálja, reggel kell játszani. Ma is kettőből két win, a div4 kapujában vagyok, de lehet nem kellene feljutnom, ha szeretnék még ebben a szezonban meccset nyerni :)

[ Szerkesztve ]

(#1960) gjoe válasza Stylerr (#1955) üzenetére


gjoe
őstag

nekem maradt a 3-5-2

(#1961) Digestive válasza Woodslave (#1952) üzenetére


Digestive
addikt

Vegyél 20db otw Sabitzert. ;)

Utána nem kell agyalnod, mert le lesz kötve a coin. Nagy lóvét látok benne. ;]

(#1962) Woodslave válasza Digestive (#1961) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na végülis nagy guru vagy a Barella dolog is bejött. Mármint aki hallgatott rád :R

Valóban több helyen írják hogy if lap jön most reméljük. Ha 10k-t keresek darabján az már adná :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1963) Digestive válasza Woodslave (#1962) üzenetére


Digestive
addikt

Ha nem is most, de a Bayernnél ott a potenciál a win streakre. Nem lesz nyitható, jönnek a winek... Megy majd fel az ára szépen.

Persze mindenben van kockázat, de én vettem párat.

[ Szerkesztve ]

(#1964) Toguro San válasza Geradossz (#1912) üzenetére


Toguro San
tag

:DDD

(#1965) Woodslave válasza Digestive (#1963) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak ahogy nézem november 27-ig lesz meg a 10 meccs. Elsőt vesztették... Legjobb esetben okt 30-ra meglehet az 5 win.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1966) Digestive válasza Woodslave (#1965) üzenetére


Digestive
addikt

Péntektől nem lesz nyitható, utána ha nyernek 2 meccset, akkor már meglesz a 10k haszon. De persze nem akarlak rabeszélni semmire. Ez csak egy ötlet.

Nézd meg Upamechanot. Még csak 3 napja nem nyitható és 20k-t drágult. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1967) Woodslave válasza Digestive (#1966) üzenetére


Woodslave
nagyúr

17-et vettem. :C Meglátjuk tőlem is jön a sör ha egyszer találkozunk :R (ha nem jön be te fizetsz ;] )

maradjon kis lóvé marquire :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1968) Digestive válasza Woodslave (#1967) üzenetére


Digestive
addikt

Már rekesz szám van itt a fórumon kintlévőségem. Ha egyszer begyüjteném, akkor egy hétig kotta részeg lehetnék. :DDD

(#1969) Woodslave válasza Digestive (#1968) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amúgy tényleg nem árt ha az ember kicsit ért a piachoz. Vagy legalább nagyjából azt tudja mikor kell tutira venni meg mikor nem kell eladni. Vasárnap Salah, Dembele, Marquinost eladtam. Salah +18k most, Dembele +10, Marquinos is +8k :U

tényleg szerencse hogy Jesussal így nem buktam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1970) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Annyira beharangozták , hogy a fizikum milyen sokat fog számítani az új részben . Ennek ellenére nálam ilyen szempontból Lukaku hatalmas csalódás . A nagy benga állatot legtöbbször úgy fellökik, mintha kb. 50 kg lenne . Ráadásul hawk van rajta , ami a fizikumon pluszban javít .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1971) dudu5130 válasza Digestive (#1968) üzenetére


dudu5130
őstag

1500 coinbol hogy csináljak 50000-et? :DDD

(#1972) Zimmi91 válasza mcwolf79 (#1970) üzenetére


Zimmi91
addikt

Te még hiszel a mesékben meg az EAnek?! :D Mindig is a kicsi agilis seggdugaszok voltak a jók akik átfolytak mindenkin is ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#1973) Mrguba


Mrguba
őstag

1db sabitzer sincs xboxon

(#1974) |AP| válasza Zimmi91 (#1972) üzenetére


|AP|
veterán

szögletből fejelésnél azért érződik ha nagy batár játékos áll ott. Bár a jumping meg a heading még mindig többet számít.

(#1975) thebigK válasza dudu5130 (#1971) üzenetére


thebigK
addikt

Chemstyle trade

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1976) gjoe válasza Digestive (#1966) üzenetére


gjoe
őstag

Nem úgy van hogy péntektől az összes otw nyitható?

(#1977) Woodslave válasza gjoe (#1976) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de sztem is okt 15-ig ja nem mert az péntek :D na elvileg szerdától péntekig lehet mindenkit

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1978) Digestive válasza Mrguba (#1973) üzenetére


Digestive
addikt

Az kizárt. Simán Special verziót állíts be.

(#1979) EA's hit válasza Stylerr (#1955) üzenetére


EA's hit
őstag

Én eleinte 4-4-2-vel szenvedtem, aztán hétvégén váltottam az évek óta kedvenc 4-1-2-1-2-es felállásomra, és megtáltosodott a csapat :D Igazából mindig rájövök, hogy mekkora baromság a "meta" felállás, mert úgysem ugyanaz jön be mindenkinek. Én a 4-3-2-1-et ki sem próbáltam, mert egész egyszerűen tudom, hogy nekem kell a 2 csatár, anélkül nem működök. A szélsőket sosem tudtam úgy igazán kihasználni, tehát azok a felállások sem feltétlenül nekem vannak. Viszont a 3 középpályás+2 csatár dolog az fekszik, szóval tökmindegy, mi az aktuális "meta", a saját stílusodhoz passzoló felállást/taktikát kell megtalálnod.

(#1980) Blashe válasza EA's hit (#1979) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Nekem mindig is a 4231(2) széles volt a specialitásom. A régebbi fórum tagok emlékezhetnek amikor a 17-ben éltem ezt a formációt. :) Akkor még nem volt jellemző ez a nagy mértékű lagg, delay, mocsár gameplay. Azóta kb használhatatlan bármilyen olyan formáció amibe bele lehetne csempészni némi szépséget. Csak a dara, átfolyás, tunkolás, flipper ami esélyt ad némi eredményességre.

(#1981) HdRew válasza Digestive (#1978) üzenetére


HdRew
őstag

MOTM volt a nemzeti meccsen, szóval valszeg jön az IF. Szerintem ma megcsinálom a WL kvalit (idáig 3/3 győzelem) majd eladok mindenkit és veszek annyi Sabitzert amennyit csak tudok. :D

(#1982) Töff_PLS válasza Digestive (#1978) üzenetére


Töff_PLS
tag

Szóval szerinted 30K-ért megérheti betárazni belöle? ;]

XBOX: LángosMaci

(#1983) HdRew válasza Töff_PLS (#1982) üzenetére


HdRew
őstag

Szvsz ha lesz egy IF lapja, akkor szerintem 50-60K-t simán érhet, és az a minimum. 10-zel számolva ott már akkor lenne akár 300K profit :D

(#1984) gabesz82


gabesz82
senior tag

Srácok, Fut Champs playoff-nál másnál is kilépkednek az emberek? Tegnap 4 meccsből az elsőn 1-0 ide (28.perc), kilép; utána 2-1 ide (50. perc), kilép; a 3. 6-2 lett ide; az utolsón én kaptam ki 2-1-re. Most mondanám, hogy nem is nehéz ez a playoff, de valami azt súgja, hogy most jön a meglepi majd :C

PSN: Morfologus82

(#1985) Nandinagy válasza gabesz82 (#1984) üzenetére


Nandinagy
addikt

Biztos vagyok benne, hogy ennek előbb utóbb lesz valami böjtje az ea részéről :D Volt olyan ismerősöm aki a hétvégi wlben 5 free wint kapott. Így nem igazán nehéz bármit is elérni. Azt meg már más is említette, hogy az emberek leadták neki poban. Szerintem az ea nem fogja ezt hagyni.
Egyébként alapból nem tudom, hogy gondolták ezt a 4 winenkénti rankot alig változó rewardal. A rank3 vs 2 között talán 15k coin meg egy mega pack van ami jó eséllyel ne mad semmit. Ennyit +4 win nem igazán hiszem, hogy ér :D

(#1986) Töff_PLS válasza HdRew (#1983) üzenetére


Töff_PLS
tag

Vettem 25 darabot 30K alatt. Remélem kap hamar egy IF-t a faszi. :D
A csapat stabil, Puskásra kellene a zseton. :))

XBOX: LángosMaci

(#1987) |AP| válasza gabesz82 (#1984) üzenetére


|AP|
veterán

hát akkor én nagyon rosszkor próbálkoztam a playoff-al :)
Nem találkoztam ilyennel, vért izzadós volt mindegyik meccs...

(#1988) Woodslave válasza |AP| (#1987) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mi nem jókor próbáltuk :C :D

ezért nem ér ez így xart se. Cristijant néztem div 2 nem tudott kvalizni wl-re. Másnak meg - senkit nem megbántva - 5 ajándék winnel bejut mert pont olyanokkal talizik kik már leadják.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1989) Woodslave válasza HdRew (#1983) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát kiváncsi leszek If ide vagy oda kelleni fog-e az embereknek. Nagyon szurkolok :K :C Legyen ahogy mondod 60k. Akkor jön Cr7 ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1990) EA's hit válasza gabesz82 (#1984) üzenetére


EA's hit
őstag

Senki, azaz senki nem lépett ki ellenem :D

(#1991) gabesz82 válasza Nandinagy (#1985) üzenetére


gabesz82
senior tag

+ többiek

remélhetőleg ez nem lesz tendencia (nem szeretem az alamizsnát :) ). Haver mesélte, hogy hétvégén ő is kapott egymás után 3 öngól+kilép ellenfelet. Nyilván ez olyan ellenfél, aki már bejutott csak még lejátszotta vagy-vagy alapon a meccset, aztán a gól után nem volt már kedve tovább bohóckodni. Bezzeg rivals-ban sose lép ki senki :D

PSN: Morfologus82

(#1992) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A WL-re minden héten kvalizni kell, a hétvégi eredménytől függetlenül? :Y

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1993) Mrguba válasza Digestive (#1978) üzenetére


Mrguba
őstag

Meglett...veletlen be allitva maradt egy coin szuro :C :C

(#1994) gabesz82 válasza LendvaiFeri1 (#1992) üzenetére


gabesz82
senior tag

na ez nekem sem tiszta... ha jól értem az 1500 pontot szezononként egyszer kell összegyűjteni, de a playoff-ot minden héten le kell játszani a bejutásért. DE ez nem tuti...

PSN: Morfologus82

(#1995) HdRew


HdRew
őstag

Mondjuk örülnék neki, ha a pay to wines játékosok az Mbappékkal, CR-ekkel, Hakimikkel mennének külön bajnokságba, mert ez így nem fair. Ja, hogy akkor nem lenne előnyük velünk szemben.. Játszottam egy Bence nevezetűvel, szépen levert, Osimhen durva lap, őt ugratta ki állandóan mondjuk.. legközelebb ha meglátom, visszaveszem a mélységet a védelmen, mert most azt hiszem 70-en van. Viszont az utolsó pár percben hátul gurigázott, az ilyen viszont elmehetne melegebb éghajlatra.

3/3-mal kezdtem, most pedig 3 meccsből 2-t nyernem kell még, hogy bejussak.. hihetetlen, na mindegy.

(#1996) dudu5130 válasza thebigK (#1975) üzenetére


dudu5130
őstag

melyik megy a legjobban?

(#1997) Woodslave válasza gabesz82 (#1994) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem. Minden héten play off. 1500 ponttal nevezel

Na a rewarddal csütörtökön meglesz a kvali nem tudom mikor lenne jó próbálni. Vagy szerezzem meg ma... és probaljam holnap

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1998) gabesz82 válasza Woodslave (#1997) üzenetére


gabesz82
senior tag

Tehát az 1500 pontot is gyűjteni kell minden héten? :F akkor asszem nem lesz minden héten WL :D

szerk: ja már látom, hogy jár a Finals reward-ért pont is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#1999) |AP| válasza gabesz82 (#1994) üzenetére


|AP|
veterán

ha összejött az 1500 pont és megpróbáltad a kvalit, de elbukod, akkor újra össze kell szedni mind az 1500-at.
Utána mehet az újabb kvali. Ami 7-ben van korlátozva egy szezon alatt

(#2000) thebigK válasza dudu5130 (#1996) üzenetére


thebigK
addikt

Ha nem snipeolsz, hanem csak licitben hozod, altalaban 100-200 coinnal nem tudsz tobbet kiszedni beloluk/kartya, hosszadalmas, uncsi, de kis penzbol igy lehet picit tobbet csinalni. Finisher, hawk, engine, ezeket nezd

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.