Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) szabyka95 válasza MdewC (#399) üzenetére


szabyka95
őstag

Az azert sok lenne, 11 jatekos low highon :D
Drogbabol milyen cm lesz te jo eg, shadowwal

[ Szerkesztve ]

(#402) MdewC válasza szabyka95 (#401) üzenetére


MdewC
nagyúr

:D :D 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#403) Jinxb1rd válasza Digestive (#397) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jogos felvetés. :DDD

We are only Stardust...

(#404) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Jelenleg [ő] a leg olcsóbb. Vagy van más alternatíva? :U Ha igen, ne tartsátok magatokban légyszi :DD

[ Szerkesztve ]

(#405) toxicjew válasza amdboy (#404) üzenetére


toxicjew
addikt

Egyelőre ez és a G2A ugyanabban az árban mozog

(#406) Readonly2 válasza A guru (#367) üzenetére


Readonly2
tag

Sziasztok, na én is előrendeltem....

Guru, azért Laudrup annak idején eléggé rendben volt. Fiatal vagy, nem emlékezhetsz rá. Azért Dániával nyert EB-t és a reálba sem szertárosnak vitték.

(#407) A guru válasza Readonly2 (#406) üzenetére


A guru
addikt

Nem kételkedem abban, hogy eredményes meg jó játekos volt, de na... Kakának ott a helye a 92-93 ratinges iconok között, főleg, hogy a 18-ban volt ő 92-es..

(#408) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#409) Readonly2 válasza A guru (#407) üzenetére


Readonly2
tag

Mondjuk én ezt az egész ikon részt nem értem . Azért lesz ikon mert kiemelkedő játékos volt egy adott korban. Akkor minek adnak ki nekik használhatatlan lapot? Vagy gyengébbet sok aktív játékosénál? A baby verzióból alig volt használható a midből se sokkal több a 19-ben....

(#410) A guru válasza Readonly2 (#409) üzenetére


A guru
addikt

Ez igaz a mostani 86+ ratinges lapokra is, rengeteg a használhatatlan, pedig a valóságban mindegyik elég magas szintet képvisel.

(#411) Readonly2 válasza A guru (#410) üzenetére


Readonly2
tag

Igaz, Kroos, Busquets stb mind csak sbcbe jók.
Kiváncsi leszek az elején a tippjeidre, milyen formáció milyen beállítások milyen új cselek működnek , milyen játékosokkal érdemes kezdeni stb. Mondjuk low budget first teameket is bedobhatnál ha lenne kedved időd . Szerintem sokan hálásak lennénk .

(#412) szabyka95 válasza Readonly2 (#409) üzenetére


szabyka95
őstag

Azert használhatatlanok mert ilyen a jatek, nem fernek fele a mrtaba, busquets lassu a való életben is, kroos is, nem adhatnak nekik 80 pacet csak ugy, ez igaz a staminara is

[ Szerkesztve ]

(#413) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Szerintetek a különböző oldalakon lesz még olcsóbb a 19-es fifa point? Tavaly valami 3000 körül vásároltam 2200-as csomagokat a 18-ba az early acces előtt 1 nappal. A 19-es most kb 4500 körül van, így nem igazán éri meg. Fog még lejjebb menni vajon?

(#414) MdewC válasza Readonly2 (#411) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem amint lehet a 20-as valós ratingek alapján csapatot kreálni, onnantól röpködni fognak, hogy ki milyen starter teammel kezd. Chill.

Még unni is fogod. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#415) #16514048 válasza szabyka95 (#412) üzenetére


#16514048
törölt tag

A másik meg hogy sok ilyen játékost a játékintelligenciája tesz kiemelkedővé, azt meg nem lehet úgy statokban kifejezni, mint a technikai képességeket. Itt te hozod a döntéseket, neked kell látni a pályán.

(#416) fidorr válasza Geradossz (#413) üzenetére


fidorr
csendes tag

Ezek szerint az idén is át lehet vinni, megmaradt Fifa point-ot ?

(#417) Geradossz válasza fidorr (#416) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Egy alkalommal átlehet a 19-ből igen!

(#418) elod22


elod22
senior tag

Ma este jön ki az összes rating vagy megint szotyogtatják több napon keresztül, mint eddig?

(#419) MdewC válasza elod22 (#418) üzenetére


MdewC
nagyúr

Úgy érzem ez csak este fog kiderülni. Bízzunk benne, hogy egyben kirakják.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#420) szabyka95 válasza MdewC (#419) üzenetére


szabyka95
őstag

Elore látom h elb nak valamit :D

(#421) Readonly2 válasza #16514048 (#415) üzenetére


Readonly2
tag

Persze , ez igaz. Ettől függetlenül azért egy Kroos meg egy Busquets alap ember a csapatában ami nem a mennyeiben villog, a játékban pedig nem annyira lattam bárkit aki használná őket ...

(#422) Geradossz válasza MdewC (#419) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Nem este, 4 órakor jönnek.

(#423) A guru válasza Readonly2 (#411) üzenetére


A guru
addikt

Megtehetném, de már most vannak akik megtették különböző platformokon. :)

(#424) MdewC válasza Geradossz (#422) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

Szabi: Őszintén szólva nem csodálkoznék. Szerintem a 19-ben többet bakiztak (lapok, sbc-k, stb) mint előtte az összes fifában összesen. :)

Remélem idén jobban odafigyelnek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#425) #16514048


#16514048
törölt tag

Csodálkoztam volna, ha egyszer rendesen működött volna valami és a visszaszámláló lejárta után tényleg láthatóak lettek volna a rating-ek. :C

[ Szerkesztve ]

(#426) akooos válasza #16514048 (#425) üzenetére


akooos
veterán

Előbb gyorsan kirakták instára, mielőtt élesítik a weboldalt :D

[ Szerkesztve ]

(#427) elod22 válasza akooos (#426) üzenetére


elod22
senior tag

Elismerem, hogy Hazard nagyszerű játékos, de hogy ugyanolyan ratinget kap, mint prime Kaká, az egy kicsit bicskanyitogató számomra. Neymart már inkább meg sem említem.

(#428) LendvaiFeri1 válasza elod22 (#427) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Neki kellett volna nagyobbat kapnia. Hazard rendben van. :K

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#429) sz_abika válasza elod22 (#427) üzenetére


sz_abika
addikt

Szerintem meg az a megdöbbentő, hogy egy Prime Káká olyan ratinget kap gyakorlatilag mint egy Gullit, pedig nem egy kategória a futball történelemben :)

PSN: xszabikax

(#430) LendvaiFeri1 válasza #16514048 (#425) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lehet az a +1 óra bezavart. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#431) elod22 válasza sz_abika (#429) üzenetére


elod22
senior tag

Nem értem a felvetést. Gullit prime lapja 93-as.

LendvaiFeri1: nekem mindegy, hogy melyiké nagyobb vagy kisebb, csak nem reális, hogy egyforma :)
Vagy ott van Shearer, nagyon szúrja a szemem az a 91-es, holott sosem játszott nagy csapatban és szinte semmit sem nyert egész karrierje során. Kristóf remélem ezt nem fogja elolvasni :D

(#432) szabyka95


szabyka95
őstag

puskasnak milyen ratinget adnatok ?

(#433) toxicjew válasza LendvaiFeri1 (#428) üzenetére


toxicjew
addikt

:K

szabyka: 93nál nem kevesebbet.

[ Szerkesztve ]

(#434) akooos válasza elod22 (#431) üzenetére


akooos
veterán

Mondjuk Shearer pont egy ikon szerintem, a PL rekordja miatt. De persze a ratingek általában el vannak szúrva. Ma pont a 85-ös ratingű ikonokat nézegettem, hogy mi értelme van egyáltalán :D

Pl top11:

[ Szerkesztve ]

(#435) toxicjew


toxicjew
addikt

Na mostmár él a honlap is.

(#436) akooos


akooos
veterán

Azt valaki tuddja, hogy a nem top 100 rating mikortól elérhető?

(#437) MdewC


MdewC
nagyúr

Öszintén gyors átfutás után nekem Son és Dijk tűnt fullosnak, a többiek tovább romlottak. A pace legalább is sok lapon csökkent.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#438) A guru


A guru
addikt

Egy fullos starter squadot összedobtunk Gabinhoval. [kép] Nyilván ezek nem a 20-as ratingek meg klubbok, Cancelo helyett akár Walker is jó lehet RB-be, azt majd később meglátjuk. Ez egy drága brigád lesz az elején, de irányadónak tökéletes, aki olcsóbb squadban gondolkodik annak azt javaslom minél több OTW-t is kapó gold lapot rakjon be, mert később velük szép kis hasznot lehet bezsebelni, amikor nem nyithatók. (Konkrét példák: Mendy, Militao, Lucas Hernandez, Hazard, Griezmann stb.)

(#439) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Son lapja állat lett... :Y

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#440) elod22


elod22
senior tag

Végignézve a top 100 lapot, kijelenthetjük nyugotan, hogy ezeknek több mint a fele csak sbc tölteléknek lesz jó. Nagyon sok lapnak rontottak az eddig sem acélos statjaikon, szinte mindenkinek lehúzták a sebességét. Nem tudom a ratingeket mi alapján számolják ki, de nagyon sok játékosnak hiába magas az összrating, attól a lap szar marad. Például ott van Fernandinho, defending 84, a többi tulajdonsága mind 80 alatti és kap egy 87-es lapot. Ugye CDM-re számolják az IG ratinget, de ez még egy chem lappal sem jöhet ki 87-re ingame. Fuck logic.

(#441) Readonly2 válasza elod22 (#440) üzenetére


Readonly2
tag

Az nem feltétlenül baj, ha lehúzzák a sebesség értékeket . Engem pl kimondottan idegesített , hogy a 18ban és a 19ben is februártól ha valaki nem 99-és sebességgel rendelkezett akkor nem is ért semmit... így legalább ha kap valaki mondjuk 4 if-et akkor sem lesz 99/99 a sebessége . Legalább nem mindenki ugyan azzal a 4 emberrel fog támadni .

@Guru: köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#442) elod22 válasza Readonly2 (#441) üzenetére


elod22
senior tag

Pedig meglátod, hogy pár hét után szinte mindenki Mané, Sané, Auba, Salah és társaival fog rohangálni, erre mérget veszek. :) Nem fogsz te sok Casemiro-val, Kane-el vagy Suarez-el találkozni.

(#443) toxicjew


toxicjew
addikt

Egyébként a standard és az Independent is azt írja hogy hogy már holnap jön a demo, nem tudom mennyi igaz ebből :U

(#444) A guru válasza toxicjew (#443) üzenetére


A guru
addikt

Legújabb infók alapján holnap érkezik. Ha nem, akkor csütörtök.

(#445) Readonly2 válasza elod22 (#442) üzenetére


Readonly2
tag

Lehet, viszont ahogy gyorsan átfutottam a védők sem túl gyorsak...még a végén lesz variációs lehetőség , de tudom ne álmodozzak.. :)
A demoban jól gondolom hogy nem lesz fut?

[ Szerkesztve ]

(#446) elod22 válasza Readonly2 (#445) üzenetére


elod22
senior tag

Azt sem kell túlbonyolítani, Robertson, Van Dijk, D. Sanchez, Walker oszt csókolom :D

(#447) dtrms


dtrms
aktív tag

Azért De Jong, Witsel és Allan lapja igazán jónak tűnik így elsőre. Sima CM-nek mondjuk egy 41212-ben játék korai szakaszában.
Kicsit olyannak tűnnek mint pár éve a Vidal, Ninja kettős. Mindenben jók és egy megfelelő chem lappal igazítani lehet arra amire kell, csak kapjanak jó WR-t.

(#448) Readonly2 válasza elod22 (#446) üzenetére


Readonly2
tag

Pedig idén nem pl csapatot akartam építeni :D

(#449) szabyka95 válasza elod22 (#442) üzenetére


szabyka95
őstag

Lehetne 99 es casemiro vedekezese, ugy se hasznalna senki, itt fontosabb a sebesség

(#450) clizer


clizer
tag

Van aki talált valami kedvező ajánlatot FIFA pontra? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.