Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) v-man válasza akooos (#750) üzenetére


v-man
őstag

Amit még fontos megjegyezni, rendesen lépjetek ki a játékból, mert háttérben is fogyhat a tíz órából, ha csak simán kinyomod a konzolt játék közben! Érdemes előbb rendesen kilépni a játékból, akkor nem érhet meglepetés.

Közben látom cdkeysen midweek sales van, benne a fifa 20 is!
53 font... eddig 48 volt akció nélkül, szuper :D

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#752) MdewC válasza freddyadu (#748) üzenetére


MdewC
nagyúr

Már csak egy pisztoly hiányzik. :D

Dehogy lettél, bárki rá tud keresni ha akar. Csak nem érdemes.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#753) freddyadu válasza MdewC (#752) üzenetére


freddyadu
senior tag

Na ez a lényeg, gondoltam rá, hogy kipróbáljam, mert nem tudtam, hogy ilyen veszélyei vannak.

Más. Jó lenne összehozni majd valami kereskedési stratégiát.
Nyilván az IF-ek idén is jók lesznek, de hogy azon kívül mi?
Fitness tavaly adta, idén nem tudom...

(#754) A guru válasza freddyadu (#753) üzenetére


A guru
addikt

Tavaly meg azelőtt a kutyát nem bannolták aki használta a glitchet. Más játékoknál is működik jelenleg, nem hallottam hogy bármilyen módon fellépnének ellene.

(#755) MdewC válasza A guru (#754) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ettől függetlenül senkit nem bíztatok erre. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#756) K.J válasza MdewC (#747) üzenetére


K.J
senior tag

Vártunk egy évet, két napot kibírunk :)

(#757) sz_abika válasza akooos (#750) üzenetére


sz_abika
addikt

Ezt be kellene dobni Stickybe felülre, mert sok kérdés lesz még a kövi 48 órában..

PSN: xszabikax

(#758) MdewC válasza sz_abika (#757) üzenetére


MdewC
nagyúr

Valamiért nem tudtam mobilról betenni.

Ha van kérdés, válaszoljatok átmenetileg plz. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#759) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Tudtok Nekem tanácsot adni Fifa 20 Taktikus szereléshez? Sosem voltam nagy fifás, ez a gyenge pontom, pedig a legfontosabb tényező online.

L2 Jocking, O szerelés, de masodik defendert hogyan kell például ráküldeni? Folyamatosan csak nézik, ahogy vezeti a labdát az ellenfél, manuális szerelésen túl, a 2nd defender sem tud szószerint letámadni?

(#760) akooos


akooos
veterán

Season objective reward leak:


Olyan mintha a Fut swapot váltaná.

(#761) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Ha orosz nyelvű sms-t kapok a telefonomra a belépési kóddal, az azt jelenti, hogy a jelszavamat sikerült feltörni és már csak ez a kód hiányzik a belépéshez vagy valami más is lehet?

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#762) Kristof_94 válasza akooos (#760) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Elég nehéznek tűnik, meg hosszadalmas. Mennyi lesz egy ilyen szezon? 60 nap?

(#763) Expendable válasza Sickboy25 (#761) üzenetére


Expendable
aktív tag

Több mint valószínű.

(#764) dtrms válasza akooos (#760) üzenetére


dtrms
aktív tag

+Kristof_94

Szerintem 60 nap ja. Vagy talán kevesebb, de így a 2 hónap lehet belőve. Ami szerintem elég király. Illetve a swap sbc havi volt, szerintem simán maradhat az is, de ha váltja se baj, mert az egy agymenés volt :D
Itt viszont ha megnézed 6 oldalnyi cucc van, amiben azért lehetnek útközben is finomságok.
Meg feltehetőleg ahogy nőnek a season-ok úgy lehet egyre jobb a végső lap. Mert a 85-ös lap az első 2 hónap után még elfogadhatónak tűnik, de januárban egy 85-ös reward már nem az igazi...

Szerk.:
És még az is simán lehet, hogy oldalanként van egy player reward, ami elég durva lenne. EA-től ki se nézem, szóval ez csak álom :D

[ Szerkesztve ]

(#765) Edgar2621 válasza Sickboy25 (#761) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azonnal fordulj az EA és a mail szolgáltatód ügyfélszolgálatához, írd le nekik hogy mi történt és kérd hogy tegyenek meg mindent az adataid és a fiókjaid védelme érdekében.

XO: Gollami26

(#766) akooos válasza Kristof_94 (#762) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem az első lesz október végéig, aztán beáll 30 napra. Ha nem adnak idióta feladatokat, akkor nem lesz véhes, casual játékkal elérhető lehet 1 hónap alatt a 30-as szint.

(#767) #16514048


#16514048
törölt tag

(#768) Sickboy25 válasza Edgar2621 (#765) üzenetére


Sickboy25
addikt

Komolyan? Eddig nem tettem meg, pedig párszor kaptam már ilyet...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#769) akooos válasza #16514048 (#767) üzenetére


akooos
veterán

Plusz fontos infó (A linkelt oldalról)

Nem lesz egyetlen SBC-be sem KÖTELEZŐ icon elvárás, ahogy tavaly volt.

There will be no Individual or Player Pick ICON SBCs released in FUT 20.We will be replacing Individual ICON SBCs with a brand new ICON Swaps program detailed below.
ICON Swaps in FUT 20
Alongside being able to purchase ICONs on the Transfer Market or finding them in Packs, in FUT 20 we are introducing ICON Swaps, a new way to allow players to unlock select ICONs in exchange for Player Tokens which can be earned by completing objectives you exchange. Simply put:

Complete Player Token Objectives.Receive Player Tokens.Redeem for ICON Rewards available in a Swaps release.

There will be 3 ICON Swaps released throughout the year.Each ICON Swaps release will contain at least 20 individual ICONs (Untradeable).Player Tokens can also be redeemed for select Guaranteed ICON Packs during each Swaps release.Each ICON Swaps release will contain a range of ICON versions.If an ICON has already been released in an ICON Swaps Release, it will not have any other versions released in a Future ICON Swaps Release.ICON Swaps objectives will reflect the rewards on offer.
Each ICON Swaps release will have a unique set of Player Tokens tied to it.Each Individual ICON in an ICON Swaps will require a certain number of Player Tokens in order to redeem.Each Player Token can only be redeemed in that specific ICON Swaps release and does not roll over to the next ICON Swaps release.The Player Tokens will be released over the duration of each ICON Swaps release.Similar to FUT Swap Deals, you will need to choose which ICONs you want to unlock based on how many Player Tokens you have earned.
ICON Swaps 1 will be released October 11th, 2019 and will run to December. ICON Swaps 1 also allows you to earn select Prime ICON players before they go into packs. It will feature the following ICONs with their specific version detailed in the image below:

Roviden: nem lesz ikon sbc kiadva, mint az elmúlt 2 évben. Sem egyéni, sem pick. Helyette van icon swap ami gondolom a fut swapot váltja. Október 11 és december között lehet szerezni tokeneket amivel ki lehet váltani egy ikon packet, a képen látható úriemberek közül eshet valaki. Csak a képen látható verzió, nem bármelyik. Viszont lesz majd olyan sbc ami ad baby, mid vagy prime ikont, ahogy a 19-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#770) Kristof_94 válasza akooos (#769) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én úgy értelmeztem, hogy az ikon csomag válaszható, de külön egy kiválasztott ikonra is beválthatók a "zsetonok".
Kíváncsi vagyok erre, egyelőre így leírva is ködösek ezek az új szezon küldetések meg ikonok, ezt látnom kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#771) akooos válasza Kristof_94 (#770) üzenetére


akooos
veterán

Igazad van, sajnos már nem szerkeszthető a hsz. :R

Kérnem a topikgazdak egyiket, hogy törölje azt a részt a kommentemből. :R

[ Szerkesztve ]

(#772) dtrms válasza akooos (#769) üzenetére


dtrms
aktív tag

Nem eshet, hanem választhatsz. Mindegyiknek más elvárása lesz. Pont úgy mint a tavalyi swap players. Legalábbis én így értelmezem.

elkéstem :D

+Más: első swaphoz:
Fél Manchestert beleteszik az elsőbe... így nehéz lesz választani.
Habár ha nézem, hogy ki az aki ér is valamit a játékban, akkor fixen Rio lesz.

[ Szerkesztve ]

(#773) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az ikon sbc-k hiánya érdekes lesz, de így legalább izgalmasabb lesz, illetve mindenki egyenlőbb esélyekkel indul.

(#772) dtrms: Soha nem voltam Drogba/Chelsea rajongó, de az a kártya jól néz ki, viszont tuti ő lesz a legnehezebben elérhető ebből a csapatból. Sanchez is baromi jó, de 58-as composure, elmennek a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#774) MdewC válasza akooos (#771) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csak törölni tudunk kommentet.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#775) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Srácok!
Tavaly amikor a webappon szerettem volna tradelni, először be kellett lépnem konzolon. Ez az összes fifanal így volt eddig is? Mert ez esetben muszáj megvennem a játékot is és csak azután tudok kereskedni companionnal.

(#776) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

M4-en is a FIFA megy... :))

[ Szerkesztve ]

(#777) sz_abika válasza s0p0q0r (#775) üzenetére


sz_abika
addikt

Ea Access 10h trialt javaslom neked is ha esetleg rab*szol. Én is ezt fogom csinálni.

Addig is, Forza Napoli estére!

PSN: xszabikax

(#778) Digestive válasza sz_abika (#777) üzenetére


Digestive
addikt

Több gólos Pool győzelem lesz az. 🤪

(#779) akooos válasza Digestive (#778) üzenetére


akooos
veterán

3,5 over legyen, mindegy ki nyer :DDD

(#780) MdewC válasza akooos (#769) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezzel vége a fasza kis ikon sbc-zéseknek. Ennyi.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#781) Digestive válasza akooos (#779) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem hendi Pool kell. 😁

(#782) Kristof_94 válasza MdewC (#780) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó lesz ez így, majd kompenzálni fogják valamivel, lehet több kontent lesz.
Viszont arra kíváncsi vagyok, hogy pl. Drogba, aki a legjobb az első csapatból, mennyi swap zsetontért lesz kíváltható. Mert ha pl. decemberig kapunk 30 ilyen tokent és ő legalább 28 lesz, az rengeteg... Meg váltsd ki decemberben, amikor már jön a Prime is. Gyakorlatilag ezzel megint arra késztetnek, hogy nyomjad minden nap, mint az állat... Nyilván egy Schmeichel pár zsetontért kíváltható lesz, de ugyan kinek kellene. És akkor a moment még szóba sem került, szinte elérhetetlen lesz. :F

[ Szerkesztve ]

(#783) Readonly2


Readonly2
tag

Nekem az a bajom, hogy az első körben konkrétan nulla darab használható icon van. Talán Rui , Kean aki elmegy estleg Drogba de elől inkább vágyom Eusebio/Cruyff/Pele hármasból bármilyen verzióra ...Védelemben sincs használható ... legalább baby Blancot bedobtak volna...

[ Szerkesztve ]

(#784) MdewC válasza Kristof_94 (#782) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, nem lesz jó.

Veheted piacról, vagy nyithatod a random pakkot, vagy mehetsz a fos swap 20-as adagra, de előtte tolj le 100 arabbal 200 gamet. Nesze neked több content. Az miért jó content, ha random hugy playerekkel kell szedett vedett friendlyket tolni, vagy szenvedni a rivben, hogy lőjj x gólt x meccsen?

Vagy nyisd a pénztárcát.

Lehet bennem van a hiba, de ebbe én semmi jót nem látok. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#785) getdizzy válasza akooos (#750) üzenetére


getdizzy
aktív tag

köszi!
nem emlekszem mar pontosan, tavaly mar lehetett 18.an hajnal egykor nyomni a companion appot vagy csak 19en?

(#786) toxicjew válasza MdewC (#784) üzenetére


toxicjew
addikt

Az a helyzet, hogy én sem. Így látatlanban ez nagy öngólnak tűnik..

(#787) MdewC válasza toxicjew (#786) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az ea-nek nem, sőt.

A playereknek lesz az ha így lesz.

Például idén:

Ikon sbc -> Vieira 1,5 millió
Piacról -> 3 millió

És a 20-ban csak decembertől lesznek primeok nyithatók.

Sztem annyira drágák lesznek az ikonok, hogy lehet az ea versenyeken is hiány cikkek lesznek. :D

Hátra lehet dőlni és el kell engedni. Ezt is.

Na ha meg még jön a delay tenger amikor kijönn 1-1 ikon swap küldi. :)

Legalább a wl game play legyen jó akkor.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#788) sz_abika


sz_abika
addikt

Kristof, Rodrigo golt lőtt. Mehetnek a piacra az OTWk!

PSN: xszabikax

(#789) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Szerintetek mi érné meg, kb 3000 fifapontom van 19-ben, ezt ha àtviszem rögtön, akkor sima gold pakkokat vegyek vagy várjak meg valami első promot ( gondolom OTW miatt lesz vmi)?

PSN: OldSlowhand74

(#790) Szigma70 válasza MdewC (#787) üzenetére


Szigma70
addikt

Én komolyan gondolkodom, hogy át se veszem a rendelésem.
A demó alapján nem kellene ítélkezni, de ez annyira árkádnak, műanyagnak, mesterkéltnek jön le nekem, hogy egyszerüen nem tetszik. Mindíg van egy plusz mozdulat, egy beleszkriptelt valami, a lövéseknek semmi súlyuk, egyszerűen nem érzed, hogy hűűűű bakker, mekkorát rúgtam.A passzok esetlegesek. Vagy az erejük, vagy az irányuk random.
A mozdulatok, a csapatmozgás, a térérzet sokkal jobb lett, ez tök jó, jó a szemnek, csak a játéknak nem tett jót.
Megint tettek azért, hogy az "élethűséggel" el lehessen adni a játékot, ami elfelejt lassan játék lenni, mert átmegy szép sunnyogva egy QTE mozivá, amibe néha belenyomhatsz egy-egy gombot.. Érdekes átmenet ez az E sport felé.

Ez a Barca örűlhet, hogy nem kap nagy zakót.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#791) MdewC válasza sz_abika (#788) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt berakom a topik összefoglalóba 😂😂😂

:D :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#792) Digestive válasza sz_abika (#788) üzenetére


Digestive
addikt

Év kommentje! 👌🤣

(#793) Edgar2621 válasza sz_abika (#788) üzenetére


Edgar2621
őstag

A topik sohasem felejt ;]

XO: Gollami26

(#794) Zimmi91 válasza Szigma70 (#790) üzenetére


Zimmi91
addikt

Azt mondom várjuk meg a 10 órás trialt, demo nekem jobban bejött mint a 19, aztán lehet csak bemeselem, mert annyira várom már a 20at. Ha 10 órás triál alatt se győz meg én se veszem meg, pedig már PS4en nyomom, nem fos pcn 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#795) toxicjew válasza Zimmi91 (#794) üzenetére


toxicjew
addikt

Amúgy azután, hogy sikerült megszűntetni a laggot amit a dx okozott, nekem is jobban bejött a gameplay. Nálam is a trialon áll vagy bukik a dolog.

(#796) Stylerr


Stylerr
addikt

PS-en előrendeltem a fullos verziót, viszont azt írja, hogy 22-én lehet letölteni. Kérdem én, hogy akkor csütörtökön az EA accessel hogyan tudom elkezdeni a 10 órát?

(#797) Edgar2621 válasza Szigma70 (#790) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kiváncsi vagyok, de a demo alapján nekem is arcade érzésem van.
Tudom hogy más lesz a teljes verzió, ezért jöjjön a 10 óra és meglátjuk.
Idén viszont tervezek minden héten WL-ezni, úgyhogy kötelező lenne 24-től játszani, különben elég nagy lemaradással számolhatok.
Vesztek idén Fifa pontot? (Csak azért kérdezem mert én biztosan nem, továbbra sem)

XO: Gollami26

(#798) #16514048 válasza Szigma70 (#790) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én nem is veszem meg, esetleg akkor ha nyitok október 10-ig valami valóban brutál lapot a web app-on. De még akkor sem valószínű.

4 év UT elég volt, számomra elveszett a varázsa. WL-ben, Rivals-ban elért eredmény eddig sem érdekelt, játékosok közül sincs olyan akit kifejezetten meg akarnék szerezni, magyarán nincs számomra semmi cél, amiért érdemes lenne küzdeni.

Még ha adna valami élményt, de nagyrészt bosszúságot okoz csak és az időt rabolja. Idén nem adok pénzt erre, max a 19-et előveszem majd néha gurigázgatni offline...

[ Szerkesztve ]

(#799) Csokipuding8 válasza Edgar2621 (#797) üzenetére


Csokipuding8
tag

- gyerekek, mióta kijött a game letoltam már 20 online meccset de még nem volt laggom....!
- basszátok meg ennyire realisztikus még sosem volt a labda fizikája.... olyan élethűen mozognak a játékosok is h óriási!
- nem tudom ti hogy vagytok vele, de se hendinek, se kickoff glitchnek nyomát se látom mióta tolom ezt a részt... álmodom..?
- Szigma: feltölt egy képet h nyitott egy 300 ezres játékost a játék második hetében
- valaki tegye vízbe a kezem h felkeljek, de konstans a játékmenet már sokadik meccs óta. Sőt, játszható a draft, az sb meg minden játékmód. Egyedül online érezni azért h húsvér ember ül a másik oldalon, szóval beszarás...!!
- nem tudom csak azért e h prom van, de iszonyat reszponzív a játékmenü mindenhol. Matchmaking is kurva gyorsan megy, nektek is ennyire gyors?! Fullos latency mindig... el se hiszem..!
- végre ugrott egy szintet a grafika srácok, durván néz ki ez a rész. Csomó új gólöröm is van és a legjobb: a kártyákon szereplő értékek iszonyat validak eddig, pace, lövés, erő meg minden nagyon pengén érződik, a különbséget is tök reálisan lehet érzékelni... a 30 sprintes védőm mellett valóban szotyizva széttett arccal fut el Bolt, de még egy pappé is... Vannak gyenguszoknak is pillanataik, de érződik a fizika és kijönnek a statok!!! Végre már, ezt vártuk több éve, fú de király!!!....

Nah...
Van rá esély h ilyesmiket fogok olvasni pár hét múlva vagy már most vegyem meg az árából inkább azt az akksis csavarhúzót amit kinéztem tegnap..??

  

(#800) MdewC válasza Stylerr (#796) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mi is ezt kérdezzük Guruval, ő még Kétivel is chatelt tegnap a supporton, hogy mi lesz, de szartak rá. :D

Valszeg 19.-én letölthető lesz vagy lesz egy try trial gomb a letöltés mellett.

David: :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.