Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#751) dtrms


dtrms
aktív tag

Valakinek nincs kedve PS5-on a bronze es silver objectives-t megcsinalni kilepkedessel friendliben?

szerk.: holnap

[ Szerkesztve ]

(#752) taylorp


taylorp
senior tag

Weben és appban csak akkor működik a transfer ha előrendelem ezt a remekművet? :))

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#753) |AP|


|AP|
veterán

nesze neked hypermotion :DDD

(és nem először fordult elő)

(#754) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Olyan mintha 2 mp delay lenne minden sb meccsen :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#755) taylorp


taylorp
senior tag

SB-ben World Classon itt is működik a glitch, kicsit másabb mint a 21-ben, de működik. Itt egymásnak feszül a két játékos, nem futkározik oda-vissza a védő, mint a 21-ben.

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#756) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Nem tudom mi volt ma de délután/este borzalmas játékmenet volt. A passzok 2 méterről mellé mentek, a védők átugráltak a passzok felett(de tényleg :D terpeszugrásban kerülték ki a passzokat) és mellé mindent kihagytak.

Azt már most látom, hogy az olasz/német játékosoknak megint nem kell megtanulniuk védekezni mert folyamat aiban védekezik helyettük a gép.
Azt meg ne feledjük, hogy az r1+háromszög idén még rosszabb mint tavaly :D Azon felül, hogy már r1+négyzet is van legalább három ellenfelem csinálta azt, hogy félpályáról izomból beindította a csatárát és a védőim szétfutottak. Ezt remélem kijavítják.

Ez a hyperlófasz eddig szép meg jó volt egyébként de a mai szervertúlterheltségben(remélem emiatt volt szar :D ) ugyanazt csinálták a játékosok mint tavaly. Elnagyolt passz, labdaátvétel meg lövés animációk amire nem, hogy odaért az ellenfél de szabályosan kivezette a labdát előlem. A fejelés üditő az előző 2 évhez képest de hátul a védőim még mindig azt játszák, hogy minden lefejelt labdát az ellenfél elé tesznek le. Próbáltam a körrel meg az x-el is kifejelni. Ez csak azért baj mert van aki folyamat erre játszik és meccsenként 1-2 hibát ki is használ.

A timed finishinget mindenképp meg kell tanulni ismét mert 25ről is hatásos. Mondjuk az meg vicc, hogy 5 méterről nem tudnak betalálni de 25ről igen :D
Nálam 2 felállás működött: A 4231 ma délutánig de utána ez "elromlott" aztán váltottam 4222-re. Azzal meglett a div7 rögtön.

Összességében 75%-ban mondjuk azt jó volt a játék de a mai nap tönkrevágta a friss élményt :D Maradt kb. 45 percem a trialból. Abból tolok 2 rivalst holnap aztán várom a hétfőt. Ajánlani nem feltétlen tudnám a játékot. De ha valaki még is megveszi az ne prev genre tegye szerintem. Ott szörnyű a játék... :D

(#757) K.J válasza taylorp (#752) üzenetére


K.J
senior tag

Lehet, h még játszanod kell vele, ha eddig nem ment.

Amúgy még egy dolog. Vannak a settingsben olyan dolgok, mint pl az, h a ravasz lenyomásával a labdát vezető játékosod nem begyorsul, hanem szinte azonnal maximális sebességen fut, abban a pillanatban, ahogyan működésre bírtad azt.
Illetőleg ott van a labdaátvétel is, miszerint gyorsabban passzolja tovább a labdát, mert nincs meg egy plusz animáció.
(Nézzétek el, nem tudom pontosan melyek ezek vagy mi a pontos nevük régen állítottam be a fifa 20ban még!)

A kérdés arra vonatkozik, hogyan befolyásolja ez az online játékot, mennyire kerül előnybe az a fél, aki ezeket a beállításokat használja? Hiszen ez mind könnyítés, a játék gyorsabbá tétele. Nem?

(#758) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Befejeztem most az egyik advanced sbc-t és jött Davies, Bailey illetve Adama Traore.
Davies jól linkelne az untrade Upamecanoval, de ennyiért nem eladni nagy hülyeség lenne.

(#759) Digestive


Digestive
addikt

Srácok, írj már meg valaki, h miként kell nyerni ebben az idei moslékban! :DDD Eleve kiég az agyam ettől a leszedált, nyugdíjas tempótól. De még olyan delay és szaggatás, akadozások is vannak, mintha mobilnetről próbálnám tolni egy bányából. :C

(#760) Kristof_94 válasza Digestive (#759) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egyelőre nagyon furcsa, szokni kell még. Eddig összesen 3 online meccset nyomtam, szóval nem sok tapasztalatom van.
Még azt sem nagyon vágom hogyan működik ez a rivals rendszer... :DDD

(#761) educhi73


educhi73
csendes tag

Hali!
Kérdésem lenne,vki vett steamen ultimate 22-őt? A plusz 4600 fifa pontot látja esetleg webappba? Haver originen vette ugyanúgy ultimate-t és ő kapta azonnal webappba is,én steamen és nálam 0-t jelez :( Előre is köszi a választ!

(#762) #04441088 válasza educhi73 (#761) üzenetére


#04441088
törölt tag

Később írjak jóvá.

(#763) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Hányinger amit a kapusok művelnek remélem ezt patchelik elsőnek :W

Professional"nehézségen" Donnaruma 88%-os védés

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#764) gjoe válasza Woodslave (#763) üzenetére


gjoe
őstag

Én meg remélem így marad. Végre nem csak díszletek.
Persze idegesítő mikor kifogja a lövésed, de te is kevesebb gólt kapsz és ez így jó szerintem.

(#765) Woodslave válasza gjoe (#764) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó de ne két méterről eleresztett bombát szedjen már ki a sarokból

Mindegy inkább kapok többet de nekem ez agyfax. De tudom olyat nem lehet csinálni ami mindenkinek jó

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#766) gjoe válasza Woodslave (#765) üzenetére


gjoe
őstag

Csapatterv. Kész a bevásárlólista:
[link]

(#767) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na 36.5k pont elvileg még 10 meccs van meg vagy 4 órám...most már kiszenvedem ezt a qrva elite1-et ha beledöglök is.. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#768) |AP| válasza Woodslave (#767) üzenetére


|AP|
veterán

én úgy emlékszem 10-kor van most az SB forduló. Húzz bele, hogy beleférjen a 10 meccs :)

(#769) gjoe válasza Woodslave (#767) üzenetére


gjoe
őstag

már csak 6-7 meccs fér bele 10-ig.

(#770) K.J válasza K.J (#757) üzenetére


K.J
senior tag

Ennyire balf.sz módon írtam le? Remélem értitek!
Még nem gondoltatok ebbe bele?

Nyitottam egy Fradi mezt :D Vicces most ez így, de jó! :)

(#771) Woodslave válasza gjoe (#769) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Most délelőtt? Basszus. Akkor ez cumi :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#772) Mrguba válasza Woodslave (#771) üzenetére


Mrguba
őstag

Osz t mire megyek vele? :D JAtek csak holnap jatszhato nem?

(#773) Woodslave válasza K.J (#770) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Belegondolunk. Van egy competitiv switch minden ilyet offra rak. Rivals wl tuti

Guba nem tudom reward mikor jön kinyitod appon ;] amúgy ma éjfélkor lehet játszani?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#774) dudu5130


dudu5130
őstag

Sziasztok! A FIFÁknak kb mikor szokott elkezdeni lemenni az áruk? Vagy nem érdemes várni?

(#775) Mrguba válasza Woodslave (#773) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem sose jott be az appnyitas....
Soha se jott semmi..

(#776) K.J válasza Mrguba (#775) üzenetére


K.J
senior tag

Üresek voltak a zacsik? ;]
Amúgy az elején szerintem minden valami, mert kell a sok fodder meg miegymás, úgyhogy erre ne alapozz!
Tessék csak ott nyitogatni. :)

(#777) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na 39k és 38k egyelőre. Gyerek elbizta magát indított egyet wordclasson :U . Na mindegy hátha nem megy fel ennyit :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#778) Nandinagy válasza K.J (#770) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ami fifában ilyen van mindent érdemes kikapcsolni. Nekem valamelyik meccsen végig rezgett a kontroller valamitől. Ráadásul ez volt amit mondtál, hogy annál gyorsabban futott a játékos minél erősebben nyomtam. Igen ám csak az előző meccsen ez nem volt bekapcsolva... :D Fogtam azt kilőttem mindent PS-en.
Az a baj, hogy más játékban pl. Exodus vagy GoT meg nagyon király meg hasznos mondjuk új felhúzásnál meg hasonlók de a fifát csak megnehezíti.
Remélem lesz olyan frissités amivel külön belehet állítani játékonként hogy mi legyen ki-be kapcsolva.

(#779) toxicjew válasza dudu5130 (#774) üzenetére


toxicjew
addikt

Black friday körül. PCn akkor 30 euróra lemegy.

(#780) gjoe


gjoe
őstag

Na elite2 adott egy bruno fernandest

(#781) eM'82 válasza |AP| (#768) üzenetére


eM'82
addikt

Deqrva jó, hogy ezen is változtattak. Na mindegy, ez elúszott.

Nyitottam egy Donnarumma-t. Mi legyen vele? Építsem be?
(Sbc-ből jött, nem rewardból)

[ Szerkesztve ]

(#782) K.J válasza eM'82 (#781) üzenetére


K.J
senior tag

Ha eladható, tuti pénzzé tenném. Egyelőre még megy a panasz a kapusokra.
Ha kell máshol fejleszteni, inkább oda költsd el.

(#783) bobooo válasza #04441088 (#740) üzenetére


bobooo
addikt

Ha ps akkor a ps app-ból. Rákeresel a fifára benne, kiválasztod a verziót, hozzáadás könyvtárhoz, majd letöltés a konzolra.

(#784) Mrguba válasza gjoe (#780) üzenetére


Mrguba
őstag

Micsoda gondok.....
HAt ahogy elnezem az eddigi nyitasaimat decemberben mar lesz 84 es csapatom

(#785) gjoe válasza Mrguba (#784) üzenetére


gjoe
őstag

Hát én most nem panaszkodom. Gyűlik a coin. Egyelőre eladok mindenkit bár fernandest sajnálom de laliga csapattal kezdek.

(#786) Mrguba válasza gjoe (#785) üzenetére


Mrguba
őstag

Van 20 ezrem...
Nemtom mit csinaljak a 4600 ponttal ha megkapom

(#787) |AP| válasza gjoe (#780) üzenetére


|AP|
veterán

nekem meg az elite1 egy nagy ló@@szt a s@ggembe :)
Na mindegy, a 26k azért jól jött.
Holnapig nem nagyon fejlesztek csapatot, ha megjönnek a pontok azért elnyitok pár pakkot aztán majd utána meglátjuk merre induljak tovább. Addig bekukkantok rivalsba a maradék 2-3 órámmal.

Nagyon remélem, hogy holnaptó már tudom használni a webappot, mert ez így nagyon nem jó... :(

(#788) Nandinagy válasza Mrguba (#786) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ugyanott játszol ahol tavaly nem? Tehát kaptál welcome packot + volt trialod. Az, hogy 20k-d van arról nem a játék tehet :D Én ugyanúgy egy nagy büdös lófaszt nem nyitottam idén. A 20k-s maxika a legjobb lapom, még is van 300-400km. Megkell csinálni a 3 advanced sbc-t+van kismillió milestones ami 50-100k-s packot ad.
Ha meg nem trialoztál nyilván nincs pénzed :D

#787|AP
Arra figyelj, hogy holnaptól drágábbak lesznek a játékosok majd valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#789) gjoe válasza Nandinagy (#788) üzenetére


gjoe
őstag

Én épp inkább aresesre fogadnék, de érdekes a piac.
Brunot nyitottam mondom eladom erre elég szépen beesett az ára. Gondolom sokan nyitottak.
Akiket meg vennék azok emelkedtek.
Idén megint más lesz a piac.

[ Szerkesztve ]

(#790) athlete


athlete
kezdő

Srácok aki akar játszani már most. Az állítsa át a Régiót Új Zelandra. Én nekem már sikerült és bent vagyok. De! Ne felejtsétek majd visszaállítani éjfélig.

[ Szerkesztve ]

(#791) Woodslave válasza |AP| (#787) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Két discard if lap. Egy Fred kb ami 2k-nal többet ér. Érdemes volt :C még ha legalább jól szórakoztam volna de qrvara nem.

Annyira jó lenne vmi game changer lap. Lexarom már hogy jövő szeptemberben nyitok Neymart :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#792) gjoe válasza Woodslave (#791) üzenetére


gjoe
őstag

Hát igen. Mondjuk nyitnek egy mbappet öt tuti nem adnám el. Ő májusig is kitartana.

(#793) Woodslave válasza gjoe (#792) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mindegy div 8 no wl részre elég lesz ez is.... :U

Mondjuk azt nem tudom hogy lesz a divízió hogy nem tudsz leesni. Csak annyi hogy minden szezon elején fel kell jutni ahova tudsz? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#794) Mrguba válasza Nandinagy (#788) üzenetére


Mrguba
őstag

Trialoztam kepzeld...
De en nem cumival a szamban szulettem.
Az osszes faszom pakk nem adott ertelmeset..
Az egyik eg LO CELSOT ennyi...
Te nyilvan ugyes gyerek vagy van 3-400 ezret..gratulalok.
Egyedul a ket 100 k milestone nincs meg kesz.
MAjd lesz egyszer..
De mit csinaljak ha jon belole lofasz?

(#795) freddyadu


freddyadu
senior tag

Sziasztok!

Tudtok segíteni egy 80k körüli kezdő csapat összerakásában?
Pope a kapuban, elől pedig Morales lenne.

Köszönöm

(#796) gjoe válasza athlete (#790) üzenetére


gjoe
őstag

Köszi. Működik.
Gondoltam a maradék két sbc-t amihez loyalty kell lenyomom. 2*10 vereség, (jó pár whisky után másnak úgy sincs értelme) de ninccs fjúcsöred ;) csapat sb-ben. ??? Mi ez már?
Ja és a 4600 pont sincs.
Azt mikor adják? Nem mintha kellene most de azért ami jár az jár.

(#797) Nandinagy válasza Mrguba (#794) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem kell hogy adjon bármit is. Kiraktam a Márkit lehetőleg untrade lapokból.
Fogtam aztán eladtam az összes gold eladható játékost +az összes silvert meg bronzot ami ment valamibe. Aki nyitott értelmeset az bőven fél millás csapat felett van már ahogy itt látszik is. Úgy sincs promo szóval semmit nem érsz a rengeteg gold lappal jövőhétre meg már lesz megint.
Ha szétnéznél a klubban rengeteg olyan játékos van pl. a szaudi argentin CAM vagy Bruno Peres aki lófaszjóska lap 0 stattal de kell sbcbe szóval 8-10kba megy. Ugyanez Musa még talán 13-14k-ért. Mellé a silver meg bronz lapokból óriási hiány van mert senki nem nyit olyan packokat de viszont sbcbe meg kell szóval nekik is szép áruk van.

Így szedtem össze coint...

[ Szerkesztve ]

(#798) Nandinagy válasza Nandinagy (#797) üzenetére


Nandinagy
addikt

+Azt még hozzátenném, hogy szerdától-szombatig a gold non-rare lapok ára min. 600ra volt belőve szóval 650-be kényelmesen ellehetett adogatni. Tudtam, hogy elbaszták mert a QS ára bezzeg 220 körül volt mint tavaly. Szombatra már sajnos kijavították így azon nem lesz annyi hasznod de ígyis több mint a semmi elindulásnak.

(#799) |AP| válasza Nandinagy (#788) üzenetére


|AP|
veterán

nem tudom hogy fog mozogni a piac, vásároltam még pár lapot a trial utolsó 5 percében :)
Most így áll a csapat, coin zéró, ennyire tudtam jutni welcome pack és webapp (tehát sbc-k) nélkül:

Ebből nyitás csak Benzema, Navas Diego Carlos és Alaba volt, a többieket mind a piacról kellett beszerezni. Most szándékosan a hibrid csapat irányába megyek, van benne Lali, PL, brazil és francia különítmény is... talán így könnyebb lesz majd variálni attól függően kik jönnek még.
Holnap este szerintem elpakkozom a pontok legalább felét, utána nagyon remélem hogy a webapp is fog már működni, hogy az sbc-kre is ránézhessek.

Kérdés a rivals rendszerhez: azt jól lűtom, hogy ha mondjuk egy checkpointon állsz, akkor simán lehet nyomni az RQ-kat? Lejjebb esni úgysem tud az ember, pontok már nincsenek mint tavaly, meccsszám korlát sincs.

(#800) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Szeretném megvásárolni a játékot (ultimate verzió) Xbox-ra mi a legkedvezőbb módja? Fifa 21-en belül EA tagsággal a bestbuy?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.