Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) Szigma70 válasza Tibcsó (#29150) üzenetére


Szigma70
addikt

Sztem Pelé bármelyik lapja jobb, mint Donna

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29152) marcess válasza Tibcsó (#29150) üzenetére


marcess
senior tag

Ha ki szeretnéd próbálni, akkor miért kérdezed meg, hogy lecseréld-e? Cseréld le, max visszaveszed ha nem jön be.

(#29153) Tibcsó válasza marcess (#29152) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Igazad van! :K De vártam megerősítést....

(#29154) Tibcsó válasza Szigma70 (#29151) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

:R :R :R

(#29155) Mrdevil válasza Tibcsó (#29150) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én nem cserélgetem az öreget, sok a bukó, ínséges idők vannak, lassan jön a pénz.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29156) toxicjew


toxicjew
addikt

24/14 tűrhető hétvége a nagyon rossz kezdés után.

(#29157) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
PS4-re van magyar kommentátoros, menüs FiFa 19 vagy csak más nyelvekben?

(#29158) Szigma70 válasza #04441088 (#29157) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem csak PS4-re, semmire sincs

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29159) #04441088 válasza Szigma70 (#29158) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi szépen. :R

(#29160) toxicjew


toxicjew
addikt

Toltam még kicsit tovább de sajnos a p2w köcsögökkel már nem tudtam mit kezdeni. Ezek a legrosszabb legundoritobb játékosok, tele toty meg csilivili kártyákkal, 70. Perctől már húzzák az időt, cserébe viszont minden visszajatszast megneznek. Legalja. Épp most adom el az utolsó wint, gyerek lövöldözia gólokat ahelyett hogy simán tartaná a labdát és gyorsabban telne az idő :D ennél retardaltabb játékos bázis nincs megegy a földön :)

(#29161) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Én csak seasonst nyomom PC-n idő hiány miatt. Tegnap győzelem nélkül buktam vissza div6-ba, ma vereség nélkül feljutottam div4-be :F :DDD Ennyit a konstans játékélményről.
De, hogy jót is mondjak, eltűntek a focus vesztés miatti disconnectek teljesen. Viszont néha használom a win gombot a billentyűzeten, mert ez a leggyorsabb módja a RQ-nek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29162) K.J válasza Tibcsó (#29150) üzenetére


K.J
senior tag

Szigma-nak igaza van, mindenképpen cseréld le!
Baby Maradonat használom én is, de eléggé semmilyen.
Cm-ben próbáltam, teljesen elvész, cam-ban is csak botorkál. Nem mellesleg alacsony.
Csavartam vele szépeket, de nem az igazi. Érdekes lap. Azt hiszem beledobom majd egy ikon sbc-be

(#29163) v-man válasza K.J (#29162) üzenetére


v-man
őstag

Azért még a baby Maradona lap is 3x annyi coin, mint a legolcsóbb ikonok, sbcbe rakni pazarlás. (Bár gondolom eladhatatlan...)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29164) K.J válasza v-man (#29163) üzenetére


K.J
senior tag

Persze, h eladhatatlan :) Máskülönben eladnám, ha nem tetszik. Azért ennyire retardált nem vagyok :)

Adok még időt ennek úgyis. Itt van mid Zanetti is eladhatatlan, őt hamarabb rakom sbc-be, mert nincs rá szükségem.

(#29165) Tibcsó válasza K.J (#29162) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

:R Lecserélem.......

(#29166) v-man válasza K.J (#29164) üzenetére


v-man
őstag

A tavalyi fifaban lenyomtam vagy 1000 meccset baby Maradonával, jó kis lap az, persze mikor bekerült R9, Gullit és Vieira Prime, meg néhány tots lap is, már megkopott a ragyogás, de addig nagyon szerettem vele játszani. CAM posztra kiváló.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29167) K.J válasza v-man (#29166) üzenetére


K.J
senior tag

Nem kifejezetten azt állítottam, hogy másnál nem működhet!
Lehet, hogy csak én nem tudom használni, mert a való életben sem nagyon kedveltem a fickót, bár a tehetségét elismerem.

Ha valakivel nem szimpatizálok, nem is tudok vele azonosulni játék közben. Ilyen nálam pl. Sané is. Hiába jó, nekem nem fog menni vele a játék. De gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Legalábbis remélem!

(#29168) akooos


akooos
veterán

Annyira hányinger ez a gameplay, hogy hihetetlen. 10 winem van, 7 meccs van hátra, de most már biztos nem játszok, mert undorodom ettől a mostani játéktól... Majd talán reggel megnézem, hogy mi a helyzet, de már egy győzelem is csodaszámba menne..... Minden rohadt csapatban Mbappé, Griezmann és POTM Hazard. Nem értem mi van, hiányoznak az ikonos csapatok, azokat meg lehet verni legalább...

(#29169) MdewC


MdewC
nagyúr

Messze ma volt a legjátszhatóbb nálam a wl. Egy meccsen se késett.

17 win és maradt 7 meccs.

Szorítsatok Fransescoonak, hajszálon függ az sb top 100, sajna az utolsó 4-esben jött egy tizi párbaj egy vérlázító meccsen ami nem lett meg, meg 7 ultimate meccsből “csak” 6 lett meg neki, így necces. De a 110-ben tuti benne lesz, top 40-ből most tartunk a 93.-nál. Necces. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29170) Szigma70 válasza MdewC (#29169) üzenetére


Szigma70
addikt

Én inkább azért gratulálok, hogy egyáltalán tudjátok játszani azt a módot.
:DD

Már 96:(

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29171) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Lejátszottam a maradék meccseket. Délután továbbra is visszataszító volt a játékmenet, aztán este jobb lett.

Idén másodszor lett meg a Gold 2, amúgy fix Gold 3 mindig, sokszor hagyva bennt meccseket is.

Ennek ellenére undorító volt, ahogy néha ellenem, néha meg mellettem állt az AI. Vicces, de valahogy kevésbé örülök. Pedig egy játéknak az örömszerzés az elsődleges célja. Vagyis annak kellene lennie.

Annak viszont nagyon örülök, hogy közel 18 ezer pontom van Div3-ban, így talán a következő WL-ig nem kell játszanom ezzel a foshalmazzal a Rank 1-ért. :DDD Max. az Xbox kupánkban mehet pár meccs. :)

[ Szerkesztve ]

(#29172) MdewC válasza Szigma70 (#29170) üzenetére


MdewC
nagyúr

Fiatalok vagyunk és kell a coin. :D

Büszke vagyok rá, jól tolta.

Még nem adom fel a reményt. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29173) Szigma70 válasza KaksziLajos (#29171) üzenetére


Szigma70
addikt

Ugyan ez
Ma 6/6, erre jön az előbb egy alap olasz csapat.
Marega az St, Chiesa a Cam, meg ilyenek.
2:1-re kikaptam, csak moziztam a meccset. Röhögök már rajta. Ebben a WL ben ez volt az első Nif csapat. Na jó, Marega valami spéci volt.
Azért ez vicc, akkor tolna valami jó csapatot ellenem, szavam nem lenne, ha kikapnék. De ez így bicskanyitogató, és még megalázó is

@MdewC

Hajrá

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29174) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A silver 3 kb. hány győzelmet jelent a squad battlesben?

(#29175) A guru válasza MdewC (#29169) üzenetére


A guru
addikt

Miért ultin tolta? Legenden bőven top 100-ban lehet lenni.

(#29176) Francesco003 válasza MdewC (#29172) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Sajnos 300p al lemaradtunk...102-105 hely kb...félig úgy érzem sikerült,,,többször sikerült a csalást megverni,,de nagyon fáj hogy egy 11es párbaj miatt nincs meg a top 100.Ha azt nyerem 92-95.vagyunk....

[ Szerkesztve ]

(#29177) Bohus84 válasza Kristof_94 (#29174) üzenetére


Bohus84
tag

2-3 kb pcn. Nem vész.

(#29178) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Ebbe a csapatba szeretnék egy kis upgrade-ot. Ezzel a felállással viszonylag jól megy a játék így elsősorban ebben gondolkozom. Coutinho nemrég érkezett de nem győzött meg.
A Keret jelenleg 100k, de van még pár eladható 30-50k közötti játékos.

Köszi!

(#29179) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Hát ez a Wl is lement, egy hétig megint nem akarom látni ezt a förmedvényt :)

Gold 3 megint meglett és bennmaradt pár meccsem, de rájöttem, hogy van pár csapat ami a kriptonitom, persze 10/5 csapat ilyen volt. Bundesek. Ezzel a Reussal nem tudok mit kezdeni, hihetetlen, hogy simán megfejeli VVD-t vagy Kompanyt. Az hogy a legtöbb meccsen háttal tudnak adni 40 méteres keresztlabdákat, vagy amikor izomból mellbe rúgom CDM Boatenget és ráragad a labda, az frenetikus.

Alapvetően nem voltak komolyabb gigszerek, egész jól játszható volt a játék, de pro kontra olyan gólok voltak többször is, hogy ...no comment.

Kedvenc (kár hogy nem mentettem ki), amikor Ibrával egy 2 kapufás gólt ütöttem 30 ról. Megadja, örülök. Jön a gólvonal technólógia, és mutatja hogy a labda 1/3-a kilóg a kék mezőből. És megadta...

PS4

(#29180) toxicjew válasza gabigyerek (#29179) üzenetére


toxicjew
addikt

Bundes meg Serie A csapatok a legrosszabbak nekem is :D Külön említést érdemelnek még Griezmann, Mertens, Mbappé, Sterling akik jobban szerelnek/interceptionölnek, mint Kanté :)) De hát ez már csak ilyen.

(#29181) K.J válasza gabigyerek (#29179) üzenetére


K.J
senior tag

Mert Ibranak még a technológia sem mer ellent mondani :)

(#29182) gabigyerek válasza toxicjew (#29180) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Haver úgy tolja, hogy POTM Sterling az LB- felipe Anderson az RB
Tökéletesen lehozzák neki a meccseket. Div3 ban van, annak is a tetején...

PS4

(#29183) Szigma70 válasza toxicjew (#29180) üzenetére


Szigma70
addikt

És azt tegyétek hozzá, hogy az ellenfélnél sose fárad el senki.

Második meccses Reus a 117. percben is lefutja labdával a frissen behozott OTW Promest.
Nálam meg Pavel és Radja, akinek 90 feletti a staminája, a hosszabításra érezhetően megfárad.
Vagy nif Dembelé, ő is végigbír egy hosszabítást is.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29184) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah lejátszottam 3. és szerintem a jó idő megérkezésével utolsó WL-emet :-) Utolsó meccsre meglett a 11 győzelem... Először :-)

Péntek- Szombaton nagyon rossz volt, bármit csinálhattam kikaptam... vezettem folyamatosan kettővel is, majd a játékosok elfelejtettek passzolni és futni... Így 17/2, nah mondom még a 8 sem lesz meg...

Vasárnap 5-től tudtam játszani és szuper volt. Akitől kikaptam vagy én hibáztam és kihasználta vagy sokkal jobb volt. De lehetett passzolni, támadást építeni. Jó kis meccsek voltak. Ramsey-t azonnal megcsináltam a klubból, így vasárnap már ő játszott végig CM poszton (semmi extra vágott egy nagy kapásgólt, védekezésben nem acélos, de a passzai, amiért nekem kellett nagyon jók). Akkor kivágtam gold Walkert és Robertsont a szélről, mentek SBC-be és megvettem TOTW Robertsont (86) egy állat :-), És mivel a használható jobb szélsőim kifogytak így Carvajal-t kellett ott játszatnom, de nagyon meg voltam vele elégedve...

És igazi döntő lett az utolsó meccs. Ez kellett a 11 győzelemhez. Első félidőben 1-0 az ellenfélnek, 2. félidőben egyenlítettem, így hosszabbítás. ET 1. félidő megszerzem a vezetést egy szöglet után Van Dijk révén, majd a félidő vége előtt egy lecsorgó labdából egyenlít. Nah mondom ez büntetők lesznek. Kezdődött az ET 2. félidő és kb a 115. percben ismét egy szöglet és Sané befejeli. Majd beálltam védekezni és sikerült kihúznom.

Egy valami biztos, hogy akinél Fl. Ibra és CR van, azok előnnyel kezdenek :-)

Jah és volt lehetőségem kipróbálni 98-as Maradonat és 92-es Scholest, hát állatok nagyon, akkor távoli bombákat vertem velük. Nah így aki tud játszani a fifával, annak az iconokkal nagyon élvezhető a játék és könnyebb is.
Jövőre időben kezdem, nem januárban és remélhetőleg jobb sereggel vágok neki a küzdelmeknek :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#29185) toxicjew válasza gabigyerek (#29182) üzenetére


toxicjew
addikt

Veregesd meg a bal vállát :R

Szigma: Vérlázító egyébként azt látni a meccseken, hogy az ellenfél játékosa fele annyi staminán nincs, mint az enyém, de röhögve futja le ígyis, ha más nem legalább tartja a tempót.

Egyébként lecseréltem menet közben Lampardot Zolara, teljesen más karakter a 2 játékos, viszont ugyanúgy a 70. perc környékén kifullad Zola is... :( Kéne egy bivaly kp Kanté és Zola közé, amolyan átmenetnek :U

[ Szerkesztve ]

(#29186) Santana01


Santana01
tag

Egy kis pozitívum is legyen,múlt hét után most másodszor sikerült megszerezni a Gold1-et :)

Az új csapat nagyon tetszett,nagyon jó volt velük játszani. Azt tudom mondani,hogy 80%-ban a három új ember hozta a meccseket(91 Matthaus,90 Mbappe,90 Pogba aki érezhetően jobb mint a 89)+De Bruyne-Nif lapja van meg de ez is nagyon jó,bele se merek gondolni milyen lehet a TOTY :Y

A csapat: [link]. 4-1-2-1-2 IG

(#29187) elod22


elod22
senior tag

Nem tudom monstanában hogy számolja a skill pontokat rivalsban, de vereségre konstans -35 pont, döntetlenre -5 és győzelemre +25. Pár napja 10 pontra voltam div. 3-tól, de így néhez egyről a kettőre jutni, örülök ha megmaradok 4.-ben. Nálatok is hasonló a helyzet?

(#29188) v-man válasza elod22 (#29187) üzenetére


v-man
őstag

Simán. Folyamatosan jojózok, 1000-1200 pont között, ha végre elérem az 1200-t és az új rendszer szerint már csak 50 pont kéne, egyből jön v 3 vereség és vissza is dob 1100 alá, aztán megint kiszenvedem 20-25 pontokkal az 1200at és jön a visszaesés újra. Az a vicc, hogy a régi rendszerkor meg 1100 fölött játszott velem (akkor ugye 1200 volt a határ), biztos véletlenül...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29189) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
FiFa 19-et szeretném megvenni PS4-re.
Tudtok valami jól bevált boltot? Lehet felőlem digitális is, nem fontos a dobozos változat, csak olcsó legyen. :R

(#29190) thebigK válasza #04441088 (#29189) üzenetére


thebigK
addikt

Altalaban itt hardverapron a legolcsobbak a digitalis kulcsok

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#29191) elod22 válasza v-man (#29188) üzenetére


elod22
senior tag

Ez az egyik, hogy egyszer fent, egyszer lent, ezzel még megbékélek. De ami nagyon zavar, hogy lejátszok mondjuk 5 meccset, amiből kettőt nyerek, kettőt vesztek, egy döntetlen és a végén mínusz 30 skill pont.

(#29192) Mrdevil válasza elod22 (#29187) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen ez ilyen, én hál istennek tudom tartani nagy nehezen a div4-et, de a határon táncolok, régen div5 voltam, ha ledob max ledob......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29193) v-man


v-man
őstag

400 pénz körül van használható/ajánlott ikon lap? HL Werner helyére gondolom első sorban, aki most további 400 körül ér, tehát akár dupla annyi is lehet a keret. Fontos hogy jól fejeljen és ne is legyen túl lomha. Igazából nincs semmi gondom a némettel, csak a tots miatt gondolom csúnyán fog esni az ára már. Kluiverten gondolkodok.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29194) ProgenXL


ProgenXL
őstag

2 perces hosszabbításban a 97. percben gólt kapni. Fura egy játék ez.. :)

Gunner for life

(#29195) Stylerr válasza v-man (#29193) üzenetére


Stylerr
addikt

Prime Crespo.

(#29196) MdewC válasza v-man (#29193) üzenetére


MdewC
nagyúr

Prime Crespo.

Szerk: na. :D

Úgy látom Stylerrt is megfingatta párszor az a lap, mire beírtam a kommentet már beírta. :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29197) Szigma70 válasza Stylerr (#29195) üzenetére


Szigma70
addikt

+1
Fejjel ottvan

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29198) toxicjew válasza #04441088 (#29189) üzenetére


toxicjew
addikt

G2a, én is onnan vettem megjelenéskor. Elég olcsó már.

(#29199) MdewC


MdewC
nagyúr

Na végre meglett ez a kolumbiai swap, div 1-ben azért Muriel nem az igazi. A végén már úgy csináltam, hogy megnyert meccsre hoztam be. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29200) Sickboy25 válasza MdewC (#29199) üzenetére


Sickboy25
addikt

De gólt is kell vele lőni vagy nem? Csak a DL játszik?

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.