Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) chelseafan94 válasza LendvaiFeri1 (#6180) üzenetére


chelseafan94
tag

Egyértelműen Cech. Volt Llorisom és nagyon elkeserítő bakikat csinált.
Nálam most Kurti van, de a szögleteknél elég érdekesen mozog. Nekem eddig Cech és Butland vált be.

PS ID: KoloChelsea

(#6202) Lori82 válasza sz_abika (#6186) üzenetére


Lori82
senior tag

70 000 coins ment főleg skótokra :W ,de vettem Szaudi és angol játékost is.Ja és nem csak 200-300 coinsért,volt amiért 700-800 coinst is adtam,de talán még 1000-et is.Na és még a svédekről nem is beszéltem,a francia - svéd meccs miatt.Saját megérzés ami szintén nem jött be. KB lenulláztam magam,de van egy csomó skót és szaudi játékosom :W Így jár az aki mohó :)

(#6203) MdewC


MdewC
nagyúr

Ebédidő ON.

Köszi az érdeklődést, rövid összefoglaló 4-3-3(4) védekezőbb, de alattomos ritmusváltásos taktikára:

FONTOS:

- Kifejezetten saját stílusra csináltam, ha nem OK, akkor variálni kell mindenkinek.
- Javítás előtt csináltam, PC-n már új patch jött, kérdéses mi változott (tudom, hogy írtátok, hogy semmi, de ezt majd nekem is látni kell és ha vmi nem működik miatta, akkor csavarni kell).
- Olyan csapatra épült, ahol van egy gyors és "all rounder" ST (Lacazette), egy fullos OP CAM (IF Dybala, de a sima is OK), atom stabil CM-ek és OP CB-k x/H workrate-el. Szóval legalább az egyik CM-nek OP védekezőnek kell lennie és a CB-k workrate-je nem térhet el.
- Szélsők erősek, gyorsak, jól passzolnak, stb. Ami kell, ez a szokásos.
- Get in behind taktika miatt jött a változtatás, Laca miatt, hogy megjátszható is maradjon, passzolgatásokra, de ha kell, akkor meg is induljon.
- Javasolt az L1 gomb használata is, ami eleve a csapat társ megindítását kéri, vagy az L1 + PASSZ használata, ami elve a lepasszoló megindulását jelenti. Ezekkel egyébként is lehet operálni a támadó harmadban, vagy ha csatárt / szélsőt / beadásra érkezőt akarjuk indítani.

Szóval a csapatra is figyeljetek.

Speed: 75 (nekem fontos, hogy ez magas érték legyen, a közép pályán történő labdaszerzések, vagy a térfelemen történő labdaszerzések után tudjak kontrázni, ha akarok. Gyors, de nem érzem, hogy az emberek elfutnának a labda elől.)
Pass: passz távolság - 45 (nekem a 40 már túl rövid volt, annyira közel voltak egymáshoz az embereim a kp-n, hogy túl nagy volt a tömörülés. Viszont így talán egy picit jobban megjátszható az ST get in beind-al is, többet lehet bevonni a passz játékba, előtte 50-nél túl előre helyezkedett nálam és zavaró volt, hogy csak akkor van játékban, ha kiugrása után meg tudtam játszani, ami nem mindig sikerül, ha CB-k leszaggatják.)
Free form
Pass: chance creation - 65 (nekem a 70 már sok volt, többet jöttek előre a CM-ek a kelleténél, rést hagyva hátul, ha valami miatt nem jött össze a támadás és kaptam a kontrát. A 65 már elég támadó, pont a határán van a biztonságosnak.)
Beadás: 60 (levettem 70-ről, így picit többet van játékban az LW és RW, nem mindig a beadásra helyezkednek. Persze arra is lehet vele tolni.)
Lövés: 35! (korábban se volt magas nekem, de ez baromi fontos, ha jobban akarunk a kp-n védekezni. Így nem mennek fel annyira a CM-ek a támadással, sőt az 1-ik inkább biztosít hátul, ez egy baromi fontos beállítás.)
Free form
Védelmi vonal: 30 (ezt szerintem nem is kell ragozni, legyenek hátul, ha kapom a kontrát, vagy a letámadást. És még nem is annyira alacsony.)
Agresszió: 50 (mivel én akarom irányítani a team mate cointaint, ezért nem tolom rá automatikusan a gép által vezérelve a csapat társakat a labdásra.)
Csapat szélesség: 50 (azt akarom, hogy az LB és RB a helyén legyen, ne fussanak be a CB posztjára védekezni, ha Ő valamiért feljebb megy, például, ha ész nélkül tolja valaki a team mate cointaint, vagy mert magas az attack workrate-je a CB-nek, mert simán előfordulhat, hogy ez miatt a CB kilép a falból, az LB belép a helyére, neki beindul az RW-je, megkapja az indítást, nálunk elcsúszik a védelem és jön a beadás, vagy elkezdi magát becselezni, mint a vérpistik többsége. Erre figyelhetek.)

Játékos instrukciók:

Get in behind: ST, LW, RW
Free roam: CAM
Stay back, while attack: mind a két db CM, LB, RB

Senkin nincs agresszív interception.

Védekezésnél: nincs X (saját cointain) használata, csak az L2 és becsúszás / szerelés, plusz csapat társ cointain R1-el. Azt meg már 1000x leírtam / leírtuk, hogy a csapat társ a labdásra, akit mi irányítunk az vagy vissza zár a beindulóra, vagy zárja a sávot. 16-os környékén L2 is elég néha, ha mi akarunk szerelni.

Támadásnál: Labda tartás (L2, L2 + R2, elhúzós csel, lövőcsel több fajtája, R1 + L1), sok passz a kp közepén, ha a csatár indul üresbe és ígéretes, akkor passz, ha nem, akkor oldal / visszapassz. Ha ígéretes és tud tovább menni, akkor hajrá, ha meg kell állni, mert nem tud tovább menni, akkor L1 + PASSZ vissza a CAM-nek, vagy ha jön a CM, akkor neki. Inkább passzoljatok 1-et hátra vagy oldalra, lehet, hogy hatásossabb, mint belerongyolni a CB-be.

Nagyjából ennyi.

:R

(#6204) Lori82: Nincs, mert azt én nem használom. :N

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6204) Lori82 válasza MdewC (#6199) üzenetére


Lori82
senior tag

Szia,4-3-3(3) felállás a kedvencem.Nincs valami jó "beállításod" rá?Második osztályig eljutottam,de ahoz,hogy feljussak az elsőbe több kell :) Most 10 pontom van és még 3 meccsem.Most a bentmaradás a cél,de szeretnék feljutni az első osztályba,hogy tuti legyen a részvétel a hétvégi kupában.

(#6205) Lmh


Lmh
őstag

noob kerdes: a felallasoknal a zarojelbe irt szam a vegen mit jelol?
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6206) LedyGyuszi válasza Lmh (#6205) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

az adott felállásnak van több variációja...pl. másképpen helyezkednek el a küözéppályások

XONE: LedyGyusziHU

(#6207) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ahogy látom sajna megindultak PS-en is a coin farmolások.

Más magyarázat nem lehet nagyon az ilyen statokra. :(

PS4

(#6208) Kristof_94 válasza gabigyerek (#6207) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

2082 döntetlen?
Ilyet még nem láttam! :C

(#6209) LedyGyuszi válasza gabigyerek (#6207) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

másfél hónap alatt kb 2700 meccs... :C

XONE: LedyGyusziHU

(#6211) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha nyerő szériátok van álljatok le kicsit, mert kegyetlenül megszívat a gép...
Legutóbbi meccsen a 110. perc után szerzett vezetést, a 120.-ban kaptam egy büntetőt, szélre céloztam, erre középre lövi...

(#6212) gabigyerek válasza Kristof_94 (#6211) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nem gondoltam volna, de gyakorolni kell a 11-eseket. emiatt buktam el egy draft döntőt a napokban :/)

PS4

(#6213) Kristof_94 válasza gabigyerek (#6212) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kiakaszt most egy kicsit. Első három meccset megnyertem, onnantól kezdve mintha elfelejtettek volna játszani a játékosaim. Alig tudok egy normális passzt megcsinálni. Jelenleg 7 meccs 4 győzelem...
2x is Braithwaite intézte el a vereséget, legális csalás a faszi, nem lehet megállítani. A védők összeütköznek körülötte, luftot rúgnak, ellenfélhez passzolnak. :D

(#6214) _adaml21_ válasza ferni (#6210) üzenetére


_adaml21_
őstag

Szerintem meg ez a komment gusztustalan, törlöm is. Legközelebb cizelláltabban, ha kérhetném...

(#6215) dracox válasza gabigyerek (#6207) üzenetére


dracox
addikt

Kösz a választ. Majd kipróbálom. Ez a sok döntetlen meg azt eredményezi, hogy a srác nem kap gólt de nem is rúg. Ügyes. :DDD

(#6216) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Tovább folytatódik a parádé. Az elején 5 meccsből 4 győzelem, azóta 3 vereség sorozatban. még van 17 meccs. Jó lenne az aranyat elérni, de ezzel a tendenciával jó ha az ezüst meglesz.

(#6217) HdRew


HdRew
őstag

Én annak örülök, hogy a 160K-s csapatommal nyerek, a 320K-s csapatommal meg csak veszíteni tudok szinte... :O :DD :DD :DD :F

10/5 eddig, ebből lehet csak holnap lesz folytatás, vagy este 10 után.

[ Szerkesztve ]

(#6218) Rypejakten válasza Kristof_94 (#6216) üzenetére


Rypejakten
addikt

hány meccset játszottál idén? szerintem egy héten többet fejezel be, mint amennyit én idén elkezdtem. :D

(#6219) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Tegnap nekem is 1 győzelem kellett volna a bajnoksághoz a hátralevő 3 meccsen és az első kettőt 2-0ról ixeltem le (ráadásul mindkettőt magyar ellen :D :D) az utolsón már olyan ideges voltam h ki is kaptam :(

(#6220) dracox válasza HdRew (#6217) üzenetére


dracox
addikt

Ezt en is tapasztaltam. A minőségibb csapatommal mindig a rövidebbet húzom a fitness csapattal meg szárnyalok.. De a sok sérülés miatt nem is nagyon van állandó team mind2 oldalon, mert feszt cserélgetni kell embereket :DDD

(#6221) HdRew válasza dracox (#6220) üzenetére


HdRew
őstag

De ez egy vicc.

12/6 ment kapura nálam, ellenfélnél 6/5 és 2-1-re ő nyert, úgy, hogy olyan helyzeteim voltak, olyanokat fogott Fahrmann. Ő meg persze kiszorított helyzetből 15 méterről berúgja Hahn-nal, én sokkal jobb pozícióból 2x se tudtam vele gólt lőni, pedig még Hunter chemet is tettem rá...

53% labdabirtoklásom is volt, de minek..

Az EA megírhatná, hogy a sokat érő csapatokat dobjuk ki nyugodtan a kukába.

(#6222) Keller16 válasza Lmh (#6182) üzenetére


Keller16
aktív tag

Ha adblockert használsz, kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

(#6223) HdRew


HdRew
őstag

A sokat érő csapatom.

A "picit" kevesebbet érő.

Nem tudom hogy tudok veszíteni a többet érő csapatommal, szerintem az sokkal jobb.. :D

(#6224) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Jelenlegi 2 LW-em: Koman és Ntep.

Megéri beruházni Martialra? Jobb annyival? Jelenleg 26k körül el lehet csípni. Ha megéri esetleg várjak még a vétellel, várható árzuhanás?

"Nincs megállás"

(#6225) dracox


dracox
addikt

Hamis 9-es felállást miért nem látok senkinél hogy használná? Idén annyira nem nyerő?

(#6226) HdRew válasza Mr.Rain (#6224) üzenetére


HdRew
őstag

Martial a legjobb LW a játékban a véleményem szerint. Van egy Reus is a csapatomban, de Martialnak van PHY-je, a gyorsasága és a jó lövése mellett.

Mindenképp érdemes beruházni rá.

(#6225) dracox

Szerintem azért, mert a CF hátrébb van vonva, mint az ST és így nem tud úgy a védelmi vonal mögé kerülni. Többször is találkozhat így az ellenfél CDM-ével, ami valószínűleg fizikálisan sokkal jobb, ezért csak -1 ember lenne. 16-ban a 433 (5)-öt sokat használtam a 41212 mellett, most mindkét felállás rosszabb lett a 17-ben véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#6227) LendvaiFeri1 válasza HdRew (#6226) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Cörö biztos jobb. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6228) HdRew válasza LendvaiFeri1 (#6227) üzenetére


HdRew
őstag

Jó, persze, de én az ésszerűség határán belül gondoltam. :D

(#6229) dracox válasza HdRew (#6226) üzenetére


dracox
addikt

Én is azt a két felállást használtam, de a hamis9-el div1ig mentem azért maradtam 17ben is annál a felállásnál, de kicsit erőtlennek érzem idén.

(#6230) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Eriksen sorozatban kb. az 5. meccsen sérül le... Tényleg hányinger ez az egész. Szerintem ha 99-es lenne az összes játékosom, akkor is duplán kihagyná az üres kapura, mint most. Az is jó, amikor 3-4 méterről direkt finoman finess shot, erre bődületes erővel a felső lécre bombázza.

(#6231) sz_abika válasza gabigyerek (#6207) üzenetére


sz_abika
addikt

Non stop mehet a game, matchmakingben aztán idle végig.
2700 meccs * átlag 300 coin = 810k gold egy accon. És gondolom nem csak egy megy :)

PSN: xszabikax

(#6232) Garsza


Garsza
veterán

MdewC
Vagy más.Meg tudja nekem mondani valaki kb. mennyi coin kell egy Juve keret összehozására?

(#6233) LendvaiFeri1 válasza Garsza (#6232) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

4312

Kerekítve, PC-n;

Buffon 45k

Chiellini 80k
Barzagli 30k
Sandro 25k
Lichsteiner 1500, Alves 40k

Pjanic 50k
Khedira 15k
Marchisio 100k
Dybala 250k

Higu 100k
Mandzukic 4k

740500, +- 20k.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6234) Kristof_94 válasza sz_abika (#6231) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most hagytam abba a FUT Championst. 14 meccsen 6 győzelem. Tökéletesen indult, felszabadultan játszottam, majd a szokásos fordulat, üres kapus kihagyások, sorozatos kapufák, egymáson áteső védők, óvodás módjára passzoló játékosok, idegeskedés, bosszankodás, káromkodás, melynek eredménye az utolsó 9 meccsen mindössze 2 győzelem.
Mennyi érzelmet generál ez a sz*r, leginkább negatívat és mégis minden évben megvesszük, mert elhúzzák előttünk a mézesmadzagot, majd bosszankodunk, hogy megint milyen rossz lett a FUT. :D
Folytatás(?) vasárnap... Hátha elérem a goldot, én naiv a reggeli 4 győzelem után azt hittem még a 18 győzelem is meglehet. :C

Mindenkinek kevés hendit és sikeres szereplést kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#6235) Garsza válasza LendvaiFeri1 (#6233) üzenetére


Garsza
veterán

Köszi.
Ez elég sok. Nehéz ennyit összekaparni a játékban?Eddig a Triallal kipróbáltam. 30k coinom van.

(#6236) LendvaiFeri1 válasza Garsza (#6235) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elég nehézkes, csak játékkal lehetetlen.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6237) HdRew válasza LendvaiFeri1 (#6236) üzenetére


HdRew
őstag

Nem lehetetlen, jól kell tudni szerepelni a weekend league-ben :D

Nekem az elején esett SBC-ből egy Hamsík, de aztán a többi veszteséges volt, majd egy Hummels, 100K-ért ment el.

2 gold2 eredmény, 130-135k coin összesen nagyjából a 90k mellett ami esett a pakkokból. (Tehát a 6 pakk értéke volt 40-45k)

A többit divezéssel szereztem, így van 480K-s keretem 2 csapatra.

[ Szerkesztve ]

(#6238) LendvaiFeri1 válasza HdRew (#6237) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ja, meg jó sok idő.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6239) bdave16


bdave16
senior tag

Nos közel 2 hét után újra nyeregben. :DDD :DDD Tegnap este hatalmas,idegbaj és sok csaló után megnyertem az 1.osztály idén először! :P :P Ma pedig következett a fontosabb weekend league. Eddig 5/7 a statom,de elég jól megy a játék. 1x nyertem úgy,hogy az ellenfelem jobb volt és a 2 loosenál jobbnak éreztem magam az ellenfelemnél,de ez fifa ugye. Kinek,hogy megy eddig ? :) :)

(#6240) Garsza


Garsza
veterán

Hol lehet jelenleg legolcsóbban megvenni a gamet?

(#6241) 77Guba válasza Mr.Rain (#6224) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ha olcsóbb megoldásban gondolkodsz szerintem Depay is jobb Coman-nál...De Martial tényleg durván jó...

[ Szerkesztve ]

(#6242) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok.A brazil-argentin SBC-t megcsinálta valaki?Gondolom igen,de hogy???A 95-s chemistryt még össze tudnám hozni,de 7 bajnokságból??? :o :o

(#6243) CoRt3z válasza Lori82 (#6242) üzenetére


CoRt3z
tag

Én 85-as chemmel csináltam meg a csapatot és 'játszottam' velük 10 meccset és máris meglett a 95-ös chemistry a loyalty által.

[ Szerkesztve ]

(#6244) Mr.Rain válasza HdRew (#6226) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Köszi! Nagyon sokan dícsérik és a jobb játékosoknál is sűrűn előfordul, szóval lehet benne valami.

77Guba Depayt használtam a holland csapatomban anno, de most francia vonalon mozgok.

"Nincs megállás"

(#6245) ferni


ferni
őstag

FutChamps hosszabbítás

Szöglet az ellennek, a csávó két embere is összeesett, mikor ki lett fejelve a labda, futnék a labdáért, hogy kontrázzak, erre úgy belebotlik a játékosom a földön fekvő emberébe, hogy lesérül (!), majd akibe belebotlottam felpattant a labdáért, visszafordult és mivel az okos AI a sérült földönfekvő játékosomat védekezőnek érzékeli és senki nem maradt az emberen, mert szószerint az egész csapat kikerülte a sérültemet, nyugodtan előtte a hosszúba pont az általa lesérített és földön fekvő játékosom felett.

Gratulálok EA

Nem pestises lett az emberem, hogy kikerüljék 3 méterrel csak lesérült bakker... Félelmetes....

[ Szerkesztve ]

(#6246) MdewC válasza ferni (#6245) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igazi real life fejlesztés az ea-től, valódi focistákkal modellezve. Vhol nyugat afrika elnyomottabb dzsungelében készítve.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6247) lanikai


lanikai
aktív tag

eléggé kiégtem, ezen a meccsen ment el a div 2 feljutás... néhány napra le is teszem a játékot, patch óta nagyon furák lettek a lövések

(#6248) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Használja valaki IF Modeste-t?[link]

Skill 3*, week foot 3*, medium/medium

Mit gondoltok? Ti megvennétek?( Hawk lappal elég brutálul fest.)

"Nincs megállás"

(#6249) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Div2-es idény első meccs: 5 kapufát rúgtam, 0-0 lett a vége. De ez még nem vette el a kedvem, úgyhogy folytattam. Jött egy 3-0-ás, majd egy 2-0-ás győzelem. Mondom ez eddig túl szép, hogy 3 meccsen gólt se kaptam, most kéne abbahagyni, de jó szériában nem szívesen áll le az ember.
4. meccs nagyon élvezetes jó kis derbi. 2-1-es győzelemmel. Ismét eljátszottam az abbahagyás gondolatával, mert ezek után úgyis szívatni fog.
5. meccs: Már a betöltés nehézkes, de legalább jól megnézhettem az ellenfél csapatát... Utána pedig brutális diavetítés, ahol egy perc kb. 5 percig tart. No de az én türelmem nem tartott 5 percig, úgyhogy alt+f4.
Valami szarral mindig elveszi az ember kedvét. No de legalább folytatom a Dark Souls 3-at...:D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#6250) Assimilator


Assimilator
őstag

Nekem lenne egy olyan gondom, hogy a jatekosok feje folotti haromszogre nem tudom beallitani, hogy mutassa az energiaszintjuket. Most ezt az opciot eldugtak valahova, vagy kivettek a jatekbol?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.