Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) Santana01


Santana01
tag

Annyit szerettem volna tudni,hogy kb mennyi coint tudnék kivenni ha eladnám a klubból a játékosokat.

Azért nem kezdtem hozzá egyesével rá keresni és ki rakni mert én is gondoltam,hogy másfél milla nem jön össze ennyi játékosból de szerettem volna,hogy ha mások is megerősítenek(és mivel ma téma volt,hogy itt két emberke is kereskedik kisebb értékű lapokkal ezért gondoltam rá kérdezek náluk).
Viszont így,hogy messze nem elég a coin akkor már nem kezdem el kiárulni a klubbot inkább meghagyom SBC-zni.

Azoknak akik tudtak értelmes választ adni hálásan megköszönöm. :R

Aki pedig csak okoskodni próbál és mást analfabétának titulál azzal pedig nem tudok mit kezdeni. Ilyen ember is van.

(#30952) Bence910905 válasza Santana01 (#30951) üzenetére


Bence910905
tag

Ennyire vegyes tartalomnal.. Szerintem darabjat nyugodtan szamold 1000-el:)
Biztos lesz ami er 5-10 k.. De sok olyan is ami 300-500..
(Én most adtam el 750 db 82 rating alatti gold es silver lapokat.. 845 k volt a bevetel)

(#30953) Csokipuding8 válasza akooos (#30950) üzenetére


Csokipuding8
tag

Akkor nem csak nálunk van erre házimunkás kompenzálás, most megnyugodtam :DDD

(#30954) A guru válasza Santana01 (#30951) üzenetére


A guru
addikt

:C :W

(#30955) K.J


K.J
senior tag

Urak!

Mit gondoltok a tots ideje alatt érdemes kipakolgatni az ikon sbc-ket? Eshetnek a nagyobb ratingű lapok árai?

(#30956) akooos válasza K.J (#30955) üzenetére


akooos
veterán

Naná, tavaly a tots idején volt a legnagyobb a droprate magasabb értékű lapokkal. Az már kb a játék vége. Ha emlékeim nem csalnak a wl-ben is tots lapok közül lehetett választani totw helyett.

(#30957) Santana01 válasza A guru (#30954) üzenetére


Santana01
tag

Jajj de most látom,hogy egy e sportolóval van dolgom. Megtisztelve érzem magam. :))

(#30958) Hazli17 válasza Szigma70 (#30932) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Egyetértek veled, és kíváncsi lennék én is, hogy hogyan gazdálkodjátok ki azzal a kevés rewardból bejövő sf lappal. Annyi sf lap nem jön be, hogy az elég legyen heti 50-60meccsre.
Én wl-ben 2 meccs után, dr-ben 3 meccs után rakok fitnesst. Nem mondom, hogy hatalmas összegeket, de azért költöttem sf lapra. Mindig próbálok snipeolni, hogy a lehető legolcsóbban vegyem, ha már venni kell.

(#30959) A guru válasza Santana01 (#30957) üzenetére


A guru
addikt

Figyelj engem nem érdekel mit szerencsétlenkedsz a saját klubboddal, leírtam normálisan egy választ, erre pökhendi módon belém álltál immáron másodszor.

Kérlek ne válaszolj erre, mert így is felesleges karaktereket pazarlok egy bagatell kicsinyeskedésre, nem kíváncsi erre itt senki.

Peace. Lezárva.

(#30960) Hazli17 válasza Meghivott (#30927) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Alba eladható, akkor helyette alex sandro valamelyik lapja, bal szélre pedig 92 hazard, 91 mbappé, 91 sané, 90 mané új lapja?.. Ibrából Gondolom úgyis fejesekre játszol.

(#30961) Santana01 válasza A guru (#30959) üzenetére


Santana01
tag

Nagy király vagy te,hogy így el döntöd ki analfabéta ki nem,ki szerencsétlenkedik vagy ki nem,esetleg válaszoljanak neked vagy se..

Nagyképűen hozzáböfögsz amit írok aztán meg te vagy felháborodva.

(#30962) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

MM es Totts sbc legjobbja egy shadow lap, igy lehet gazdagodni. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#30963) toxicjew válasza ThuG4LifE (#30962) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem tudom, nyitott már valaki idén bármit MMből? :D Ne érts félre, az összeset megcsináltam idén, kivétel nélkül, de szerintem lehetetlen bármi értelmeset nyitni belőlük :N

(#30964) A guru válasza toxicjew (#30963) üzenetére


A guru
addikt

Én talán összesen ötöt csináltam idén, múlthéten dobott egy De Geat, nem kicsit lepett meg. :)

(#30965) szabyka95 válasza toxicjew (#30963) üzenetére


szabyka95
őstag

En egy crt meg az elejen

(#30966) Szigma70 válasza Szigma70 (#30932) üzenetére


Szigma70
addikt

Nahhh

Most direkt figyeltem. Kinyitottam 14 pakkot, vegyesen. Megak, player, Jumbo akármik.
Összesen 3db SFitnes lap jött. Ez nemigen fedez semmit :N

Jahh , és természetesen semmi más se jött, de ez nem lepett meg

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30967) K.J válasza szabyka95 (#30965) üzenetére


K.J
senior tag

Az motiváló, még így a végére is jól jönne!

(#30968) Csokipuding8 válasza K.J (#30967) üzenetére


Csokipuding8
tag

Azért még ne temessük :) A TOTS miatt nemsokára a legcsóróbbak - mint én pl - is összerittyenthetnek fasza kis csapatokat, aztán lehet hentelni :)

(#30969) Sany@83 válasza Jinxb1rd (#30923) üzenetére


Sany@83
lelkes újonc

Helló! Azt szeretném kérdezni hogy mindegy hogy milyen ligábol veszed az ezüst és a bronz kártyákat?

(#30970) Jinxb1rd válasza Sany@83 (#30969) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

We are only Stardust...

(#30971) KaksziLajos válasza Fifaisshit (#30894) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Szia!

Elnézést kérek, hogy nincs meccsem eddig. Próbálkoztam azért, de vagy nekem nem volt jó, vagy a többieknek...

Ma 9 után itt leszek addig, ameddig lesz akivel játszak!

Gyertek gyertek!

Lesz valaki???

(#30972) dejvid8 válasza KaksziLajos (#30971) üzenetére


dejvid8
őstag

Én leszek! :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30973) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Zuhanyzok és jövök is. Legalább illatosan kapjak ki. :) A bal analógom be-beakad egy bizonyos szögben, de nem kifogás, csak azért írom, hogy ne legyen furcsa ha néha a szögletzászló felé rúgok kapura. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#30974) freddyadu


freddyadu
senior tag

Téma volt ma a kereskedés és annak időigénye...
Ma délután kb. 15 perc alatt vettem ezekből 750-ért, most pedig ennyiért mennek:

Ha mondjuk az MM-be beletették volna a Ruhr-vidéki derbit is, akkor most durva lenne, mert arra is vettem lapokat.
Érdekes módon ennek ellenére profittal tudok túladni rajtuk.
Mondjuk nem értem pont az miért nincs benne...

(#30975) Hazli17 válasza KaksziLajos (#30971) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Én is jövök! ;)

(#30976) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez az Aduriz egész pofás lett!

(#30977) thebigK


thebigK
addikt

snipeoltam egy IF Sont 40(!!!) ezerért, meg is tartom asszem, jól néz ki az a lap :K
Valaki használ IF Ndidi-t CB poszton? Állatul néz ki egy anchor chemmel, Fabinho CB lapja kéne mellé és meccs elején poszt csere, de sokallom a szűk 300ezret érte. IG most így játszom, ide gondoltam Fabinho CB lapját cdm-nek, Aké/Sanchez helyett pedig Ndidi hátra.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#30978) K.J válasza thebigK (#30977) üzenetére


K.J
senior tag

40k buy now-val?!?!?
Valaki csúnyán benézte azt az árat akkor!
Gratulálok hozzá!!! :)

(#30979) Aguinaga válasza Kristof_94 (#30899) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi, 700k-ért el is vitték.
Amúgy nem tudom, mi van ma, eleddig fél év alatt nem volt összesen 1 nyitásom se, ami 100k feletti játékost tartalmazott, most meg, MM-ből:

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#30980) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

WL rewardból megint voltam annyira szerencsés , hogy 2 zsák szart(player picket) kaptam a hétvégi szenvedésért.
Előbb Max, aztán Benteke volt a csúcs a 3-3 lehetőségből. Mind2 82-es.

Az eddigi 11 Player Pickemből 84-es a csúcs. Jó, abból van 4 is.
Csak én szívok ezekkel, hogy semmi normálisat nem ad?
Kezd kicsit idegesíteni.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#30981) Kristof_94 válasza Aguinaga (#30979) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szép! Kíváncsi leszek majd tots idején mit nyitok... Szerintem a BPL alatt elnyitom, ami van, pontot nem tervezek venni, idén még kevesebb értelmét látom.

(#30982) Szigma70 válasza Aguinaga (#30979) üzenetére


Szigma70
addikt

Az a Son egy állat nálam. Nagyon jó lap

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30983) dejvid8 válasza thebigK (#30977) üzenetére


dejvid8
őstag

Azigen, valaki rosszul listázta ki :)) Grat! Jó nagy profit.

(#30979) Aguinaga Neked is grat, szép nyitások, ez még nagyobb profit :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30984) Aguinaga válasza Kristof_94 (#30981) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi Kristóf! Gyorsan adtam is fel egy lottót :D Ha nyerek, lesz stream, elnyitok 1 millió forintnyi fifapontot :P
Hát, én már nem tartok semmi csomagot, nem tudom, ez a mai elnyitogatás is csak a beletörődés volt, hogy mikor nyitok ki még egy Talaverát vagy Töre-t.
Erre tessék.

Szigma: sajnos nem próbáltam ki Sont, Serie A csapatom van. Meg fiatal vagyok, kellett a koin.
Prime Nedvedről mi a véleményed? Most LW poszton FB Gervinho van, nem panaszkodok rá, kb. pont/meccs átlaga megvan.. Ez most a csapat.. Igazából úgy, hogy Perisicet visszaviszem CM-be, Bonaventura helyére kerül FB SMS. és behozo, Ibrát CF-be, a héten nyertem vagy 10 DR meccset (Div5-6), 3 vereség mellett..Esetleg Prime Crespon gondolkodom, centerbe

Dejvid8: Köszi :)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#30985) Szigma70 válasza Aguinaga (#30984) üzenetére


Szigma70
addikt

Nedvedből csak a középső, de az jó. A legjobb CAM-ban

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30986) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Valaki bajnoksag ?:)

Szigma : nem is ertem miert utaljatok ennyire primeot :)
Nekem eddig a legjobb Cam iden :)
Miota 10chemen hasznalom tobb mint 1 golpasz per meccs :)

[ Szerkesztve ]

(#30987) Szigma70 válasza Fifaisshit (#30986) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem utálom, csak a középső jobb.
Az gólt is lő a passzok mellé :)

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30988) Sickboy25 válasza Sany@83 (#30969) üzenetére


Sickboy25
addikt

csak magyar ligából, azok a legritkábbak 10K-ért megy darabja... Aki mást vesz nem érti a játékot :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30989) Yodamest


Yodamest
addikt

persze Benteke papa jött nekem is + az a 82-es brazil CB.... pedig reméltem lesz egy értelmes red cardom így a játék utolsó harmadára...

A bundes csapat, amit elsőre próba+funként raktam ki, egyre jobban tetszik, ez a Jovic, Rebic, Poulsen trió elöl embertelen jó, komolyan. Ha a többit nem is Poulsent próbáljátok ki, mert nálam simán CR7 szint, jobbal ballal olyanokat teker, hogy a kapufáról csapódik be a laszti, biztos hogy nem igaz a 3WF! Fejjel meg max egy VVD veri meg senki más!

(#30990) Adas


Adas
csendes tag

Sziasztok. Ha bannoltak, akkor lehet tudni hogy meddig tart a tiltás a transfer marketen? Egyáltalán vissza engednek majd?

(#30991) scholl


scholl
tag

Sziasztok!

nem akarlak fárasztani benneteket ismét ezzel a kérdéssel , de muszáj kérdeznem.
Ismét csapatfelállás.
Korábban Kristóf tanácsát megfogadtam, és használtam Mendy-t és Aouart , de meguntam őket.
a kérdés ugyanaz. kellene egy cm és esetleg egy LB. van 2,5M.
akikre eddig gondoltam,
Prime Matthaus, Prime Vieira , de gondolom Goretzka is kap majd Bundesliga TOTS lapot esetleg várnék rá, de más javaslatot is szívesen várok.
LB-re Sandrora gondoltam.

ez a csapat:

[ Szerkesztve ]

(#30992) Zimmi91 válasza Adas (#30990) üzenetére


Zimmi91
addikt

Elvileg az kuka, ha transfer ban gondolom coin vásárlás, akkor nem fogják feloldani.

" Just remember Manchester is RED! "

(#30993) Fifaisshit válasza Adas (#30990) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Kb nagyon max fel ora .....

(#30994) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ha valaki nem figyelte volna: SBC-ben megszerezhető FUT Swap játékos.
Nekem a SB rewarddal meglesz a 14, így base icon-t választok.

PSN: OldSlowhand74

(#30995) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ez az Eriksen lap még fejlődhet vagy fix értékű?

[ Szerkesztve ]

PS4

(#30996) QV222


QV222
tag

Kezdő lévén, lenne pár kérdésem,
egy a sok közül:

SBC-ben ha az a feltétel, hogy
Min 4 Players RARE
azt honnan látom a játékosról, hogy melyik a RARE Player?

Van több száz játékosom, és az összesítőben látom is hogy van egy jó pár Rare de akár, hogy kerestem nem találtam rá megoldást miként tudnám leszűrni a Rare játékosokat.

Egyébként milyen SBC érdemes teljesíteni, hogy több Coin-hoz jussak vagy esélyem legyen jobb játékost nyitni, mert minden héten nyitom a Packkokat de nekem még 15K nál értékesebb játékost nem dobott az elmúlt 4 hónapban, szinte csak meccsekkel és Heti Rewards és Squad battles-ből raktam össze a csapatot...

[ Szerkesztve ]

(#30997) Sickboy25 válasza QV222 (#30996) üzenetére


Sickboy25
addikt

rare játékos az, aminek a kártyája széle le van csípve...

coin játékos eladásból és játszott meccsekből lesz...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30998) gabigyerek válasza QV222 (#30996) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Az első non-rare a második rare

Nem lehet külön rare-re szűrni.

Meccsekből jön coin, meg ha értékes játékost nyitsz, de nyugi, mi sem nyitunk nagyon használhatót :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#30999) Jinxb1rd válasza Yodamest (#30989) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Eddig én Timot szerettem, annyira hogy azt hittem a 87-es lapja lesz a megváltás de sajnos nem. Lehet kipróbálom Poulsent a helyére. Tebic is érdekelne csak én utálok használt játékosokat venni :(

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#31000) Szigma70 válasza QV222 (#30996) üzenetére


Szigma70
addikt

Ha még nem tetted, akkor az Advanced SBC-ket csináld meg, azok jókat dobnak, viszonylag.
Utána a liga SBC-k ből amiket olcsón ki tudsz hozni, és jó pakkokat ad.
Futbinen van erre lehetőség, hogy szűrj az SBC-kre.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.