Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#701) |AP| válasza Raga (#696) üzenetére


|AP|
veterán

az még mindig jobb amit neked ír. Legalább tisztán elmondja, hogy a trial alatt nem használhatod.
Nekem ez van amikor próbálnék a PC-s accról váltani:

Kicsit aggódom, hogy megoldódik-e ez 27-e után vagy megszívtam....

(#702) toxicjew válasza Nandinagy (#691) üzenetére


toxicjew
addikt

Lehet, hogy eddig mindvégig szarul játszottunk, mert volt autó váltás mi meg szarakodtunk az lb/jobb stickkel? :DD Ez nekem is újdonság.

(#703) raven84


raven84
aktív tag

Hali skacok, F17 után tértem vissza és olyan szar vagyok, hogy az valami hihetetlen. Főleg a védekezés nem megy.Van esetleg valami fasza Youtuber aki szokott tutorial videókat is felrakni? Abszolút nem ismerem a szénát.

(#704) drachoHUN válasza Mrguba (#693) üzenetére


drachoHUN
senior tag

LB-vel és Rigth Stickkel válts, vagy az új featurrel. Lenyomod a Right Sticket, aztán 4 játékos közül lehet választani. Helyzetfüggő, hogy mikor melyik a leggyorsabb megoldás. Csak meg kell szokni. Lehet, hogy időbe telik, de sokkal jobb leszel, mint auto switch-csel.

Forza JUVE!!!

(#705) Nandinagy válasza raven84 (#703) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ennyire korán még nem tudom van-e jó videó erre. BorasLegend, NealGuides aki jó videókat szokott felrakni a témában. Mást nem tudok :D A legkönnyebb ha nézel profikat játszani. Abból lehet tanulni.

(#706) Woodslave válasza Nandinagy (#699) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Air ball loose se ball volt eddig. Most kipróbáltam csak air ballt de kevés. Automat váltás nekem is érthetetlen :U :D

Közben div 9 és 3 winnel vmi gyász reward lehet végre. A hybrid nation legjobbja egy Chiesa..

Sbben lassan semi pron játszok hogy legyen pontom röhej :C

Továbbra is kegyetlen unalmas brusztolásnak érzem két meccs után eret vagnek. Qrva gólért fél órát kell forgolodnina 16-oson belül de legalább nagyon örülök mindegyiknek :U

Gyerek játszott párat pont fekudne neki ez a rész érzi eléggé. Csak a qrva fortnite elvette :O :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#707) toxicjew válasza Woodslave (#706) üzenetére


toxicjew
addikt

Hát ne engedd azzal a szarral játszani ;]

(#708) gjoe


gjoe
őstag

Trade mágusok. Mi várható hétfőtől? Piac drágul vagy esik mert mindenki nyitja a 4600pontot.??

(#709) Bohus84


Bohus84
tag

500 gól, 500 assist, 100 finess:
Lukaku, Kroos, Sancho, Theo.

(#710) |AP|


|AP|
veterán

aki egyszerre tolja a PS4 és PS 5 verziót a 10-10 órával, az figyeljen arra, hogy ne kövesse el azt a hibát, mint én:
Nem léptem ki a 4-es verzióból, úgy mentem át PS5-re. Korábban mindig bezártam a másikat, mielőtt váltottam.
Most ezt elfelejtettem, és 4-en már nem enged belépni az UT-be. Eddig tökéletesen ment mindkettő :(

(#711) Kristof_94 válasza Bohus84 (#692) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk neked azért jól beadta most! :D

(#712) |AP| válasza Nandinagy (#705) üzenetére


|AP|
veterán

Ovvy-nak elég jó videói vannak az új dolgokról

(#713) |AP| válasza |AP| (#710) üzenetére


|AP|
veterán

közben visszaengedett szerencsére ... így le tudom játszani a 40 sb meccset :)

(#714) gjoe válasza |AP| (#713) üzenetére


gjoe
őstag

Én meg ez miatt nem maradok elite1 ben. Mert én nem tudtam lenyomni csak a felét. Hol van most az elite1 határ?
És tényleg holnap lesz reward?

(#715) Woodslave válasza gjoe (#714) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Te is 5-on vagy nem?

Na egy 82+ csomagból kdb egy másikból Lucas Moura. Nem mintha velük ne lenne kínlódás az sb.

Ez a hypermotion hogy 2masodperc mire labda átvétel után hajlandó indulni a játékos vagy én nem érzem :F

Ha ilyen marad az sb asszem ez az utolsó hogy egyáltalán megpróbálom az elitet

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#716) athlete válasza gjoe (#708) üzenetére


athlete
kezdő

Drágulni semmiképp sem fog. Az első wl előtt fognak emelkedni az árak szerintem.

https://youtu.be/qiAxxIIVwXw Erről lehet tudni valamit, valami próbálta?

(#717) gjoe válasza Woodslave (#715) üzenetére


gjoe
őstag

Nem. Van ps5 de a fifa még xbox. A series xem meg majd október végén jön. Így nekem csak 10 óra jutott amiből 3 rivals de minek 2 órát a menü és rewardok simán elvett. A maradék idő ment sbre.
29000 pont szerintem kevés lesz elite1 re.

(#718) gjoe válasza athlete (#716) üzenetére


gjoe
őstag

Köszi. Szerintem nem tudom megprobalni sem mert már nem tudom trialban elinditani. De este ranezek hátha.

(#719) Nandinagy válasza gjoe (#708) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mindenképp drágulni fog a piac. Rászabadul rengeteg ember és a legtöbben lószart nem fognak nyitni a pontból de lesz tőke a játékos eladásból. Ha megnézed bármelyik meta játékost tavaly ugyanez volt.
ASM tavaly 40-50k között mozgott rajt előtt trial időben. Ahogy kijött a játék 82k is volt.
De valóban wl előtt lesz a legdrágább mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#720) |AP|


|AP|
veterán

első walkoutom egy Benzema (valami two players packból), ez meg az első mentett gólom.
Nem nagy szám, de nálam olyan ritka a fejes gól, mint a fehér holló. Úgy néz ki ez idén tényleg meta lesz.

Más: timed finishing
Mindenhol azt látom, hogy érdemes használni/megtanulni, mert bár a 21-ben nem kellett, itt sokkal hasznosabb. És hát amilyen genyók a kapusok szerintem szükség is lesz rá.
Ti használjátok? Én tavaly nem használtam, idén próbálom megtanulni.
Ha menüben be van kapcsolva, de nem időzítem a lövéseket, attól szarabbak nem lesznek, ugye? Csak megadja a lehetőséget hogy tudjam időzíteni, ha akarom.

(#721) gjoe válasza Nandinagy (#719) üzenetére


gjoe
őstag

Na akkor ha jól értem a kis lapok tömegével jönnek és olcsók lesznek míg az ertekesebbek emelkedni fognak.
Akkor lehet várok. Most azt terveztem eladok mindenkit és lesz 4-500k coin majd hétfőn megveszem a csapatot ami kell.
Te nagy csapatszerkeszto vagy. 350k ig milyen csapatot raknal össze?
Most azt néztem bundes védelem nagyon jó, de lehet Full bundás csapatot csinálnék. Szerinted?

(#722) eM'82


eM'82
addikt

Kb még 5 óra van vissza a trialból.
100finesse legjobbja: Verratti, meg Chiellini. Ratingre ok lapok, de használhatatlanok. Nem tudom beépíteni egyiket sem.
Coin alig (12k), rewardok nullák.

Mit érdemes? Rivalsozni, vagy SB-t kimaxolni ?
Utóbbi unalmas, de legalább a csapatom chemje nem számít annyira. (Jelenleg 80as :DDD )

(#723) Woodslave válasza eM'82 (#722) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem sb. Nem tudom meddig jutsz rivalsban de elite1 sb két rare players pack azért nem xar

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#724) gjoe válasza eM'82 (#722) üzenetére


gjoe
őstag

Most akkor nyomd az sbt. Előbb jön reward. Hétfőtől ráérsz rivalsozni. Rivalsban meg azzal a csapattal nem sokra mész.

(#725) Woodslave válasza gjoe (#721) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem is ez lesz. Rengeteg pack az amúgy meta de low ratinges lapok ára le. A ritka nagy ratinges meta lapok ára fel.

Itt van pl Godfrey metanak mondott gyors pl cb. Low rating sztem olcsó lesz. Walkerben még bizonytalan vagyok mennyit akarnak költeni egy rbre.. :F

De idén úgy döntöttem lexarok mindent. Most még az elején pár farm ok de ezt az 500golosat nem fogom grindelni most az biztos

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#726) eM'82 válasza gjoe (#724) üzenetére


eM'82
addikt

Arra már nem lesz idő sztem. Mármint SBre el fog menni a 10 órá sztem. Vagy majd kiderül.
Kösz + Woodynak is

(#727) gjoe


gjoe
őstag

Mióta letelt a 10 óra és kidobott a játékból, azóta nem lehet szerkeszteni appon a csapatot. A csapatokban lévő playereket mozgatni sem tudom. Be vannak ragadva. Nem lehet azokat eladni, sbcbe tenni.

(#728) gjoe válasza Woodslave (#725) üzenetére


gjoe
őstag

A nagy rating semmi. Tavaly is a filléres ake volt vagy decemberig, és mindenkit leszerelt.

(#729) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ha valaki nagyon unatkozik az nyomja a bronz tradet :D Advanced meg MM-be is kellenek. A nagy nemzet+svéd,dán,norvég meg hasonlók 400-600 coinba elmennek ha rare még 1000 környékén is szóval szép profit lehet belőle.
54k-n kezdtem most van 58k +80 játékos a transferen :D
Ja meg ha nyitsz valami nagyobb managert akkor az is szépen elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#730) Nandinagy válasza gjoe (#721) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja bocsi ezt elfelejtettem :D Szóval ez inkább csak a meta játékosokra értendő mint Lacroix,Maximin,St.Juste meg hasonlók. Akik nem nagy ratingek és nem túl drágák. Annyi játékost nem fognak nyitni mint amennyire szükség lenne belőlük ezért drágulni fognak 1-2 hétre. Aztán persze lesz majd egy esés mint tavaly a Llorente lapnál aki 40k-rók 20 lett 5 nap alatt, de az nem most lesz még.

A csapat részről nem tudok nyilatkozni :D Mindenkinek más tetszik. Bundásban a védelem fullos meg Goretzka, de szélsőkben gyengék. Sane 2 weak footal borzalmas. Előre La ligát próbálnék meg Dembele,Carrasco,De jong,Depay,Valverde,Vini,Felix mind olcsóak és jók .

[ Szerkesztve ]

(#731) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Megvan a 2 db 100k-s csomag. Természetesen mindenki untrade.
Első: Reus, Werner, Digne, Martinez (gk), Aké, Camavinga.
Második: Donnarumma walkout, Verratti, if Sarr, Upamecano.

Egyelőre nem igazán tudom hogy nézzen ki a csapat. :D
Van ami már látszólag működik? 4312-ről esetleg tudtok valamit?

(#732) Nandinagy válasza Kristof_94 (#731) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hála istennek idén nem meta az a felállás a pressures szarsággal együtt :D 4231,4222,433-t próbáld ki
Alapból nem fog menni ez a tömörülős felállás mert alapból nagyon középre tömörülnek a védők emiatt csak nehezebb lenne átmenni.

[ Szerkesztve ]

(#733) marcess


marcess
senior tag

Serie a nagy részét elengedtem, nem jött be most la liga a fő irányvonal. Valahol 250 körül lehetek Xbox árakon.

Középső cam posztért éppen harcol Fekir, Depay, Griezman. 5 vedőzök full támadó szélső védőkkel.
Azért a Boras stream befigyel :DD

[ Szerkesztve ]

(#734) gjoe válasza Nandinagy (#730) üzenetére


gjoe
őstag

Köszi. Majd holnap futbinen szerkesztgetek valamit.

(#735) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Atkereszteltek Kristofra? :DD

[kép]

Rare player pack - Sbc Hybrid leaguesbol.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#736) toxicjew válasza ThuG4LifE (#735) üzenetére


toxicjew
addikt

Na az igen. A játék elején egy ilyet nyitni hatalmas plusz lesz az idei évre nézve :) Grat.

(#737) athlete válasza ThuG4LifE (#735) üzenetére


athlete
kezdő

Gratula hozzá. Én meg még örültem egy Rashfordnak. :DD

(#738) gjoe válasza ThuG4LifE (#735) üzenetére


gjoe
őstag

Gratula. Vele márciusig biztos elleszel.

(#739) Norbi. válasza Norbi. (#608) üzenetére


Norbi.
őstag

Most engedte a belépést a Companionba, aki hasonló cipőben volt, hogy (platformot váltott és nem engedte be a webapp/companionba) nézzen rá néha, hátha :))

(#740) #04441088


#04441088
törölt tag

Hogy lehet letolteni a másik verziójú próbát, hogy legyen még 10 óra? :R

(#741) Kristof_94 válasza ThuG4LifE (#735) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha beáll az ára, el kell adni.

(#742) Tibcsó válasza #04441088 (#740) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Engem is érdekelne, nekem nem sikerült! :R

(#743) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Eddig francia vonallal indultam mindig, az is all hozzam kozel. Viszont, ha eladom Cantonat, akkor egy ilyet tudnek kihozni:


Mane untrade, ebbol tudok kiindulni.
Esetleg masnak otlet, hogy merre kezdjem? Kantera spec sokallom a 430ezret.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#744) marcess válasza ThuG4LifE (#743) üzenetére


marcess
senior tag

Bennem semmit nem mozgat meg Cantona, én beváltanám 1/1 CR-re, és mehetne a CR road to glory! :DD

(#745) taylorp


taylorp
senior tag

Jött egy Insigne, meg egy totw Dzeko. Érdemes várni az eladásukkal?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#746) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Komolyan wordclasson ugy érzem magam mint tavaly legendáson

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#747) taylorp válasza Woodslave (#746) üzenetére


taylorp
senior tag

Engem professionalon is leszop@tott a gép. :W

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#748) Woodslave válasza taylorp (#747) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó megnyugodtam kicsit :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#749) K.J válasza taylorp (#747) üzenetére


K.J
senior tag

Az fasza. Hál' Isten én legendaryn tudom hozni.
Nem farokméregetés, csak mondom. Adja nagyon ez a játékmenet, sokkal jobban tetszik, mint ez a pörgős idétlenkedés.
Ma még nem játszottam vele, majd holnap letolom a maradék 6 órát a trialból.
Nagyot még nem nyitottam, viszont ettől függetlenül ha így marad a gameplay megveszem.
Vonzó ez az osztályozás és minden egyéb, kicsit összetettebb.

(#750) |AP| válasza Norbi. (#739) üzenetére


|AP|
veterán

nekem még mindig nem enged váltani... szerintem beragadt a PC-s acc... (pedig arra nem is vettem meg a játékot)

A 40sb meccset letoltam, ~40ezer pont lett a vége, valószínűleg nem lesz elég az elite1-re.
De ha minden igaz holnap 10-kor kiderül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.