Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) Kristof_94 válasza A guru (#29749) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gratulálok! Lehet már tudni milyen merítési lehetőség lesz a játékosokat illetően? Elérhető mindenki vagy valami gagyi eredeti csapatos lesz?

(#29752) A guru válasza Szigma70 (#29750) üzenetére


A guru
addikt

Még nem tudom, szerintem lesz.

Kristóf: Saját ultimate teammel megy az egész, ahogy a selejtező is ilyen formában volt.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#29753) Digestive


Digestive
addikt

EAnél az sbc felelőst is pofán verném! Olyan jól sikerültek a követepmények, h pl Eusébió és Ronaldinho sbck 2-300k-val drágábbak, mintha a piacról venném. :DDD A 18ban fixen úgy volt h a középső piaci árán kijött a prime sbc. Ez is volt a normális, hiszen eladhatatlan. Ezek a világtalanok meg b@sznak az egészre csak ide hánynak valamit! :(

(#29754) K.J válasza Digestive (#29753) üzenetére


K.J
senior tag

Pontosan ez az!
Nem emlékszem, hogy a 18-ban duplázták volna a szekciókat, itt meg minden egyes nagyobb ikonnál 2x szerepeknek egyes állomások. Nagyon drágák!

(#29755) uszid94


uszid94
tag

Ti hogy kuldtok be videokat? Elsonek youtubera felteszitek vagy valamilyen oldalra? Hova szoktatok? Mert lenne egy elegge exkluziv bizonyitekom hogy ez a jatek egy rakas szar... ha eldonti a gep hogy nem rugsz golt akkor sehogy se fogsz ... komolyan mondom szerintem meg ilyennel senki nem talalkozott konkretan az ures kapura 3 meterrol fejeltem a kapu kozepebe es kiirta h no goal

[ Szerkesztve ]

(#29756) akooos válasza uszid94 (#29755) üzenetére


akooos
veterán

Milyen platformon vagy? Xboxon minden általad készített videó felkerül a gamerdvr oldalra
[link], ha megadod a gamertaged. Azt hiszem PS-en is van ilyesmi, valamint tuti PC-n is :))

(#29757) uszid94 válasza akooos (#29756) üzenetére


uszid94
tag

Igen xboxom van. Ezt nem is tudtam ha hazaerek meglesem telefonnal direkt felvettem

(#29758) Hazli17 válasza uszid94 (#29755) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Pl xboxdvr-ről konkrétan a linket tudod bemásolni. Amúgy meg igen, a youtubra feltöltöd és bemásolod.

(#29759) MdewC válasza #16514048 (#29724) üzenetére


MdewC
nagyúr

+++10000000000000000000

Ez az igazi legalja az ea-től.

Mármint, hogy a legeslegjobb ikonokból csak a sima prime verziókat adják ki sbc-ben.

Hallgattak a közösségre??????

Ez vicc. Most köpték le őket.

Így hiába tűztük ki moments R9-et. Még így is elérhetetlen, hogy ketten toljuk.

Ne értsetek félre, bőven elégedettek vagyunk a csapattal, de azt szemétségnek tartom, hogy váratlanul kiadja az ea a momentseket, leírják, hogy sima primeok már nem lesznek sbc-be, erre a top kategóriát kiadják simába és rákenik a közösségre.

Ez a verem legalja. Kapzsik és semmi más.

No comment.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29760) A guru válasza MdewC (#29759) üzenetére


A guru
addikt

Én örülök, hogy kiadták a sima prime lapokat, így legalább többek számára elérhetővé váltak/válnak majd a TOTS alatt. Egy moments R9 10 milkás SBC-nek nem sok értelmét láttam volna, persze a fő probléma ott van, hogy irreálisan túl vannak árazva a momentsek a prime verziókhoz képest. Ez az idei icon SBC dolog ott ment el, hogy kiadták a momentseket nevetséges nyitási esélyek mellett, ahogy az szokás.
Végső soron nekem tetszik, hogy “elérhető” áron jöttek a nagy lapok.

[ Szerkesztve ]

(#29761) akooos


akooos
veterán

Megvolt a játék utolsó shapeshiftje a scream lapoknak, elég durva lett 1-2 lap... Busquets, Dost, Costa pl... Abdulrahman.. Ampadut elrontottak, Mingset is elrontották, de a pár 99 pace és shooting azért elég kemény..

(#29762) Kristof_94 válasza MdewC (#29759) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem a legtöbben örülnek ennek. A 99% úgy sem tudta volna elérni a moments verziót.

(#29763) A guru válasza Kristof_94 (#29762) üzenetére


A guru
addikt

A legjobb az lett volna, ha ilyen árakon kiadják a moments SBC-ket, de ez nyilván nem lett volna fair azokkal szemben akiknek megvan mondjuk egy moments Gullit és 1 perc alatt buknak rajta 10 milliót az SBC miatt.
A kecske is jól lakott meg a káposzta is megmaradt, szerintem a legtöbbet hozták ki ezzel az elcseszett helyzetből.

(#29764) dejvid8


dejvid8
őstag

Ez az egész ott lett elcseszve mikor kiadták a Moments ikonokat, mindenki tudja, az EA is mostmár szerintem.
Rossz húzás volt.. Na de valószínű sokat kaszáltak vele..

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#29765) Digestive válasza A guru (#29763) üzenetére


Digestive
addikt

De adtak is meg nem is vágod? Drágább az sbc mintha megvennéd piacról! :DDD

(#29766) Digestive válasza dejvid8 (#29764) üzenetére


Digestive
addikt

Ez ott lett elcseszve amikor kiadták a FIFA 19et! ;)

(#29767) MdewC


MdewC
nagyúr

Ha aki örül, az jó.

Mi nem, de ez más kérdés. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29768) uszid94


uszid94
tag

Itt van a videó érdemes megnézni ;)
https://youtu.be/H_bOwEi-5Tc
Statisztikai eredmenyemet is feltoltenem ide valahogy nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#29769) A guru válasza Digestive (#29765) üzenetére


A guru
addikt

Nem minden esetben, max egy árban vannak, de rengeteg embernek tele van a klub untrade nagy lapokkal, ikon(ok)al, az én esetemben ezek miatt 1 millát már le is csíptem az SBC árából, plusz még pakkokat is kapok.

[ Szerkesztve ]

(#29770) akooos válasza uszid94 (#29768) üzenetére


akooos
veterán

A játék tényleg szar, de nem értem itt mi a baj. A kapufára lőtt labda lepattant a gólvonalra és nem ment be, tehát no goal. A fejelő játékos pedig lesen volt szerintem. Messziről legalábbis úgy néz ki :DD

Képet simán lehet feltölteni itt:

(#29771) uszid94 válasza akooos (#29770) üzenetére


uszid94
tag

Kiraly koszi na az lehetseges hogy les volt mar nem emlekszem csak arra hogy kb 30 kapura lovesem volt

(#29772) Digestive válasza A guru (#29769) üzenetére


Digestive
addikt

Ha előre készül rá vki, vagy ha a TOTS alatt a hulladék lapokra alapozunk akkor olcsóbb valamivel ez igaz. De a 18ban az sbc kiadásának a pillanatában a középső lap piaci értékére volt belőve... Nem mindegy h abból jönne le neked 1 milla, vagy a prime lap piaci értéke +200k összegből! ;)

[ Szerkesztve ]

(#29773) sz_abika válasza akooos (#29761) üzenetére


sz_abika
addikt

Rohantam megnezni mit csinaltak Koke es Disznopasztorral... Koke 99pace end game marad asszem a kispadon (400+ gamem van benne), Schweini pedig shadow lapot kapott, szintén remek csere CDM :C

PSN: xszabikax

(#29774) #16514048 válasza A guru (#29763) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem az lett volna a legjobb, ha kiadták volna mindkét verziót a drágább ikonokból. Akinek csak a prime-ra van coin-ja, az megcsinálja azt, aki meg a legjobb verzióra várt és gyűjtött hónapok óta, azok meg megszerezhetnék azt.

Így lett volna inkább fair, főleg miután februárban bejelentették, hogy innentől moments sbc-k váltják a sime prime ikonokat.

Mondjuk engem nem érint, nem tudnám megcsinálni egyik verziót sem ezek közül. De annak jó érzés lehet most, aki miattuk gürizett...

[ Szerkesztve ]

(#29775) akooos válasza sz_abika (#29773) üzenetére


akooos
veterán

Schweini egy maestroval vagy finisherrel durva CAM lehet...


Ez a májsztró.. ha kell a plusz phy akkor finisher, de ez egy jó lap lett így :K

Shadow nem ad hozzá most semmit nem? Hiszen a pace és a def 99-es :DD vagy nem frissült méga futbin?

[ Szerkesztve ]

(#29776) Digestive válasza akooos (#29775) üzenetére


Digestive
addikt

CAM ilyen lövéssel??? Maradj már! :P

(#29777) akooos válasza Digestive (#29776) üzenetére


akooos
veterán

Finisherrel 84, bőven elég ebbe a játékba ;]

(#29778) Aguinaga válasza akooos (#29761) üzenetére


Aguinaga
őstag

Caceres egy architecttel, de durva lesz.
Akár el is adhatom HL Skriniart..

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#29779) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na Mané papa megjött a csapatba...volt egy 86-os eladható Depay, őt eladtam és az árából vettem meg a 2 totw játékost a szenegáli sbc-be, illetve a premier ligásba kellett még Wijnaldum és Trippier...az összes többi játékos untrade...egyedül akit sajnálok az Lewa...Cech egy kalap kakit nem ért, így jó sbc töltelék lett belőle! Összeségében szerintem kb. 60-70k simán megért, mert szeptemberig már őt fogom használni! Kicsit megszenvedtem, mire sikerült a klubból kirakni...de kész! A pakkok nem adtak sajna vissza semmit... :W

Holnap tesztelem napközben...akár innen valakivel a bajnokságot tolva!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#29780) MdewC válasza #16514048 (#29774) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mintha csak én írtam volna! :R

(leírtak vmit pár hónapja és ezt ma simán dobták) ez van.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29781) MdewC


MdewC
nagyúr

Közben egy korábbi témára, hogy miért ne csináljátok meg Carlost.

WL, 5/5 után jött ez a csapat. Sztem brutál, egyértelmű, de van egy kis hiba.

Konkrétan a fejesekkel elpusztítottuk a csapatát, nagyon rámentem a gyenge pontra, sztem ezt nem kell magyaráznom. :)

[link]

Vegyetek mást Carlos helyett. (anno egyik kedvenc játékosom volt)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#29782) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Szeretném kifarmolni az online single matches cuccokat. Akinek szintén ez a célja, vegyen fel originen: JinxB1rd

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#29783) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#29782) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

vagy aki segítene nekem pár ingyen win erejéig (gól majd kilép) köszi.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#29784) sz_abika válasza akooos (#29775) üzenetére


sz_abika
addikt

Ugyertertem h gyarilag szerelt Shadowwal jött :P

Architect kell neki es a farado Mendy/Dani Alves csereje lesz. Koke mellé akartam Costat beszerezni, de hamar kihalt.

PSN: xszabikax

(#29785) Edgar2621 válasza Jinxb1rd (#29783) üzenetére


Edgar2621
őstag

Melyik platformon játszol? Én is keresek valakit akivel közösen mi tudjuk szedni a lapokat, rosszul biztosan nem jönnek majd. Xboxos vagyok, a hétvégén valamikor jó lenne nekem, privátban megbeszéljük azzal akit hasonlóan érdekel.

XO: Gollami26

(#29786) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

WL-t kihagyom a hetvegen. Szeretnem visszakuzdeni magam div 4be a hetkozi zuhanas utan. Elso meccs, full gold pl csapat, ugyanaz a statisztika kb es 5-1 oda. Kovetkezo meccs, szinten sima gold pl, 20ik percben 4-0 nekem, kilepett. Nem lesz ez igy konnyu. :U
Mas: baby Nedved helyett potm Mane? Cserelnetek? Igazabol Nedved nagyon bejon, de tetszik ez a Mane lap is. Sajnos el kene adjam ahhoz, hogy megcsinaljam Manet.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#29787) Aguinaga válasza Jinxb1rd (#29782) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hát, Online single matchben nem tudsz ellenfelet választani.

(#29786) ThuG4LifE: Én biztos nem cserélnék le egy ikont Mané-ra, főleg egy eladhatót nem.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#29788) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Valaki most bajnokit?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#29789) akooos válasza Aguinaga (#29787) üzenetére


akooos
veterán

Sokáig próbálkozva össze lehet sorsolni magadat egy meccsig, de utána kell játszani más ellen, mert egymás után kétszer nem lehet összekerülni.

(#29790) v-man


v-man
őstag

Wlben eddig egy jó volt, a heti küldetésből megkaptam a BL labdát. A gameplayt hagyjuk...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29791) Readonly2


Readonly2
tag

Peter Schmeichel nagy kedvencem volt. Vajon megéri NIF de Gea helyére megcsinálni?

(#29792) v-man válasza Readonly2 (#29791) üzenetére


v-man
őstag

Tavaly egy rakás sz*R volt, mindig örültem ha ő jött szembe 😁
Idén még nem rémlik hogy játszottam volna ellene, de tuti nem költenék rá egy coint se, de Geanal meg szinte kizárt, hogy jobb legyen.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#29793) Readonly2 válasza v-man (#29792) üzenetére


Readonly2
tag

Köszi, akkor marad a spanyol.

(#29794) Zimmi91 válasza Jinxb1rd (#29782) üzenetére


Zimmi91
addikt

Origin megint halott?! Hát nem hiszem el, 2 hónap után újra WL, az is szarul megy 5/15 és még az origin is meghal :DDD

szerk : nálam volt a hiba, de a WL attól még szarul megy ;] ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#29795) Szigma70


Szigma70
addikt

Ez a Lineker nem szar lap. ST ben sztem jó lehet. Bár 3-as skill, de ott talán elmenne

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#29796) akooos válasza Szigma70 (#29795) üzenetére


akooos
veterán

Az első 4 sbc-t már ki is raktam, jövőhéten remélem a maradékot is ki fogom tudni, nekem is szimpatikus ST-nek

(#29797) Kristof_94 válasza akooos (#29796) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Klubból ki jön? Mert amúgy meg nem érdemes most, az árak az egekben.

(#29798) akooos válasza Kristof_94 (#29797) üzenetére


akooos
veterán

Nem jön ki, de én minél előbb játszani akarok vele, nem másfél hónap múlva ;]
Ha eladom prime Lampardot, akkor simán ki tudnám rakni ma is akár, de egyelőre ragaszkodom Frankiehez.

(#29799) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Hú hát ez az ezüst angolokkal nyerj meccset single matchben nagyon idegesítő volt, de szerencsére megvan. :)

Más:
Nincs valakinek felesleges klubnév változtató cucca, amit úgyse használ el? véletlenül automata elnevezést kaptam, mikor csináltam a klubbot és nem bírom már megváltoztatni. :(

We are only Stardust...

(#29800) Readonly2 válasza akooos (#29798) üzenetére


Readonly2
tag

:D szegény Kristófot savazzátok rendesen :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.