Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) Szigma70 válasza Kristof_94 (#29900) üzenetére


Szigma70
addikt

Valami PL szélső RW vagy LW biztosan, mert az hiány poszt. :)

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29902) ali75


ali75
aktív tag

Üdv. Mindenkinek!
Újra elkezdtem sajnos én is!
Az a kb. egy hónap játék nélkül nem volt rossz.A feltört fiókomból a játékosok értékét és az eltűnt coinokat is vissza kaptam.Igy most csapatot építek újra.

Egy gyors kérdés, 88 Rijkaard vagy FS Militao CB posztra ?

Köszi

(#29903) Readonly2 válasza A guru (#29890) üzenetére


Readonly2
tag

Egy KDB cm szerinted tényleg ennyire offpozi? Pogbával összehasonlítva kb mindenben jobb és Pogba cm-ben elfogadott teljesen...

(#29904) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Skacok,a negatív komment helyett jönnék egy pozítival!
Sikerült megnyerni az összes meccset legenden,1et ultimaten sbbe.114600p ps4en.Múlt héten ez top 50 volt ,lehet nekünk szurkolni😅😅

[ Szerkesztve ]

(#29905) Digestive válasza Francesco003 (#29904) üzenetére


Digestive
addikt

Ehhez mindenképpen gratulálok! :R Én ma erőszakoltam ki magamból pár SB meccset a SWAP miatt. Annyira egy unalmas szutyok gép ellen játszani, h én biztos nem lennék képes ennyit letolni! 10 után kb behánynék! :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#29906) Francesco003 válasza Digestive (#29905) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Mi azt nem tudtuk még, mert nem kockáztathattam de mi single divbe toljuk le.

(#29907) freddyadu válasza Kristof_94 (#29900) üzenetére


freddyadu
senior tag

Koulibaly

(#29908) Madn!ght válasza Francesco003 (#29904) üzenetére


Madn!ght
addikt

Gratu!
Engem is jobban szórakoztat az SB sokszor, mint a hálózati körülményekre bízott rivals. Van valamilyen bevált stratégia a gép brutális pingpong 90% fölötti pontosságra scriptelt passzai ellen? Olyan 82-85 ratingig egesz jol tudom uralni a merkozest. Mar sokszor azt csinalom, hogy megprobalok egy gyors golt szerezni az elejen, aztan utana kicsit “raulni” az eredmenyre, de aztan van, hogy erezhetoen rakapcsol a gep, es rommapresszionalva hirtelen ver egy hármast :D. Védők szétszélednek, vagy csak simán egy rossz passzal az ajtó ablak üresen álló ellenfélnek adják.
Bármilyen tanácsot elfogadok. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#29909) A guru válasza Readonly2 (#29903) üzenetére


A guru
addikt

Az egyáltalán nem az, nem is arra gondoltam, hanem az Eriksen, Jesus CDM félékre.

Francesco: Ideje volt már.

[ Szerkesztve ]

(#29910) Francesco003 válasza Madn!ght (#29908) üzenetére


Francesco003
aktív tag

A legfontossabb a team,szerintem minden poszton kimagasló jatékos kell.Le kell védekezni azt a pár támadast amivel próbálkozik.Támadásba zöld tf,kapás lővés,d back,.És kell mák is mert van jópár meccs ahol úgy csal mint atom ,,ott csak ne kapj ki a stratégia.De úgy letólni 45 meccsett ,hogy ne kapj ki, ne kapj goolt,lőj 5öt,,,itt a bolygóknak is egybe kell állni meg a koncetrációnak is😅

Guru:gondoltam nem hagyod ki😅😅

[ Szerkesztve ]

(#29911) Mrguba


Mrguba
őstag

HOlnapi sb-bol lesz a 7.swapom...ennyi volt eddig?

(#29912) A guru válasza Francesco003 (#29910) üzenetére


A guru
addikt

Kíváncsi leszek mit nyittok, az én top 100-as rewardjaim sosem adtak semmit... :DDD

(#29913) Zimmi91 válasza Mrguba (#29911) üzenetére


Zimmi91
addikt

A holnapi már a 8. lap lesz. Nekem ma van 7.

" Just remember Manchester is RED! "

(#29914) MdewC válasza A guru (#29912) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az a lényeg, hogy a Vieira, Eusebio és R9 sbc adjon vissza 2-3 millát. :D :))

Fransescoo: gratula itt is. :)

Szerencsére nekem csak két meccs jutott. :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29915) Mrguba válasza Zimmi91 (#29913) üzenetére


Mrguba
őstag

Uh jogos...beneztem a 8 online nyerest...azzal 8 lesz..koszi

(#29916) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok, jó tanács: futbinen lett egy új menüpont a felső sorban"swap deal tracker"
Baromi jó, mikor hány swap jött már/jönni fog, mikor, melyik aktiv, stb. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29917) Mrguba válasza Mrdevil (#29916) üzenetére


Mrguba
őstag

:C :C :C :C

(#29918) A guru válasza MdewC (#29914) üzenetére


A guru
addikt

Hát ja, annyiból talán összeraknátok végre egy rendes csapatot...:DDD

(#29919) Francesco003 válasza A guru (#29918) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Neked kene😅😅😅

(#29920) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Amikor az ellenfél ellentámadása, tizije, majd gólja abból indul, hogy a passzom elakad a bíróban, az már kicsit gyanús. :C

(#29921) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#29920) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ma kb. 7 db tizit kaptam. érdekes, hogy az addig szinte 100as strenght és 100as ball controllal (legalábbis addig felborítani sehogy sem lehetett és elvenni se a labdát tőle) megáldott játékos úgy esett össze a 16oson belül, mint kb egy 20 kilós gyereket ha meglegyintek...

XONE: LedyGyusziHU

(#29922) MdewC válasza A guru (#29918) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát jah. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29923) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szoboszlai gól, gólpassz! IF? :Y

(#29924) Szigma70 válasza Kristof_94 (#29923) üzenetére


Szigma70
addikt

Számit? :))

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29925) dejvid8


dejvid8
őstag

Tökre élvezem most a WL-t, pénteken csak 4 meccset birtam lejátszani, 4/3 lett, és ma este 8kor bírtam csak folytatni..Hát, 13/11-en állok most, tehát 9 meccsből ma 8-at sikerült megnyerni :D Nem is gondoltam volna hogy ilyen jól fog menni. Úgyhogy a gold3-at szerintem hamarosan sikerül összehozni, aztán ráhagyom már.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29926) Kristof_94 válasza Szigma70 (#29924) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mármint mi? Nyilván nem nagy lap lenne, de magyar! :D

(#29927) Szigma70 válasza Kristof_94 (#29926) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD
Azért kérdem, számít?
Persze, magyar, OK.
De a játékban nem oszt nem szoroz sajna

De ha kap, tuti kipikkelem :)

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29928) Kristof_94 válasza Szigma70 (#29927) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Fun csapatba jó lenne! Remélhetőleg Gulácsi és Orbán is kap tots lapot, meg hátha Niko is formába lendül.
Mondjuk áprilisban Ibra lesz a POTM. Erről jut eszembe, van itt aki próbálta Vela POTM lapját?

(#29929) Szigma70


Szigma70
addikt

Megvolt nálam az utóbbi idők legjobban elcsalt meccse. :)
Full alap spanyol csapat. De full. A legjobb egy Yedder gold lap volt. Az egész csapat nem volt 20K.
Olyan szinten ment a mahina, hogy végig röhögtem a meccset.
Nem hogy 3-szor lőtt kapura, a térfelemre jött át 3x. Persze, hogy kikaptam. 3-2 re.
Azért az érdekes számomra most már, hogy miért csak ilyen gyenge csapatok ellen bolondul meg mindenki a csapatomba, miért ilyenkor lő mellé, felé mindent mindenki, miért ilyenkor lassabb az összes játékosom, miért ilyenkor nem tudnak passzolni, ilyenkor rúgnak lukat ziccerben, ilyenkot lepkezik a kapusom, és ilyenkor csinálnak 11-est????
Tudom, nem tolja a gép az ilyeneket, csak a pro-k élik ki magukat 20Ks csapatokkal februári accal.

Na most már jobb
:DD
Még iszok valamit és teljesen ok leszek

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29930) dejvid8


dejvid8
őstag

Na gold3 megvan, maradt még 12 meccsem :D Ilyen jól még nem ment a WL, kár hogy nincs több időm, szerintem a gold1 simán meglenne. Reggel zárás előtt nyomok egy gyors próbát, hátha sokan RQ-znak majd és egy gold2 összejöhet még.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29931) Jinxb1rd válasza akooos (#29856) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Köszi. :R

We are only Stardust...

(#29932) Aguinaga válasza dejvid8 (#29930) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem se volt sok időm, egy Silver1-nél álltam meg, még 6 meccs maradt benn.

Volt pár érdekes meccs, a kapu előtt keresztbepasszolt labdába, az üresen álló Perisic nem tudott beleérni, mert képtelen volt lépni egyet, csak állt, és amikor odaért a labda, inkább rácsúszott (?!). Vagy amikor hirtelen, miközben uralom a meccset, és vezetek, a teljes képernyős módból kilép ablakba a játék (mintha értesítés jött volna, de persze az ki van kapcsolva, meg nem is jött). Vagy amikor az ellen játékosai úgy tapadnak, hogy mintha 3-4 embert irányítana egyszerre (persze lehet, hogy ekkora pro volt az emberünk, egy sima, NIF Serie A csapattal)

PSN: OldSlowhand74

(#29933) Kristof_94 válasza Aguinaga (#29932) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az origin nagyon trükkös. Engem akkor is kidob, ha rám ír valaki...
Plusz valamelyik nap a kontroller középső X gombja dobott le.

[ Szerkesztve ]

(#29934) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Tegnap este 21/13 al tértem nyugovóra. Mondom ma reggel 6 meccsre simán van időm, még akár a gold 2 is meglehet.

30/13 lett a vége. Aki kapott már ki 9x zsinórban, az tudja mit élhettem át :D Főleg, hogy az utolsó meccsen 11-esekkel kaptam ki 2 kick off glitch gól után. No mindegy...

PS4

(#29935) Lori82


Lori82
senior tag

PÉntek-szombat nagyon ramatyul ment a WL. DR helyezéstől függhet,hogy milyen ellenfelet kapsz??. 3. osztályban vagyok a DR-ben lehet,hogy nincss köze a WL-hz,de nagyon pengés ellenfeleket kaptam ezen a 7végén,ikonok mindenhol.Úgy nézett ki,hogy 3 hónap után nem lesz meg a gold 2,de tegnap POTM Aubameyang megmentette a seggem. 4 meccsen 11 gól ,4/4 win . :)

(#29936) dracox válasza Francesco003 (#29904) üzenetére


dracox
addikt

Gratulálok srácok.
Ez nem mindennapi teljesítmény. :K

(#29937) dvtkfan válasza dracox (#29936) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Tényleg grat nekik...én még azt a pár meccset alig tudom a gép ellen letolni a fut swap játékosért, annyira utálok gép ellen játszani...nem hogy 45 meccset...grat az 53. helyért :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#29938) dejvid8 válasza dejvid8 (#29930) üzenetére


dejvid8
őstag

És sikerült :D 8:20kor kezdtem el, volt egy full meccses win, lett egy 10. perces RQ, és 8:57kor egy ajándék az ellenféltől (öngólt rúgott), igy meglett a gold2. A maradék percben én is adtam egy ajándékot, egy ellenfélnek öngólt rúgtam és kiléptem.

Szóval 24 meccsből 17 win lett, elégedett vagyok. Szerintem sikerült volna a Gold1 is, ha lett volna még időm.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29939) Szigma70 válasza Francesco003 (#29904) üzenetére


Szigma70
addikt

53

Az szép :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29940) MdewC


MdewC
nagyúr

Ferié az érdem. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29941) Yodamest


Yodamest
addikt

asszem találtam egy igazi gyémántot, még nem próbáltam, ma rakom össze a bundes csapatomat vele:
Poulsen

Próbálta már valaki ezt a vikinget? Embertelen statjai vannak és még 100K sincs!!! Ugyanez BPL-ben lenne vagy 400K. Körvonalazódik a bundes csapat a serie A mellé, hamarosan belinkelem mire jutottam. :DDD

(#29942) Yodamest válasza Yodamest (#29941) üzenetére


Yodamest
addikt

1 EURO Bundes Team

Na így néz ki a formáció 3-5-2, persze max chem mindenkinél. Ez lenne a B csapatom a CR7-es SerieA mellé.

Just a tip: akinek végesek az anyagi erőforrásai nagyon tudom ajánlani, hogy valami 5 védős formációban tervezze meg a csapatát és ingame váltson 4 vagy 3 védős felállásra. Ez azért jó, mert a védők, szélső védők nagyon OP-k a többi poszthoz képest. A csapatomon is ha itt megnézitek Telles és Militao milyen értéket képvisel középpályán, nem is tudom, hogy ilyen jó kimondott CDM van-e a játékban, mint ők. (Gullit és Vieira kivételével) Továbbá nézzétek meg pl. Alaba adatlapját, az a játékos ajándék 270K-ért, perfekt támadásban, védekezésben, végtelen stamina, sebesség, minden tényleg minden, aki tudja építse be valahogyan.
Szóval ez ilyen kis fekete gyémánt csapatocska, ma megcsinálom, aztán kíváncsi leszek élesben is van-e olyan jó, mint azok akikből összeáll. :)

(#29943) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Sracok eddig en kivel meccseltem akoson es davidon kivul ?

(#29944) A guru válasza Yodamest (#29941) üzenetére


A guru
addikt

Dehogy lenne, “embertelen” az a 3*/3* :DDD

(#29945) Yodamest válasza A guru (#29944) üzenetére


Yodamest
addikt

hát nemtom a 3wf nem hiszem, hogy gond lenne, jó példa Cutrone, aki a másik csapatomban a házi gólkirály, bőven megelőzve Ronaldot is, jobbal, ballal mindent, tényleg mindent bever. Szélsők is sokszor 3wf-al olyan beadásokat adnak, hogy az ember fején áll meg a labda. Ezt nem kell túlgondolni. A 3-as csel pedig nekem egy target man-nél nem gond, vele úgysem fogok Neymar cseleket tolni, max ball rollt, neki inkább várni kell a labdákat és a 193 centijével befejelni azokat. :K

(#29946) Francesco003 válasza dracox (#29936) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Köszönjük srácok,,ha már múlt héten 300p al lemaradtunk...ezt a 2 hetet soha többet....
Dvtkfan,Szigma:Köszi nektek is

(#29947) dvtkfan válasza Fifaisshit (#29943) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Aktuális tabella várható valamikor? :U

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#29948) freddyadu válasza A guru (#29944) üzenetére


freddyadu
senior tag

Jah... Akkor már inkább Werner...

(#29949) Szigma70 válasza Yodamest (#29945) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de az a composure meg balance......

Persze ettől még lehet OP target ST

Más

442-ben bal LM be, vagy-és 4231-ben LAM.ba Aouar, így pavel átmenne a jobb oldalra, vagy a másik oldalon lévő Son-t upgradeljem, és Pavel marad a balon?

Ide Son lenne cserés a fent említett módon

És a másik formáció

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29950) freddyadu válasza Szigma70 (#29949) üzenetére


freddyadu
senior tag

4-2-3-1ben Nedvedet CAMba mondanám és akkor Aouar lehetne LCAM, de LMnek szerintem nem jó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.