Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Nah bocs sracok most ertem utol magam :)

(#29952) Yodamest válasza Szigma70 (#29949) üzenetére


Yodamest
addikt

de amúgy is olasz védelmed van, LB-RB-GK, miért nem cseréled le a 2 icon CB-t, carnival Bonuccira és Skriniarra? Semmivel nem rosszabbak (sőt) és rengeteg pénz takarítanál meg, amiből Son helyett betehetnél mondjuk egy Figot.

(#29953) akooos válasza Fifaisshit (#29951) üzenetére


akooos
veterán

Nekem valami nem stimmel, mert akárhogy számolom, csak 5 vereségem van :D
Ballack96 2
dejvid8 1
Hazli17 1
V-man 1

Mellette 3 win(te, V-man és dvtkfan ellen) és 3 döntetlen (dejvid, Hazli és dvtkfan ellen)

(#29954) Yodamest válasza freddyadu (#29948) üzenetére


Yodamest
addikt

Werner teljesen más célt szolgál, őt is lehet kipróbálom majd, de én kimondott jól fejelő target mant akartam bal ST-nek, mert ő rá játszom be az íveléseket.

(#29955) Szigma70 válasza Yodamest (#29952) üzenetére


Szigma70
addikt

HL Skriniar jó, de helyette jött Hiero, más kategória
Rijkaard OP, Bonu lassú, az ikonok más szintet képviselnek, kivéve egy két lapot, Ramos, Varane, VVD, de őket nem tudom, vagy akarom betenni.

Igen, 92-es prime Figón gondolkodom, 7 chemen is jó lenne Son helyett, de most csak 700K-m van sajna

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29956) LedyGyuszi válasza Yodamest (#29941) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Bundesben 2 normális csatár van: Werner és Lewa (92es UCL TOTG már elég)
ha target man kell, akkor Lewa, indítgatásokra Werner

XONE: LedyGyusziHU

(#29957) K.J válasza Yodamest (#29954) üzenetére


K.J
senior tag

Werner is baromi jól fejel, ahhoz képest, hogy alacsony.

Más:
Miért van az, hogy a 451-es formációnál a cam-ok és a két szélső rendszeresen helyet cserél?
Rádobtam a shay wide-t a szélsőkre, de cam-ban játszanak.
Mi lehet az oka?

(#29958) freddyadu


freddyadu
senior tag

Szóval ez a 87 Werner mennyire jó ST?
Kivegyem/ne vegyem a SWAPból?

(#29959) K.J válasza freddyadu (#29958) üzenetére


K.J
senior tag

Én kiszedem, mert 2 swapról lemaradtam. Már a 86-os is jó volt.
(Nem feltétlenül kell rám hallgatni :) )

(#29960) Yodamest válasza LedyGyuszi (#29956) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezt azért így merész kijelenteni. Leva anno megvolt, de nem volt túl stabil, az a gond, hogy nem speedster, viszont nem is egy Lukaku, Mandzu vagy Poulsen. Szóval így egy középtartományt képvisel, de pont emiatt én nem találtam vele a közös hangot. Rebic, Jovic, Havertz szintén kiváló támadők még, szóval abszolút nem csak Werner és Leva van.

(#29961) LedyGyuszi válasza Yodamest (#29960) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Rebic nem tud passzolni, 81es composure,darabos és szintén 3*WF. Jovic M/M WR és szintén passz.
Havertz szintén M/M WR,darabos és a 90es composure mintha nem is lenne, ráadásul majdnem 500k

Tudom, mindegyiket próbáltam... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#29962) freddyadu válasza LedyGyuszi (#29961) üzenetére


freddyadu
senior tag

Na és 87 Werner? Ő milyen? 😀

(#29963) Hazli17 válasza Szigma70 (#29949) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Aouar helyett esetleg bentancourt vennéd és jönne son helyére?
Da továbbadom Mdewc javaslatát, nainggolan helyére ballack.?
Son szerintem elég jó ott!

(#29964) Yodamest válasza LedyGyuszi (#29961) üzenetére


Yodamest
addikt

hát oké... csak nem értem, mi az, hogy "90 composure mintha nem is lenne"? Most vannak statok vagy nincsenek? Vagy csak oda vannak írva dolgok, amit tök nem is számítanak?

Ha Rebic és Jovic nem tud passzolni, amúgy korrekt short passzal, akkor pl. Werner és Lewa miért tud? Én a statokban hiszek és azonos statok mellett nem hiszem, hogy egyik játékos ne tudna valamit, amit a másik tud.

(#29965) Szigma70 válasza Hazli17 (#29963) üzenetére


Szigma70
addikt

Benta nem való szélre, sem Camba sztem.
Marad a Son upgrade 87-re .
Radja helyett jön majd Ballack, az a következő lépés, de az nem egetverően sürgős, mert Radja jó

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29966) LedyGyuszi válasza Yodamest (#29964) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

pl. a vision is egy hasznos stat ;)
úgy, hogy a 90es composure-rel pl. az üres kapuba szemből be kellene találnia...
csak a stat elméleted ellen: tavalyi TOTS Batsuayi-nak a statok alapján egy Mertensnek kellett volna lennie, ehelyett nyerges vontató...
a 2-3 WF-ról meg annyit, hogy én Robbennel is verek gólt a jobb lábával ,de eseten többségében rommá töri a labdát...

de tesztelj nyugodtan, aztán vagy bejönnek vagy nem! :K

amúgy Wernert é nnem is passz játékra alkalmazom, hanem kiugratásra és befejezésre. a 92es Lewa pedig már tud passzolni ;)

(#29962) freddyadu :
tegyél rá egy snipert és jó

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#29967) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Ti hogy csináltatátok a LaLiga sbc-t? A Valladolod és Huesca lapokkal nagyon szenvedek, drágán nem fogok senkit venni ez biztos 5-5000 a maximum amit adok egy lapért. Ti biddel hoztátok el őket, vagy snipe? Egyáltalán megéri, mert már csak ez a két csapat hiányzik, tehát a pakkok a klubban a reward lapok perig annyira nem mozgatnak meg. Esetleg lehet számítani még újabb rewardra?

XO: Gollami26

(#29968) Francesco003 válasza Edgar2621 (#29967) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Sajnos azt a 2-3,hiány posztot megkell venni.Bidel esélyed sincs...nyitni a bronzokat és beváltani silveré(hatha dob be valakit),,,vagy megveszed ..

(#29969) Sickboy25 válasza Edgar2621 (#29967) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen, ezt vagy kihagyod vagy drágán veszel a bid nem nagyon fog menni...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#29970) Yodamest válasza LedyGyuszi (#29966) üzenetére


Yodamest
addikt

A vision (látás a pályán, nem szó szerint) úgy tudom a long passzoknál, crossingnál fontos, shootinghoz nincs köze. Robben pont jó példa, mert nála engem is rohadtul zavart a 2WF, ezért alsó határ a 3-as, ami viszont már olyan, hogy nálam pl. Mandzukic is jobbal ballal verte a gólokat, nem éreztem hátrányát. Nyilván normális keretek között, tehát finesselni nem fogok a rosszabbik lábával, de erőből meglőni simán meglehet. Lewának sem jobb amúgy se a visionje se passzingja, mint mondjuk Jovicnak.

(#29971) Edgar2621 válasza Sickboy25 (#29969) üzenetére


Edgar2621
őstag

Köszi skacok a segítséget, majd meglátom mennyire érzem hogy meg kellene csinálnom, addig is próbálkozok, hátha mégis tudok venni olcsóbban. Viszont újabb reward lap nem várható? Mert ha bedobnának mondjuk egy használhatóbb lapot akkor lehet hogy mégis rászánnám magam.

XO: Gollami26

(#29972) sz_abika


sz_abika
addikt

Mané a kispadra megér 100k-t?

PSN: xszabikax

(#29973) LedyGyuszi válasza Yodamest (#29970) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

visiont a passzra írtam nem a lövésre, de inkább elengedem a statokhoz való ragaszkodásodat...
majd tesztelsz :K

XONE: LedyGyusziHU

(#29974) Mrdevil válasza sz_abika (#29972) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát kinek mi. Én pl azt tervezem, hogy TOTS utánig gyűjtögetem a nagy ratinges lapokat, majd akkor lejjebb mennek az árak picit, és kipattintani egy jobb fajta ikont. Én pl Figot tervezem, addig nem felhasználni őket ilyen SBC-be, kivéve, ha jön egy visszautasíthatatlan ajánlat, ez a tucat LW Mané nem ilyen szerintem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29975) Yodamest válasza LedyGyuszi (#29973) üzenetére


Yodamest
addikt

Jaja majd gyakorlatban eldől, nem azt mondom, hogy nekem van igazam egy percig se, csak azt, hogy így látatlanba ezek a játékosok, ilyen árakon nagyon OP-nak tűnnek a statok alapján. :)

De, hogy magamat is cáfoljam ott van pl. az egész BPL jelenség mint olyan. Már sokszor feltűnt, hogy a BPL játékosok statokon felül teljesítenek és ez szembe megy az egész fiktív stat elméletemmel. Alap gold David Luiz hónapokon át megkeserítette az életemet, egyszerűen nem tudtam soha átmenni azon az emberen, még jó hogy mostmár a flashback verziója jön szembe..... :)) Ilyen még Kante is, egyszerűen nem értem... kis töpszli szörnyeteg, és elnyomja a 190 magas 90+ str-es játékosaimat, ellentmondást nem tűrően, felborítani még soha nem tudtam egyik játékosommal se! pedig találkozott már a speckó Bonuccival, Bentacourral, Militaoval... mindig Kante vitte tovább a labdát. Ennyi.

(#29976) Fifaisshit válasza Yodamest (#29975) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Tenyleg mindenki ezt az OP kifejezest hasznalja ?:)

Lassan kezdem azt hinni hogy sokan keverik a szezont a fazonnal :)

OP nem egyenlo a metaval sem a jo jatekossal sem :)

Amugy ahogy latom te pont azoknak a dolgokra nem figyelsz a statoknal amit kene :)

[ Szerkesztve ]

(#29977) Csokipuding8 válasza Yodamest (#29941) üzenetére


Csokipuding8
tag

86 Richarlison.. 47-ért vettem nem rég. Most is 60 körül lehet fogni. Statok hasonlóak, és PL. És IG is tuti a brazil :K

(#29978) Yodamest válasza Csokipuding8 (#29977) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen ő nagyon tuti, ha BPL csapatot csinálnék tuti ő meg 91 Auba lennének az ST-k. :K Ő az egyik olyan játékos aki miatt filózok a BPL csapaton is.

Fifaisshit miért milyen statra nem figyelek? Próbálok mindent számításba venni, de nincs perfekt játékos. Én alapvetően csatárban a gyors ám mégis magas, jól fejelő goat jellegűeket bírom, mint Poulsen, Auba, Ronaldo, Richarlison stb. ha emiatt rosszabbul passzol vagy 3 sill moves hát így jártam, de én sokat fejelek szóval az fontos. Az OP nem jelenti, hogy ingame is jó játékos, ezért kell kipróbálni, az nálam csak annyit tesz, hogy a statok alapján túlhúzott, de ettől még lehet fos is...

[ Szerkesztve ]

(#29979) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

23/15-nél abbahagytam a WL-t, de elégedett vagyok. Mar sajna nem volt időm és energiám rámenni a Gold2-re, de meglett volna érzem.

Az első WL volt, amit élveztem. Bejött az erősítés a csapatnak és formációt, taktikát is váltottam már a múlt hétvégén, amikor is idén 2-szor Gold2 lett.

Amit el tudok mondani az újakról, hogy IF Naingollan totál brutál jó, igazi mindenes, CDM-ben visszavonva meglövi a maga góljait és gólpasszokat is adogatja. Érdekes, mert a sima gold lapja nagyon nem jött be, ez meg pont fordítva...

Prime Maldinit ki akartam próbálni pár meccsre, de végül biztosan marad a játék végéig. Komoly a pali nagyon...

Es végül gold Neymar. Hat elképesztő amit lehet vele játszani, próbáltam Birthday Mbappet is, nálam ő szó szerint nulla volt. De ez a Neymar pali, na tuti hazugság a finishingje ami a lapon van... 27/17/6 de ugye CR és prime Figo mellett... Biztosan megtartom őt is végig.

Jah és a kapus, Donnarumma 89-es lapja biztosan az egyik legjobb kapus a játékban. Volt De Geam, Courtoam, FB Casillasom, Llorisom de mindnél jobban bejön.

Fut Birtday Koulybali nem jött be annyira. Tényleg olyan, mint egy birodalmi lépegető, pedig CB-ben használom. Na ő lehet nem marad, de ki akartam próbálni. Akit utolér és elcsíp, annak annyi, de ez kevés. Prime Hierro jön vissza majd szépen.

más

Este mehet pár bajnoki meccs majd urak, 21 óra után

[ Szerkesztve ]

(#29980) Szigma70


Szigma70
addikt

Nahh, ez lett

Son uograde, Hiero. Következő lépés Radja Ballack és Son Prime vagy moments Figo csere

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29981) Mrguba


Mrguba
őstag

GYerekek valami otlet CAM-ba?Megvettem 90es DECOT---de valahogy nem jott be...
VAlami olyan kene aki kijon 4-500 ezerbol ha eladom DECOT...
Aki jol bemozog kiugrik es lo is...
BPL csapatba.
Vagy nagyon jo CM icon helyette es akkor De Brune megy CAMBA

(#29982) dracox válasza Edgar2621 (#29967) üzenetére


dracox
addikt

Igaz, hogy sovány vigasz, de én összevásároltam az egész ligát még az SBC megjelenés előtt.. :DDD
Néha érdemes random rákeresni játékosokra, mert van amikor kirakják őket olcsó coinért..
Esetleg mikor pakk osztogatások vannak vagy időlimites pakkok.

(#29983) MdewC válasza Szigma70 (#29980) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na! Ennek kezd csapat formája lenni. :)

Grat! ;)

Biztos ami biztos, Nedvedre tosznék egy huntert (nekem azzal tetszett), Bestre megy egy hawkot. Szúrja a szemem, hogy nincs egyiken se kimaxolva a pace, ami tuti plusz 1-2 win, bárhol játszol. :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29984) gabesz82 válasza Szigma70 (#29980) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ingame 4231? Vagy 4222?

PSN: Morfologus82

(#29985) Digestive válasza Szigma70 (#29980) üzenetére


Digestive
addikt

A tempót leszámítva ki merem jelenteni, h Hierro az egyik legbiztosabb CB aki nálam járt. Mondjuk én a primot próbáltam. Mindig jó helyen szotyizik, levegőben verhetetlen és nagyon jól passzol. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29986) Szigma70


Szigma70
addikt

Köszi srácok :R

Lassabban jön a coin, de azért haladok a csapattal, aztán majd csak nyitok valami értelmeset így a végén :D

@MdewC

:D Tudtam, hogy hiányolni fogod a Hunter, Hawk lapot róluk :DD Meglátom

@Gabesz

4231

442/2

De a 442-ből néha ha ég a ház, akkor 4222 lesz, vagy 424

@Digestive

Sokat filóztam, hogy ez vagy a prime, de olvasgatva nem bizti, hogy megéri.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29987) KaksziLajos válasza Digestive (#29985) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Adom én is. Múltkor is írtam már. Nagyon alul van értékelve. Erős, magas, magas ugrás érték, sebessége lehetne több, de nem tartozik a lassúak közé, jó passzolás. A héten vissza is veszem valószínűleg. :K

(#29988) Yodamest válasza Digestive (#29985) üzenetére


Yodamest
addikt

Nagyon dicsérve van ez a Hierro gyerek, csak az a baj, hogy minden jobb CB-ről ezt mondják, hogy stabil, verhetetlen a levegőben stb. Most ha mindenki verhetetlen a levegőben akkor igazából senki sem. Van Dijk harmad annyiért szintén verhetetlen a levegőben, karnevál Bonucci szintén, sőt nekem még gold Manolast sem verte senki a levegőben. :) Nem is tudom mikor kaptam utoljára fejes gólt.

(#29989) Szigma70 válasza Yodamest (#29988) üzenetére


Szigma70
addikt

Ez a Hiero olcsóbb mint egy VVD :C

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29990) Hazli17 válasza Szigma70 (#29965) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Én 4-1-2-1-2 ban szélen használom, nekem bevált ott is. Nyilván dgy cm-cdm pozi jobb neki, de fejesekkel, lövésekkel sincs probléma.

(#29991) KaksziLajos válasza Yodamest (#29988) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Birthday Bonucci tényleg nagyon jó mindenben, kivéve a sebesség. Megvan/megvolt mindkettő és Hierro valamivel stabilabb és a plussz sebesség miatt használhatóbb talán.

Ez a VVD meg akárhányszor szembejött, mindig megkeserítette az életemet, teljesen mindegy volt melyik verzió volt. Csak sajna nem szeretem a PL-t. :)

A verhetetlen az csak egy jelző volt gondolom, hogy érzékeltesse mennyire OP. De nyilván senki nem verhetetlen, csak valakit nehezebben fejelnek le és nagyobb százalékban nyer légicsatákat. Na Hierro is ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#29992) Yodamest válasza Szigma70 (#29989) üzenetére


Yodamest
addikt

hát ha az ST-re gondolsz akkor jah :)

KaksziLajos nah akkor érted a dilemmámat, én is így vagyok vele, hogy nagyon szenvedek PL ellen mindig és adná magát, hogy akkor csináljak PL csapatot, de nemtudom valahogy én jobban szeretem az egzotikus játékosokat, akiket kb senki nem használ én ilyen vagyok... :) Viszont amikor elkenek valakit, annál nagyobb számukra a meglepetés. Azért arra a 91-es Aubára nagyon fáj a fogam és őt meg csak egy szintiszta BPL-be lehetne betenni. :U

[ Szerkesztve ]

(#29993) Szigma70 válasza KaksziLajos (#29991) üzenetére


Szigma70
addikt

+balance, stamina

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29994) Digestive válasza KaksziLajos (#29991) üzenetére


Digestive
addikt

Köszi a kiigazítást, így gondoltam. ;) 2 játékos van aki a levegőben konkrétan verhetetlen. CR meg Ibra! Blööáááá! 🤮

(#29995) Szigma70 válasza Digestive (#29994) üzenetére


Szigma70
addikt

És Mertens meg Insignie és Störpilla :DD

Más

Van egy 91-es Oblakom, jobb mint Szczesny?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29996) Mrguba válasza Mrguba (#29981) üzenetére


Mrguba
őstag

Valaki erre?

(#29997) chelseafan94 válasza Mrguba (#29981) üzenetére


chelseafan94
tag

SIF Son esetleg?

PS ID: KoloChelsea

(#29998) Yodamest válasza Mrguba (#29996) üzenetére


Yodamest
addikt

Könnyebben találsz nagyon jó CM ikont, szóval CAM-ba simán mehet a kis vörös, még az alap gold kártyája is az egyik legjobb CAM máig.

(#29999) Mrguba válasza Yodamest (#29998) üzenetére


Mrguba
őstag

Sif Son jo lehet...
De ki lenne 4-500 ba nagyon jo cm ikon?

(#30000) KaksziLajos válasza Szigma70 (#29995) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

89-es Donnarumma. Nem fogod megbánni. Előbb elfelejtettem írni, hogy a legjobb Csesznyim is volt, de Donnarumma őt is übereli. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.