Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#801) Woodslave válasza gjoe (#796) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt hol kell állítani?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#802) Nandinagy válasza Woodslave (#801) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sehol. Psen nincsen régióváltás csak boxon :D

(#803) gjoe válasza gorje (#800) üzenetére


gjoe
őstag

igen. ugy csak 28k.

(#804) #04441088 válasza gjoe (#803) üzenetére


#04441088
törölt tag

8at nem ér ez a foskupac, bár én is elorendeltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#805) Woodslave válasza Nandinagy (#802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor marad a metro :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#806) Mrguba válasza Woodslave (#805) üzenetére


Mrguba
őstag

en ARAGAMI 2 ot nyomom addig :D

(#807) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hero lapok közül remélem, hogy lesz elérhető áron. Egy Cahillre azért befizetnék! :D

(#808) Mrguba válasza Kristof_94 (#807) üzenetére


Mrguba
őstag

En SOLKSJAER vagy ROBBIE KEANE :D

(#809) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Maradt 3 órám ps4-re de nem engedi mert hogy már next genen van az acc. Érdekes eddig nem volt baj

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#810) adise válasza |AP| (#799) üzenetére


adise
őstag

Mi koze van a webappnak a sbckhez?? 22ben kivették a jatekbol oket? ( meg nem volt idom kiprobalni)

(#811) Nandinagy válasza adise (#810) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mivel csak 10 óra volt hivatalosan szerdától-holnapig a trial időd ezért az emberek nem szivesen vesztegetik az időt sbc-re benne mikor webappban úgyis megtudod csinálni, hogy nem megy le a 10 órából :D Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#812) |AP| válasza Nandinagy (#811) üzenetére


|AP|
veterán

Úgy-úgy :)

Woodi: nekem is volt ilyen tegnap. Aztán kicsit később már engedett belépni PS4-es verzióba is.
Amúgy ez a teljes játék alatt így lesz vajon? Lehet nyomni hol a PS4-es, hol a PS5-ös verziót is vajon? Vagy később már csak egyet fog engedni?
Néha úgy érzem jobb a prev gen verzió :)
És más is van így vele...

(#813) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Imádom mikor Div9-ben is már ilyen gyökér majom P2W retkekkel rak össze , akik full top bundásligas csapattal vannak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#814) eM'82 válasza Nandinagy (#811) üzenetére


eM'82
addikt

na, ezt jó tudni. akkor én még ma játszhatok vele, aztán sanyi.

Pár SBC még hátra van. 1 Puzzle Masterhez ki kell lépkednem, de máshoz volt loyalty. MM-t is ki fogom végül rakni.

Játszom pár rivals meccset a szedett-vetett csapatommal. Nem fogok senkire sokat költeni, mert fölösleges, mire BFriday-kor visszatérek, addigra ezek a lapok jóval kevesebett fognak érni (pl.: Carrasco, Klostermann, stb).

B*ki Sajtos Stangli-t szerettem volna csapatnévnek, erre kiírta, hogy offenzív... :DDD
ja, és az Angry Beavers is offenzív. Fura egy világot élünk, miközben én csak az egyik kedvenc rajzfilmemet adtam meg.

(#815) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Hogy költitek el holnap a 4600 pontot? Csomag, vagy draft? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#816) Nandinagy válasza eM'82 (#814) üzenetére


Nandinagy
addikt

A 10 órát bármikor lenyomhatod. Azt a részt arra írtam, hogy akik itt izgulnak emiatt azok valószínűleg előrendelték így holnaptól nyomhatják a játékot :D

(#817) gjoe válasza LendvaiFeri1 (#815) üzenetére


gjoe
őstag

Még nem tudom. De valószínű majd csak valami promó időszakban használom fel. Bár nekem most kész a gold csapat.

(#818) Stylerr válasza gjoe (#796) üzenetére


Stylerr
addikt

Elvileg akkor kellene, mikor éjféltől élesedik. Régióváltás miatt mondjuk neked most élesedett.

(#819) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-n nekem random kifagy a játék. Eddig meccs közben szerencsére nem történt meg, de az előbb a meccs után mikor kiléptem a rivals menübe, illetve 1x a karrier mód menüben is. :F
Rákerestem a neten és többen panaszkodnak erre, hogy meccs után néha kifagy.

(#820) gjoe válasza Stylerr (#818) üzenetére


gjoe
őstag

Igen működött, de fifa pont nem jött.
Már visszavettem magyarra, mára elég is volt.

(#821) Woodslave válasza |AP| (#812) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Első percben tökéletesen leirja hogy érzem magam játék közben. És ez nem a szerver miatt mert sb ugyanaz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#822) K.J


K.J
senior tag

Beszarok, h mennyire akad ez a játék. Nem értem. Ilyen sokan nyomják, vagy annyira next-gen, h a XOX már nem bír vele?
Menü is egy fos, késik.

(#823) Mrguba


Mrguba
őstag

Ejfeltol.jatszhato mar?

(#824) K.J válasza Mrguba (#823) üzenetére


K.J
senior tag

Anyone who pre-orders the Ultimate Edition of FIFA 22 will avail of four days early access, meaning the game will be playable from September 27.

Minden bizonnyal igen.
Nagyon be vagy zsongva :)

(#825) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Elnézést tudatlanságom miatt, de most ha én ebben a FUT applikációban vagy mi a tökömben akarom a csapatom basztatni akkor azt hogyan ha Xboxos vagyok?
Nem ez kell akkor ugye, mert ide csak EA accot enged belépni.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#826) Szjoci27


Szjoci27
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Kb fél órája vettem meg xbox store-ban a pe-order játékot. A fizetés után valami hibát írt ki és hogy próbáljam újra. Viszont a pénzt levette, az e-mailt megkaptam a vásárlásról, a Microsoft accountomban is ott van a vásárlás, de telepíteni nem tudom.
Az e-mailben azt írja, hogy elérhetőek a vásárlásaim, kivétel a pe-order.

Hogyan tudom majd telepíteni? Ez így normális?

Köszönöm előre is a segítséget és bocsi, ha hülyeséget kerdezek! :)

(#827) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Nyomtam ma pár rivals meccset egy végre egész használható csapattal. 6-ból 4 win, 1 bukó és 1 döntetlen.
A csapat 433ban: Rui Patricio-Dumfries, Skriniar, Chiellini, Paulo Otávio-Renato Sanches, Soler, Zakaria-Gelson Martins, Inaki Williams, Ruben Vargas.
Nem nagy nevek, de elég jól karcolgatnak. A csapatból Rui Patricoért, Solerért és Gelson Martinsért adtam Xboxon összesen 3k zsetont.
Chemi nem fullos, de a nyitásokból minimál zsetonnal ezt bírtam összeerőltetni.
Holnap jöhet a 4600 fifapont, amióta játszom először. ;]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#828) Mrguba válasza K.J (#824) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja csak erdekelt....hajnal 2 kor kelek szoval nem maradok fent ezert :DCsak erdekelt ha hazaerek tudok e jatszani ?
MErt pakkokat se akarok webappon nyitni.
Sose jott be meg az se nekem ha ott nyitottam

(#829) K.J válasza Ngtx (#825) üzenetére


K.J
senior tag

Nem akarok hülyeséget írni, mert már régen csináltam, de azt hiszem össze kell kapcsolni az ea fiókodat a konzollal.
És itt kell "a csapatodat basztatni". :)

[link]

Szóval nézd meg ezt a linket.

(#830) Genji


Genji
őstag

Sziasztok! 1 év kihagyás után, idén nem birtam Fifa nélkül. Eddig pozitiv az élmény játékmenet tekintetében. Védekezni ugyan nem tudok még, meg pár csel elsőre nem megy (dragback), de tetszik, hogy picit lassult a játék.
Kérdés: Webapp-ban a trade le van tiltva azzal a dumával, hogy "due to breaking our rules", és, hogy az emailemre küldtek valamit, de lóturó nem jött. Nem tudjátok ez miért lehet és hogy lehet feloldani? :R
Ja du 1 óta tolom (átállitottam az időzonát GMT +13-ra mintha Samoa-n lennek és siman el tudtam inditani a jatekot. Lehet ezért voltam rosszfiú? :U

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#831) Nandinagy válasza Szjoci27 (#826) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez egy remek kérdés egyébként :D Attól függ melyik kiadást vetted meg.
Ha a standardot akkor normális mert az csak október 1.-jén jön tehát 2 nappal előtte töltheted elő. Ha az Ultimate kiadást akkor nem normális mert az holnap jön tehát engednie kéne :D

#830Genji
Hát ez így elsőre transfer market bannak néz ki, de szerintem azt az új rész alapján feloldanák ha lenne is. Tudtál eladni/venni trial alatt konzolon? :D Ha igen akkor nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#832) Genji válasza Nandinagy (#831) üzenetére


Genji
őstag

Trial alatt nem ment a webapp, aztan miutan lejart a trial mar elindult. :F

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#833) Szjoci27 válasza Nandinagy (#831) üzenetére


Szjoci27
tag

Az ultimate-et vettem, szóval nem normális :DD Jeleztem a problémát a Microsoft accountommal, remélem minél előbb válaszolnak.

(#834) K.J


K.J
senior tag

Most nézem, h kerekítették a quicksell árakat. Vagy mifene..

[ Szerkesztve ]

(#835) Szjoci27


Szjoci27
tag

Közben már megjelent a store-ban az install lehetőség, úgyhogy elvileg jó lesz :)

(#836) #04441088


#04441088
törölt tag

Ki mire tolja el a 4600 pontot? Jobb várni valami promóra, nem?
Trial alatt osszedobtam egy fos csapatot GJesus, Kepa a legjobb játékosok és van 35k pénz. :DDD

(#837) Stylerr válasza athlete (#790) üzenetére


Stylerr
addikt

Nem lesz ebből Ban?

(#838) Nandinagy válasza Stylerr (#837) üzenetére


Nandinagy
addikt

Dehogy. Boxon simán lehet régiótváltani. Mikor anno volt én folyamat váltogattam főleg mert a 2016os Doom pl. 2k huf volt oroszban míg nálunk 10-12. :D De "jártam" Braziliában,Törökben,Szingapúrban is. :D PS-en sajnos nincs lehetőség régióváltásra.

Ugye ezt úgy kell elképzelni a boxnál mintha utaznál és elvinnéd magaddal az xboxot aztán ott használnád. Gondolom a microt nem érdekli egyenlőre a dolog.

(#839) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na nekem ez jött össze 10 óra után. Ebből Mane és Davies untrade... Még mindig nem tudom megvegyem-e a játékot. Ma egyet játszottam, akkor még Bruno nélkül. Minden is kimaradt. Két kapufa néhány ziccerből nulla gól. Persze a másik oldalon is volt néhány ziccer. 0:0 lett a vége. Ha ebben a részben meg a világot is kivédő kapusokkal fogja befolyásolni a játékot akkor nem tudom van e értelme idegeskedni. Amúgy ez a csapat kb meddig lesz használható?

(#840) Kristof_94 válasza #04441088 (#836) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Pénteken elvileg jönni fog az OTW promo, plusz a FUT Hero lapok is bekerülnek, de nincs türelmem várni! :D

Amúgy csak én vagyok rivalsban lemaradva? Eddig azt hiszem 7 meccset nyomtam le, div 8-ban vagyok jelenleg. Van erről egy leírás, hogy miként történik a feljebb/lejjebb jutás? Van meccskorlát is?

(#841) Genji válasza bodnar123 (#839) üzenetére


Genji
őstag

Az nem kicsit erős csapat. 1 milla ránézésre. Hogyan sikerült ezt összehozni 10 óra alatt? Milyen pakkokból? :D

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#842) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Nyitottam egy Son-t, és elég sok PL játékost dobtak a packok, igy sok év LaLiga után ugy érzem érdemesebb PL menni idén.
Kiket ajánlotok olcso metékat? Nagyjábol 20K a keret, 4-5 járékost vennék. Minden posztot meghallgatok, jelenleg 433 ingame a felállás.

Köszi!

(#843) bodnar123 válasza Genji (#841) üzenetére


bodnar123
senior tag

Kiraktam az advanced sbcket... Ami igazán mák hogy Plen belül dobált. Először Mane untrade talán a 100 finessért. . Aztán davies. És utána raktam ki az sbcket. Adott varanet Lukakut. Na meg kétszer gomezt meg egyszer mendyt. Őket eladtam. Valahogy így jött össze.

(#844) Genji válasza blizzrd (#842) üzenetére


Genji
őstag

Son szerintem top meta játékos nem sok jobb gold lap van, grat! Olcsó de használható lapok: ST Richarlison, RW Bailey deadeye. Középen CM/CDM Sissoko, Fred, kötelező harmadik meg legszükebb kerettel Rodrigo, Mount esetleg Chamberlain. Hátul Telles, Aké, Sanchez, Semedo. Kapu Mendy. Mindenki 2K körül, kivéve Bailey, Sissoko, Fred, de azokra a pozikra ő alájuk szerintem nem érdemes menni kisebb budzsénél sem. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#845) bubuska10


bubuska10
senior tag

Csak jövőhéten veszem meg ezt az ópiumot. A jelenlegi Rivalsban tulajdonképpen nem is lehet divíziót bukni? Vagy hetente / seasonönként mindenkinek a 10.ről kell kezdeni? Lehet rábízom majd hétközben az unokaöcsémre a piszkos munkát :DDD tuti nem tudok majd sokat játszani, ő meg biztos örülne.

(#846) eM'82


eM'82
addikt

no, az utolsó értelmes League&Nations Hybrid és a MM SBC-ből sem jött top játékos így tartom, hogy BF-kor (vagy amikor fél áron kapható ez a csoda) csatlakozom, most pedig leteszem. (talán még 1 óra maradt)

Amúgy ami tetszik, hogy az átíveléseknek van értelme. Célt talál.
Védekezést meg kellett volna tanulni, de majd később.
Kapusokkal érdemes rárontani a csatárokra, Gulácsi brutál miket fogott így meg.
Rivals-ban 3 meccs 3 győzelem. Lehetett volna másképp is az egyik meccsen. Kár, hogy feljutásért nem ad coint, mint tavaly :/

Nektek sok szép nyitást, de ne feledjétek, hogy nem érdemeitek szerint kaptok lapokat :N :DDD

(#847) bubuska10


bubuska10
senior tag

A másik: néztem 20 másodpercet ordítós Castroból. Már most van 4 iconja (Ronaldo, Cafu, Beckham, Rooney), és mind a 10 mezőnyjátékosán!!! hunter van. Kérdem én, minek kell shooting boost a középhátvédekre?

(#848) EA's hit


EA's hit
őstag

Kihúztam az 500 gólt és gólpasszt, az egyik 100k-s pack dobott egy base Yashint :D Oké hogy kapus, de azért az 5. napon ikont nyitni brutál érzés volt, meg így kb. februárig nem nagyon kell agyalnom a kapus-kérdésen :D

(#849) Bence910905


Bence910905
tag

A 4600 fifa pontot mikor kène megkapni? Mert beléptem most az elorendelt ulti változatba és nem látom sehol :U

(#850) b.daniel válasza Bence910905 (#849) üzenetére


b.daniel
senior tag

Nekem már bent van

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.