Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#251) ToZala


ToZala
csendes tag

Sziasztok!

Ma nézegettem Origin-en (igen ott :D ) a pre order-t. Van ugye a standard az ultimate és van egy olyan h loyality verzió. A loyality, miben különbözik az ultimatehez képet? Vagy csak az ára más?

Előre is köszi! :R

(#252) |AP| válasza ToZala (#251) üzenetére


|AP|
veterán

én nem látok csak standard meg ultimate lehetőséget.

Nandinagy: "Mondjuk ez nekem furcsa kicsit, hogy előfizuval 22-től nyomhatod fullba mi meg várjunk mert itt nincs ilyen hiába fizettünk érte 30k-t"

Én elindítottam egy hónapra az EA Play-t, de csak azért, hogy ki tudjam próbálni PS5-ön a 21-et. Így viszont ha minden igaz megkapom a 10 óra lehetőséget 22-től.
Bár ha jól tudom a FUT csak 27-től indul, az első hétvégét meg pont ki kell hagynom, mert nem leszek gépnél. Remélem nem kerülök behozhatatlan hátrányba :DDD

(#253) ToZala válasza |AP| (#252) üzenetére


ToZala
csendes tag

Mikor belépek ezt látom a pre ordernél pedig ezt....

Lehet Origin miatt valami kedvezmény?

(#254) Woodslave válasza |AP| (#252) üzenetére


Woodslave
nagyúr

október 1. jön a teljes játék azon a hétvégén tuti nem lesz wl. 22-től 10 óra és 27. hétfő-péntekig nyomod mint az állat tuti nem kerülsz hátrányba ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#255) |AP| válasza Woodslave (#254) üzenetére


|AP|
veterán

nem gondoltam azért teljesen komolyan ezt a hátrányba kerülést. De ezt pont neked nem kell magyarázni szerintem ;)

(#256) Woodslave válasza |AP| (#255) üzenetére


Woodslave
nagyúr

értem azért van ott ---> ;] :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#257) Nandinagy válasza |AP| (#252) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az oké. Nyilván elővagyok fizetve az ea playre én is :D Másnem a madden miatt meg mert olcsóbb volt így előrendelni. De a pc-s play proval 22.-től te már korlátlanul tolhatod elvileg. Nincs a 10 órás időkorlát ami nekünk van.

(#258) |AP| válasza Nandinagy (#257) üzenetére


|AP|
veterán

én is PS5-ön kezdem a 22-t :)

(#259) toxicjew válasza ToZala (#251) üzenetére


toxicjew
addikt

Loyality bonus. Tavaly nekem is volt ilyen mivel előtte is megvolt a játék. Más kérdés hogy később galibakat okozott embereknél mikor lejárt a pro és meg akartak venni a teljes játékot :DDD Egyébként a helyedben most csak elofizetnek a prora, majd black fridaykor vennem meg 30 euróért a teljes játékot :) Még így is jobban megérte az előző években. Most nem jártam utána a dolognak.

Nandi ez így van már évek óta :P EA play proval 1. Naptól kezdve tolható fullosan. Ennyi jár nekünk ha már csoves butitott szarral játszunk. :D

(#260) Jakesz


Jakesz
őstag

Most hogy van ez az EA Play dolog, amit fentebb írtatok? Ha előfizetek rá, akkor megjelenés előtt játszhatok vele 10 órát akkor is, ha nem vettem meg a játékot?

(#261) toxicjew válasza Jakesz (#260) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen. Ha a simat veszed akkor 10 óra, ha a pro verziót akkor korlátlanul. De a pro csak PCn van.

[ Szerkesztve ]

(#262) Zimmi91 válasza toxicjew (#261) üzenetére


Zimmi91
addikt

Akkor szept 21en egy jó Prot elofizetek aztán hátha első napokban megint nyitok egy Bappet 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#263) Nandinagy válasza Zimmi91 (#262) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ne haragudj de a Bappe nyitást már lestoppoltam magamnak. Válassz mást ;] ;]

(#264) toxicjew válasza Zimmi91 (#262) üzenetére


toxicjew
addikt

Annyi :K Tavaly október 3-án jött nekem Neymar.

(#265) |AP| válasza Zimmi91 (#262) üzenetére


|AP|
veterán

nem úgy van, hogy a játék FUT része csak 27-étől élesedik?

(#266) Zimmi91 válasza |AP| (#265) üzenetére


Zimmi91
addikt

PC-n szept22től megy a játék ami a csövön kifér :D a Fifa 21et is 4-5nappal előbb toltuk mint a konzolosok

#263Nandinagy

oké CR is jó lesz vagy Neymar ;] vagy mindkettő :D

#264toxicjew

nekem okt 5-én Bappe és KDB :P

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#267) toxicjew válasza Zimmi91 (#266) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem véletlenül PC masterrace :)) ;]

(#268) |AP| válasza Zimmi91 (#266) üzenetére


|AP|
veterán

jahogyúgy... akkor várjuk a beszámolókat a Neymar nyitásokról :)

(#269) 0xY


0xY
tag

Sziasztok!
Csak félig-meddig ide tartozó, de hátha valaki :)
Fifa 21 (hamarosan 22) játékosokat keresünk, baráti társaságban szoktunk négyen (2vs2, rotálva) játszani pár órát kb 2 hetente. Online Division 5-6 szinten vagyunk, ha valaki úgy érzi, hogy szívesen játszana velünk, vagy keres meglévő társaságba két embert, akkor írjon bátran :)
köszi!

(#270) bubuska10 válasza Zimmi91 (#266) üzenetére


bubuska10
senior tag

Oszt bótba rögtön lehet venni 22-én? :D Azért kérdem, mert egy pláza mellett lakok 5 percnyire kb. Nekem lehet egyszerűbb lenne bemenni és megvenni, mint hogy várjak rá napokon keresztül h kihozzák.

(#271) Woodslave válasza bubuska10 (#270) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem. Nyilván ha 22 ea play. 27-én tudod megvenni sztem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#272) eM'82 válasza |AP| (#252) üzenetére


eM'82
addikt

A 10 óra lehetőséget igen, de a webapp-ot vsz nem fogod.
Ahhoz a klubodat augusztus közepe előtt kell létrehozd (van vmi bu*i szabály EAnél) Tavaly jártam így. Akkor elborult az agyam és vettem meg az Ultimate-et azonnal. Legalább ott ne legyen hátrányom alapon.

(#273) |AP| válasza eM'82 (#272) üzenetére


|AP|
veterán

hát.. ha a fentiek igazak, akkor konzolon amúgy sem lesz FUT 27-e előtt. Utána meg muszáj hogy megkapjam, mert már rég előrendeltem az Ultimate-et, ahhoz jár a -4nap.

(#274) eM'82 válasza |AP| (#273) üzenetére


eM'82
addikt

Web app nem lesz.
-4 nap, meg trial 10 óra mindenkinek jár, ha Ultimate-et rendeltél elő, utóbbi pedig az ea play havidíj melllé jár.

(#275) Zimmi91 válasza toxicjew (#267) üzenetére


Zimmi91
addikt

ezzel a Proval kapunk 4600pontot vagy az hogy működik?! Ugye tavaly is minden packet kaptunk hozzá, meg a legfullossabbat kaptuk meg

" Just remember Manchester is RED! "

(#276) bubuska10 válasza Woodslave (#271) üzenetére


bubuska10
senior tag

Oksa, nem vágom ezeket az ea play dolgokat, annyira nem vagyok nagy gamer. :D Akkor jövő hétvégén még nem lesz fifa, lényegében ennyit akartam tudni.

(#277) toxicjew válasza Zimmi91 (#275) üzenetére


toxicjew
addikt

Elméletben kellene kapnotok, mivel a Pro előfizetés minden játékból a legmagasabb verziót oldja fel :) Tavaly is 2 hónapig proztam, megjött minden pack, majd black fridaykor megvettem 30ért a standard verziót.

[ Szerkesztve ]

(#278) eM'82 válasza toxicjew (#277) üzenetére


eM'82
addikt

kár, hogy konzolra nincs ilyen opció. Én a 10 óra trialt lenyomom, aztán BF-kor fél áron megveszem az Ultimate csomagot (feltéve, ha van még hozzá pont... bár gyanítom, hogy nem lesz).
Lehet pont trial előtt érkezik meg a PS5-öm is, így azon tudnak majd szivatni a jobb játékosok :D

(#279) Mrguba válasza eM'82 (#278) üzenetére


Mrguba
őstag

Kerdes elorendeltem 1 honapja kb...mikor vonja le a lovet?
Xbox

(#280) Stylerr válasza Mrguba (#279) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem tegnap vonta le.

(#281) Mrguba válasza Stylerr (#280) üzenetére


Mrguba
őstag

De mikor rendelted elo?
3 napja jott egy uzenet a boxban hogy megprobaljak levonni.
Penz van rajta de nem latom levnta e?
Boxban honnan latom a 22-on belul vagy a storeban h teljesult e?
MErt a jatekra azt irja ez mar megvan

(#282) eM'82 válasza Mrguba (#281) üzenetére


eM'82
addikt

Várj még 1-2 napot, aztán max a bankod hívd fel hogy van-e gond?

(#283) toxicjew válasza eM'82 (#278) üzenetére


toxicjew
addikt

Én se értem miért nincs konzolon mikor ott játszik a jatekosbazis olyan 70-80%a :U Bár akkor nem tudnak eladni 30 ezerért a játékot :D Kabaré hogy milyen drága lett.

(#284) Geradossz válasza toxicjew (#283) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Semmivel sem drágább, mint az elmúlt 5 évben, a drágulás a FT gyengülésébnek köszönhető, nem az EA emelt árat, euróban már nagyon régóta ugyan annyi.

(#285) toxicjew válasza Geradossz (#284) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja hogy ti mindig ennyiért vettétek meg? Azt hittem ennél olcsóbb volt és idén emeltek árat mert szó volt, hogy a next gen játékok többe fognak kerülni.

(#286) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mielőtt bárki eret vágna magán a játék ára miatt (igen, tudom drága a játék ) Xbox-ra brazilból EA play-jel 17 a sima , 25 az ultimate verzió .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#287) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szerintetek a 22-i ea play hozzáférésnél már lesz squad battles? Mármint a 27-i hétfői napon lesz reward vajon? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#288) Bohus84


Bohus84
tag

Sziasztok!

Nem nagyon követtem eddig a fehleményeket, azt szeretném tudni, hogy pc-n nagyon le lesz butítva a játék? Van itt olyan aki stadian fogja tolni? Érdemes arra előfizetni?

(#289) Woodslave válasza Bohus84 (#288) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem kapja meg a next gen dolgokat. Valszeg ugyanolyan lesz mint a 21 legalábbis gameplayt tekintve. Hogy a next gen milyen lesz ténylegesen azt meg a fene tudja

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#290) toxicjew válasza Woodslave (#289) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem lesz benne hyperlofasz meg tactical defending, de asszem ezen kívül gameplayt befolyásoló dolgok már nem maradnak ki. Ja meg nem lesz szipiszupi celebration :D Szóval igen butitott lesz, de nem igaz, hogy ugyanaz lesz, mint a 21. Majd 3 patch után, de azok rantjak magukkal a next gent is :DDD Ettől még persze ha bárkinek van lehetősége ne PCn játsszon ez egyértelmű. Stadian meg végképp ne mert sztem a kutya nem tolja majd azon.

(#291) Bohus84 válasza Woodslave (#289) üzenetére


Bohus84
tag

Magyarul PC-n csak stadián érdemes. Akkor az lesz. Hátha a nextgen hoz valami újat.
Konzolt feleslegesnek tartom, sok időm nincs játszani, warzone az egyetlen a gépen, az pedig jó pcn. Csak a fifa miatt, ami tavaly kb 4 hónapig volt fenn, nem vennék konzolt.

toxicjew: értem, de akkor pont ami új az megint nem lenne.

[ Szerkesztve ]

(#292) mcwolf79 válasza Bohus84 (#291) üzenetére


mcwolf79
veterán

Online is akarod tolni ? Mert ha igen, elég öntökönlövés egy amúgy is szerver hektikus játék esetén még a Stadia-val megcifrázni.
80000-ért veszel egy XSS-t , és problem solved .
Igen, legnehezebb szinten elég mocsok mód játszik a gép . Amíg nekem a passzok fele rossz irányba megy , addig a gép gyakorlatilag hibátlanul játszik .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#293) Bohus84 válasza mcwolf79 (#292) üzenetére


Bohus84
tag

Csakis, gép ellen nekem hányinger volt minden egyes meccs amit le kellett játszani valami miatt.

(#294) toxicjew válasza Bohus84 (#291) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen de tudomásom szerint ez eddig minden generáció váltásnal így volt. Nincs mit tenni, meg kell várni amíg ez a dögvész cég hajlandó lesz next genre emelni a PC-s verziót is. Talán a 23 már az lehet, de a 24 sztem már biztosan. Azt is megérte hogy nem akarsz emiatt konzolt venni, de akkor nem marad más mint az origin/steam.

(#295) Mrguba


Mrguba
őstag

Kovezzetek meg...de elfelejtettem
ULTIMATET rendeltem :D
Ahoz mit is kapok majd? :D

(#296) Woodslave válasza toxicjew (#290) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy értem hogy kb mint a 21 olyasmi mint a 20volt. Nyilván lesz mindig vmi különbség. De valszeg a next gent se vesszük észre a sok faxsagtol :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#297) Bohus84 válasza toxicjew (#294) üzenetére


Bohus84
tag

Akkor lehet ea play pro marad, úgyis megunom pár hónap múlva, adfig fizetem és jár hozzá az ultimate edition.
Na majd alszok rá mi legyen.

(#298) Woodslave válasza Mrguba (#295) üzenetére


Woodslave
nagyúr

4600 fifa pont, hero kártya decemberben, otw pack, korai hozzáférés. Ami rémlik

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#299) Mrguba válasza Woodslave (#298) üzenetére


Mrguba
őstag

Mit jlent h korai?

(#300) Woodslave válasza Mrguba (#299) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szept 27

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.