Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) #16514048 válasza MdewC (#29199) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én fel is adtam ezt az egész swap deal dolgot.
Ma tudtam csak elkezdeni foglalkozni vele, 1 kolumbiai gólos győzelmet sikerült összehoznom kb 5 meccs alatt.

Egyszer 3 góllal vezettem, már betalált Muriel is, erre hirtelen az ellenfél minden lövése bement, 3-3 lett a vége.
Az utolsó meccset egy elég erős csapat ellen játszottam, vért izzadtam, hogy a 90. percben 2-1-re vezethessek, erre úgy egyenlít ki, hogy a kapufáról visszapattant lövése után Walker-rel fejbe rúgtam az egyik játékosát, akiről odapattant a másik elé, De Gea meg természetesen még a földön fetrengett...

8000-ért vett Muriel quick sell-ezve. Ha nagyon akarnám, meg tudnám csinálni, de nem fogom minden héten ilyenekkel őrölni az idegeimet, meg a Squad Battles-szel is szenvedni. Feldughatják maguknak a baby ikon pakkjukat.

[ Szerkesztve ]

(#29202) v-man


v-man
őstag

Köszi a Crespo ajánlásokat, még gondolkodok rajta...
Amúgy az jutott eszembe, hogy mivel minden oldalról ikon veszi körül, lehetne akárki csatár, Mbappe St lapja tetszene, de hozzá még gyűjteni kell...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29203) Mrdevil válasza MdewC (#29199) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hála az égnek hétvégén baromi gyorsan kikaptam a sok heti feladatot, hunter lapot stb....... Segített 89-es Falcao, és 91-es James úr is.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#29204) akooos válasza Sickboy25 (#29200) üzenetére


akooos
veterán

Nyert meccsen kell kolumbiai gólt lőni division rivalsban.

(#29205) freddyadu válasza v-man (#29202) üzenetére


freddyadu
senior tag

88 Jesus lesz a te embered, amíg összeszeded Mbappera a koint...

[ Szerkesztve ]

(#29206) Sickboy25 válasza akooos (#29204) üzenetére


Sickboy25
addikt

Most összeraktam egy full kolumbiai csapatot :-) Szétverek vele mindenkit :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#29207) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok !Nekem már meg van a kolumbiai swap TOTW 84-es Zapatának köszönhetően akit max áron el is vittek ma reggelre :D ,de havernak nincs és az lenne a kérdés,hogy ahhoz,hogy beadja gólt kell lőni a kolumbiai játékossal vagy elég csak becserélni amikor győzelemre állsz?

(#29208) toxicjew válasza #16514048 (#29201) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem is értem minek kínlódni egy várhatóan szar ikonért :U Nagyon kevés esélyed van rá, hogy minőségit kapj. Tudom, bele lehet rakni ikon sbc-be, de azok még így is nagyon drágák. De nem szólok bele, mindenki maga tudja :R

Lori: gólt kell vele lőni.

[ Szerkesztve ]

(#29209) akooos válasza Lori82 (#29207) üzenetére


akooos
veterán

Pont 3 hsz-el fölötted írtam, hogy kolumbiai játékossal kell gólt szerezni division rivals győzelem során.

(#29210) MdewC válasza Sickboy25 (#29200) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ja, meg is lőtte a kis góljait. Izé. Mákolta. :))

KDavid: Tyű! Erős kritika, de teljesen jogos.

Ez a riv farm egy veszedelem. Ehhez a 3 kolumbiais feladathoz kb 7 meccs kellett, szerencsére szinte mindet nyertük, de a múltkori 10 meccses Serie A-s feladat Savicért... azon vért pisáltunk a gyenge game playbe. Ez a bosszantó.

Egy hozadéka lehet, hogy a héten így meglehet a div 1 win.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29211) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nyomom ezt a kihívást Muriellel, azóta 5 meccsből 4-en RQ-t nyomta, katasztrófa...

(#29212) v-man válasza Kristof_94 (#29211) üzenetére


v-man
őstag

Nekem a piros lapos gólszerzés nem akar menni, mivel egyetlen támadó maradt az upgradeek után, lw di Mária, ő meg ha netán gólt lő, tuti nem nyerek, így 8 meccs után egy van meg a szükséges 5ből.

(#29205) freddyadu, ő biztos nem lenne rossz, de vele is sokat buknék szerintem ha jön egy új inform tőle. Lehet marad minden ahogy van 😊

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29213) Szigma70


Szigma70
addikt

Mikre nincs időtök. Nekem erre nem futja két hányás közt, amit a játéktól kapok
:DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29214) Kristof_94 válasza v-man (#29212) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most már kb. 7-ből 1. :D Kb. 1650 pontól 1539-ig mentem. Az előbb is Fekir CM, mindent leszed. Mennyire kell ehhez patkánynak lenni...

(#29215) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#29214) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Közben megvan a 2. győzelem, lehet megvan a megoldás. +10-es képességnövelőt tettem a fickóra! :D

(#29216) K.J


K.J
senior tag

Urak!
Ez mennyire lehet működőképes? Handanovic mennyivel rosszabb, mint DeGea? Rendben van, hogy a spanyol jobb, de így a csapat nagy része untrade lenne.
Elképzelés

Neymart mindenképpen játszatni szeretném, illetve nem szívesen cserélném Cancelot sem, nagyon bevált!
Keret: 7-800k pc.

Kérlek, adjatok pár tippet!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29217) elod22


elod22
senior tag

Kis segítség kellene. Endgame csatárt keresek Ibra párjának, olyant akit már soha nem kell lecserélni.
CR, baby R9, middle Ronaldinho, Cruyff vagy Eusebio (csak sajnos ő még egyelőre elérhetetlennek tűnik a közeljövőben) a jelöltek. Valamiért baby Ronaldo lapját szeretném a legjobban, bár vele még nincs tapasztalatom. Eusebio prime lapját próbáltam draftban, szerintem ő volt a legjobb játékos akit próbáltam eddig a játékban, csak ő még hosszútávú projekt. Volt még lehetőségem TOTS Ronaldohoz is draftban, de valamiért nem lettünk barátok, pedig full chemen volt. Pelé sem hozta azt a pluszt amit vártam volna. OP Rivaldo sem volt rossz, de ha már annyi zsetont kiadok jó lenne egy 4* WF legalább.

Vagy esetleg más, aki PC-n olyan 2,5 milliónál nem kerül többe.

(#29218) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Kerestem volna valami "kezdő value" csapatot, mit érdemes összehozni, kiket érdemes megvenni, míg nem jönnek a jobb kártyák... Van ilyen cikk valahol? Anno 18 hoz volt egy cikk, amiben leírták pár topligás kispénzből összehozható csapatot.

═════════════════════════════════════════

(#29219) Digestive válasza elod22 (#29217) üzenetére


Digestive
addikt

Baby Eusebio! ;)

(#29220) dejvid8 válasza elod22 (#29217) üzenetére


dejvid8
őstag

91 Eusebio-ról csak ódákat tudok zengeni :) Egyik legjobb játékos akivel játszottam idén, és a csapatomban tudhatom.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29221) v-man válasza K.J (#29216) üzenetére


v-man
őstag

Maradona csak camba jó...
Ebben a felállásban is akarsz játszani? Mert 41212 gyémántban lehetne Mbappe és Neymar a csatár, Maradona meg a cam, és akkor két jó középpályás (cm) kell csak, az 700ból sima.
Maradona kezdésként csatárnak, mögé Nainggolan, Cancelo elé meg Matuidi is megtenné.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29222) ApaFarkas


ApaFarkas
csendes tag

Sziasztok kinek van 92-es Lineker-je ..? és miben rossz illetve jo..? vagy mit ajánlotok hasonló árba -91-es owen mellé :D

(#29223) K.J válasza v-man (#29221) üzenetére


K.J
senior tag

Köszönöm a választ, rossz formációt választottam, a 41212 szűkben játszom én is, ez jön be egyelőre, de ebből indulok.

Matuidi valamiért nekem nem jön be, szeretek kapura rúgni azzal, aki helyzetbe kerül, hát ő volt már olyan helyzetben és sajnos nem lett eredménye, pedig zöldben találtam labdát.
Radjat nem próbáltam még.

(#29224) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Halihóó!

Valaki xbox bajnokságból meccs?

(#29225) MdewC


MdewC
nagyúr

Alakul a Maldini sbc, már “csak” a 87-es csapat van hátra, amihez 200K kell még. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29226) toxicjew


toxicjew
addikt

Feladtam a Chelsea vonalat, nincs keret minőségi erősítésre (pl Ballack). Úgyhogy ez pattant ki a fejemből.

Ramsey klubból kijonne. Így egész balanceoltnak tűnik.

(#29227) MdewC válasza toxicjew (#29226) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ramsey nem lesz picit lassú CAM-nek? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29228) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Gyerekek elkezdtem csinálni ezt a kolumbiai küldetést, full kolumbiai csapattal és hát azt kell mondjam király...

3 meccs 1 győzelem 1 döntetlen 1 vereség.... A vereség lehetett volna győzelem is nem így jött össze úgy mint a döntetlen is. DE marha jó volt velük játszani!! 80-as a csapat legrosszabb egy ezüst bal bekk 61-es a legjobb 81-es Murillo.

Zapataval és Pabonnal 3 akkora bombát vertem úgy 23-25m, mint a huzat... :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#29229) v-man válasza ApaFarkas (#29222) üzenetére


v-man
őstag

L. Hernandez nagyon jó, gyors, jól fejel, viszonylag technikás is.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29230) toxicjew válasza MdewC (#29227) üzenetére


toxicjew
addikt

Eddig lampard volt előtte meg firmino, hozzájuk képest usain bolt a csávó :))

(#29231) dracox válasza Sickboy25 (#29228) üzenetére


dracox
addikt

Én ezzel a "nyerj 2 góllal a másik ellen" küldetésen tépem a hajam... eddig 4/7 , de szenvedek, mint koca a jégen... utolsó percekben mindig elb*szom a két gól előnyt...másnak könnyen megy?
Azon gondolkozom, hogy leesek 200-300 pontot aztán csak összejön abban a közegben
(kolumbiainál volt 1-2 meccsem amikor 0-0-nál gólt szereztem vele aztán RQ-t nyomott az ellen egyből.)

[ Szerkesztve ]

(#29232) elod22 válasza dracox (#29231) üzenetére


elod22
senior tag

Nem muszáj online erőlködni, nyomd le squad battles-ben :P

(#29233) Kristof_94 válasza elod22 (#29232) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Alig várom már én is az SB-t, izgalmas lesz... :D

(#29234) KaksziLajos válasza dracox (#29231) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Ezek küldetések általában úgy megvannak, higy észre sem veszem, csak amikor ott swap csávó a képernyőn. :D

Valaki este 9 után Xbox bajnoki?

(#29235) Szigma70


Szigma70
addikt

Megint remek TOTW lesz.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29236) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Kolumbiaival szenvedek en is. -150 skill eddig. Egyszeruen Falcao semmit se lo be (89-es lap). Ellenem a sima goldok meg olyanokat bevagnak ... Hetvegen is szivtam, eletem legrosszabb wl-je volt. Hetrol hetre szarabb, en mar arra gondolok, hogy masfel honapja kb nem valtozott a team es igy akarja az ea, hogy valtsak, vagy nem tudom. De tenyleg egy katasztrofa az egesz. Komolyan kezdek beleunni (vagy lehet jobb is ha beleunok), nulla elvezet mar lassan.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#29237) sz_abika válasza ThuG4LifE (#29236) üzenetére


sz_abika
addikt

En Hunter Baccat vettem 1900é...5meccsbol 2t nyertem, de azokon pont lőtt. Egész agresszív lap, nagyon jol helyezkedik 4-3-2-1ben.

PSN: xszabikax

(#29238) Kristof_94 válasza Szigma70 (#29235) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem baj, most már az értéktelen piros lapoknak is van haszna!

(#29239) dracox válasza elod22 (#29232) üzenetére


dracox
addikt

B+..ezt nem is néztem. :)) :R :R köszi

#29236) ThuG4LifE

Az a 89-es Falcao szerintem direkt le van húzva vagy nem tudom..Nálam is csak a szenvedés ment vele.
Mindent fölé lőtt, meg elnyomta mindenki, mind1 volt ki ellen megy 1vs1-be.. katasztrófa volt.

(#29240) Aguinaga válasza dracox (#29239) üzenetére


Aguinaga
őstag

Fejjel nekem egész jó volt 89-es Falcao, amíg be nem tettem a Perisic SBC-be...
Most szenvedek a kolumbiai küldivel, raktam össze egy full Kalambó csapatot (84-es Cuadrado a legjobb), első meccsen még szerencsém is volt, valami nagyon kezdővel összerakott a játék, első gól után ki is lépett, azóta szopóroller.

PSN: OldSlowhand74

(#29241) Sickboy25 válasza dracox (#29231) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az egy hijjan meglett a wl-bol! Ma meg, amit nyertem meccset azt kettovel nyertem igy a 2. jatekos is zsebbe. a kolumbia kuldeteshez meg ketto kene... pedig a mai 3 meccs mindegyike nekem allt csak elrontottam sajnos. Sokkal konnyebb tiszta Kolumbiai csapattal nyomni, mert konnyu ellenfeleket sorsol be, bar a dontetlennel egy 85-ost kaptam, de nem tudott jatszani a gyerek... 23 szor lottem kapura 0 gol!😂

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#29242) dejvid8


dejvid8
őstag

Hát most román vagy nem román, 0 coinèrt egész pofás lap ez a román gyerek :) supersub

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29243) Aguinaga válasza dejvid8 (#29242) üzenetére


Aguinaga
őstag

Épp ezt néztem, az új Alessandrini/Lozika

PSN: OldSlowhand74

(#29244) MdewC válasza toxicjew (#29230) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor így te tudod. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29245) Hazli17 válasza KaksziLajos (#29234) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Szia!

Én szívesen jövök!

Én is csinálom ezt a columbiai küldit. 3 meccsen 13 lőtt gól, ebből 8 at Raul báttya vállalt. Egy vesztes meccsen persze dupláztam is columbiai játékossal, de egy győztesen is sikerült rúgni szerencdére.
Ahogx olvasom, kevesen használjátok prime Rault, pedig nagyon nagyon jó lap. 304 meccsen 205 gól és 160 assist..

[ Szerkesztve ]

(#29246) Zimmi91 válasza dejvid8 (#29242) üzenetére


Zimmi91
addikt

Több mint jól néz ki, Deadeyevel 92-es LW :DDD Én is kiraktam, kijött klubból az egész, ez nagyon olcsó lett ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#29247) dejvid8 válasza Zimmi91 (#29246) üzenetére


dejvid8
őstag

Ja, viccesen olcsó, úgy néz ki a nemzetiség lehúzta az árát :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29248) akooos válasza dejvid8 (#29247) üzenetére


akooos
veterán

Meg mert a Chelsea ellen kéne továbbjutni, hogy fejlődjön :) Tudom, a Sevillán is átmentek, de na.. :)

(#29249) Tajték


Tajték
senior tag

Én végleg feladtam az online küdzelmeket idénre. Vállalhatatlan az állapot amit e játék biztosít, így már csak offline tolom mindehol ahol lehet....

Eddig 4 játékost csinálram meg SBC-ből, ebből 2 játékos, Tevez és Bonaventura nagy csalódás és megbántam, 2 viszont nagyon megérte és fix csapattag, Willian 88-as és De Rossi 90-es. A brazil mindent tud elől, fürge, jól indul be, mindig mozgásban van, bomba lövések, jó passzok, fullos a csávó. De Rossi , betyár, hentes barbár imádom és nem mellesleg távoli bombázó!!!

Nagyons sok csapatom volt az utolsó hsz-om óta, de ez amit most összekukáztam az elmúlt időszak legjobb csapata számomra:

Így kezd

Erre váltok ingame

Florenzi csak De Rossi linkje miatt kellett, de egész jól megszerettem, nagyon stabil.

Varane-Ramos , hiába de a kedvenc védőpárosom idén, pedig próbáltam jó pár alternatívát...

Prime Nedved-nél jobb középső CAM-et még nem találtam a játékban, perfekt.

HL Suso nagy meglepetés, nem néztem ki belőle annyit amennyit a pályán mutat, főleg helyezkedésben, mozgásban, hunterral nem lassú. Az elődje HL Lozano volt, de nem volt jó a helyezkedése és a labdakezeléssel is adótak némi gondjai.

Prime L.Hernández, na Ő az aki a legjobban meglepett, bitang jó lap. Bárkit megugrik és lefejel, gyors, technikás, bárhonnan betalál. Hozzá hasonló csak CR és Mbappé volt a kezeim között.

Persze a fent leírtak mind-mind akkor értendőek amikor hétköznap van és nincs leterhelve a szerver, mert ha hétvégén játszom ez mind kuka, mindenki áll és baszik mindenre :DDD

(#29250) Szigma70 válasza Tajték (#29249) üzenetére


Szigma70
addikt

Mert nem használtad a középső Pavelt :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.