Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Hali!

Valaki meccs a bajnokságból???

(#29602) v-man válasza Tajték (#29600) üzenetére


v-man
őstag

+1

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29603) Tajték válasza v-man (#29602) üzenetére


Tajték
senior tag

Te melyiket használod? Prime vagy Moments?

Én a Prime-ot, filózok hogy megérheti é a momentsre váltani? + 300k kb

(#29604) A guru válasza Digestive (#29593) üzenetére


A guru
addikt

Mert drága és Sandro jobb szerintem. Próbáltam amúgy. :)

(#29605) Readonly2


Readonly2
tag

Hazli kolléga (is) már elvert 2x ha valaki aki még nem tette érezne kedved hozzá akkor kb 8-tól nekem is jó :)

(#29606) MdewC válasza Szigma70 (#29599) üzenetére


MdewC
nagyúr

Félig meddig?

Ne torzítsunk már. :)

A chem az teljesen érezhető. Pláne amit anno javasoltam.

Figo meg jó sztem. Attól függ hova kell.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29607) v-man válasza Tajték (#29603) üzenetére


v-man
őstag

Moment van, nyitottam, így nincs összehasonlítási alap 😊
Hazli, nekem jó most ha még aktuális.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29608) akooos


akooos
veterán

Srácok valaki próbálta Laudrup moments lapját? Nem tűnik olyan rossznak és az ára sem vészes az SBC-nek.

(#29609) Stylerr válasza MdewC (#29589) üzenetére


Stylerr
addikt

Még a lövés részt meg is értem, de a 79 Strenght nem túl acélos. Erről jut eszembe, 91 Mbappe milyen lehet Marksmannal csatárban? Hülyeség lenne Cr-t lecserélni rá? Cr "csak" a fejesekben jobb papíron.

(#29610) dejvid8 válasza Stylerr (#29609) üzenetére


dejvid8
őstag

*Bocsi, nem válasz akart lenni*

Ma én is bajnokságoznék szivesen, több meccset is akár. Fél8-tól felőlem mehet. Valaki?

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29611) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Nem birtam ki, hogy ne jatszak es megcsinaltam a kolumbiai swap playert. Kemeny 450 sp vesztessel! :C
Azota meg 4/4 zsinorban, megint beindultak a jatekosaim. Ezek utan ne merje senki azt mondani, hogy nem csal a gep. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#29612) v-man


v-man
őstag

Xbox bajnokság: Fifaisshit, tudnál tenni egy tabellát és mégegyszer a gamertag listát? Múltkor nem mentettem le és most meg telóról nem találom... Köszi!

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29613) toxicjew


toxicjew
addikt

Hulladék player pickek + 0 walkout, ilyen egy igazi csütörtök este. Minőségi játék :K

(#29614) MdewC válasza Stylerr (#29609) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bőven elég. Bugos lap. Plusz jobb labdakezeléssel és jobb balance-al nem is kell az a plusz strengh. A passzról ne is beszéljünk, ha egyből tovább kell vele adni.

Nem a levegőbe beszélek. ;)

De befejeztem a szajkózást, értelmetlen. :R

Ti tudjátok, Szigma se fogadta meg... :D

Szerk.: nincs mit. ;)

Jót akarok, van rutinunk vele durva ellenfelek ellen.

(CR-t értelmetlen cserélni, aki el szeretne érni bármit komolyabban, az ne cserélje. Nem véletlenül használja aki csak teheti. Bappe mellé jöjjön, ne helyette.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29615) Stylerr válasza MdewC (#29614) üzenetére


Stylerr
addikt

Hiszek neked, köszönöm! :R

(#29616) Szigma70 válasza MdewC (#29606) üzenetére


Szigma70
addikt

Játsszál 10 meccset DR-ben, és ott a félig meddig, mikor, hogy ható bármilyen chem lapod

:K

Egyébbként, honnan tudod mit használok rajta? Volt rajta basic, deadeye, marksman, hawk, mert ki kellett próbálnom. Ennyi. Most engine van rajta. :D

De marksmannal nem volt rosszabb, az én szintemen, és állítom, hogy enginevel érezhetően többet hibázik a lövéseivel

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29617) MdewC válasza Szigma70 (#29616) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ma lesz meg a 2.400 pont div 1-ben. Igen, abban a retkben, ahol Te is tolod. :) Sztem a héten toltam több mint 30 db meccset a div 1-ben.

Peace.

Szerk.: jó csak megküzdöttünk pár kommenttel mire végül rákerült. :D

Bárki másnál lefosnám mit raktok rá, le is szoktam, egyedül ő a kivétel. Meg mert bírlak benneteket és jót akarok.

Szerk.: az, hogy szidom, annam semmi köze ehhez, szezon a fazonnal, ezzel kérlek ne érvelj. Tudom, hogy gyenge a game a wl-hez képest. Ez egy tény. De ennek a témához semmi köze.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29618) Szigma70 válasza MdewC (#29617) üzenetére


Szigma70
addikt

És amit Te is folyamatosan szidsz, ha jól rémlik :DD

:R peace

Már egy hete engine van rajta :DDD

Annyiban van köze a fos DR gameplaynek , hogy semmit nem érzel a játékoson, nem, hogy milyen chem kellene rá. Örülök, ha nyerek egy meccset, de csak küzdés

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29619) MdewC válasza Szigma70 (#29616) üzenetére


MdewC
nagyúr

Dehogy hibázok többet. Csehül lősz. :D

:R

Szerk.: nagyon helyes, maradjon is az. :))

Szerk.: azt nem tudom, hogy nyomod, sajna rég toltuk. :(( :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29620) Szigma70 válasza MdewC (#29619) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD :DD :DDD

Rosszul nyomom a gombot? :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29621) MdewC válasza Szigma70 (#29618) üzenetére


MdewC
nagyúr

De WL-ben jó a game és ott ki fog jönni. (Plusz rivben is ki kehet fogni jó gp-t.)

Na ennyit erről. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29622) Szigma70 válasza MdewC (#29621) üzenetére


Szigma70
addikt

Jó a csávó, jól áll nálam is, bár a gól/meccs nincs meg, de ez nem az Ő hibája.

Ami meglepő nálam, hogy a kb. 60 góljából és 80 meccséből 1, azaz egy fejes gólja van, az is egy kapufáról visszapattanó.

Valamelyik este jött egy ellen, szintén CR-el,3 szöget, 3 fejes CR-gól.
Ugyan az alakzat, CR ugyan ott, és neki a szögletnél a rövid felé állt, oda tette neki fejre, nekem meg a hosszú legtávolabbi részére helyezkedik. :W

Mindegy, beverem vele máshogy :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29623) MdewC válasza Szigma70 (#29622) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ma se bírunk magunkkal, vmi pimp készül. :))

Hamarosan hozom!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29624) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az EA délután óta nem tudta helyrehozni a szervereket, PC-n nem lehet rivals-t játszani. Ha talál is ellenfelet a latency 1-2 között változik... Gondoltam még játszom 1-2 meccset, de nem, ma nem jött össze. Gratulálok EA. :W

[ Szerkesztve ]

(#29625) toxicjew


toxicjew
addikt

Csalódottságomban dedobtam egy garnitúrát a 86+os sbcbe, 87es gomez volt a legjobb... Subnak mondjuk lehet jó lesz, de én nem tudom mit kéne csinálnom hogy vmi durva lapot dobjon. Fején állva kell nyitni?

(#29626) akooos válasza Kristof_94 (#29624) üzenetére


akooos
veterán

Xboxon majdnem 24 óráig a játékot sem lehetett elindítani, úgyhogy nyugi :D Lesz ez még rosszabb is.

Jön valaki bajnokságból? 11-ig vagyok kb :)

(#29627) Kristof_94 válasza akooos (#29626) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Rávettem magam és regisztráltam a WL-re, jó lenne legalább a silver 1-ig eljutni, megpróbálom hátha, akkor meglesz a kvali is, de már 1000 pont is sokat segítene. Az új csapattal megyek majd, bár kemény 2 meccsen tudtam kipróbálni, ott is rossz volt a játékmenet.

(#29628) dejvid8 válasza akooos (#29626) üzenetére


dejvid8
őstag

Én megyek majd, 10 után kicsivel szerintem, ha jó.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29629) Stylerr


Stylerr
addikt

Engem ezzel az Iniesta csellel lehet kiidegelni. Legszívesebben én is úgy húzogatnám a lábamat a fején annak aki nyomja, mint ahogy a cselt csinálja...

(#29630) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#29525) üzenetére


Zimmi91
addikt

Végül is 1 db játékos kéne és kitudnék rakni egy premiumot full untradeből, de persze semmi sincs a piacon :DDD Ha holnap tudok egyet szerezni kiteszem ha nem akkor maradnak a klubba ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#29631) v-man válasza akooos (#29626) üzenetére


v-man
őstag

Felkészül, Playstation 😁

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29632) gabesz82 válasza Stylerr (#29629) üzenetére


gabesz82
senior tag

:DD mintha csak én írtam volna... És hiába csúszol be, csinálhatsz bármit, átfolyik rajtad.

Egyébként meg ma este a gameplay valami borzalom, még a korábbiakat is alulmúlja.

PSN: Morfologus82

(#29633) Stylerr válasza gabesz82 (#29632) üzenetére


Stylerr
addikt

Én nem nagyon szidtam a játékot, de ez az idei messze a legrosszabb Fifa.. Idegörlő borzalom.

(#29634) MdewC válasza v-man (#29631) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mi is megkapjuk azokat a kárpótló pakkokat mint a pc meg az xbox és végre Szigma is nyit egy gigát. :))

Jó lesz? :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29635) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#29630) üzenetére


Zimmi91
addikt

Pulisic .... Bár ne tették volna fel azt az 1 játékost :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#29636) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok használja valakik Sane Fut Birthday lapját? Milyen poszton és milyen chem lappal lehet a legtöbbet kihozni belőle?

Más: megcsináltam a Vela SBC-t, de a sok untradeable 83-as lap miatt nem tudom kipróbálni a Flashback Zlatan és Bradley +POTM Vela szentháromságot, nagyon kellene hogy jöjjön már az a Totw SBC :K

Még másabb: megnéztem az SBC-re tekintettel hogy ki is ez a román srác(Baluta), sokat nem tett le eddig az asztalra, ehhez képest hihetetlenül jó lapot kapott. Nagyon alacsony úgyhogy valószínűleg csak szélén használható, de tényleg jól néznek ki az értékei. Az EA eldöntötte hogy már pedig belőle sztár lesz :D

XO: Gollami26

(#29637) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Team pressing nalatok milyen? Kivetel nelkul mindenki nyomja kezdorugastol, mint az ev elejen. Az en embereim jol befaradnak, felido elott mar cseret kernek, ellenfel meg porog vegig, borogatja a vedoket. Ha en benyomom a pressinget az elejen, akkor meg kapom a leinditasokat. Tanacstalan vagyok nagyon ... a masik meg: toty mbappet mindenki! lefutja 10bol 9szer. Nem untrade lenne, mar reg eladtam volna, hihetetlen.
Kis pozitivum: baby Nedveddel remek kapas tekereseket lehet loni 16-20rol, zsenialis.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#29638) szabyka95 válasza ThuG4LifE (#29637) üzenetére


szabyka95
őstag

Csal a gep, csak masoknak megy a team pressing

(#29639) Edgar2621 válasza szabyka95 (#29638) üzenetére


Edgar2621
őstag

Csal az élet, kizárólag Te látod objektíven a játékot

XO: Gollami26

(#29640) Stylerr


Stylerr
addikt

91es Mbappet próbálta valaki? Gondolkozom,hogy Cr-t lecserélem rá..

(#29641) K.J válasza Stylerr (#29640) üzenetére


K.J
senior tag

Ez irónia akart lenni valamire, vagy csak nem láttad MdewC válaszát? :)

(#29642) ThuG4LifE válasza szabyka95 (#29638) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Igen, nyilvan! :P
Azert joval nagyobb szazalekban en szivom meg, de biztos csak azert, mert en nem vagyok pro es ellenem csak azokat dob. :R Kedves EA lelassitja nekem a jatekosokat, hogy tudjam kovetni. :))

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#29643) Stylerr válasza K.J (#29641) üzenetére


Stylerr
addikt

Kíváncsi lettem volna,hogy milyen a 91es Mbappe. De ahhoz,hogy kipróbáljam át kell építeni az egész csapatot. Tudom,hogy Cr jó, de nekem még engine lappal is picit darabos, és azok a statok amivel Mbappe rendelkezik kíváncsivá tett.

(#29644) Stylerr válasza K.J (#29641) üzenetére


Stylerr
addikt

Bocsi a dupláért! Visszagörgettem.. Azokat a sorokat szerkesztés után írta be MdewC, így amikor én elsőnek olvastam akkor még nem volt ott. Így tárgytalan a kérdésem, és köszi, hogy szoltál.. :) :R

(#29645) K.J válasza Stylerr (#29644) üzenetére


K.J
senior tag

Ugyan :) :R

(#29646) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#29627) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is hosszú idő után megnézem a WL-t, gold 3 a cél, remélem meglesz ismét :DDD
Csapat jóval gyengébb mint a legutolsó WL-nél, de hátha ez a kulcs ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#29647) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Amikor a 89-ik percben már érzed, hogy nem tudsz egyszerűen mit csinálni, és elkezd dolgozni ellened a sricptelt játékment...

akkor hirtelen egy lábon átmegy a labda, majd De Gea is elveszi a lábát a labda elől...

így jöhet a szokásos -35 skill pont.

https://www.youtube.com/watch?v=j5LxBeFEKF8

[ Szerkesztve ]

PS4

(#29648) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Valaki bajnoksag ?

(#29649) Szigma70 válasza Stylerr (#29644) üzenetére


Szigma70
addikt

Annyi coinért, mint amennyi az a Bappe, inkább vennék egy 93-as Figót, 7 chemen is jobb mint a francia sztem.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29650) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Sracok ezennel eljott egy pont ebben a szarban hogy en be is fejeztem a hazi bajnoksagot.......
Eredmenyeket nektek tovabbra is vezetem es tovabbra is varom ......
Nem fogok ez miatt ennyit idegeskedni mert egy scriptelt szar ebben a modban is .......
Koszonom.
Ti meg csapassatok ;)

Szigma: dehogy jobb :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.