Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) tibi206 válasza LendvaiFeri1 (#6400) üzenetére


tibi206
tag

Én is hasonló formációban gondolkoztam esetleg Xhakaról és Maticról mondanál véleményt?

(#6402) LendvaiFeri1 válasza tibi206 (#6401) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Maticról korábban már írtak véleményt. Jól szerel, sokszor lehetetlen helyzetben is. Jó a labdával, jól is lő. Én mindenesnek mondanám.

Xhaka már más eset. Inkább defenzív játékos. Jól lő, viszont a befejezése borzalmas. Kontráknál/ziccereknél néla zavaró lehet a 49es finishing. 85ls/88sp, ami megtévesztő, nem jó messziről, 1az1ben kritikán aluli. 30+ meccs alatt 2-3 gólt rúgtam vele.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6403) tibi206


tibi206
tag

Köszi! Teszek velük egy próbát bár lehet,hogy Slimani helyett mást teszek be, nekem egy kicsit lassúnak tűnik .

(#6404) LendvaiFeri1 válasza tibi206 (#6403) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ne mondj ilyeneket, mert este kopogtatni fog. :DDD

Egyébként nagyon jó, mindenféleképpen próbáld ki.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6405) MdewC


MdewC
nagyúr

Végre! :)

Free draft token, win: 45K, 50K-s pakk és 15K-s pakk! :))

Örülök most.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6406) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#6404) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én egyszer rosszat gondoltam róla, azóta mint Freddy Krueger kísért és lever álmaimban...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#6407) Chereiose válasza MdewC (#6405) üzenetére


Chereiose
addikt

Free draft tokent pakkból szokott dobni?

(#6408) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#6406) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ismerős.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6409) MdewC válasza Chereiose (#6407) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem. De ha megnyered, akkor bármi lehet...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6410) ferni


ferni
őstag

Nevetséges ez a fos bakker.

Megint érted baszki esélye sincs gólt lőni, erre 2/2 meccsből azzal szopok ki, hogy kilövi telibe a ficakot...
Vicc, idegölő bakker, esélye sincs ez ellen az embernek, mert minden egyes hülye lövést nem lehet blokkolni, az egyik meg folyamat minden meccsen ficakot talál...

[ Szerkesztve ]

(#6411) MdewC válasza Chereiose (#6407) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na bakker. Ezt jól félre értettem. :) Bocsi.

Igen, eshet pakkból, de ezt még az előrendelés miatt kaptam.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6412) vegitossj7 válasza ferni (#6410) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezt nem tudtam, már tényleg előrébb vagyunk. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#6413) ferni válasza vegitossj7 (#6412) üzenetére


ferni
őstag

(#6414) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Visszatértem, gondoltam péntek óta eltelt némi idő és nem fog szívatni. 11 meccsem maradt, lejátszottam 4-t, ebből egyet tudtam megnyerni. A legutóbbin a hosszabbításban kaptam ki egy olyan ellenféltől, aki a meccs kezdetétől fogva beparkolta a buszt és kontrázgatni próbált. Volt kb. 30-40%-os lövéspontossága...
Megfogadtam, hogy a mostani kupára nem kvalifikálok, de mégis nekiindultam. Hát kár volt, csak elrontja az ember kedvét. Az első 5 meccsből 4 nyertes volt, onnantól kezdve kb. 13 meccsből hármat nyertem.

[ Szerkesztve ]

(#6415) MdewC válasza ferni (#6413) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az igen.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6416) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

OP csere csatárt keresek Laca helyére.

Rémy vagy Sturridge? (Bennük gondolkodom.)

Ki próbálta őket? Melyik a jobb és miben jobb? Ha Sturridge, akkor maestro, vagy marksman chem lappal???

Köszi.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6417) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#6416) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Rémi inkább betonféleség, Sztáridzs inkább befejező. Draftba toltam az utóbbival, ott hozta a meccseket. Kicsit sutább, illetve nincs skill, de szerintem jobb.

Marksmannal veszélyesebb, az a +5 strength sokat számít, legalábbis ha hihetünk ezeknek.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6418) ferni válasza MdewC (#6415) üzenetére


ferni
őstag

Kajak az előző csodagól utáni meccs....
És csodálkoztok, hogy feltosz az ideg folyamat...

(#6419) ferni válasza MdewC (#6416) üzenetére


ferni
őstag

Sturridge egyértelműen, nem is kérdés, de Remy is jó.

Jelenleg az angol a kedvenc csatárom a játékban.

Nekem Hunter chem van rajta.

(#6420) lanikai válasza MdewC (#6416) üzenetére


lanikai
aktív tag

én is Sturridge-t mondanám

mi a gond Lacával? :)

[ Szerkesztve ]

(#6421) chop válasza Chereiose (#6352) üzenetére


chop
őstag

Azt mar korabban megfejtettuk, hogy mi a koncepcio: manipulalt in-game kepessegek, amit viszont sikerult olyan amator modon lekodolni, hogy csak annak nem tunik fel, hogy valami nem stimmel, aki nem akarja latni. Es amugy meg ezzel se lenne gond, mert a forma a valo eletben is tenyezo, de nem ilyen szorassal: egyszer gepard a vedom, masszor meg lajhar. Hat, ilyen azert nincs.

En egyebkent egyaltalan nem vagyok konteos, meg ilyen chemtrail-hivo, de itt - mivel egy darab cegrol beszelunk - siman el tudom kepzelni, hogy mindez valoban le van kodolva a jatekban. Miota van FUT es mikrotranzakciokkal tudsz vasarolni, azota az EA Fifa-s bevetele masszivan nem a jatekeladasbol, hanem ezekbol a penzekbol szarmazik. Nyilvan bele kell kotorniuk a gameplay-be, hogy jol jovedelmezzen a biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#6422) majnkopf válasza ferni (#6418) üzenetére


majnkopf
tag

Én is folyamatosan mostanában 1 gólt kapok abból meccsenként, hogy a suta ellenfelem 20ról lövöldözget és 1 tuti beakad, mert kirontani nem akarok rá, mert akkor könnyen kipasszolhat viszont így meg.. az ilyen balfaszoknak 1 tuti beakad, gondolom egész meccsen úgy passzol, hogy egyből tolja tovább háttal meg fél fordulatból is és még úgy is pontos neki te meg 3 passzt nem bírsz összehozni szemben állva a társsal, mert hozzá megy a labda.. legalábbis nálam ez a helyzet. és qvra idegesítő, hogy ameddig én vért izzadok 1 gólért ami ki van dolgozva ezek fogják és 20ról akasztanak egyet majd örül, mert azt hiszi ez a foci..

(#6423) evibly


evibly
senior tag

Hosszas vívódás után csak megcsináltam az Overmars SBC-t, mert kettőt már befejeztem belőle, de a Willem II/Go Ahead Eagles price fixelt játékosai eddig visszafogtak, hogy a végére járjak.
(ok, eladtam közben pár Pro League ezüst playert, amivel tudtam finanszírozni a dolgot)

Nagyjából 23k coin kellett a befejezéshez, és végre kedveztek az EA pack istenei, mert az utolsó két pakkból IF Pedro (az első valamit érő lap a játékban, ami csomagból jött), Ramsey és Renato Sanchez fordult ki.

A kérdés, ahogy általában: IF Pedrot most adjam el (nekem nincs rá szükségem), vagy várjam meg, míg lefut az e heti TOTW és csak utána?

Köszi!

(#6424) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Befejeztem a hétvégi kupát 8 győzelemmel, 17 vereséggel... Ugye mondtam, hogy az eéső 5-ből 4 győzelem volt. Onnantól kezdve 20 meccsen 4 győzelem. Hányinger az egész, a nyomorult silver 1-t nem tudtam elérni. Gólt is alig bírtam lőni, pedig volt bőven helyzet. Biztos csípte a gép szemét az első 4 győzelem, túl sima volt... Nem tudom mit tehetnék még, kipróbáltam más felállást, egyéni taktikákat, stb. Legszívesebben megválnék ettől a szeméttől, jót tenne az idegeimnek és a hangulatomnak is. Nagyon csalódott és szomorú vagyok, mert aki játszott már velem idén tudja, hogy azért ennyire béna nem vagyok... Nevetséges mik voltak.

Nektek hogy ment? :)

[ Szerkesztve ]

(#6425) MdewC válasza lanikai (#6420) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem akarom lecserélni Lacat, az ég világon, lehet félre érthető voltam, csere csatár kell, a 60. pertől. :) IF Dyba megy le.

LFeri és Ferni: meggyöztetek, bár a draftban nekem is nagyon adta az angol! Drágább, de jó is. Azért gondoltam a marksmanra, mert nem ártana neki egy kis agility, lövés mindig szuper, plusz így kap egy kis jumpingot is! Szal tesztelem sztem. :)

A másik OP ember, akit egyszer már nyitottam, de eladtam, nem is értem eddig miért nem őt cseréltem be, ha ellenem, ha én nyomtam vele, kegyetlenül szaggat, Renato Sanches!! Meg kell vennem! :) +2 phy def és passzt gondoltam rá, de ha tudtok jobbat, írjátok meg!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6426) lanikai válasza MdewC (#6425) üzenetére


lanikai
aktív tag

akkor megnyugodtam :) nálam eddig ő az abszolút top csatár

amúgy ha a liga is elég, nem kell a nemzetiség, IF Braithwaite-t is csak ajánlani tudom

[ Szerkesztve ]

(#6427) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Ezt a Marc Overmars SBC-t én mért nem látom? Se Mobil app-on se In-game. Egy fórumtárs meg látja és meg is csinálta. Futhead szerint is aktív még 16 napig.

[ Szerkesztve ]

(#6428) Marchocius válasza ЯΞD (#6427) üzenetére


Marchocius
tag

Ps3 re es Xbox360 ra nem jott ki :(

(#6429) drachoHUN válasza ЯΞD (#6427) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Talán nem Xbox One-on nyomod?

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#6430) ЯΞD válasza Marchocius (#6428) üzenetére


ЯΞD
senior tag

PC-n tolom

#balisz: Remek.

[ Szerkesztve ]

(#6431) balisz válasza ЯΞD (#6430) üzenetére


balisz
senior tag

Akkor azért. Legend játékosok csak Xbox-on vannak, így a hozzájuk kapcsolódó SBC-k is.

(#6432) majnkopf válasza MdewC (#6425) üzenetére


majnkopf
tag

Nálam világtalan az a Sanchez... azért játszatom csak, mert igazából nincs aki jobban bevált volna, de ő sem hozza azt a szintet amit azoktól a statoktól elvárok. :(

(#6433) Mr.Rain válasza lanikai (#6426) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

IF Braithwaite :R :K VADÁLLAT :C

Én Hawk lappal használom. Te?

"Nincs megállás"

(#6434) MdewC válasza Mr.Rain (#6433) üzenetére


MdewC
nagyúr

A sima lapja is OP! :)

Közben:

Sturridge egy ganxta! Első meccsén megmentette a valagamat, csereként 2 gól. :DDD Ha hozza ezt 30 meccsen keresztül, akkor egy szavam se lesz.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6435) MdewC válasza majnkopf (#6432) üzenetére


MdewC
nagyúr

Eddig amikor próbáltam, akkor vaddisznó volt, elég, ha csereként is ezt hozza. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6436) balisz


balisz
senior tag

Egy kis beszámoló a Weekend League élményeimről: 25-ből 15 meccset nyertem. Tök jó volt ez a hét, folyamatosan jó és izgalmas meccseket játszottam, általában a jobban játszó nyert. DE!!! 4 meccs volt amit indokolatlan disconnect, ablakos módba kidobás, vagy directx hiba miatt vesztettem el!
Azaz potenciálisan elment az Elite 3 rank rajtam kívülálló okok miatt. Olyan jó lenne ha azon múlna, hogy hol végez az ember, hogy milyen jól játszik, nem pedig azon, hogy az EA szarságai kinél jönnek elő többször/kevesebbszer. Itt most nem a "hendi", meg hasonló nem bizonyítható dolgokról beszélek, hanem technikai hibákról, amiknek rohadtul nem kéne megtörténniük egy kompetitiv-nek szánt online játékban. Kár érte, mert szerintem ez az utóbbi évek legjobb FIFA-ja, ha minden megfelelően működik én nagyszerűen szórakozok. Viszont ez eléggé elveszi az ember kedvét a játéktól...

(#6437) Lmh


Lmh
őstag

Jól érzem, h Mandzukic irreálisan rossz? Vagy csak én játszom vele nagyon rosszul? Sokkal gyengébb stattal jobbnak érzek más csatárokat:P Mit csináljak szerencsétlennel? Sell and buy Bacca? :F

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6438) Lmh


Lmh
őstag

Megvettem Baccát. Quaglarellám van még mellé, de gondolkodom, hogy őt meg lecserélem Joveticre, elég szimpatikusak a statjai (esetleg másra?).

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6439) drachoHUN válasza Lmh (#6437) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Sztem nagyon rosszul érzed. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Forza JUVE!!!

(#6440) Meghivott


Meghivott
addikt

Összeraktam egy bőven megfizethető brazil csapatot, 433(4). Tegnap mindenkin átgázoltak 6, majd 5. osztályban.
Joaozinho van LW poszton és zseniális a fickó: gyors, jól cselez és több gyönyörű szabadrúgás gólt tekert ballal, messziről is. És fillérekbe kerül.

(#6441) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Tegnap unalmamban elkezdtem összerakni az MLS/Giovinco SBC-t, erre olyan pakkom is jött, hogy Rooney/Hummels egy Two Rare Players pakkból. Ill. bajszos emberek, IF szürke lapok, Francia 10k-s játékosok, 20k-val kezdtem és még 3 csapat vissza van, da tele vagyok Rare Gold Contactal és Squad Fitnessel. De jött Tiago, Castro, Renato Sanchez is. Szóval óriási mákom volt.
A másik öröm meg, hogy játszottam hétvégén 7 meccset és mindegyik gyors és korrekt volt. Átálltam a Fifa 16-ban megszokott 4-3-3(4)-es felállásra és taktikámra, ha nem is annak, de a változásnak mindenképpen köszönhető lehet.

(#6442) gabigyerek válasza MdewC (#6425) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nekem Sanches Bundes csapatba 10-es chemmel nagyon komoly. Én marksman-t tettem rá mert CM-ként használom. De CDM ként már inkább guardiant tennék rá.

Ajánlom nagyon. Mindent elfejel, egész meccset végig tudja tolni (pedig nálam eléggé meghalnak a CM ek :D ), és a játéképítésben is komolyan kiveszi a részét.

Példa, hogy befektettem Vidal-ba, és ugyanezen a poszton, ugyanezzel a chem lappal meccs végére lépni sem bírt, plusz meccs után jött hogy térd sérülés 2 meccsre, plusz alig volt a pályán.

Szóval ha be tudod építeni a csapatba, akkor az egyik legkomolyabb CM a játékban.

PS4

(#6443) gabigyerek válasza LedyGyuszi (#6130) üzenetére


gabigyerek
senior tag

div 3 és még mindig menetelek :D

Viszont RB-LB-ről tényleg le kellett vennem az agresszív intert, viszont cm-eken maradt :)

PS4

(#6444) LedyGyuszi válasza gabigyerek (#6442) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mivel a chem lapok a staminára nincsenek hatással... :F

XONE: LedyGyusziHU

(#6445) Mr.Rain válasza Mr.Rain (#6433) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Próbáltam azt is, nem jött be. Most az IF-re raktam egy HAWK-ot, sokat dobott rajta érzésre.

MdewC Lacazettet CAM-ként használom, milyen chem lap illene rá itt szerinted?

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#6446) scholl


scholl
tag

hello!

Szerintetek a Lacazette SBC - t mennyiből lehetne megoldani?

Seria A, Bundes csapatba 433 - 4 -ben hogyan lehetne beépíteni?

[ Szerkesztve ]

(#6447) gabigyerek válasza LedyGyuszi (#6444) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Vidalnak és Sanches-nek is 93 a stamina :F

PS4

(#6448) LedyGyuszi válasza gabigyerek (#6447) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

tudom, de a chem lapok miatt nem kapsz +staminát

XONE: LedyGyusziHU

(#6449) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Fiúk lányok.

Tavaly pont ilyenkor (november második hetétől) volt az, hogy a piacon játékos árak hatalmas zuhanásba kezdtek.
Idén mikorra várjátok?

PS4

(#6450) Francesco003 válasza scholl (#6446) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Hali én eddig 150k járok ps4 en.20-8 van kész.szóval szerintem 400-500k.A drágaság oka hogy ezüst lapok isszonyat drágák és van olyan aki már nem kapható.Ajánlom aki megakarja csinálni nyitogason ezüst pakkokat.És gyüjtse a Francia silvereket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.