Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) MdewC válasza Yodamest (#29697) üzenetére


MdewC
nagyúr

Amúgy rengeteg alakzatot váltok meccs közben, van olyan, hogy egy meccsen vagy 10x és semmi hátrányt nem érzek ebből.

Sőt!

Idén a változatos taktika miatt kell is alkalmazkodni az ellenfelekhez.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29702) Yodamest válasza MdewC (#29701) üzenetére


Yodamest
addikt

Most nagyon filózok egy 91-es Aubameyangos BPL csapaton, persze nem RW-ként hanem ST-ben játszana. Statokra még talán jobb, mint Ronaldo, viszont "csak" 650K-ba kerül. Őt nem próbáltátok?

(#29703) dejvid8 válasza Yodamest (#29702) üzenetére


dejvid8
őstag

Én használom egy ideje Fifaisshit ajánlására, és nagyon tetszik. Ő és Eusébio van ST-ben. Amolyan olcsó cr alternatíva szerintem, magas , gyors , jól fejel ami nekem fontos , és jól lő. Na meg 4*4*. Mindenképp ajánlom, amíg nem lesz CRre pénzem szerintem ő marad Eusébio mellett.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29704) akooos válasza akooos (#29698) üzenetére


akooos
veterán

Jó lenne ha kéne Mané az SBC-be, sikerült vennem 3 darabot 32 ezerért.

(#29705) Yodamest válasza dejvid8 (#29703) üzenetére


Yodamest
addikt

Köszi a megerősítést, hát szerintem simán lehet, hogy CR-re is felesleges lecserélni, legalábbis statok alapján. Én pont fordítva vagyok, nekem megvan CR, használom jelenleg, de akarok mellé egy BPL csapatot Aubával. Te marksmannal haszálod a viperát? szerintem az passzol hozzá legjobban. CR-hez meg a basic.

(#29706) MdewC válasza Yodamest (#29705) üzenetére


MdewC
nagyúr

CR bugos, tuti nem cserélném. (enginet már többször tényleg nem írom hozzá, mert már én égek ki)

Sztem nyugodtan vedd meg mellé a Viperát, én nem próbáltam, de Guru szereti.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29707) Yodamest válasza MdewC (#29706) üzenetére


Yodamest
addikt

engine chem lapra gondolsz? (a kiégés dologról én lemaradtam) én azzal használom jelenleg, de a basic talán még jobb rá pláne annak akinek a fizikál cuccok mint str, jumping fontosak.

[ Szerkesztve ]

(#29708) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Valaki meccs a bajnokságból?

(#29709) Stylerr válasza MdewC (#29706) üzenetére


Stylerr
addikt

Valóban jó az Engine! Fordulékonyabb lett, passzai is ülnek, a labdát ugyanúgy elfejeli, és a lövéseit sem érzem gyengébbnek. :)

(#29710) dejvid8 válasza Yodamest (#29705) üzenetére


dejvid8
őstag

Ja , hogy úgy.
Igen Marksman van Aubán. Viszont azért CR kicsit más szint, én szó nélkül lecserélem ha lesz rá zsé. Volt a csapatomban egy darabig, jobb azért mint Auba mindenben. Auba is jó attól, amolyan kicsit gyengébb CR számomra.
Ja, és CR kizárólag Engine, én is sokadjára irom már le :DDD

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29711) MdewC válasza Stylerr (#29709) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na végre! :)

Örülök neki! Erre gondoltam. Pláne ha 1 csatárosba vagy, akkor picit szerveznie is kell. Best chem neki. ;) Remélem így nálad is mégjobb lesz.

Yoda: mesterem ebbe ne menjünk bele. :) Ha van türelmed olvass vissza 1 napot. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29712) dejvid8


dejvid8
őstag

Fifaisshit a hétvégén kapunk egy jelenlegi tabella állást? :)
Kiváncsi vagyok.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29713) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Istenem ez a játék.. Én tényleg nem szoktam panaszkodni, de ami ma történik.. Játszhatatlan.. Késik azbirányítás, az embereim mintha be lennének lassulva.. Minden az ellenfélhez pattan és hiába lövök kapura sokkal többet, az ő kapusaik egy istenné válnak...
Azbelmúlt hónapban időhiány miatt kihagytam a wl-t. Kár volt elkezdeni... 3 meccs, 1win és kettő olyan vereség, hogy majdnem széttörtem a kontrollert, de igazából csak nevetni lwhet rajta.
Már nem tudok jobban pressingelni, attackingolni és a játékosaim az indítás gombra hátrafelé passzolnak.. Nem egyszer, véletlenül, hanem a meccs utolsó 5 percében folyamatosan.. Az üres kapu elé odaér egy védő 8méterről csúszva.. Annyira tolta a gép a két ellent, hogy, ha holnap ilyenkorig játszunk se tudtam vvolna nyerni... Undorító :W
Áhh, hihetetlen.......

Bocsi, de inkább ide írtam most mint a kontrollert törjem össze.. A szomszéd a fórum olvasása nélkülbis tudja szerintem a véleményemet a játékról...

(#29714) Madn!ght válasza Hazli17 (#29713) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam hetek óta ez van. Zsinórban jönnek a vereségek. A játékosaim úgy mozognal, mint mikor 80%-ra le vannak fáradva. :D olvasgatva az EA fórumán elég sokan tapasztalják ugyanezt, amit leírtál. (Elég csak a speed up lag, vagy a button delay címszavakra keresni) Így kicsit “megnyugodtam” már ha lehet ezt mondani, hogy nem a játéltudásom kopott meg :D.

Viszont azt tudni szeretném, hogy ha ennyien szivnak, akkor kiket (és főleg mi alapján) tol a gép? Csak mert olyat rirtkán hallok, hogy nálam minden fsza. (Persze ez nem azt jeleni, hogy nincs). De jómagam még annyira nem éreztem, hogy irreálisan jobb lettem volna (eltúlzottan mákoltam volna, vagy segít a gép).

Más: Sima gold Bale elvileg 95-ös pac-cal, miért nem bír futni? Alap gold Aspas helyett jött , de szerintem az sokkal gyorsabb volt (81 pac). :F Hawk chem style van most rajta, mással jobb lenne?

Szerk: a swap deals-eket gyűjtögetve alapvetően griezmann lapját szeretném megszerezni. Viszont elgondolkodtam, hogy ha esetleg mind a 14 meglesz, akkor a base icon pack nem jobb döntés? Mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#29715) Aguinaga válasza Madn!ght (#29714) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ha meglenne a 14 lap (biztos nem fog, lesz olyan követelmény szvsz, amit nem tudok majd teljesíteni), tuti base icon packot választanék, mert egyébként nincs esélyem még egy ikonra.

Amúgy eddig mennyi swap playernek kellene lennie? Nekem 5 van, meg egy lesz a heti SB-ből hétfőn)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#29716) Zimmi91 válasza Aguinaga (#29715) üzenetére


Zimmi91
addikt

Annyi igen, én is az Icont veszem ki ha meglesz a 14 az fix :DDD
Ez a WL meg vmi borzasztó, első meccsem úgy kezdődött, hogy felugrott az origin és DNF :DDD :DDD
Utána meg botrányos volt a játék, késés, mocsárfoci stb ami kell, remélem a 11 win meglesz, hogy ne keljen szenvedni a pontért :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#29717) Fifaisshit válasza Yodamest (#29697) üzenetére


Fifaisshit
őstag

En amukor kinezek egy jatekost s chem lapot ra mindig megnezem ezt a ratinget mert en ugy erzem az a chem lap kell ra amivel a legmagasabbat kapja az adott poszton :)
Vagy akar egy cbt megnezem higyan lehetne cdmkent hasznalni :)

Erthetoen irtam le ?:)
Szerintem amugy ez alapjan faszan be lehet loni adott poszton milyen chem kell ra :)

(#29718) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jó ez a Mané! Vajon jó ez a Mané? :DDD

Bár 400k a játék ezen szakaszában...

[ Szerkesztve ]

(#29719) akooos válasza Kristof_94 (#29718) üzenetére


akooos
veterán

Pont ezt akartam írni, hogy ilyen laza potm nem volt tavalyi Zaha és idei Lucas óta. Lehet kirakom, nem tűnik drágának.

Wl-re kipróbálom a loant aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#29720) dejvid8 válasza Kristof_94 (#29718) üzenetére


dejvid8
őstag

Annyi jó PL-es LW van akár 250K alatt, hogy szerintem nem éri meg , főleg tényleg a játék ezen szakaszán...
Max ha klubból olcsóbban kijön, talán.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29721) Kristof_94 válasza dejvid8 (#29720) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ott van mondjuk base Sané vagy Anderson. Ugyan azt elvégzik, csak előrevágod, sprintel, fellöki a 2x akkora védőt, majd bevágja. :D

Igazából nem nagyon van rá szükségem!

[ Szerkesztve ]

(#29722) dejvid8 válasza Kristof_94 (#29721) üzenetére


dejvid8
őstag

Hát akkor ne csináld meg :D nem kell minden jött-ment sbc-t megcsinálni :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29723) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Aztaku... Begyújtották a rakétákat... :D

[ Szerkesztve ]

(#29724) #16514048


#16514048
törölt tag

The cost of some Prime ICON Moments are above the threshold that we aim for an ICON SBC. The feedback from the community has been that you want to progress towards getting your favourite ICONS and therefore we made the decision to release them as Prime SBCs.

This is the final ICON SBC release, no further individual Moments or Prime Player SBCs will be released in FUT 19.

(#29725) akooos válasza Kristof_94 (#29723) üzenetére


akooos
veterán

R9 3 icont kér. :))

Tehát akkor nem lesz Lampard moments icon :(

[ Szerkesztve ]

(#29726) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Azért így is rohadt drágák ezek.... :D

[ Szerkesztve ]

(#29727) akooos válasza Kristof_94 (#29723) üzenetére


akooos
veterán

Az a Lineker tetszik nekem, egész jó statjai vannak :U icon sem kell az sbc-be, szerintem jó lesz nekem :))

(#29728) dejvid8 válasza Kristof_94 (#29723) üzenetére


dejvid8
őstag

Itt a top6 úriember moments kártyája tényleg full prémium, luxus, Castro félèk tudják csak megvenni.. Èrdekes.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29729) Kristof_94 válasza dejvid8 (#29728) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk Vieira és Eusebio egész korrektek, 1-1 ikon kell. Ha lesznek untrade TOTS csomagok, mint tavaly, akkor 87-89-es csapatok is könnyebben meglesznek.
Vieira idén is cél, a többi meg majd alakul, hogy mire lesz keret. Remélem a base ikon csomag meglesz a hónap végén, az 450k spórolás, azért az nem kevés. De így, hogy tudjuk nem lesz több ikon, most már nyugiban lehet várni a kékeket. Simán lehet, hogy statokban, tized annyiért lesz egy Vieira szintű lap. Persze az ikon az ikon, ezt tudjuk.

[ Szerkesztve ]

(#29730) Digestive


Digestive
addikt

A legolcsóbb töltelék ikonok egy laza 60%-ot ugrottak azonnal! :DD 84től felfelé TOTSig az árak már az egekben lesznek/maradnak.

[ Szerkesztve ]

(#29731) Kristof_94 válasza Digestive (#29730) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez mondjuk a rossz oldala, PC-n 550k a legolcsóbb azonnali áron... :F

(#29732) Zimmi91 válasza dejvid8 (#29728) üzenetére


Zimmi91
addikt

Castro most csinálta meg a Ronaldinho 89es részét és 2 icont tett bele, azért már kicsit vicc, hogy másnak 1 sincs ő meg 2 primot tesz bele :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#29733) toxicjew válasza akooos (#29725) üzenetére


toxicjew
addikt

Biztos? Nekem csak 1et jelez :) Na nem mintha engem érintene ez az egész, de kíváncsiságból ránéztem :)

Jövőre remélem bekerül még 1-2 Chelsea ikon :P

[ Szerkesztve ]

(#29734) Szigma70


Szigma70
addikt

Nagyon elbaszta ezt a dolgot is az EA. Eleve nem értem ezt a LegPrime-abb Ikon koncepciót

Az, meg, hogy ez csak a "gazdagok" privilégiuma, az meg már egyenesen felháborító

De ha már így van, akkor a pék retkes hímtagjáért nem lehetett benthagyni a sima prime ikon SBC-ket? :W

Abból még talán egy átlagabb user is kohozhatna egy Gullitot, vagy Pelét.

De nem, nehogymár

Most komolyan :o :( :F :W

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29735) akooos válasza toxicjew (#29733) üzenetére


akooos
veterán

Az egyik 88 és 89-es csapatba is kell icon.

Jövőre egy Drogba, Terry lehetne mondjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#29736) toxicjew válasza akooos (#29735) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja ok, my bad.

+ A. Cole

(#29737) Zimmi91


Zimmi91
addikt

PC-sek , nektek is meghalt az origin?! Nekem csak offline tud menni :(((

" Just remember Manchester is RED! "

(#29738) toxicjew válasza Zimmi91 (#29737) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen.

(#29739) gabesz82 válasza Zimmi91 (#29737) üzenetére


gabesz82
senior tag

De még PSen se csatlakozik, végülis mikor máskor, hát péntek este szinte senki se játszana :C

PSN: Morfologus82

(#29740) #16514048 válasza Szigma70 (#29734) üzenetére


#16514048
törölt tag

"De ha már így van, akkor a pék retkes hímtagjáért nem lehetett benthagyni a sima prime ikon SBC-ket?

Abból még talán egy átlagabb user is kohozhatna egy Gullitot, vagy Pelét."

Ezt most nem értem. Azokból pont hogy csak a sima prime érhető el, mert túl drága lett volna szerintük a moments.

Szerintem az a felháborító, hogy egyrészt ilyen későn, áprilisban adják ki ezeket, másrészt meg hogy sokan a top ikonok valamelyikére készültek és tartogatták miattuk a nagy értékű lapjaikat, erre nem kapják meg a legjobb verzióikat.

Aki meg akarja szerezni őket, az kénytelen lesz megvenni őket a piacról, amik így még drágábbak lesznek. Azt mondják, hogy a community-re hallgattak, de azt kérték tőlük, hogy legyenek elérhetőbbek a moments lapok, ezzel meg pont az ellenkezőjét érték el.

[ Szerkesztve ]

(#29741) akooos


akooos
veterán

Két értelmes játékos van a weekly objectivesben, mind a kettőhöz online single match kell....

A két squad battles viszont sima liba

(#29742) Mrdevil válasza akooos (#29741) üzenetére


Mrdevil
addikt

A swap is nudli megint, nem baj........ :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29743) Szigma70 válasza #16514048 (#29740) üzenetére


Szigma70
addikt

Rosszul fogalmaztam, így a piros lámpák közt, javítani már nem tudtam. :R
Így a kocsiban nem jött át, hogy ezek sima prime.ok

Mindegy, azért a lényeg érthető, pld Ballack nincs már, most meg tudnám csinálni

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29744) nyervi válasza Zimmi91 (#29737) üzenetére


nyervi
aktív tag

igen

(#29745) Kristof_94 válasza #16514048 (#29740) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért remélem legalább lesz valami "könnyítés", ahogy már korábban írtam, tavaly a TOTS lapok rengeteget segítettek az ikonoknál. Mondjuk akkor totál mélypont kellene legyen amúgy is. Nem volt tőlük tejesen korrekt, mert tényleg sokan várták a ki nem adott OP ikonokat, de legalább kiadták a simákat.
Most először várok egy promot nyugiban, szerintem jó lesz ez a TOTS.

[ Szerkesztve ]

(#29746) Digestive


Digestive
addikt

Boxon is behalt a szerver! Egy szar fos okádék ez az egész! Semmi mást nem kívánok csak h a lélegeztetőgép annyi másodpercig ne működjön az illetékesnél, ahányszor az idén összefosta magát az EA szerver állománya! :DDD

(#29747) akooos válasza Digestive (#29746) üzenetére


akooos
veterán

Király, hétfőn otthon vagyok, remélem kitolják a wl-t :P

(#29748) Kristof_94 válasza akooos (#29747) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Origin is offline, már nálam is.
Sokra nem megyek vele, mert hétfő-kedd is dolgozom, pedig máskor örültem neki, mint majom a farkának. :D :O

Érdemes ilyenkor meccset indítani vagy tuti levág a szerver egy DC-vel?

[ Szerkesztve ]

(#29749) A guru


A guru
addikt

Sikerült túljutni a selejtezőn, jovőhét csütörtök, Telekom székház. :R

(#29750) Szigma70 válasza A guru (#29749) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem lesz közvetítve?

Hajrá

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.