Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Mrguba


Mrguba
őstag

Most akkor melyiket erdemes megvenni es hol??
Xbox one.

(#102) Szigma70 válasza Mrguba (#101) üzenetére


Szigma70
addikt

Forza? GOW?
Aldi?
:)

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#103) arpo04


arpo04
őstag

Ugy latom mindenki remenykedik... ismet. Megjelenesig lehet, realisan nezve mar az fejlodes lenne ha visszaternenek a 18 alapjaihoz. Annak mar orulnek. Persze az igazi fejlodeshez sokat kell valtoznia a jatekon minden teren.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#104) szabyka95 válasza arpo04 (#103) üzenetére


szabyka95
őstag

Ugy se a jatek miatt jatszunk, hanem sbc, csapatepites, pack nyitas stb. :K
Azok legalabb nem b nak fel

[ Szerkesztve ]

(#105) Gatho87 válasza Edgar2621 (#100) üzenetére


Gatho87
tag

Úgy látom szinte ugyanaz,mint a 19 (visszapattanós gólok stb.). A cselezés kicsit más ...látom már minden 2. Mbappe passz..o
Félek olyan lesz mint a 19..ami olyan mint a játékgép..el kezd szívni aztán egy kicsit ad. Xd

[ Szerkesztve ]

(#106) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Üdv az Uraknak! :R :C

XONE: LedyGyusziHU

(#107) Edgar2621 válasza LedyGyuszi (#106) üzenetére


Edgar2621
őstag

Üdv az Úrnak :D :R

XO: Gollami26

(#108) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Üdv az uraknak, és az úrnak ;]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#109) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

hívjatok csak Lordnak! ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#110) Blashe válasza MdewC (#33) üzenetére


Blashe
aktív tag

Jelen. :) Idén próbálom aktívabbá tenni a fifa20-as karrierem. ;)

(#111) arpo04 válasza LedyGyuszi (#109) üzenetére


arpo04
őstag

Mostanaba sok a BFV? ;] Lord Firestorm? :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#112) LedyGyuszi válasza arpo04 (#111) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

jah... jó csapat jött össze, úgyhogy toljuk! ;] bár a szabi véget ért, kevesebb idő jut majd játékra...
hétvégén is 6/6 lett WL, egyszerűen nem kötött le...pedig sokan még most is ölnének a csapatomért! ;]

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#113) MdewC válasza Blashe (#110) üzenetére


MdewC
nagyúr

Helyes! :)

Várjuk mester!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#114) sz_abika


sz_abika
addikt

Ha lesz a demoban VOLTA, akkor biztos nem veszem meg karácsonyig a játékot. Mégegyszer full pénzt nem adok EA játékért.

(max azért veszek egy ha shareplayel nem fogom tudni unlockolni a mobilos SBC appot)

ui: nem hiszem el hogy még mindig PC rovatban vaguynk

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#115) MdewC válasza sz_abika (#114) üzenetére


MdewC
nagyúr

ui-on plz ne stresszelj. :)

Mentsd el a kedvencek közé. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#116) K.J


K.J
senior tag

Üdv Mindenkinek itt is!

Kérdéssel nyitok,
Ezt a szezont konzolon fogom elkezdeni, ez hogyan befolyásolja a companion appot?
Újra regisztrálnom kell?
Emlékszem, hogy valakinek volt hasonló problémája, viszont nem találtam sehol.

Segítségeteket megköszönöm!

(#117) eM'82 válasza K.J (#116) üzenetére


eM'82
addikt

Szia,
Nem kell újra regelni. Friss app-ot letöltöd, bejelentkezel az EA-s user/jelszó párossal és mehet is a móka.

(#118) akooos válasza eM'82 (#117) üzenetére


akooos
veterán

Feltéve persze, ha az EA nem szívat meg és találja ki, hogy játszál 50 órát mielőtt kinyitja neked a transfer marketet :D Tavaly is jártak így páran és azelőtt is, ha jól emlékszem.

(#119) Jinxb1rd válasza akooos (#118) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Elindítom a játékot és menüben fut 50 órát, úgy az elég?

We are only Stardust...

(#120) szabyka95 válasza Jinxb1rd (#119) üzenetére


szabyka95
őstag

Ja

(#121) K.J


K.J
senior tag

Nagyon köszönöm a válaszokat!
Majd kiderül, hogy megszívat-e vagy sem :)

(#122) akooos válasza Jinxb1rd (#119) üzenetére


akooos
veterán

Csak a companion előbb nyílik, mint a játék, ezért már előnyt lehet szerezni SBC-vel és egyebekkel, ha beenged :)

(#123) Szigma70 válasza akooos (#122) üzenetére


Szigma70
addikt

Csak ha lóvét teszel be, mert egyébként mi a rákból bizniszelsz?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#124) akooos válasza Szigma70 (#123) üzenetére


akooos
veterán

Az elején ad nem kevés (de fos) packet, amiből sokszor esik gold játékos. A kezdő sbc-khez elég, utána pedig vagy próbálkozás az advanceddel, vagy transfer. Buy low sell high. El lehet csípni az elején is pár lapot a reális ár harmadáért. Nem mondom, hogy könnyű, de nem is lehetetlen az elején 15-20k coint szerezni. Azt meg lehet forgatni már könnyebben.

(#125) Digestive válasza Szigma70 (#123) üzenetére


Digestive
addikt

Én nem tettem bele forintot az elején, de 300.000 fölött jártam ameddigre elindult a játék! ;)

(#126) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

És erre kb mikor lesz lehetőség? Mikor nyílik meg? Vagy az is 19.-e?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#127) Szigma70 válasza Digestive (#125) üzenetére


Szigma70
addikt

Ehhez qva nagy mák kell. Ha senkit nem kapsz, aki eladható jó áron, akkor cseszheted. Már pedig én nen kapok. Az, hogy 1000 ből 1nek sikerül, az nem sok. Lóvét csak lóvéval, és az elején, játék, mák nélkül ez világ béke valószínűségű

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#128) #16514048 válasza Szigma70 (#127) üzenetére


#16514048
törölt tag

Tavaly is ezt mondtad:[link]

Ha bele tudsz tenni napi pár órát, akkor egyáltalán nem lehetetlen 300 ezret összeszedni a megjelenésig, nem kell hozzá se fifa pont, se mák.

[ Szerkesztve ]

(#129) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem kell jó nyitás ahhoz, hogy jöjjön a pénz. Pl most is volt a bronze csomag. Alapára vissza jön simán, de lehet nyitsz egy értékesebb játékost belőle, amiből már hármat vehetsz. Vagy bronze fitneszt.

We are only Stardust...

(#130) Szigma70 válasza #16514048 (#128) üzenetére


Szigma70
addikt

Mitől változott volna a véleményem?
Ha úgy oszt a pakk, ahogy nekem szokott, akkot légy legény

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#131) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Felek hogy megis megveszem :D

(#132) #16514048 válasza Szigma70 (#130) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezek szerint amit linkeltem, azt se tavaly, se most nem olvastad el. :C

Nem kell hozzá pack luck, pont ez a lényeg. Eleve csak azt kell kinyitni, amit a legelején ad.
Pár ezer coinnal már el tudsz kezdeni kerekedni, annyi meg a legrosszabb esetben is összejön a welcome back csomagokból.

[ Szerkesztve ]

(#133) Jinxb1rd válasza #16514048 (#132) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

El is olvasom a tavaly ilyenkor beszélgetéseket, hátha tanulok belőle valamit. :D

Btw az EA évközben elkapott coinvásárlással és levonta az összes coinom. Mégis nulláról összehoztam 50k-t aznap, csak egy gold kártyát kellett eladnom hozzá 750-ért.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#134) Digestive válasza Szigma70 (#130) üzenetére


Digestive
addikt

Én se nyitottam szart se a kezdő sbckből. Mindent eladtam ami csak volt, abból lett pár ezer coin. Kinéztem gagyi LB RB lapokat párat. Napokig csak azt bideltem és snipeoltam. Olyan nagy az ingadozás így az elején, h volt amikor az 1k-ért vett lapokat pár perc múlva 5k-ért vitték, mert éppen elfogyott a piacról. A lényeg, h egész nap, pár percenként kell nézni 4-5 lapnak az árát. Macerás meg idő igényes, de jön a coin belőle szépen.

(#135) Jinxb1rd válasza Digestive (#134) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez se tűnik hülyeségnek. Gondolom az összes szélső pozis lappal hasonló a helyzet.

We are only Stardust...

(#136) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Előző topikban néztem, hogy a streames cristijan is a topik lakója? :DDD Ijnye

We are only Stardust...

(#137) Fifaisshit válasza Szigma70 (#130) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Meg ha minden igaz lesz most meg par mas jutalom is az uj rendszer miatt vagy nem ?

[ Szerkesztve ]

(#138) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Btw, fifa 19-ben inkább azon voltam, hogy mindig mindent eladtam. Most azon agyalok, hogy mivel rengeteg időt elvisz, a játék elejét leszámítva azt fogom inkább tolni, hogy gyűjtöm a játékosokat és csak akkor adom el őket, mikor keresettek és felmegy az áruk. Így legalább a challengekhez is valószínűleg már meglesznek kapásból a játékosaim, nem kell 10k-ért megvenni egy 80 alatti strikert...

Ez a taktika mennyire lehet élhető, milyen hátrányokba ütközhetek?

Illetve untradeable pakkokat mennyi érdemes tolni a játék első szakaszában?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#139) akooos válasza Jinxb1rd (#138) üzenetére


akooos
veterán

Én mindig ezt csináltam, megtartottam mindenkit, csak a nagyon értékes lapokat adtam el. Van aki viszont mindent elad és SBC-ből is csak azt csinálja meg ami olcsóbban kijön, mint amennyi a kapott pack minimum értéke. Nekem jobban bejön, hogy nem kell vadászni minden sbc-hez drágán lapokat, hanem van 2000-2500 játékos a klubomban.

Mit értesz az untradeable pack tolás alatt? A játék elején minden pack jó, mert több sbc-t tudsz megcsinálni, ha több lapod van :)

[ Szerkesztve ]

(#140) Jinxb1rd válasza akooos (#139) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát elég sokszor szívást jelent a játékosok rendezése miatta, főleg ha két ugyanolyan untradeable lap esik. akkor nem tudsz semmi csinálni vele, mint hogy 0-ért quicksellezed... Azért kérdem, hogy ezt hogy érdemes űzni.

Elején biztos, hogy én is mindent eladok, a standard SBC-k nagyon megérik (legalábbis fifa 19-ben megérték)

We are only Stardust...

(#141) elod22


elod22
senior tag

Vajon ismét lesz olyan, hogy random embernek le lesz blokkolva a webes transfer market? Tavaly én is azon szerencsések között voltam akiket nem engedtek kereskedni és ez elég nagy hátrány a játék elején. Volt olyan lapom, amit mire engedte, hogy eladjak már csak a felét vagy negyedét érte.
Nem értem mi ebben a logika, de nem fair dolog az biztos.

(#142) dtrms válasza elod22 (#141) üzenetére


dtrms
aktív tag

Az oka, hogy ne legyenek leterhelve annyira a (az amúgy is szar!!!) szerverek.
Logika a kiválasztásban nincs....és kib***ttul nem fair ez tény :)

Jinxb1rd: Amúgy én is pl csak a drágább lapokat adogatom el. Az untrade duplicate meg így is úgy is 0-át ér....miért ne adhatnád el. Arra az esély, hogy nagyon jó és értékes lapot nyitsz ki dupla untrade-be elég csekély. Ettől szerintem ne tarts :D

[ Szerkesztve ]

(#143) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Most ezt nem értem srácok, most kaptam levélben:
Elvileg Ones-to-watch kártyát csak az kap, aki x határidőig (ami lejárt) előrendelte a játékot. Akkor most mi?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#144) freddyadu válasza Jinxb1rd (#143) üzenetére


freddyadu
senior tag

Mi számít pontosan előrendelésnek ebből a szempontból?

(#145) Jinxb1rd válasza freddyadu (#144) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én hivatalos oldalon olvastam, hogy augusztus 20-ig, aki az ultimate editiont megrendelte, az kap one to watch kártyát. Na már most erre itt megint mutogatják sima premium előfizetésre is.

We are only Stardust...

(#146) Bohus84 válasza Jinxb1rd (#145) üzenetére


Bohus84
tag

A "sima premium előfizetést" nem értem. Ez a legdrágább előfizetés(100 euró/év) az úgymond sima az ea acces abban nincs benne a fifa. Ha premier előfizető vagy vagy leszel akkor ugye nem tudod előrendelni a játékot mivel épp előfizetésed van ami elég. Tavaly is így volt, hogy a legdrágább előrendelői kiadást tartalmazta az előfizetés.
Hivatalos EA helpről:
"Members of Origin Access Premier don’t have to worry about pre-ordering our games. Just log in on the launch date for Premier and you’ll get full access to play."

[ Szerkesztve ]

(#147) Jinxb1rd válasza Bohus84 (#146) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az nem probléma, hogy nem érted, ;] mert a lényege a mondandómnak az, hogy azt írták a saját, official honlapon, hogy csak x ideig megrendelve kapsz ones to watch kártyát, függetlenül attól, hogy milyen fiszimfaszom verziód van meg előfizetésed.

Ui: Na közben megtaláltam a linket is: https://help.ea.com/hu-hu/help/fifa/fifa-20/pre-order-ea-sports-fifa-20/

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#148) Bohus84 válasza Jinxb1rd (#147) üzenetére


Bohus84
tag

Nem tudom, kiderül a rajtkor. Én premier előfizető vagyok, 19.én megírom, hagy kaptam e :)

(#149) Jinxb1rd válasza Bohus84 (#148) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jah én is az leszek. :D Legalábbis pár hónapig biztos, amíg nem jön ki valami akció a játékra, akkor már elég lesz a standard verzió is.

Szal én csak reménykedem, hogy ez is lesz benne :D

We are only Stardust...

(#150) Mrdevil válasza Jinxb1rd (#145) üzenetére


Mrdevil
addikt

Kíváncsi leszek, én a full ultit már rég megvettem access-el.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.