Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) sz_abika válasza v-man (#30150) üzenetére


sz_abika
addikt

Igen, semmiképpen nem illik a csapatba :)

PSN: xszabikax

(#30152) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Elképesztően jó volt az Ajax és gyenge a Juve, a második félidőben esélye sem volt a Juvenak, energia és helyzet nélkül játszották le. Sajnálom a Juvet, de ez az Ajax felidézi a 24-25 évvel ezelőtti csapatot, jó őket nézni. Hogy miért éppen most nem volt ereje a Juvenak azt meg lehetne kérdezni Allegri mestertől.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#30153) MdewC válasza Edgar2621 (#30152) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez érthetetlen és védhetetlen.

Ajax jobb volt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30154) MdewC


MdewC
nagyúr

Megvan a 2400 pont a rivbe. Juhuuuuu!

De a game play akkora hugy, de akkora ótvar, lassú delay bug, hogy ritkán látni ilyet.

Majdnem hozza a ma esti Juve - Ajax szintjét. De csak majdnem.

Viccen kívül kár játszani.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30155) Szigma70


Szigma70
addikt

Fingom nincs, minek ültem le játszani, mikor a Rank1 megvan.
Csak azt értem el, hogy ismét én lettem a "verjük el gazdag csávót" ellenfél,. Aki szembejön gold csapattal, annak garantált a győzelem.
-180 SP.
Megérte
Játszhatatlan, delay, mocsár, és megint összekeverednek az emberek alakzat váltásnál

Pedig isten bizony, tegnap este viszonylag játszható volt a DR

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30156) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mikor jobb játszani tapasztalatok alapján?

Lenne két kérdés:
1) Azzal mit lehet tenni, amikor minden passznál az ellenfél a játékosom elé fut? Kb mintha az ellenfélnek passzolnám a labdát megállás nélkül. Elképesztő idegesítő.

2) Ha egy teljesen más nemzetiségű és ligájú játékost belerakok a csapatba, akkor elrontja a kémiáját az ott lévőknek? Ma este során valahányszor beraktam őket, a csapatom lelassult

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#30157) ThuG4LifE válasza toxicjew (#30133) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Az lesz most. :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#30158) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok! Boxon esetleg elerheto most valaki, hogy letoljuk a swap objective-et? :)

(#30159) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nyomtam 6 meccset. -2 skill rating pontom van az induláshoz képest :D

Sikerült megint rúgnom 3 kapufát 1 szögletnél. Ebből lehetne lassan weekly object. Hamar összejönne.

PS4

(#30160) K.J válasza gabigyerek (#30159) üzenetére


K.J
senior tag

Elhiszed, hogy pont akkor nem sikerülne mikor kellene? :)

(#30161) dracox


dracox
addikt

Van valami megkülönböztető jelzés az UCL sima és rare lapok között?
Előfordul, hogy nem tudom az adott játékos gold lapja rare vagy sem aztán nagyon idegesítő, hogy mindig rá kell keresni.

(#30162) gabigyerek válasza K.J (#30160) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Most kivételesen nem a div tetjén voltam, azt ismerem. Igazából így csak az idő elcseszésére jó az egész mivel a rank1 megvan. :)

PS4

(#30163) Digestive válasza dracox (#30161) üzenetére


Digestive
addikt

A Rare lapoknál a címer felső 2 sarkánál van ilyen kis becsípés, a simák meg szögletesek! ;)

(#30164) Yodamest


Yodamest
addikt

Mentem pár meccset tegnap a bundes csapattal, hát korai még bármit mondani, de nagyon adta!
Rebic-Jovic-Poulsen trió elöl ontja a gólokat, főleg fejjel. Telles-Pavard lemegy a szélen, beteszi és középen a 3 ST közül valaki biztosan beleteszi a fejét!

Nem volt ellenfelem ezzel a csapattam egész egyszerűen. Lehet a meglepetés ereje is benne volt, nem sokan játszanak beadásokra, ráadásul még ha jobb is az ellenfél, akkor sem tud azzal mit csinálni, hogy végigkényszerítőzök a szélen, begyötrök egy labdát és rászalad a 3 ST majd gól. A levegőben már nincs jó meg rossz játékos, csak a fejelési képesség számít. :DDD

Witsel (87) nagyon beteg CM, mindent eltakarít, mindenhol ottvan. Delaney (84) szintén embertelen, egy IF Nainggolan gyakorlatilag, csak jobb fejjel és erősebb. Hummels, Boateng, Neuer trió hátul áttörhetetlen, nagyon nagyon stabil az egész.

Sokan biztos csak legyintenek erre, hogy áááh hát már mindenki Prime Larsson meg Prime R9-ekkel rohangál, mi ez a csapat, tudom én is szkeptikus voltam, hogy tényleg jó lehet-e, de ahogy összeraktam egyből éreztem, hogy mindenki a helyén van és tök nem hiányzott CR7. Lehet őt el is adom, nagyon drága és lehet hülye vagyok de Poulsen nekem hozza azt a szintet. Kicsit olyan érzés egy ilyen csapattal játszani, mint amit az Ajaxtól láthatunk a BL-en, nincsenek iconok, nincsenek több milliós játékosok, de mégis mindenki a helyén van, teszi a dolgát, érkezik, jók a passzok, agresszívan odamennek a labdáért, nemtudom máshogy leírni ezt éreztem a tegnapi 8-9 meccsen.

(#30165) dracox válasza Digestive (#30163) üzenetére


dracox
addikt

:R köszönöm szépen a választ.

(#30166) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#30167) kisengi1


kisengi1
tag

Srácok. 4-3-1-2-es felállásnál a CAM-ra milyen beállítást használjak hogy a helyén maradjon?? Védekezésnél mindig hátrébb van mint a 3 kp, azt akarom hogy maradjon elől a két csatárral.
Ez lenne IG a csapat: [link]
Én hülye azt hittem hogy a Juve ma játszik ezért nem adtam el ucl Costát.

[ Szerkesztve ]

Somos Reyes de Europa

(#30168) Edgar2621 válasza KaksziLajos (#30166) üzenetére


Edgar2621
őstag

Na ehhez ugyan mi kellhet majd?

XO: Gollami26

(#30169) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#30166) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Istenem...

(#30170) szabyka95


szabyka95
őstag

Szetb.sszak a piacot tots elott, h tobb pakkot nyissanak az emberek

(#30171) Yodamest válasza szabyka95 (#30170) üzenetére


Yodamest
addikt

mivel baxszák szét? ezt most nem értem

(#30172) v-man válasza Yodamest (#30164) üzenetére


v-man
őstag

Milyen felállás és hogy adsz be? (Hosszú nyomás, rb hozzá, v egyéb varázslat?)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#30173) Kristof_94 válasza Yodamest (#30171) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Minden módon próbálnak minket leszívatni a TOTS-ig. Használd el a klubból a nagyobb lapjaid, ha elfogy nyisd ki a tartalékolt csomagokat, vegyél a piacról baromi drágán, így a zsetonod is fogy. Vagy ha játékos híján vagy vegyél zsetonért vagy pontért csomagot, stb.

(#30174) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#30173) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

engem nem b@sznak át, már 160 pakk felett járok... :))

XONE: LedyGyusziHU

(#30175) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#30174) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az igen! Nekem 20 alig van, pedig szerintem április eleje óta gyűjtöm. Mondjuk MM, ikon és hasonló SBC-ket nem csináltam egy ideje, ezek csak jutalmak.

(#30176) akooos válasza KaksziLajos (#30166) üzenetére


akooos
veterán

Miért van egy kula Sturridgenál? :(((

Oké, nem túl magas a Meccs/Gól arány, de sokszor csak csereként állt be, én nagyon elégedett vagyok ezzel a lappal. Fejjel, lábbal is jó :) nem bántam meg, hogy kiraktam.

(#30177) szabyka95


szabyka95
őstag

Tegnap a juve pont ugy jatszott mint egy silver3 as fifa jatekos, aki nyit egy eusebiot, s tornadoval beadja a hosszura robi carlos ellen 😈 (taglia, cr)

(#30178) PakoszMakosz


PakoszMakosz
csendes újonc

Ismer valaki olyat, aki látott már olyan embert, aki látott már moments R9-et PC-n? :D

(#30179) Yodamest válasza v-man (#30172) üzenetére


Yodamest
addikt

4-3-2-1-et kezdtem el játszani, ez tavaly már jól működött, de úgy tűnik idén is nagyon adja. Utasítások:
LF, ST, RF - stay forward, stay centre, target man
3db CM - cover centre

Semmi különös nincs, annyi, hogy sokat adok be visszahúzás után külső kiflivel, tehát szélen levisz, drag backkel vagy lövőcsellel megfordulás majd beadás a kapu felé tekerve. Így kisebb az esélye, hogy a kapus lehúzza a lasztit és elég sűrűn fejet talál :)

UI: possession-ra van téve a taktika közepes csúszkával, de egyébként kontrázni szoktam, viszont ez a possession és target man beállítás nagyon jól működik mindennel, mert így nem szaladnak el "előlem" a játékosaim, mindig van kinek passzolni, gyors kényszerítőzős, pörgős focit lehet tolni, mert a játékosok mindig keresik a labdást és próbálnak felé mozogni. Nekem a get in behind nagyon nem jött be, soha nem találtam a kilóméterekre lévő magányos csapattársakat.

[ Szerkesztve ]

(#30180) Mrdevil válasza KaksziLajos (#30166) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nah, ezt írtam pár hete, tuti jön egy ilyen is majd. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#30181) Kristof_94 válasza Mrdevil (#30180) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Már csak a future stars második felvonása hiányzik, meg valami promo húsvétra is. :D

(#30182) toxicjew válasza Kristof_94 (#30181) üzenetére


toxicjew
addikt

Azt pedig adnám :))

(#30183) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#30181) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nem ertem ez miert baj ?:)
Te megfogsz csinalni valakit ?
Mert en kurvara nem :)

(#30184) toxicjew


toxicjew
addikt

Új patch pcn, gameplayt nem érinti.

(#30185) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#30183) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tervezem! :)

(#30186) Yodamest


Yodamest
addikt

Én amit nagyon hiányolok, hogy nincsenek visszatérő SBC-k. Tényleg nincsenek vagy csak nekem maradt ki?
Igazán megismételhetnék őket legalább egyszer, hogy aki nyaralt, épp nem volt gépe akármi viszont nagyon szerette volna azt a játékost megszerezni, legyen még rá lehetősége.

pl. nekem a 90-es Perisic valami álom lett volna az olasz csapatomba, de amikor volt akkor pont nem fifáztam, házfelújítás ment... most mit csináljak. És már soha nem is szerezhetem meg ez elég kibaxás azért...

(#30187) gabesz82 válasza toxicjew (#30184) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nem érinti, teljesen átgázol rajta :D

PSN: Morfologus82

(#30188) Kristof_94 válasza Yodamest (#30186) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nyáron szokták ismételni! :DDD

(#30189) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#30185) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Akkor engedd el :)

Valaki majd megcsinalja ezt is mint sok mast hatha esik neki valami.

Engem meg nem izgat max az miatt hogy kiszorhatom a 83-84lapokat :)

(#30190) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Középpályára 4-3-3 (4)-hez egy jó icont tudnátok ajánlani 500K körül? Jelenleg De Bruyne, Ramsey, Kante... Igazából különösebb problémám nincs velük, csak színesíteni szeretném és mindenképp iconnal :-) Köszi

Jah és pár hete vettem totw Robertson balra erre fut swapba benne van így mivel már úgy sem lesz meg a 14 lap, ezért kiváltottam és lett is azonnal + 160K-m. Jó lenne így kicserélni az értékesebb lapjaimat :-)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30191) akooos válasza Fifaisshit (#30189) üzenetére


akooos
veterán

Én megcsinálom, kell Ibra, azóta is sajnálom, hogy őt kihagytam :D

(#30192) Digestive válasza akooos (#30191) üzenetére


Digestive
addikt

De ez sztem nem választható lesz, hanem random dob egyet. Valszeg nem a 3-4 használhatót, hanem valamelyik kulát! :DD

[ Szerkesztve ]

(#30193) Szigma70 válasza Yodamest (#30186) üzenetére


Szigma70
addikt

Ezt adom, Ballackot most simán megcsinálnám. Amikor volt az SBC, még csak álom volt egy ilyet kirakni nekem.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30194) Digestive válasza Szigma70 (#30193) üzenetére


Digestive
addikt

De őt legalább meg tudod venni piacról! ;)

Ráadásul már jóval olcsóbb, mint amennyiért anno én kiraktam...

[ Szerkesztve ]

(#30195) v-man válasza Sickboy25 (#30190) üzenetére


v-man
őstag

Pont az a poszt és keret, amiből nem lehet minőségi előrelépés. Max egy Veron, Scholes, Gerrard v Lampard jön ki ennyiből, de ezek inkább csak rajongóknak ajánlott, mint valós fejlesztés a meglévő embereidhez képest. Egy Ballackhoz már gyűjteni kell még.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#30196) A guru válasza Sickboy25 (#30190) üzenetére


A guru
addikt

Blanc továbbra is.

Kéne valami BOT ami beírja ezt minden nap...:DDD

(#30197) Szigma70 válasza A guru (#30196) üzenetére


Szigma70
addikt

És még Petit esetleg

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30198) v-man válasza A guru (#30196) üzenetére


v-man
őstag

Ő már 501 😂

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#30199) Yodamest


Yodamest
addikt

az alap 87-es vagy 88-as Mbappét használja még valaki? Kiváltottam Meuniert és nagyon csábító elöl egy Neymar-Meunier-Mbappe chemistry, gyakorlatilag azt raksz alájuk akit akarsz, aztán kicseréled az ST-CM posztokat. Meunierben biztos vagyok, mert beteg egy lap, simán icon szint, viszont RW Mbappe lehet kevés már a játéknak ezen szakaszában, ezért kérdem.

(#30200) Csokipuding8 válasza Yodamest (#30199) üzenetére


Csokipuding8
tag

Papppé nagyon jó, a NIF lapja is. Ha meg van pénz nagyobbra tyühűű.. Volt nálam egy darabig, de beáldoztam a brazil keret oltárán.. Mondjuk Willian van a helyén és nekem nagyon megy a kis boglyas is :K Kylian = D. Costa kb érzésre is, nem csak számokban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.