Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#551) bobooo válasza |AP| (#550) üzenetére


bobooo
addikt

Az ultimate team fiók egy és ugyanaz mindkettő esetben, az pedig PSN-hez van kötve. Ps5 verzióban letoltam 6 órát tegnap, majd ma reggel a ps4 verzióban pörgettem az időt ugyanazzal a csapattal stb.

(#552) |AP| válasza bobooo (#551) üzenetére


|AP|
veterán

köszi, na ezt kipróbálom én is

(#553) Digestive


Digestive
addikt

Na én készen is lettem a starter csapattal, miután nyitottam egy Theo Hernandezt.

(#554) Digestive


Digestive
addikt

Csóri Lewa már a játék elején se ér szinte semmit. 70k :DDD

(#555) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Kész lett az összes advanced. Jött egy Maxika,Kessie meg Trent de rajtuk kivül semmi értékelhető. Nem panaszkodom mert ez így is kb. 200k lesz.

Eddig csak sb-t játszottam. Ami lejött ennyiből: Beginneren is mennyire k***va jól védenek a kapusok..... :D Komolyan mondom gyönyörűen követi le a mozgásom a kapus.
Ami működni látszik az a shoot cancel,a mcgeady spin cancel meg a reverse elastico. Eddig ezeket próbáltam. :D

Kiszenvedem a 100 finesszt meg majd megcsinálom valakivel a bronze+silveres 15-15 meccset aztán kinyitom a 3*50k-s packot is.

[ Szerkesztve ]

(#556) LendvaiFeri1 válasza Digestive (#554) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szegény.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#557) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Van valami ötletetek a következőre:

Anno PS3-on fifáztam még. Össze volt párosítva az EA account az akkori PSN accountommal.

PS3 óta nem volt PS-em. Most próbálom a FIFA22-t PS5-n.
A PS5 höz új PSN-t csináltam.

A játékban való bejelentkezéskor az EA accountba, azt írja hogy ez az account már párosítva van egy PSN accounttal, vagyis a régivel.

Felmentem az EA honlapjára, kitöröltem a régi PSN accountot.
De ezután se tudom párosítani az újat, mert azt irja hogy már volt párosítva másikkal.

Köszi előre is.

(#558) PEZZY93


PEZZY93
tag

Sziasztok!

Sikerült szereznem egy PS5-öt, viszont most, hogy elindítottam a játékot teljesen új fiókot csinált ultimate teamben. Nem lehet a 2016-ban csinált fiókomat ps5-ön folytatni? Másnak is teljesen új 2021-es fiókot csinált?

Köszi a segítséged előre is. :)

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#559) xyzikeee válasza xyzikeee (#557) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Solved: EA chat.

(#560) Nandinagy válasza PEZZY93 (#558) üzenetére


Nandinagy
addikt

A 2016os gondolom PS4es fiókod összevolt kapcsolva egy PSNID-val nem? Azon a profilon kell játszani és akkor menni kellene vele :D Ha így sem megy akkor ötletem sincs sajnos.

(#561) bobooo válasza PEZZY93 (#558) üzenetére


bobooo
addikt

Vagy az akkori PSN ID-dat rátöltöd a ps-re és azzal lépsz be, azzal indítod a játékot. Vagy böngészőben [link] -> Account Settings -> Connections és az új PSN ID-dat kapcsolod hozzá. De ahogy fent írták ezzel lehet, hogy probléma lesz, nem frissül le a rendszer és továbbra is azt írja majd, hogy a régivel van csatlakoztatva, akkor meg Ea-vel felveszed a kontaktot live chaten

(#562) PEZZY93 válasza Nandinagy (#560) üzenetére


PEZZY93
tag

Igen, viszont a PS5-be a PS4-es fiókkal léptem be, én se nagyon értem, hogy miért lehet.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#563) bubuska10


bubuska10
senior tag

Szóval az van, h PC-n fogom tolni, és megfogadtam h 20 felett nem költök erre. Pont h PC-re már 18-ért több helyen is meg lehet venni. Naiv kérdés, de ha a játék 27-én és október 1-én jelenik meg hivatalosan, akkor miért lehet már megvenni? Hallottam az előrendelésről, mint fogalom :D de van bennem ez a félsz h vmi hibás verziót veszek meg ami még nincs 100%-osan készen, hiszen nem véletlen, h van egy release date, gondolom addig fejlesztgetik... Érdemes már most megvenni, vagy várjak 27-éig? Nem akarok lemaradni, az elején meg nincs túl sok jó promo, amivel vissza lehetne jönni. :D

(#564) Woodslave válasza bubuska10 (#563) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Dehogy. 27-en jelenik meg már 22 óta megy pcn full de a tiedet szeptember 31-ig ;] programozzak :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#565) toxicjew válasza bubuska10 (#563) üzenetére


toxicjew
addikt

Olyasmitol félsz ami nem létezik :D Már augusztusban is meg tudod venni a játékot g2a és tarsain, minden esetben egy kódot kapsz amit a megjelenés napján tudsz aktiválni. A játék már megy, PCn is, szóval nincs okod félni. 1 para lehet csak, ha olyan kódot kapsz amit már felhasznaltak, de az a "bolt" hibája.

(#566) bubuska10


bubuska10
senior tag

Nagyon szépen köszönöm uraim! :D

(#567) Stylerr


Stylerr
addikt

Befektetési tipp: Vegyetek Parejokat, Müllereket és Kroosokat. :)

(#568) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#567) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha lenne mibűűűű. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#569) #96241664 válasza bubuska10 (#566) üzenetére


#96241664
törölt tag

"van bennem ez a félsz h vmi hibás verziót veszek meg ami még nincs 100%-osan készen"

Garantáltan félkész játékot kapsz a vásárlás időpontjától függetlenül, ha ez megnyugtat. ;]

(#570) Stylerr válasza LendvaiFeri1 (#568) üzenetére


Stylerr
addikt

No igen. Nekem is nagyban segítene, ha megjönne végre coinom, amit elvileg megkaptam a DR rewardban.. :DD

(#571) bobby45


bobby45
tag

A companion app a a 21es comp appot fogja felulirni, vagy teljesen új app lesz? Mert a play áruházban még nem találom :F

(#572) LendvaiFeri1 válasza bobby45 (#571) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Frissíteni kell majd, nagyjából 19:00 körül.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#573) Nandinagy válasza Stylerr (#567) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem ajánlom annyira. :D Ha tavaly emlékeztek a 89 Kane 21k volt , de kb. BF-ig. Szóval ha valaki most betáraz olcsó fodderekből az eléggé behatárolja magát hónapokra.

Játszottam 3 rivalst(3 win). Hálistennek a védekezésem maradt a régi :D A cselezést egyébként nem mondanám rossznak mert a legtöbb cselt lehet használni csak nem ész nélkül. Mondjuk ez a heal to healre nem vonatkozik mert az szar lett :D Sajnos azt nyomtam folyamat.
A kapusok borzalmasak. Az egyik meccsen konkrétan 2 db 25 méteres tekerés gólt kaptam. A másik oldalt meg ASM-el kicseleztem mindenkit dupla passzal beadtam Richarlissonak és 5 méterről a kapus a rövidről átért a hosszúra míg elrúgtam a labdát kapásból :D Oké...
Utána meg Firminoval 5 méterről tekerés a kapus kezébe. Könnyebb meccseket vártam, de eddig elég szenvedős minden meccs aztán nem tudom milyen szinteken játszanak az ellenfelek.

(#574) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Idén elmaradnak a belépési jutalmak a web appban?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#575) Zimmi91 válasza Nandinagy (#573) üzenetére


Zimmi91
addikt

15 meccsből nyertem 3at, egyszerűen csak az nem ver meg aki nem játszik :D Igaz én 700coinos franciákkal tolom, az ellenfelek meg 2011es accokkal jönnek meg kb 400ks teamekkel :D Megvárom a hétfőt amikor mindenki elkezd játszani, mert ez eddig siralmas...

" Just remember Manchester is RED! "

(#576) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sima online meccsre nincs lehetőség? Csak a Seasons van? Valahol bele kéne rázódni kicsit, mert egyrészt korábban PC-n játszottam, most meg PS5, másrészt kb az utolsó 3 játék online része kimaradt...

[ Szerkesztve ]

(#577) Nandinagy válasza Zimmi91 (#575) üzenetére


Nandinagy
addikt

Van még 50k-m +-ba de jobb játékosok nem igazán jönnek ki max. ugyanolyanok csak drágább kiadásban mint Fred vs Allan vagy Richarlison vs Jesus :D :D

(#578) bubuska10 válasza Nandinagy (#577) üzenetére


bubuska10
senior tag

Hát igen... Akinek Kessiéje van, az mindig győz :DD Szimpi starter team

(#579) bubuska10


bubuska10
senior tag

Szoboszlainak jó már a feje? :D Vagy még mindig göndör?

(#580) Digestive


Digestive
addikt

Lewa árából kiraktam az összes Advanced sbct. Annyira jól adta, h még nullán se vagyok. :C Tegnap kezdődött a játék, alig van lapom. Viszont 17 db duplicate van már a transzferen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#581) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Segítsetek lègyszi. Nem igazán van tapasztalatom Fifa 19 òta, hogyan érdemes FUTban csapatot indítani?

Csupa bronz játékosaim vannak de akikkel összesorsol mind arany játékosokkal szaladgálnak, esèlyem sincs.
Offline meccseknek érdemes kezdeni ès csapatot èpiteni szèp lassan, aztán csak online?

Vagy hogy érdemesebb?
Köszi

(#582) Nandinagy válasza xyzikeee (#581) üzenetére


Nandinagy
addikt

Fuh hát hol is kezdjem :D Kezdetnek el kell felejteni a rivalst csapat nélkül.
Milestonesban van egy csomó alap küldi mint a 100 finessz, a bronzos/silveres küldi meg egy csomó foundation sbc amikből kapsz egy csomó játékost. Ha ez megvan rákell menni a squad battlere meg az Advanced sbckre. Nagyjából ennyi.
Megkell nézni a küldiknél mit hol kell mert sok mindent lehet friendlybe haver ellen vagy akár squad battlesben beginneren.

(#583) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-s kollégák közül van kedve valakinek közösen megcsinálni a milestone feladatokat? Kilépegetéssel, természetesen... :D

Kellenek azok a csomagok, ha már eddig szokás szerint semmit nem adott.

[ Szerkesztve ]

(#584) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Gondoltam 100 finessest próbálom beginneren. Sajnos nem néztem hogy Pope a kapus. Sztem 70-80 lövésből 18 ment be :C :D ez is marad jövő hétre

Most néztem az Elite 1 sb rare players pakkot ad nem rare megat :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#585) toxicjew válasza Kristof_94 (#583) üzenetére


toxicjew
addikt

Szokás szerint :)) :)) :))

(#586) Gatho87


Gatho87
tag

Hol hypermotion? Hol hasznalja a ps5 joyt??? Ez sztem az utobbi 5 ev legfosabb fifaja..

(#587) Stylerr válasza toxicjew (#585) üzenetére


Stylerr
addikt

Na ezen én is jót derültem. :D :D :D

(#588) Mrguba


Mrguba
őstag

Na gyerekek votma..de.miert.nem.megy az auto valtas??Hiaba van beallitva nekem.kell.es.az nekem nem gyere be...masik.meg..ott.folytatja.ahol abbahagyta a 21..semmi se.jott.szokas szeri.t az eddigi.osszes.ingyen meg ajandek pakkbol...Lo Celso a legjobb meg Alex Telles :W :W

(#589) LendvaiFeri1 válasza Gatho87 (#586) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Akkor nem sokkal játszottál.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#590) Gatho87 válasza LendvaiFeri1 (#589) üzenetére


Gatho87
tag

Hat ps5 el egy katasztrofa

(#591) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Első FIFA 22-es meccsen természetesen megérkezett egy cselezgetős szerencsétlen. Rángatózott össze-vissza, sarokpassz a 16-oson belül, meg ide oda tekergés. Van ami nem változik...
De legalább nyertem. :DDD

(#592) K.J


K.J
senior tag

Nyitottam egy magyar mezt, úgy látom végre a rendes címer szerepel a mezen.

(#593) Norbi.


Norbi.
őstag

Sziasztok.
Boxon játszok, a webapp/companion nem megy 27-ig?
Azt írja a trial verzió miatt nem megy, vegyem meg és lépjek be újra.

(#594) bobby45


bobby45
tag

Megy már valakinél a mobilos companion app? Nálam a 21et nem frissíti, play áruházban sem találom a 22-t :F

(#595) Kristof_94 válasza K.J (#592) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen, fejlődünk! :D

Közben egy sbc-s 50k csomagból a top lap Kramaric. :C

(#596) Nandinagy válasza bobby45 (#594) üzenetére


Nandinagy
addikt

Töröld le és szedd le újra. Nekem így lefrissült a 22-re.

#593Tesco Value
Akkor működik ha már több éves(de min. 1) accountod van. Másképp sajnos nem fog menni.

(#597) Norbi. válasza Nandinagy (#596) üzenetére


Norbi.
őstag

nincs egy éves, sok év után most kezdtem pár hónapja újra játszani... ezt a faszságot.. :F

köszi a választ

(#598) Nandinagy válasza Norbi. (#597) üzenetére


Nandinagy
addikt

Trialt nem tolod most? Játszanál vele pár napot lehet működne.

(#599) Norbi. válasza Nandinagy (#598) üzenetére


Norbi.
őstag

De, most is, tegnap is jatszottam. Igaz a játékot ma vettem csak meg. Na mindegy, túlélem ha nem megy 27-ig.

(#600) underdark


underdark
aktív tag

Üdv!
PC-s játékosokat kérdezem, akik előző részeket is itt játszották és nem két meccs erejéig, hogy mennyire vannak csalók online? Mi várható a 22-ben?
Köszi

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.