Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#1201) Woodslave válasza Zimmi91 (#1200) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Biztos volt olyan :C :D ráadásul a webappon úgy néz ki eladható :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1202) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez hivatalos? Mert akkor én ma eldurrantom nem várok okt 14-ig. Mondjuk úgyis Saul lesz szóval tök mindegy :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1203) Rhair


Rhair
csendes tag

Sokat olvastam itt, hogy a kapusok mennyire OP-k, hát azt kell mondjam sok meccsel a hátam mögött, hogy ez nem igaz
Itt a probléma az assisted lövés, én átraktam manualra és nagyon jó, bár én már 21ben is így nyomtam, szóval nekem nem újdonság, de hamar meg lehet szokni
Védenek jókat ha úgy van, de így, hogy nem szól bele a gép oda rúgod ahova akarod, inkább én rontsam el, minthogy a gép döntse el, hogy mi van ;]

(#1204) Zimmi91 válasza Woodslave (#1202) üzenetére


Zimmi91
addikt

Igen ez a hivatalos, tegnap tették ki 21 óra után asszem.
Én már megvárom a 17 órát, tök mind1 az a 75ös non rare gold amit kapnék belőle :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#1205) K.J válasza Bohus84 (#1183) üzenetére


K.J
senior tag

Jaja, én is így gondolkodtam, vettem 10 Renatot, de úgy látom jöhet részemről is a panic sell.
2k-t esett azóta.

(#1206) |AP| válasza Woodslave (#1202) üzenetére


|AP|
veterán

Saul még mindig jobb lap, mint Locatelli. Rá van a legnagyobb esély :)

(#1207) |AP| válasza Rhair (#1203) üzenetére


|AP|
veterán

csak a 16-oson belüli lövéseknél...
egyébként nem annyira OP-k :D

(#1208) Nandinagy válasza Rhair (#1203) üzenetére


Nandinagy
addikt

Semmi köze nincs annak, hogy milyen a lövés beállítás meg, hogy a kapusok hogy védenek. A kapus idén undoritóan túlhúzottak lettek. Mikor 2v1ben kapussal szemben kipasszolom a labdát és a kapus átér a másik oldalra 5ből 4szer arra nem lehet azt mondani, hogy a lövés hibája :D
Viszont vannak olyan helyzetek amiknél meg 3 kapus is állhatna akkor sem védene. Ilyenek a távoli finesse lövések ahol csak lepkézik, illetve a legtöbb fejes.
Tegnap Chiesa fejelt nekem 15ről egy gólt ilyen hulló falevél szerű fejes volt a kapus meg csak felemelte a kezét és behullott a labda.

Szóval ugyanaz a probléma mint minden évben. A játék 90%-ban valami "jól" működik de van az a kis 10% amit meg ha erőltetsz úgyis gól lesz a vége és valahogy azt a 10%-t sosem sikerült vagy nem is akarják javítani.

Tegnap játszottam Ronaldinho+Butragueno+CR ellen rivalsban. Srác 0 volt a köbön. Konkrétan egész meccsen nyomkodta az l1+háromszöget a félpályáról. Egyszer átbuggolt vele Butra Kimpemben aztán a kapusom szépen kioldalazott a lövés elől. Így sem kaptam ki tőle de ebből is látszik ha a metát erőlteted egy gólra mindig jó vagy :D :D

(#1209) Stylerr válasza Nandinagy (#1208) üzenetére


Stylerr
addikt

Neked tényleg bejön ennyire ez az idei játék? Nekem a tavalyi jobban feküdt, de lehet én nem szoktam még át.

(#1210) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A "konkurencia". :))

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1211) Mrdevil válasza LendvaiFeri1 (#1210) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem értem mi ezzel a baj, ilyenek a valóságban is nem? :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1212) gjoe válasza Nandinagy (#1208) üzenetére


gjoe
őstag

Valamin változtatni kell mert ha nem akkor a 22 ugyan az lenne mint a 21.Ezért minden évben más lesz a játékmenet, hogy teljes áron el tudják adni mert akkor ez egy új játék és nem upgrade.
Simán megtudnák csinálni jóra, de akkor upgradelni kellene csak évente és úgy eltűnne a nagy bevétel.
Amúgy mindenki tudja, hogy ez a 21upgrade. Én amúgy örülök, hogy végre nem díszlet a kapus, és jó lenne ha javítanák ezt a távoli finesse mindent benyelek opciót mert ez gáz.

Chiesa: Valamelyik nap lőtt nekem a gép SB legenden gólt. Chiesa alapvonalról kapufától kb 10 méterre rárúgta. Én már eleve kinn láttam alabdát. Oblak a kapufa mellett ált és átment rajta és a kapufán. Tipikus a gép gólt akart hát megoldotta. Visszanéztem ott már azt mutatta oblak kilépett egy kicsit és elment közte és a kapufa között. Alapvonalról nulla szögben.
Tipikus esete a gépi csalásnak.

(#1213) Stylerr


Stylerr
addikt

Nektek milyen formáció jön be egyébként?

(#1214) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#1213) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

41212(2)

Mást nem is próbáltam még. :DDD :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1215) gjoe válasza Stylerr (#1213) üzenetére


gjoe
őstag

3-5-2, 5-2-1-2

(#1216) Gaborz1 válasza Stylerr (#1213) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én a sima 433-mal hasítok.
Gold Zakaria és Renato ledarál mindenkit.
Nekem is nagyon fekszik a játékmenet és a cselek kiherésélse mivel kb. 1 cselt se tudok.

Tegnap egy Donnarumma, Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendy, Messi, Pogba, Bruno, Martial, if Vini jr, ben Yedder brigádot nyomtam le, még a div7ben.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1217) HdRew válasza Stylerr (#1213) üzenetére


HdRew
őstag

Sima 4-4-2. Én úgy érzem kell most a széle, mivel végigcselezni most nem lehet a védelmet, így ki kell tudni passzolgatni, elfutni, stb.

(#1218) Woodslave


Woodslave
nagyúr

számomra fájdalmasan lassú, vontatott a játék. Mindenki mint egy csuklósbusz. Lehet valami a kapcsolattal is van pedig minden meccs előtt stabil 36 ping és a jelek se villognak, de egyszerűen annyira bumfordi mindenki máshogy nem tudom megfogalmazni.

Tegnap nyertem egyet, kellett volna még egy a checkponthoz, persze a 90ik percben Joe Gomezzel sikerül a csatárjához passzolni..

Ma reggel a gyerek ment 2-0-ra komolyan ha azt mondják agyonlőnek ha kilépek akkor is kiléptem volna. Csak akkor van valami esély, ha koncentrálva labdát tartva, araszolok de ez nekem meg nem szórakozás.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1219) Nandinagy válasza Stylerr (#1209) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát az elején szkeptikus voltama játékkal főleg a videók után, de annyira nem szörnyű az egész.Annyi, hogy nehezebb ami részemről nem is baj. A cselezés továbbra is működik csak normális időzítés kell hozzá. Aminek örülök mert így ahhoz is kell tudás, hogy érezd mikor jó egy csel nem csak ész nélkül nyomkodd mint tavaly a nutmeget vagy a 20ban a drag backet vagy a croquettát.

Van rengeteg hibája a játéknak kezdve a túlhúzott ai védekezéstől a túlhúzott kapusokon át a lebutított ball rollig vagy ott a tekerés ami utoljára 19ben volt ilyen OP. Akkor javították nem tudom most mi lesz.
A tavalyi játéknál szerintem jobb de a tavalyi első patch előtti játéknál biztosan nem.

Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a kapusokat ilyen jóra illetve az ai védekezést ennyire op-ra értelmetlen húzni. Az ai védekezést elkellett volna felejteni mert a legtöbb német/olasznál tényleg hátul magától védekezik a gép. 1 emberrel rohangál vonaltól vonalig a többit intézi a gép. Vagy ha ennyire túltolják ezt akkor nem kéne ilyen kapus, hogy mikor kínkeservesen átjátszod az ai-t akkor 3 méterről kiszedi a max erősségű lövésed a sarokból :D Jöhet a patch....

(#1220) Woodslave válasza Nandinagy (#1219) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja szerintem is a kapusokkal kezdeni kell valamit. Ez nem olyan hogy végre nem csak dísznek van ott. Ez nem lehet hogy 90+ lövés erősségű csatár lövését a harmadik kezével védi, de 50 méterről meg egy finess bemegy. Vagy a low driven. Még jó hogy nem olyan lövés a meta ahol 5 gombot kell nyomni egyszerre.

Mindig elcsúsznak. Mindig van valami meta amit ha spammel vki akkor kijátsza a mechanikát. Amúgy meg szivsz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1221) Stylerr válasza Nandinagy (#1219) üzenetére


Stylerr
addikt

Milyen felállással játszol? Melyik divizióban vagy? Fut Champs selejtezőt játszottál már?

(#1222) EA's hit válasza HdRew (#1217) üzenetére


EA's hit
őstag

Érdekes, mert én meg ennyire borzasztó gyengének, súlytalannak még sosem éreztem a széleket :D Dembelé és Insigne van a két szélen, előtte próbáltam Chiesát is, de konkrétan észrevehetetlenek minden meccsen a 90 percből legalább 88-ban. Annyi, hogy megy idén is a lefutok az alapvonalig, erős bepasszal vissza középre, gól, ezt mondjuk tolom velük, de máskor észrevehetetlenek. Ettől függetlenül egyelőre én is 4-4-2-t tolok, mást még nem próbáltam, de pont a nulla széljáték miatt gondolkozok nagyon, mire lehetne váltani.

(#1223) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Itt min változtatnatok?
Csak gyorsan dobtam össze. Sok a német vagy bundás ligas untrade. Ha elmegy a maradék tradeble lesz 100 k-m kb.


:R

(#1224) Zimmi91 válasza #04441088 (#1223) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kroost még a padra se tenném be, Havertz se védekező, keress 2db cdmet, mert így hiába rúgsz gólt, ha a kp átjáróház lesz :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#1225) #04441088 válasza Zimmi91 (#1224) üzenetére


#04441088
törölt tag

Neveket akarok hallani. :DDD :R
Laimer, Zakaria?

[ Szerkesztve ]

(#1226) Woodslave


Woodslave
nagyúr

azt magyarázza már meg nekem valaki miért írták mindenhol hogy ha valakit el akarunk adni akkor a játék mai megjelenése napján adjuk el. Én csak azt látom hogy folyamatosan mennek le az árak. Vagy pont ezért? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1227) Woodslave válasza #04441088 (#1225) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Zakaria Can

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1228) Zimmi91 válasza #04441088 (#1225) üzenetére


Zimmi91
addikt

IF Zakaria és Can

" Just remember Manchester is RED! "

(#1229) Geradossz


Geradossz
aktív tag

POTM lapok mikor jönnek? Ma lehet számítani valamelyik ligára?

(#1230) gjoe


gjoe
őstag

1 éve többbször volt a kérdés ki a legjobb kapus? :) :) :)
Ezért felteszem a kérdést. Na ki az :DD ?

(#1231) Nandinagy válasza Stylerr (#1221) üzenetére


Nandinagy
addikt

Általában 4231 vagy 4222-t játszom. Jelenleg div5ben talán de nem volt sok időm játszani max. este így a napi 1 divizió lépést tűztem ki célul :D
Selejtezőt még nem játszottam mert a netkábelem megvan törve így hétvégén átkell pakolnom a házban mert néha laggol :D Majd a hétvégén rápróbálok vagy jövőhéten. Nem parázok rá annyira.

(#1232) Stylerr válasza Nandinagy (#1231) üzenetére


Stylerr
addikt

4231-et fogom én is próbálni, most a 4222 volt, de nem éreztem annyira átütőnek.
Arról egyébként van infó, hogy mi alapján dobja az ellenfeleket a Fut Champs kvalifikációhoz?

(#1233) Ngtx


Ngtx
aktív tag

A videók és a vélemények abszolút nem tükrözik szerintem a valóságot.
Teljesen jól sikerült a játék, érezhető ‘fejlődés, dinamikusabb játék’ ami így elsőre megvan.
Nehezebb lett az egész, de ez csak jó.
Nekem pozitív! :C
Ingyenes 3 pack is egész kellemes lapokat dobált majd teszek egy próbát az UT-vel.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1234) Woodslave válasza Ngtx (#1233) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez vmi idézet? Hogy nevessünk? :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1235) |AP|


|AP|
veterán

nagyon fontos három kérdés :DDD
1. fekete mezekkel nálatok is gond van? Nem is a mez a probléma hanem az, hogy 98%-ban a spori is feketében van. Ezt igazán javíthatnák
2. arról volt szó, hogy lesz női kommentátor. Kipróbálnám milyen, unom már a régit. De még sehol semmi. Valami frissítéssel fog jönni?
3. azt is ígérték, hogy nem lesz muszáj végignézni az ellenfél gólörömét, lesz egy olyan kamera beállítás, hogy a saját játékosaid nézed mikor gólt kapsz. Egyelőre még nem sok toxic gólörömmmel találkoztam, de jobb felkészülni :) . Viszont ilyen beállítást sem találok.

Hát ilyenek foglalkoztatnak mostanában :)

(#1236) Ngtx válasza Woodslave (#1234) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Ha késztetést érzel rá akkor :R .

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1237) Woodslave válasza Ngtx (#1236) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem volt világos miért írod dőlt betűvel én akkor szoktam ha idézek, de akkor ez a te véleményed? Ja de látom alapból a dőlt betűt használod

Lehet jókat mondani erről a részről. A játék közelebb áll a valódi focihoz mint a korábbi részekben. Elhiszem hogy valakinek amúgy bejön a türelmes, lassú támadásépítés, a labda tartogatása, a passzok kivárása stb.

Azon kijelentéssel, hogy dinamikus lenne na azzal nagyon nem tudok egyetérteni, szerintem a legtávolabb áll attól hogy dinamukusnak legyen nevezhető.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1238) gjoe


gjoe
őstag

Rivals rewards leírás ha valakit érdekel:
[link]
Ja toltam három rivalst. három win, már div8. Könnyebb mint az SB. És másként viselkedik a csapat. Fura. Ja és2* szorzóval nem három hanem hat jelzőpontot vagy mit haladtam.

[ Szerkesztve ]

(#1239) Stylerr


Stylerr
addikt

Arról van már valakinek infója, hogy a FUT Champions Play off (kvalifikáció a WL-re) meccsekre az ellenfeleket honnan sorsolja a gép? Vagy mi alapján kapjuk a 9 meccsre az ellenfeleket?

(#1240) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Van még hova javulni, de alakulunk. :)

(#1241) thebigK válasza Stylerr (#1239) üzenetére


thebigK
addikt

na erre en is kivancsi lennek

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1242) Stylerr válasza thebigK (#1241) üzenetére


Stylerr
addikt

Interneten nem találtam semmi hivatalos infót róla. :(

(#1243) gjoe


gjoe
őstag

varane is az otw lapok közt

(#1244) Kristof_94 válasza Woodslave (#1202) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

CR, Varane akik innen érnek valamit... :F

(#1245) bubuska10


bubuska10
senior tag

Na, megjött a játék ide is. :D Első benyomások:
-A legelső gólomat 30+ méterről csavartam a spanyol Dzsonival :DDD
-A legelső kapott gólomnál a kapusom hóna alatt szépen átgurult a labda - szóval nem is olyan jók ezek a kapusok :D
-Ha gól születik, mindig ugyanolyan hangja van a hálónak
-Valamiért szaggatott, pedig a gépigény simán megvan, és ha jól láttam, nem változott a tavalyihoz képest. Ez vajon miért van?
-Statbuzi vagyok, így nagyon örülök az újdonságoknak!
-Nem mutatja a GY/D/V mérleget a felső sarokban
-Nekem a játékmenet bejött, lassabb, de selymesebb a mozgás
-A fut menü egyoldalas lett, felül kell léptetni

(#1246) Woodslave válasza Kristof_94 (#1244) üzenetére


Woodslave
nagyúr

CR elég is nekem :K Amúgy a 2-ból ki? Messi :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1247) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Korábbi fifákba lehetett olyat, hogy pssz utan mikor gurult a jatekos felé a labda a jobbsticket meghuzva felpörgette a megfelelő irányba. Most ez nem mukodik. Kivették vagy pedig mashogyan kell? Ha igen hogyan?

(#1248) EA's hit válasza Geradossz (#1247) üzenetére


EA's hit
őstag

Ha le is nyomod a jobb sticket közben, nem csak elhúzod, akkor elvileg működik, legalábbis nekem így sikerült amikor próbáltam.

(#1249) gjoe válasza Woodslave (#1246) üzenetére


gjoe
őstag

Cr tuti fejlődni fog, szóval akinek jut annak júliusig 1 ST megvan.
Már látom ahogy este kristóf mutogatja majd itt a CR nyitását. És közben sír, hogy varane nem jutott neki.

(#1250) Kristof_94 válasza gjoe (#1249) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A lósz*rt, az ilyen garantált csomagokból az évek alatt semmi nem nyitottam. Mindig valamelyik leggyengébbet dobta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.