Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) Fifaisshit válasza Yodamest (#30900) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ezert nem szabad eszetlenul :)

Meg is erdemli aki megcsinalta az sbct holott tudni lehet , hogy Tots lapot is kapni fog ugyis :)

Ilyenkor vart az okosabbja a TOTT-re es max utanna csinalja meg ertelemszeruen olcsobban vagy ugye nem csinalja meg hanem inkabb abbol a penzbol az eladhatot veszi meg vagy kivar :)

Sok SBC pont a nem gondolkodo embreknek van kitalalva ....

Egy szo mint szaz a reward rendszerrel semmi gond a pack weightet leszamitva......
Maga a jatek egy fos , egy okadek, egy szar dehat nincs mit tenni ugyanugy leulok ele :)

[ Szerkesztve ]

(#30902) toxicjew


toxicjew
addikt

81 és 82 player pick :DDD fa***opo játék ez srácok... Csomagból semmi értelmes természetesen. Az biztos hogy törlöm a klubot idény végén ennél csak jobb lehet ha újat kezdek.

(#30903) Santana01 válasza dejvid8 (#30896) üzenetére


Santana01
tag

Nem folytatom mivel nem látom nagy értelmét. Ez a friendly mód is egy nagy kalap sz*r. Itt is egyik meccsen minden bemegy aztán a másik meccsen mindenhonnan kapufát rúgnak a játékosaim vagy az ellennek gólpasszt adnak. Így értelmetlen,hogy a szoros meccsek azon dőlnek el,hogy kinek kedvez a játék.

A másik meg,hogy ahogy jön a nyár egyre kevesebb időm van játszani. Már a WL-et se tudom végig tolni ahogy a Rivalst sem szóval nem akarok ígérgetni.

Remélem megértitek. :)

(#30904) MdewC válasza Yodamest (#30869) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kuvvára össze lehet szedni a coint a csapatra. Csak nagyon halkan jegyzem meg. :DDD :B

Közben:

gold 1 wl pakk -> kéz a kézben Hummels meg Insigne a két jóbarát 1 pakkban. :DDD

Pölé projekt ON!

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30905) Fifaisshit válasza Santana01 (#30903) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mondjuk nem ertjuk meg , de tudomasul vettuk :D

MdewC : Baby Pele ertelmetlen beszerezni mi ? :D

[ Szerkesztve ]

(#30906) Yodamest válasza MdewC (#30904) üzenetére


Yodamest
addikt

hát neked elhiszem :DDD

(#30907) sz_abika válasza Szigma70 (#30876) üzenetére


sz_abika
addikt

1 meccs egy SF.

Az kemény azért. 2 meccsente max, de mindig rotálom a cseréket is, sokszor elég 2-3 bronz fitness , hogy a 90 alattiak elmehessenek még egy meccsre. 93as középpályával én még simán elindulok WLben is.

Ja és a jó dropok miatt mondom kinyitom én is a tegnap rare UCL pakkot legalább. Azt a 80as Soarest kaptam vissza akit beletettem konkrétan. Thx EA!

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#30908) Santana01 válasza Fifaisshit (#30905) üzenetére


Santana01
tag

Meg kell értsd mert te is egyszer már abba hagytad :DD

(#30909) Fifaisshit válasza Santana01 (#30908) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Perszeee :)
De a verem hajtott , hogy nem szabad :)
Meg nem korrekt ha mar en szervezem, meg elvallatam a reszvetelt .

[ Szerkesztve ]

(#30910) MdewC válasza Fifaisshit (#30905) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egyáltalán nem, sőt!

Hawk nagyob brutál lap szerintem. :)

Yoda: :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30911) Fifaisshit válasza MdewC (#30910) üzenetére


Fifaisshit
őstag

BD Aubat valtana elol , persze csak ha minosegi a valtozas minden teren :)
Auba 120/105 .....

(#30912) A guru


A guru
addikt

Mindent köszönök baby Blanc! :R

(#30913) MdewC válasza Fifaisshit (#30911) üzenetére


MdewC
nagyúr

Más lap.

Inkább mellé jöjjön. :)

Guru: hogy megnőtt a haja Blancnak. :DDD

Tesztet várjuk, hogy érdemes-e kirakni.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30914) chelseafan94


chelseafan94
tag

Szerintetek mennyit fog esni a Base Ikonok ára a swap SBC miatt? Gondolkodom egy Baby Pelén, de nem tudom, hogy mikor lenne érdemes rá beruházni, illetve, hogy az ilyen ikonokat mennyire érinti majd a TOTS miatta áresés?

PS ID: KoloChelsea

(#30915) Kristof_94 válasza chelseafan94 (#30914) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem most már csak zuhanni fognak, új ikon SBC már nem jön, a TOTS alatt rengeteg nyitás lesz, stb.
Nem tudni még mikor kezdődik a TOTS, de szerintem várj még 1,5-2 hetet.

(#30916) v-man válasza chelseafan94 (#30914) üzenetére


v-man
őstag

Közvetlenül amiatt nem fog esni, lévén eladhatatlan amiket nyitnak, ellenben már erősen indulnak lefelé az árak a közelgő tots miatt.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#30917) Fifaisshit válasza MdewC (#30913) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Az sajnos nem megoldas :(

Felvazolom :)

Elol Eusebio es Auba es akkor marad penz Totsra mert kell egy Alison es egy kp :)

Vaaaaagy

Elol Pele es Eusebio es akkor Auba leves es lenulazom magam idenre :)

Ez itt a nagy kerdes :)

(#30918) Sickboy25 válasza Fifaisshit (#30917) üzenetére


Sickboy25
addikt

Melyik Aubát használod?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30919) Fifaisshit válasza Sickboy25 (#30918) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Birthday

(#30920) szabyka95 válasza MdewC (#30913) üzenetére


szabyka95
őstag

Nem mintha o lenne az elso akinek megvan gullit

(#30921) Sickboy25 válasza Fifaisshit (#30919) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi

mindenki: Érdemes megcsinálni Erikssent? Mostani középpálya gold Kanté, baby Blanc, gold de Bruyne...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30922) Kristof_94 válasza Sickboy25 (#30921) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem!

(#30923) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

3 hét alatt a transfer profitom 2.160.000 volt.

Lehet okosan kereskedni, hogy folyamatosan jöjjön a zsé, csak rohadt sok időd elmegy vele. Legtöbbet azzal lehet keresni, ha normális áron adod el a játékosokat, nem csak felvágod a piacra. Akkor vagyok rosszul, amikor valaki egy 22k-t érő ezüst playert elnyom quick sellbe...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#30924) Sickboy25 válasza Jinxb1rd (#30923) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezzel egyetértek, amennyi időt belefektetek azzal a bevétellel elégedett vagyok... Napi max fél óra... Hetente 200 - 250 K, h e van kedvem... 4 napja 20K -m maradt baby Blanc miatt, most 150K-n állok és ebből 2x még csak be sem kapcsoltam a konzolt... Most is 70 játékos pihen eladásra várva... Óránként kb. 4-5K ami bejön, de mos heti totw játékosok is vannak, ha elmennek + 100K. Ezekből 3-at vásárolt fifa ponttal szereztem, mind3 nyitásom az volt... Ha tudnám, hogy így adja mindig (csak sajna a youtubeos videók nem ezt mutatják), akkor csak venném a pontokat, mert nekem jobban megérné, mint rengeteg órát liga sbcékkel játszadozni... Azalatt munkával a többszörösét megkeresem :DDD...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30925) Jinxb1rd válasza Sickboy25 (#30924) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én is rengeteg időt elpöcsöltem vele, többet ért volna ha dolgozok és fifa pontokat veszek. De neem... kell a sikerélmény, hogy igen, rohadt jó üzletember vagyok. :D

We are only Stardust...

(#30926) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Most így néz ki a csapat , megvárom a hétfői base icont , aztán meg csinositok a csapaton. Remélem vmi használhatot tudok nyitni, egy jó cam vagy egy jó cb jól esne :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#30927) Meghivott


Meghivott
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy mit változtatnátok, illetve bal szélre kit tennétek. Egyedül Alba eladható. És van kb 1 millióm. Ingame 4222 a felállás. Köszi
ez a csapat ja és PC

[ Szerkesztve ]

(#30928) chelseafan94 válasza Sickboy25 (#30924) üzenetére


chelseafan94
tag

Hogyan kereskedsz, milyen lapokra mész rá?

PS ID: KoloChelsea

(#30929) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Meg egy SB fut swap van, es egy meg kell jojjon nem?

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#30930) Sickboy25 válasza chelseafan94 (#30928) üzenetére


Sickboy25
addikt

ezüst bronz... + sima gold lapok... 300 és 350 a lap értéke egy ezresért azonnal viszik...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30931) Madn!ght válasza Jinxb1rd (#30923) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ha nem titok, elmondod mire érdemes figyelni? Általában az összes nyitott játékosnál megnézem mennyit ér, de többnyire 1000 coin alattiakat nyitok. Amiben nem vagyok biztos, azokra nagyobb max. buyoutot teszek, figyelve a piacon lévő ajánlatokra. Elég lassan csorog a coin. Időt nem sajnálok rá, viszont a technikája az nagyon is érdekelne. :R :R :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30932) Szigma70 válasza sz_abika (#30907) üzenetére


Szigma70
addikt

Én nem tudom másnál, hogy bírják az emberek akár 3 meccsre is staminával :F

Minden emberem 90 közeli, vagy a fölötti staminával megy, legtöbbet balance-on játszom, max PonHT, vagy meccs végén a team press, ha ég a ház. Meccs végén 93-95 között vannak az emberek.
WL-ben mindenki, majd mindenki full friss brigáddal jön, így ha én 2 meccses emberekkel megyek ellenük, eleve hátrányban vagyok a meccs végén, vagy a hosszabításban. Cserélni nem szeretek, csak ritkán.
DR-ben még elmegy a 2 meccs, de a CB-re és Blanc-ra kell akkor is egy egyéni fitnesz, biztos ami tuti alapon.

Mivel a DR mindíg rank1, a WL gold, az SB gol1, ami van MM és hétközi SBC azt mindíg megcsinálom, és a ligákból is csinálgatok hozzájuk minden héten, így nem hiszem, hogy nagyságrendekkel több pakkot nyitna itt a többség, mint én. Ezért nem értem, hogy jöhet be a rewardokból nektek annyi SF lap, hogy nem kell vennetek.

Nekem jó ha hetente bejön 6 max 10, de akkor az már sok. játszani meg minimum hetente játszok 50 de inkább 60 meccset. Ez, ha csak 2 meccsenként tennék fitneszt rájuk, akkor is 25-30 lap. Ennyi tuti nem jön be a pakkokból. Volt, hogy 70db, és volt egyszer, hogy 50db pakkot nyitottam egyszerre, de akkor sem jött be 15-20 darabnál több.

Szóval nem értem, vagy kevés meccset játszotok, akkor kijön a matek, vagy hetente 40 pakkokat nyittok, amik ráadásul szórják a SF-t.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30933) Jinxb1rd válasza Madn!ght (#30931) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát ez nap függő is, hogy mikor mit érdemes csinálni. Ma például díjnyitás volt, úgyhogy este 6-tól 10-ig liga bsc-zni érdemes, 'farmolni'.

82-ig gold playereket max venni szabad ma, eladni nem, ezüst és bronz playerek viszont mehetnek eladásra a legkisebb áron.

BTW minden nap a vételeket 6 és 10 között érdemes lebonyolítani, eladást pedig éjfél elmúltával 2 óra után, akkor a legmagasabbak az árak (elmennek aludni, akik óránként hirdetik meg az agyonolcsósított playereiket).

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#30934) MdewC válasza szabyka95 (#30920) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát jah.

De amit mond, annak van értelme. :)

Fifaisshit: ne nullázd magad. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30935) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Kicsit későn kezdem a XBOX-os fifa tournamentet. Elnézést kérek ezért. Gariba volt a joy-om. tegnap kaptam meg. A hétvégén megpróbálok belehúzni. Megpróbálok mindenkit felvenni hamarosan (valaki linkelné a gamertages táblázatot?).

(#30936) Yodamest válasza Szigma70 (#30932) üzenetére


Yodamest
addikt

Lehet olyan a taktikád, amitől jobban fáradnak az ifjak. Én pl. possessiont játszok, drop backkel így alig futkosnak maguktól a játékosaim és nem is fáradnak úgy, de ha átrakom mondjuk fast build upra egyből érezhetően jobban fáradnak.

[ Szerkesztve ]

(#30937) Madn!ght válasza Jinxb1rd (#30933) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszönöm! :R

Korábban olvastam egy angol nyelvű cikket az ezüst, illetve bronz playerekkel kapcsolatban. Abban is voltak okosságok. (pl: "soha ne vegyél gold pakkot. soha. de tényleg" :D ezt bírtam.) Nem is gondoltam volna korábban, csak ugye mit lát a magamfajta a yt-n, meg a különböző közösségi oldalakon, hogy mindenki nyitja a csilliárdos játékosokat. Azt a keveset, amit játék rewardokkal - befeketetési procedúra nélkül - összekuporgattam, persze sikerült is pillanatok törtrésze alatt promo pakkokba rakni. Természetesen 80-82es szintű lapokkal hálálta meg a gép. De hát a rizikó élménye ugye simán bevonzza az embert. :B :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30938) Santana01 válasza Jinxb1rd (#30933) üzenetére


Santana01
tag

Akkor téged mint kereskedő gurut kérdezlek :D

Van a klubban kb 700-750 eladható player(kb 220 Rare Gold,220 sima Gold és 260 Silver). Ebből ki lehet hozni másfél milla coint ha mindet el adom és ha igen,hogyan? :DD :R

De Bruyne TOTY lapjához annyi kellene és ha összejönne rá a lé beáldoznám az egész klubbot. Mivel egyre kevesebb időm lesz játszani így amíg játszok élvezzem,hogy bitang játékosaim vannak. :D

(#30939) Yodamest


Yodamest
addikt

Tudjátok szeretem a nem meta és nem triviális lapokat, új tesztalanyom:

Architect lappal, mint a képen is, hát kíváncsi leszek rá. Elvileg ezek a scream lapok már NEM fognak megújulni, úgyhogy ezek a végleges statok. Így nagyon is jónak tűnik, pláne a beívelgetős classic angol foci stílusomhoz. Pace huszároknak tudom nono a kártya, de én látom benne a csodát. :K

(#30940) dejvid8 válasza gorje (#30935) üzenetére


dejvid8
őstag

Szia!
Így már érthető a helyzet. :)
Itt vannak a nevek :[link]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30941) Sickboy25 válasza Santana01 (#30938) üzenetére


Sickboy25
addikt

83 alatti lapokat rare és sima egy 1000 - 1100 -ért azonnal el lehet adni... 83 és fölötte azért lehet sokkal nagyobbat szakítani...

Silvereknél érdemes összehasonlítani az árakat, mert lehet van közte egy-két ritka lap azok 5-10K között mennek, van rengeteg 2,5 - 3,5K lap illetve a többi szinten 900- 1000-ért elmegy...

Tehát legrosszabb esetben 700K (azonnal), ami ebből kijöhet...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30942) A guru válasza Santana01 (#30938) üzenetére


A guru
addikt

Futbinen megnézed mennyiért mennek és szépen kilistázod őket, nem egy nagy cucc, rá kell szánni egy kis időt.

(#30943) Santana01 válasza A guru (#30942) üzenetére


Santana01
tag

Hű de jó ötlet! Rá keresek a 700 játékosra egyenként,be pötyögöm számológépbe az árakat és már meg is van. Hogy nem jutott ez nekem eddig eszembe!? :C :))

(#30944) A guru válasza Santana01 (#30943) üzenetére


A guru
addikt

Nem értem, akkor mit szeretnél? Maguktól adódjanak el vagy esetleg mi írjuk le az árakat? :DDD

De nekem mindegy, csak már nem tudom eldönteni, hogy valaki analfabéta és azért kérdez vagy csak trollkodik.

(#30945) Szigma70 válasza Santana01 (#30943) üzenetére


Szigma70
addikt

4 lehetőséged van

-Az első. hogy kiteszel mindenkit max áron, és várod a csodát

-A második, hogy kiteszel mindenkit minimál áron, ilyenkor meg várhatod a hasznot

-A harmadik a quick sell

-A negyedik, hogy bele kell tolni kis időt, és normális, hasznot, vagy elvárt értéket hozó áron kell nem árulni, hanem eladni a playereket.

abból a mennyiségből amit írtál, max 400-500K hozható össze sztem. Persze ha nincs benne egy-két kincs

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30946) Jinxb1rd válasza Santana01 (#30943) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem tudom. De én például evés után is rögtön elmosom a tányéromat.

Szerda vagy vasárnap délelőtt listázd fel őket. Egyébként meg nekem kurva mind1, mit csinálsz velük, de ha rohadt lusta vagy, upgradeld be őket sbc-be, hátha dobnak jó kártyákat. :K

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#30947) Szigma70 válasza Jinxb1rd (#30946) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem vagy nős?

Én csak felállok az asztaltól, max köszönöm a kaját :)

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30948) Csokipuding8 válasza Szigma70 (#30947) üzenetére


Csokipuding8
tag

De csak azéet hogy igazold a sztereotípiákat a faszikról gondolom :D Nálunk is inkább az asszony mosogat, de azért mert inkább én főzök :)

Rivalsnál először választottam lóvé helyett az eladható csomikat. Ráéreztem. Kante, 87 Fernandinho. Fú de megörültem :))

(#30949) Szigma70 válasza Csokipuding8 (#30948) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, a porszívó az enyém :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30950) akooos válasza Szigma70 (#30949) üzenetére


akooos
veterán

Nálunk mindkettő az enyém , na erre varrj gombot :DDD cserébe nem baszogat, ha idegemben felhörgök a meccs közben :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.